• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
Suhlasim s @ikke, aspon podla oblubenosti zoradit, mne tam vyhadzuje prvu temu, kde som prispevala pred 4 rokmi. A hlavne dostat sa rovno medzi oblubene. Ja som vazne dufala, ze ked tu prebiehala davnejsie ta debata, niekto aj hladel na nase nazory, ale zjavne nie, je to totalne neprehladne
11. júl 2012 o 13:11  • Odpovedz
no toto ste prekombinovali... :sweat_smile: :sweat_smile:
11. júl 2012 o 13:15  • Odpovedz
oblubene uz su podla posledneho prispevku :wink: ..tak este porosime , moznost vymazat temu v oblubenych , ktora je uz uzamknuta @martinjasen, @hirjak @viz .... :slight_smile:
11. júl 2012 o 13:24  • Odpovedz
Aaaa, nepaci sa mi to, zmizli mi nahlady posledneho prispevku v diskusiach (mnohe temy som precitala vdaka tomu, ze boli zaciatky prispevkov zaujimave alebo tam odpovedali konkretni ludia), vyhadzuje mi temy so starymi prispevkami, vobec nie podla najnovsich prispevkov a mnohokrat som citala aj temy, kt. sa ma priamo netykali, ale boli zaujimave. A ako to funguje v sekcii "kde sa diskutuje" ? Ved su tam stare temy a posledne prispevky su aj rok stare :( Nejdu mi nahlady popisov vo fotoalbumoch (pouzivam iPad a iPhone). Inak, prave kvoli podobnym zmenam som prestala chodit na ine fora a chodila som len sem. No neviem, ako to dopadne. :cry:
11. júl 2012 o 13:26  • Odpovedz
jezisi,zase nejaka uzasna novinka,ktora je na prd.Je to uplne neprehladne :angry: neviem naco ste dali temu,co vylepsit na MK,ked nic nove co baby navrhli nevidime.
11. júl 2012 o 13:27  • Odpovedz
prehladné to je,mne sa to páči.len si musíme zvyknúť.
11. júl 2012 o 13:30  • Odpovedz
akoze úúúúplne zléééé :angry: :angry: :angry: :angry: úplny chaos,predtým to bolo priehladnejsie
11. júl 2012 o 13:31  • Odpovedz
ja nemôžem nájsť kopúec tem aspon z uvodnej strany nemažte oblubene temy ja nechcem klikať a klikať aby som sa dostala k teme ktoru chcem. @martinjasen
11. júl 2012 o 13:34  • Odpovedz
mna najviac zaujimaju sukromne skupiny, ved kazda skupina mala vlastne podtemy a teraz to je vsetko nakope, teraz ked budem chciet zalozit podtemu v sukromnej skupine Oktober 2012 tak sa to nebude dat? lebo mam z toho pocit ze miesto sukromnych skupin ostali iba sukromne temy...ale tak snad sa na tom este pracuje :pensive:
11. júl 2012 o 13:35  • Odpovedz
Necitala som predosle reakcie na nove upravy, ale za mna napisem, ze v prvom momente som bola nadsena novou upravou a kategoriami, ale... sa mi nepaci, ked otvorim "Forum", ze tam nieje ten prehlad otazok, ako bol predtym, ale len kategorie. Takto bude malokto odpovedat, pretoze velakrat som odpovedala do temy, ktoru som nevyhladavala, proste mi len padla do oka, otvorila som a citala, napisala. Bude sa tu teraz sice mozno lepsie vyhladavat, ale novych odpovedi bude menej a menej. Kategorie su teda super, ale ako hlavnu stranku fora by ste mohli nastavit prehlad otazok a diskusii s najnovsimi prispevkami.
11. júl 2012 o 13:35  • Odpovedz
ani mne sa toto nove nepaci, je to neprehladne a stare bolo ovela lepsie, vedela som, kde co hladat :confounded:
11. júl 2012 o 13:37  • Odpovedz
@roo tu uplne suhlasim..a mne to velmi chyba..kedze som viac vo fotoblogoch., nie v konkretnych temach..ak som si pozrela hlavnu stranku a padla mi do oka daka tema a tam otazka, tak som odpovedala..niekedy sa to rozvinulo na velmi fajn diskusiu..teraz to uz tak nebude..necbudem urcite otvarat kazdu temu..ostanem len v mojich par oblubenych a vo fotoblogoch..co je skoda
11. júl 2012 o 13:46  • Odpovedz
este by mohli byt aspon tie nazvy kategorii hlavnych vo fore aj na hlavnej stranke (snazime sa, som tehotna atd), aby clovek nemusel tolko klikat, hlavne ked nejde z pocitaca :slight_smile:
11. júl 2012 o 13:54  • Odpovedz
nehnevajte sa, ale totalne neprehladne. minuly system (aj ked sa nanho tazko zvykalo) bol ozaj skvely a nedalo sa mu nic vytknut.
toto mi pride ako nepodarena uloha pre ziaka zakladnej skoly.
zle zoradene, nevhodne nazvy, naozaj fiasko :pensive: :frowning2:
hlasujem za navratenie stareho systemu s povodnym delenim a nazvami.
