• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
prosim vas, dalo by sa prehodit temu prvosnazilky po 35, do sekcie Ideme nato? lebo teraz to je zasite v sekcii spolocny termin a miesto a to je trocha odveci. dakujem :slight_smile:
13. júl 2012 o 09:04  • Odpovedz
@gelinka75 daj mi sem link na temu, ktoru chces presunut
13. júl 2012 o 09:26  • Odpovedz
@gelinka75 presunuta :wink:
13. júl 2012 o 09:47  • Odpovedz
@danu dakujem ti :slight_smile:
13. júl 2012 o 09:48  • Odpovedz
@hirjak zdravim,necitala som prispevky ostatnych,mozno maju ten isty problem mozno,nie.no ja ked idem na hlavnu stranku a kliknem ci na forum ci na moje oblubene,tak to trva sto rokov kym ma tam prehodi.rovnako ked idem na forum a potom kliknem na kde sa diskutuje(ci ako sa to po novom vola)straaasne dlho to trva kym sa to nacita.potom uz vramci danej temy to ide pomerne rychlo,ale toto preklikavanie je nenormalne pomale. a pomalym internetom to jednoznacne nie je,lebo vsetky ine stranky mi funguju velmi rychlo,len konik je superpomaly :confounded:
13. júl 2012 o 11:30  • Odpovedz
Dobry den,

sice mi opat nikto od vas neodpovedal, ale aspon ste presmerovali predtym nefunkcny link :
http://www.modrykonik.sk/forum/sukromna-skupina/irsko-nas-druhy-domov/
Avsak !
Teraz ta linka smeruje na vsetky "sukromne diskusie" v ktorych som clenom.
To znamena, ze sa mi zobrazi pod tym linkom "rozbita" sukromna diskusia USA + "rozbita" sukromna diskusia o Irsku... kompletne zmixovane dokopy ! a absolutne sa v tom neda vyznat ktora tema je o USA a ktora je o IRL....?
Mno, asi si neviete predstavit ake neprehladne to je, takze prikladam foto....
Navrhujem aby sa pod rozkliknutim linku na "sukromne diskusie" zobrazili tie, v ktorym som clenom :
t.j. dva linky :
1. USA
2. IRL - nas druhy domov
ako to bolo predtym...
a po ich rozkliknuti by som videla podtemy ktore patria do tej ktorej temy....
a nie vsetky z oboch temy zmiesane dokopy....

Pozrite si prilozeny obrazok :
Uprimne = viete mi z toho sami usudit ktora z danych PODtem patri do hlavnej sukromnej temy o USA a ktora do hlavnej sukromnej temy o Irsku?
Je v tom strasny chaos...

@hirjak @bob @markie @viz @g4bor @ceresnam
13. júl 2012 o 11:46  • Odpovedz
@barcelona94901 takéto dotazy mi píšte do internej pošty.
13. júl 2012 o 14:11  • Odpovedz
@nadina ahoj,

ano kedze su skupiny zanikli a su iba diskusie (absolutna vacsina skupin mala iba jendu diskusiu) tak teraz nie je jasne z ktorej skupiny diskusia bola. Toto opravime.

Urobime to tak, ze nazov diskusie bude obsahovat aj nazov skupiny. Napr. ak mam diskusiu "Pokecajme si" a bola v skupine "Irsko" tak sa bude volat "[Irsko] - Pokecajme si". Ten nazov moze zmenit samozrejme autor skupiny. Predpokladam, ze pocas pondelka by to uz tak malo byt.
13. júl 2012 o 14:39  • Odpovedz
@bob Ahoj,
vdaka za odpoved.
neviem presne co myslis pod nazvom diskusie a skupiny...
My sme mali "diskusnu skupinu" s nazvom : Irsko nas druhy domov,
ktora obsahovala 13 podtem.
a tychto 13 podtem mam teraz zmiesanych s podtemami zo skupiny USA, ktora ich mala snad 25.
Nechapem preco by tieto nase podtemy nemohli ostat zachovane...
a zjednotene pod spolocnym nazvom !

