• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
boli nejake extra staznosti,ze ste zas stranku znova prerobili? ze vas to bavi.pred casom ste tu mali kopec staznosti ked ste stranku prerobili a ked sa v nej zeny konecne zorientovali a zvykli si na nu,tak bac,zas zmena :angry: btw pevne dufam,ze toto nie je finalna verzia a dolepsenia pridu,lebo toto je jedna hroza.ak ste chceli zlepsit prehladnost stranky,tak zatial sa vam podaril pravy opak :zipper_mouth: ked pozriem tabulku fora kde mam akoze moje oblubene,tak to je vsetko na jedno kopyto.nevidim co je diskusia co je uz prispevok,vsetko rovnake...zatial velmi neprehladne a tuto zmenu hodnotim negativne.dufam,ze sa s tym este pohrate.
11. júl 2012 o 15:18  • Odpovedz
@martinjasen @hirjak .
to v tych sekciach su len niektore diskusie a otazky alebo ako? :slight_smile: lebo naozaj je to velmi cudne, ze len v tak malo temach sa dnes diskutuje

sekcia "Najnovsie temy" ako a podla coho su usporiadane? :astonished: nazor jasne hovori ze "najnovsie" ale temy idu asi takto:
1./ 2.jul
2./ dnes 12:55
3./ 4. jun
4./ dnes 12:45
5./ 1. jun
6./ 31. maj
...
atd. atd.
jul
jun
dnes
februar
oktober
dnes
jun
dnes... :astonished:
na dalsie stranky radsej ani nepozeram :sweat_smile:

ja zmeny vitam, ale k lepsiemu :sweat_smile: toto bude treba nejako napravit - opravit
nemali by ist od najnovsej po najstarsiu?
11. júl 2012 o 15:24  • Odpovedz
@hajanka zbieram teraz všetky nedostatky a bude sa to potom opravovať
11. júl 2012 o 15:40  • Odpovedz
11. júl 2012 o 15:41  • Odpovedz
@hirjak a este by nazvy tem v zoznamoch mohli byt vacsim a tucnym pismom, lebo to splyva s tym, co je tam napisany posledny prispevok
11. júl 2012 o 15:46  • Odpovedz
@hirjak ked sa prekliknem na oblubene ..je to strasne neprehladne..rovnakym pismom vsetko..., super bolo, ked sa vpravo kliklo na najnovsi prispevok a tema bola vlavo.
11. júl 2012 o 15:56  • Odpovedz
prikláňam sa k nespokojným :frowning2:
ja teda som veľmi flexibilný človek a zmeny mám rada, hoci si musím na ne zvykať,
ale toto je na mňa akosi moc :confounded: :pensive: :frowning2:

ja si pripadám ako 85ročná babka, čo si prvýkrát v živote sadne k počítaču a má sa v ňom zorientovať...
a to sa mi teda nestáva a od toho veku mám ozaj ďaleko
...
ja sa tu FAKT neorientujem!!!! :astonished: :fearful: :confounded:

kde sú obľúbené témy???
ako sa mám dostať k najnovším príspevkom v "MOJICH" témach???
"poldňa" som sa to snažila pochopiť,
no žiaľ neúspešne... :rolling_eyes: :confounded:
11. júl 2012 o 16:32  • Odpovedz
ahoj,ja nepatrim k ludom,co sa im novoty nepacia,naopak,mam rada zmenu,ale niekedy sa mi zda,ze je zmena k horsiemu,nechapem naco menit,co je dobre,zabehane,pripada mi to teraz nemastne-neslane,nepriehladne,preco treba stale ludi mylit,zasa si zvykat na novu upravu,osobne som prestala chodit na bazar,po jeho akoze vylepseni,prestal ma bavit,dufam,ze vam nezacnu ludia odchadzat,lebo uz je tych zmien nejako privela :cry: a su podla mna kontraproduktivne
11. júl 2012 o 16:37  • Odpovedz
@magimary oblubene mas hned na hlavnej stranke. ako *paci sa mi *....mrkni sa na to..a uz je aj moznost, odobrat si zamknutu temu :wink:
11. júl 2012 o 16:43  • Odpovedz
@traktor wow, dík!
a bolo to tam aj doobeda?
lebo teraz som len prišla, ale chvíľu po tom, čo to spustili, som to nikde nevedela nájsť :confused:
a vlastne ani teraz, až kým si mi to neukázala :confused: :confounded:

vďaka...
ale NAČO sa TOTO robí(lo)???! :confounded: :rolling_eyes: :frowning2:
11. júl 2012 o 16:52  • Odpovedz
@magimary no niektorym sa este ukazovala stara verzia, niektorym vsetko inak..trosku to tu blblo..ale tak konik ide, vidime vsetci, ze to riesia..lebo sa to meni, ako sme tu pisali..tak hadam sa to da vsetko do normalu a budeme vsetky spokojne :wink:
11. júl 2012 o 16:54  • Odpovedz
tak teda, ak sa to ešte mení...
veľmi PROSÍM, aby bola záložka "obľúbené témy" na hlavnej lište!
veľmi!
nech sa k nej nemusím preklikávať cez hlavnú stránku, pls.!
11. júl 2012 o 16:56  • Odpovedz
zle, zle cele zle :rolling_eyes: k comu to bolo dobre? strasne nepriehladne... :angry: :angry:
11. júl 2012 o 16:56  • Odpovedz
aha, už to tam je :astonished: :sweat_smile:
tak, nateraz mi to stačí :sweat_smile:
už som sa našla...
na to, čo ma zaujíma, ostatné nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. júl 2012 o 16:57  • Odpovedz
Ohohooo, nebola som tu celý deň a čo to za zmeny? Cítim sa ako @magimary ... a to som v počítačoch tiež dosť zbehlá a v celku som aj mladá :grinning:
Ale toto? Vo fóre som úplne stratená. Ono to bude fajn pre dnes zaregistrovaných, ale pre nás (staré páky)... já ti nevím karle... kým sa v tom zhluku skupiniek "tém" zorientujem... tak to radšej vypnem... a vlastne, patrí vám moja poklona za túto zmenu... ušetríte mi čas, keď herec spí... nebudem vysedávať na fóre, lebo na tomto ma to teraz fakt nebaví. Ďakovala :dizzy_face: :sunglasses:
Prajem pekný deň a trošku menej experimentov... lebo v poslednej dobe je to pomaly čo hodina, to nejaká "super" zmena... keby ste si radšej ustriehli to, čo tu už je, aby fungovalo :wink: :dizzy_face:
11. júl 2012 o 17:50  • Odpovedz
Dakujem :slight_smile:, uz to funguje super :slight_smile: MK je sice novy, ale krasne zobrazuje posledne diskutovane temy, nove temy. A uz funguju ku vsetkej spokojnosti aj albumy na iPade a iPhone. :slight_smile:
11. júl 2012 o 18:27  • Odpovedz
No už to začína trošku lepšie vyzerať :slight_smile: hlavne to radenie tém časové už je ok, lebo to mi fakt vadilo kapánek :grinning: trošku problém s vyhľadaním niektorej témy, keďže sme boli zvyknuté, že sa nachádza voľne pohodená vo Voľnej diskusii napr. :grinning: a teraz je napr. v sekcii Snažíme sa o dieťatko ... ale dá sa k nej dopátrať , tak to chce len zvyk kde čo je. Ja som starý závislák, takže mňa toto neodradí :grinning:
11. júl 2012 o 18:30  • Odpovedz
Hmm.. pracujem v administratíve na počítače som zvyknutá ale toto je moc šok,, nevyznam sa neviem nechapem , buď sa na mna lepí tehu demencia alebo je chce to cas si zvyknut,, ale toto je moc ..
fakt drzim palce zenam ktore pocitac a interne tpouzivaju obcas,, pretoze zorientovat sa bude tazke..
11. júl 2012 o 19:11  • Odpovedz
mam problem dostat sa k temam kde som prispela, prispievala ale nemala som ich medzi oblubenymi ... uznavam moja chyba ale zasa nenasla som tu varovanie ze sa to tak prehadze... ano na liste v strede su temy kde som prispela ale tie su zoradene podla posledneho prispevku vseobecne nie podla mojho posledneho prispevku a pri takom mnozstve mojich prispevkov sa veru mam problem dohrabat k tym temam kde som prispievala....