11. júl 2012 o 13:55  • Odpovedz
@martinjasen
PRECO MAM PRISPEVOK NAPISANY DNES13:10 citujem " @lucka1987 @ani3012 oblubene temy zo strechy vidno znova uz iba na streche " ked ja som tu od presne 11:45 - 13:50 vobec nebola, mala som vypnuty pc. a vobec som nikdy nenapisala prispevok, ktory vyzera tak, te som ho napisala ja ?

JE MOZNE, aby sa dali pisat prispevky v cudzom mene ? resp. v nicku, ktoy pouziva ina uzivatelka ????
11. júl 2012 o 13:56  • Odpovedz
baby viete mi poradit? možem zmazat sukromnu temu ja sama? mnou založenu? diky
11. júl 2012 o 13:58  • Odpovedz
@lucka1987 tiež som sa divila,prečo mne píšeš,keďže sme o tom spolu nediskutovali
11. júl 2012 o 14:01  • Odpovedz
@lucka1987 ak si ho naozaj nepisala ty, tak mozno niekto vie tvoj nick + heslo, tak si zmen heslo ...
11. júl 2012 o 14:02  • Odpovedz
@traktor moje heslo ??? :sweat_smile: no nemyslim, ze je to pravdepodobne, no pre istotu si ho zmenim ...
@ani3012 tiez mi to bolo divne.. este som kukala pre istotu histou pc a fakt som tu nebola. sak som si pospala s drobcom v tom case.. idem si zmenit heslo radsej.. aj ked teda nepredpokladam, ze by niekto vedel moje heslo :confounded:
11. júl 2012 o 14:04  • Odpovedz
@lucka1987 no ak si ten prispevok nepisala ty..tak musel niekto, kto vie tvoje heslo a prihlasil sa tu pod tvojim nickom..inak sa to neda..pretoze ak by si niekto chcel zalozit rovnaky nick, tak ho to tu nepusti, da mu, ze uz je ten nick obsadeny, nech skusi iny..cize jedine, ze vie tvoje heslo
11. júl 2012 o 14:07  • Odpovedz
@traktor no sak toto.. sak normalne aj fotka aj vsetko sa ukazuje. a odpoved je fotmulovana etse o problematike mk fora, tak ma napadlo, ci nemaju admini nejako pristup.. lebo foto, a profil som kontrolovala, ani nikde nevidim ineho prispevku.. no pre istotu mam zmenene heslo. :wink:
11. júl 2012 o 14:09  • Odpovedz
@lucka1987 admin urcite nie..môzes si este u nich dat skontrolovat, ci bol prispevok odoslany s tvojho pc, alebo nie..pis ip konkretnemu adminovi a uvidis..ale pokial si si zmenila heslo, uz by to malo byt ok
11. júl 2012 o 14:12  • Odpovedz
@traktor uz na to kaslem, urcite nebol z mojho pc.. som sama doma cely tyzden.. doma zamknute pc,vypnuty .. a drobec je este maly na to aby si zapol pc a napisal prispevok :grinning: :grinning: :grinning: nastastie to nebol ziaden prispevok , ktory by mi zmenil status, a ani nepokazil meno :wink:
11. júl 2012 o 14:14  • Odpovedz
nový face-lift MK :fearful: :rolling_eyes: nepáči sa mi :rolling_eyes:
11. júl 2012 o 14:26  • Odpovedz
No teda novy koník sa mi nepáči :frowning2: vo fore sa nedá orientovať ,kde sa diskutuje je tiež akési divne :frowning2: mám dojem že stary MK bol priehladší :slight_smile: toto je cele akesi prekombinovane
11. júl 2012 o 14:28  • Odpovedz
Baby este ma napadlo, ze im to mozno nefunguje ako ma. Mozno casom bude kategoria "najnovsie temy" naozaj nove temy a "kde sa diskutuje" bude to stare dobre "forum" a nie len nejake nahodne vybrane temy :slight_smile: takze nadej umiera posledna :slight_smile:
11. júl 2012 o 14:44  • Odpovedz
@martinjasen @hirjak
nove forum - tabulka "paci sa mi" - totalne neprehladnaaaaaaa hrozné :frowning2:
sekcia "kde sa diskutuje" - mometnalne mi ukazuje ze dnes v 8 temach??? :astonished: :astonished: to nie je mozne! ved o takomto byvaju vo fore aspon 2-3 strany aktualne (dnes) diskutovane :fearful:
raz scrolnem a som som na "kde sa diskutuje" niekde v oktobri min. roku :astonished:

tak tomuto neverim
11. júl 2012 o 15:03  • Odpovedz
Baby, ja neviem, kde tu je "sever" :unamused: Ty kokso, mne to bude dlho asi trvať kým a tu zorientujem :grinning: :grinning: :grinning:
11. júl 2012 o 15:05  • Odpovedz
ja mam pocit admini, ze cele je to totalne neprehladne. a nie je to len o "zvyku", ale ozaj sa v tom vobec neorientujem.
mohli ste radsej popracovat viac na tom bazari, ako skusat taketo veci a uplne od veci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a to navstevujem mnozstvo stranok za svoj zivot, ale takyto gulas....snad iba tu. myslim si, ze to bolo dobre tak, ako to bolo doteraz, akurat tu bolo vela zbytocnych tem
11. júl 2012 o 15:13  • Odpovedz
@janulabj ahoj, neviem ako teraz, ale predtym to bolo tak, ze si o to musela poziadat admina.
11. júl 2012 o 15:14  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.