To mam kazdeho noveho clena pridavat do vsetkych 13 podtem zvlast?>
A v teme USA prida admin noveho clena do vsetkych 20 ci 30 podtem tiez zvlast?

Predtym to bolo naozaj ovela jednodushie !

Neviem ci celkom chapete co sa stalo.
Rozdelili ste nas/t.j. celu skupinu Irsko - na 13 skupin,
co nepokladam vobec za prakticke a ani prijatelne...
Preco nemoze byt tema ako predtym s nazvom irsko....
po ktorej rozkliknuti sa mi zjavia podtemy tejto diskusie?
Je to z vasej strany obrovsky krok spat a myslim ze nase vyjadrenie ako prvotnych pouzivatelov vasich sluzieb by malo byt zohladnene...
inak nam neostane nic ine len sa poobzerat po niecom co nam bude vyhovovat urcite viac.
Pripomina mi to facebook, tiez robia co chcu bez toho aby sa spytali v prvom rade zakaznikov.
13. júl 2012 o 15:33  • Odpovedz
@bob mne to pride teda hlupe ze ked nejaka skupina mala xy podtem, ze to teraz bude rozhadzane, to ked bude chciet niekto novy vstupit do skupiny tak ho bude treba nahodit do kazdej temy zvlast? :sweat_smile: ja som bola v 3 skupinach a kazda mala viac podtem, lebo to tak bolo prehladnejsie, kde sme ako tehulky mali temu kde sa volne diskutovalo a zaroven temy kde bolo nejake dolezitejsie info, aby sa niekto potom nemusel hrabat vo vsetkych xy strankach ak sa k nim chcel dostat...to mi pride fakt ako krok spat, ak to takto ostane :zipper_mouth:

inak este by bolo fajn keby vyhladavanie bolo aj priamo v jednotlivych kategoriach nie len pri rozdeleni kategorii fora, inak to rozdelenie je pekne, prehladnejsie ako to minule :slight_smile: pripadne neplanuju sa nejake rozsirene moznosti vyhladavania? aby sa dalo hladat napr len v ramci jednej temy alebo kategorie, som aj na inom fore a tam sa to takto da a je to fakt super :slight_smile:
13. júl 2012 o 16:55  • Odpovedz
@andulqa presne tak, a @bob "absolutne" nespomina sukromne diskusie. Neverim, ze "absolutna" vacsina sukromnych diskusii mala iba jednu temu. Myslim ze sa tu pletu hrusky s jablkami a mam pocit, ze admini stranky nevedia ani ako podtemy v sukromnej diskusie vyzerali.
V podstate ste uplne zrusili kazdu jednu sukromnu diskusiu, ktora mala svoj nazov - v nasom pripade : "Irsko - nas druhy domov", ktora z jedneho dna na druhy zrazu neexistuje? Pytam sa preco? Kto rozhodol o nas - bez nas?
13. júl 2012 o 17:17  • Odpovedz
a dalsia vec @bob ako spomina andulqa vyssie v prispevku - predstavte si v praxi, ze mame 20 podtem z jednej skupiny mamiciek z Irska, nie je prakticky udrzatelne, aby to bolo prehladne a bude sa casom pisat len do jednej z nich, cize ostatne casom zaniknu...
Kdezto predtym sme mali jednu jedinu skupinu a v nej XY prehladnych podtem, takto budeme teraz pisat do jednej temy o vsetkom?
Nechapem aky marketingovy tah sa skryva za vasim rozhodnutim, ale vychadza mi z toho len jedine : ziskat co najrychlejsie narast poctu diskusnych skupin, kedze rozbitim nasej jednej skupiny zdruzujucej mamicky v Irsku ste zrazu zo dna na den prisli zrazu k 13 temam namiesto 1....alebo sa mylim? Ak za tym nie je ziadny takyto tah, tak potom urcite nebude pre vas ziadny problem to vratit naspat a vsetky podtemy nasej skupiny zdruzit pod jednu, ako tomu bolo predtym !
13. júl 2012 o 17:24  • Odpovedz
@bob ahoj Bob! Rada by som vyjadrila svoje sklamanie, ked som chcela ist popisat do nasej skupinky Irsko - nas druhy domov a zrazu sa to neda, odkaz na hlavnu stranku a tam chaos neskutocny ze kde to mam hladat, neskor som objavila skupiny ktore " sa mi pacia " ale zvysok neviem najst, kedze vsetky podtemy boli pod jednou skupinou nejak som zabudla oznacit paci sa mi a teraz ich neviem najst, okrem toho su zmiesane so vsetkymi inymi temami v ktorych prispievam a nemam prehlad ktore patria kam. Co ste mali za umyslom s tymto zrusenim Hlavnej temy nechapem ale bolo to vazne ako krok naspat. Pokial viem skoro vsetky sukromne skupiny mali mnozstvo podtem. Aspon ste sa mohli spytat na nazor tych ktori si tam pisu a nehadzat vsetky temy do jedneho vreca. Dufam ze uznate svoju chybu a opravite to nazad ako to bolo. A ak to vazne chcete opravit len tym ze pred kazdu diskusiu date nazov hlavnej temy tak je to ubohy krok, lebo stale budu tie temy pomiesane s inymi.. Snad pochopite svoj omyl a nejak to opravite. Mnozstvo mamiciek by vam bolo vdacnych!
13. júl 2012 o 18:13  • Odpovedz
@bob Dobry den,
dotaz ku skupine Irsko -nas druhy domov. Naozaj by som uvitala, keby sa podtemy vratili naspat do skupiny. Je to pre mna a myslim aj pre ostatne mamicky velmi neprehladne.Nemam totizto tolko casu, aby som prehladavala vsetky sukromne skupiny a ani presne neviem aky nazov mali podtemy. Tak isto, som mala odlajknutych len par podtem a k ostatnym sa neviem dopatrat.
Dufam,ze sa coskoro dostaneme k naprave...Vdaka!
13. júl 2012 o 18:47  • Odpovedz
prečo my stále admin neodpovedá na moju stažnost a pani okrádačke stále zmaže moje zlé hodnotenie kedže my predala nefunkčnú odsávačku :angry: ako to tu vlastne chodí ???ale asi na ....ked sa takéto niečo deje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. júl 2012 o 18:47  • Odpovedz
@bob Este by som k tomu dodala, ze najskor som si myslela,ze uplne skupinu Irsko nas druhy domov ste uplne zrusili. Lebo ja to mam v oblubenych a ked som klikla,tak mi vyskocilo,ze skupina NEEXISTUJE !!!...tak snad sa to vyriesi, lebo takto je to dost na figu. Povacsine sa my zeny snazime si veci zjednoduchsit, ale takto sa to pekne skomplikovalo, kym si najdem temu do ktorej som chcela prispiet, alebo si precitat co je nove...uz nemam cas. Niektore mamicky tu mozno presedia cely den a maju cas sa tu prhrnat v temach , ale su aj take co len v kratkosti kuknu do tej svojej skupinky a diskutuju len s tymi svojimi.
13. júl 2012 o 19:38  • Odpovedz
@kacka27 Katka no ono de facto ta nasa povodna skupina v tejto chvili uz naozaj neexistuje.....
povodna skupina je uplne rozpustena vdaka adminom a link len presmerovali na vsetky sukromne diskusie...aby sa nepovedalo...a ze tam mam tych skupin teraz snad 40 (podla toho kde prispievas-aj viac), to asi nechapu....
diskusiu : "Irsko - nas druhy domov" jednoducho zrusili....
no snad si priznaju chybu ako pisala @tinkadublin a dojde k naprave !
@bob
13. júl 2012 o 19:45  • Odpovedz
pardon zjednodusit
13. júl 2012 o 19:47  • Odpovedz
K tomu Irsku:
Najpr iba ujasnim pojmy aby sme rozpravali o tom istom. Po starom existovali: "Sukromne skupiny" a v nich sa vytvarali "Temy". Z toho zostali tie "Temy" a volaju sa teraz "Sukromne diskusie".