ide najma o temy z volnej diskusie...
11. júl 2012 o 19:32  • Odpovedz
kokso, vsak sa tu vobec neviem zorientovat, to kto toto vymyslel?
11. júl 2012 o 19:50  • Odpovedz
No už to troška lepšie vyzerá ako na obed vďaka že nás neignorujete A snažíte sa to nejako spraviť k našej spokojnosti i keď aj tak si myslím že to bolo pred tým lepšie. Zasa si zvykať :unamused:
11. júl 2012 o 20:00  • Odpovedz
nerozumiem uplne zaradeniu vsetkych tem o nahradnom rodicovstve adopcia spravne osvojenie, pestunstvo, profi do kategorie snazime sa... kedze vacsina z nas tam sa uz o deti nesnazi... ale deti ma...

a rovnako tema o BT teda bazalna teplota grafy je zaradena medzi ovulacne testy...

bude sa toto delenie este upravovat tak aby to aspon ciastocne sedelo...
11. júl 2012 o 20:17  • Odpovedz
Dobry vecer prajem, odkedy zacali zmeny nefunguje mi pridavanie fotiek, smajlici ani tlacitko odpovedz. predpokladam, ze je to prave tymi zmenami, kedze doteraz vsetko fungovalo.
Pre upresnenie dodavam ze pouzivam mozilla firefox, a ostatnym co som sa pytala vsetko funguje. tak neviem ci je problem iba u mna
11. júl 2012 o 21:06  • Odpovedz
tie oblubene este stale nie su v poriadku :rolling_eyes: furt je to neprehladne..roztiahnute to mam zbytocne je to siroke...naco tam je vpravo to "paci sa mi" Ved to je snad logicke ak to mam v oblubenych.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ak to chcem odobrat, lepsie to bolo predtym, ked priamo nad konkretnou temou som si to odobrala z oblubenych

a to pismo je hrozne...male, necitatelne, zleeeeee :rolling_eyes: :unamused:
chcelo by to vacsie pismo, a hrubsie...nielen farebne odlisene :frowning2: :rolling_eyes:

neviem naco su tieto inovacie dobre....ak nieco funguje..naco to menit? :angry: :rolling_eyes:
11. júl 2012 o 21:08  • Odpovedz
@lucka1987 ked to nebolo z Tvojho PC, tak na to nekasli. To nieje v poriadku, ze niekto pisal pod Tvojim nickom.
11. júl 2012 o 21:09  • Odpovedz
super, konečne prehľadné, zoradené, je v tom logika, fakt pekne :slight_smile: muselo to dať príšernú prácu to nejak rozumne zoradiť. :sweat_smile:
11. júl 2012 o 21:14  • Odpovedz
@roo
@hirjak
nie nebolo to z mojho pc a uz aj viem z koho.. admin mi odpisal v IP, citujem : " Ako pozerám tak to bol náš technik. "

chcem sa spytat ako je vobec mozne aby MAL TECHNIK PRISTUP DO MOJHO KONTA a napisal prispevok v mojom mene ? uz len z principu si to ziada aspon jednoduche ospravedlnenie ...
11. júl 2012 o 21:25  • Odpovedz
@lucka1987 ja som ostala normalne sokovana ze nieco take je mozne. :fearful: :fearful: :fearful: a tiez tou "suchou" odpovedou. :zipper_mouth:
11. júl 2012 o 22:00  • Odpovedz
@lucka1987 a nebol to proste omyl? Zavádzajú novú stránku, má milión povinností, chcel napísať sám, omylom niečo preklikol. :rolling_eyes: pevne verím, že to nebolo náročky :wink:

A jasné, že má prístup - ak sa ti niečo pobabre - ako ti to má akože opraviť? :rolling_eyes: :sweat_smile:
11. júl 2012 o 22:13  • Odpovedz
@lucka1987 tiez nevidim dovod, preco by to technik robil narocky, ale nechapem, co pise @minewka - predsa administrator pri oprave niecoho v ucte nejakeho uzivatela sa neprihlasuje jeho menom a heslom, ale svojim! Od toho je administrator a ma vyssie prava. Druha vec je odpoved. Ani tisic ani milion inych povinnosti predsa nemoze zabranit napisaniu kratkeho vysvetlenia a ospravedlnenia...
Este ma napada paralela:
@minewka - predstav si, ze na Tvojom ucte v banke treba spravit nejaku opravu (zmenu) a zamestnanec banky sa kvoli tomu prihlasi tvojim prihlasovacim meno a Tvojim heslom. To by sa Ti pacilo?
11. júl 2012 o 22:30  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.