Vasa sukromna skupina "Irsko - nas druhy domov" obsahovala viacero aktivnych tem. Ako jedna z velmi mala skupin (skupin spolu bolo niekolko 100viek).

Skor ako sme k tejto zmene pristupili sme si samozrejme pozerali kolko je aktivnych skupin, kolko znich ma viac tem a kolko z nich ma viac aktivnych tem. Absolutna vacsina skupin mala jedinu aktivnu temu kam sa pise vsetko. Z toho nam vychadza, ze uzivatelia vo velkej vacsine vyuzivali Sukromne skupiny ako diskusiu, kde pisu naraz o vsetkom a nevyuzivali moznost pridat viac tem. Niektori to skusili ale aj tieto temy mali velmi kratku zivotnost a debata sa vratila do jednej velkej temy. Vasa skupina bola jedna z mala vynimiek kde to bolo inak - t.j. viacero aktivnych tem pri sebe.

Preto sme sa rozhodli skupiny zrusit a zmenit ich tak aby odzrkadlovali ich realne pouzitie, ktore sa da prirovnat k "sukromnej miestnosti" kde sa pise naraz o vsetkom a nekomplikovat ich typicke vyuzivanie o dalsiu uroven.

Chapem, ze z vasho pohladu ako cleniek tejto konkretnej skupiny to nedava zmysel, ale keby ste mali vsetky udaje a statistiky o tom ako sa skupiny pouzivali, verim, ze by ste nase rozhodnutie viac chapali.
13. júl 2012 o 20:41  • Odpovedz
@bob Podla toho co uvadzate - nemienite s tym nic robit.
Nesnazte sa nam nahovorit ze sme boli takmer jedina skupina s aktivnymi podtemami, uvadzala som ako priklad USA skupinu, ktora mala tych aktivnych podtem niekolko desiatok !
A keby sme boli aj jedina taka skupina s aktivnymi podtemami, tak nechapem preco nasa skupina bola jednoducho z MK vymazana !!! Nasa skupina jednoducho prestala existovat a to ze ste povodny link presmerovali na vsetky sukromne skupiny - to tento fakt nezmeni !
Nuz, neostava nam nic ine len sa poobzerat inde a zazelat vam vela uspechov v tom co robite, snad viete co...
Pred casom MK ponukal prave toto rozclenenie skupin na podtemy ako jedina stranka, ale verim, ze teraz je ich viac...zakaznik si vyberie co mu vyhovuje, hlavne vtedy ked skupina prestala existovat - ako rozhodnutie technikov, adminov, ci majitelov.
Na zaver uvadzate ze by sme vas mozno chapali keby sme mali vsetku udaje.
A ja vam odpovedam, ze by ste mozno tiez chapal, keby ste mal vsetky udaje z opacnej strany, keby ste sa predtym na chvilu stal clenom nasej skupiny a mal moznost to porovnat so sucasnym stavom, ale tazko porovnat nieco plusove a nieco kompletne minusove.

Feedback od zakaznikov by mal byt pre vas ako adminov a technikov ci majitelov stranky - prvorady. Pokial sa zakaznik nestretne s ustretovym konanim - poobzera sa jednoducho po inych sluzbach co bude ako sa zda - aj tento pripad. Zelania zakaznika by vam mali napovedat, co zakaznici chcu a nesnazit sa s nimi za kazdu cenu bojovat = dokonca v pripade ked jednoducho diskusnu skupinu vymazete !!!
Toto nie je prvy krat co som sa stretla zo strany MK s tvrdosijnym postupom, tak typickym pre Slovensko. Kazdy u vas vie co najlepsie chce a zakaznik ostal za dverami....
13. júl 2012 o 21:09  • Odpovedz
@bob napriek vasmu vysvetleniu si myslim ze ste mali spravit vynimky prave pre tych malo skupin ktore mali aktivne vsetky temy v ramci svojej skupiny, nemoze byt komplikovane urobit vynimky nie? Alebo vymyslite nieco ine, co by nam zjednodusilo komunikaciu a prispievanie tak ako to bolo predtym.. Nechapem ako mozete ignorovat namietky prispievajucich. Aspon ste sa mohli spytat co si o tom myslime uz ked sa nas to tyka alebo aspon dat vediet vopred ze nas idete takto rusit aby sme mali cas si najst nejake ine forum.. Hlboke sklamanie z konika..
13. júl 2012 o 21:25  • Odpovedz
@bob a este nieco Robert, co mozno nie je take zretelne z vasej strany.
Ludia, ktori ziju mimo uzemia Slovenska maju rozne spolocne zaujmy, co sa jednoducho neda vtesnat do jednej skupiny, bez moznosti rozclenenia. Rozoberali sme zakony, skoly, vylety, cestovanie na SK, cestovanie po Irsku, komunitne centra..., prispevky, social welfare, materska v Irsku ... atd, mnozstvo tem !
Kdezto ostatne (slovenske) temy sa tykaju vzdy len jedneho konkretneho problemu, priklad : Tehulky, Spolocny termin a pod. Tychto ludi spaja to, ze ziju na Slovensku a ked maju konkretny problem zalozia si jednoducho novu temu a hotovo = su vsak stale zdruzeni pod zastitou vasej stranky, ako Slovaci.
My vsak tvorime inu komunitu a preto rozoberame mnozstvo inych problemov, tykajuce sa zivota v Irska.
skuste sa na to pozriet z toho pohladu !
Na hlavnej stranke, kde uvadzate skupiny a temy : http://www.modrykonik.sk/forum/
ste s nejakymi mamickami zijucimi mimo SR ani len nepocitali !
......................
A aj keby ste ich zdruzili pod jednu skupinu, priklad :
"Mamicky zijuce v zahranici" tak ake temy by pod nou boli???
Skuste si odpovedat, hoci aj sam pre seba vyberte si z tychto dvoch moznosti :
1. Art & hobby, Gelove sviecky, Medzi nami, Vseobecna diskusia (kde ani netusite, ci dana tema je z USA, UK, IRL alebo z Mongolska)
2. USA, IRL, UK, a po ich rozkliknuti by sa objavili dalsie temy, tykajucej sa len danej krajiny.

Otazka za pietset : ktoru moznost by ste si vybral?
A dalsia otazka : chcelo by sa vam preklikavat cez ostatne nerelevantne temy, ktore sa tykaju inych krajin???
...
Porozmyslajte. Len sa moze stat, ze po case uz odpoved nebudete potrebovat...

@ashley
@ivla
@helka31
@alienka1
@happysmile
@mamartinka
@xena22
@sosinkairl
@motylekmn
@annaola
@maurova
@brontik
@ladywitch26
@oceanka
@tinaorchid
@ssonusa
@tinkadublin
@palesandra
@kacenkalm
@kacka27
@79zuzana
@jezkomanka
@moniccca
@nika19918
@renim
13. júl 2012 o 21:28  • Odpovedz
@ pre vyssie spomenutych clenov zmazanej skupiny : "Irsko - nas druhy domov" - tato diksusia zacala na stranke 262 tejto temy, citajte odtialto :
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/otazky-na-asmira-team-2/?page=262&post=last
od prispevku 21:01
13. júl 2012 o 21:32  • Odpovedz
@bob a co sa tyka statistik Robert, tak tieto statistiky by vas mali zaujimat viac
ako to, kolko ste mali skupin a tem :
13. júl 2012 o 21:40  • Odpovedz
@bob Ahoj Bob! Rada by som vyjadrila svoj nazor k novemu usporiadaniu a rozcleneniu na MK. - Som naozaj sklamana, pretoze tento novy system je absolutne neprehladny :frowning2: Ako uz spomenula Nadina , boli by sme naozaj potesene, keby ste mohli aspon urobit specialnu sekciu pre mamicky zijuce v zahranici a ponechali v nej povodne rozclenenie . Nie sme jedina skupina , ktora by to uvitala a pre vas by to tiez nebol urcite velky technicky problem. :wink: DAKUJEM .
13. júl 2012 o 21:49  • Odpovedz
Dobrý den, prosim vas, ake parametre musim mat nastavene aby mi isiel modrykonik. Kazda jedna stranka na i-nete mi funguje, ale vasu mi nezobrazuje (fotky v bazare ani pri mene v popise). Niekedy mi dokonca ani konika nenacita. Ste jedina stranka, ktora mi nefunguje :frowning2: Je tomu asi 2 tyzdne. Je nieco specialne, co musim urobit???
13. júl 2012 o 21:57  • Odpovedz
@bob a este jedna prakticka otazka Robert.
Ked ma oslovi mamicka, ktora by sa chcela stat novym clenom nasej (ne)existujucej skupiny :
Irsko - nas druhy domov.
Aky link jej poslem????
Predtym sme mali link, teraz mame 13 ci 15 linkov, podla toho kolko sme mali podtem....
To myslite naozaj vazne a myslite si ze je to realizovatelne v praxi, ze budeme novym clenom
posielat 13 ci 15 linkov na podtemy o Irsku???
a pridavat ju do kazdej zvlast?
Nie, dakujem!
13. júl 2012 o 22:00  • Odpovedz
@nadina Uz povodna skupina bezplienkova Irsko nas druhy domov bola zamknuta a neskor zmazana, nikoho nenapadlo, ze sme sa tam mohli vracat a precitat si rady a skusenosti inych mamiciet,ako tu v Irsku funguju napr. skoly,lekari, co sa da co to zohnat...a omnoho viac
Teraz zanikla dalsia skupina, ktoru sme si uz otvorili ako sukromnu.
Nemyslim,ze by bolo velkym problemom aby sa skupiny a vsetky ich aktivne podtemy, vratili do povodneho stavu. Inym mamickam na modrom koniku to moze byt aj tak jedno, lebo to bola aj tak sukromna skupina a nemali do nej pristup.

@bob
13. júl 2012 o 23:13  • Odpovedz
presne tak Kati
@kacka27 prisli sme zmazanim predchadzajucej temy o zdroj informacii, ktory sme si roky budovali ale neva, uz pracujeme na diskusii ktoru nam nikto nezmaze....

uz teraz tam vidim ovela viac moznosti ako na MK
a hlavne - nikto nam to nezmaze... Kati a ostatne baby....

este trosku popracujeme na dizajne a potom sa stahujeme.... :slight_smile:
http://www.craftvillage.ie/forum/index.php
PS : POZOR : Tato tema je a bude len pre mamicky zijuce v Irsku !

Admini, majitelia, technici z MK, mate este sancu.... @bob !!! :grinning: :grinning: :grinning:

@ashley
@ivla
@helka31
@alienka1
@happysmile
@mamartinka
@xena22
@sosinkairl
@motylekmn
@annaola
@maurova
@brontik
@ladywitch26
@oceanka
@tinaorchid
@ssonusa
@tinkadublin
@palesandra
@kacenkalm
@kacka27
@79zuzana
@jezkomanka
@moniccca
@nika19918
@renim
13. júl 2012 o 23:36  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.