• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
no ale mozno by stalo za uvahu zalozit nieco aj pre SK zakaznikov/zaujemcov, nech maju moznost vyberu :wink: :wink: :wink:
13. júl 2012 o 23:48  • Odpovedz
... tazky zivot programatora, ked citam poslednu stranu, hned sa citim ako v praci :slight_smile:. @bob, nedaj sa!

Ja by som chcela, aby fungoval spravne refresh v hornom menu - moj fotoblog/moj bazar/moje nakupy. Moje nakupy mi svietia, ked mi pride nova posta, ale ak mam otvorene Moje nakupy aj v inom okne, a postu si precitam, signalizacia nezmizne. Aj by som to poprintscreenovala, ale teraz nic nenakupujem (a teda nemam postu). Ked sa mi znovu zadari, tak to poslem, ale neviem komu?
14. júl 2012 o 00:26  •  2 deti  • Odpovedz
@vietnamka tuto nevhodnu poznamku ste si mohla odpustit ak neviete presne o co sa jedna.
Bolo vymazane nieco co dobre fungovalo a precitanim jednej stranky sa to nedozviete, ale urcite je ovela "vhodnejsie" podporit "kolegu"
14. júl 2012 o 00:34  • Odpovedz
@bob vyjadrujem svoj negativny nazor z byvalej skupiny "Irsko - nas druhy domov" a rozhadzanych podskupin, to neni ani normalne v zivote aby ste toto mali vsetko pod dohladom ako ste to vsetko rozhadzali,..ja osobne si presne do slova ani nepamatam podskupiny no mam 10 % z casu z celeho dna len aby som otvorila vôbec forum a sukromnu skupinu nie este to aby som tie cele sukromne skupiny musela prehladat kym sa dopatram v podstate k tej na ktoru momentalne potrebujem napisat,..je to totalne neprehladne, musite uznat ze to nie je nazor len jednej zeny ktora si tu vypisuje z dlhej chvili lebo ma problem s urcitymi zmenami ohladom fora, no ide o nás všetky ako celok - spolok žien ktore si hned klikli dannu temu a bez straty casu prebiehali diskusie o viacerych veciach, mne osobne mnoho zien pomohlo,poradilo,..dodnes som tie podtemy nestihla ani precitat kedze skupina bola udrziavana a pribudali postupne aj nove clenky do skupiny takze teraz z mojho pohladu som teraz ukratena ak som nejaku tu podtemu ani nestihla otvorit a vlastne medzi tymi zmiesanymi uz ani nebudem vediet ze ide o IRL temu, zvazte krok, ktorym by ste zcelili nasu skupinu a podskupiny ktore v predchadzajucich dni do nich patrili aby som nie len ja ale my vsetky ostatne ktorych nebolo malo nemali problem a jednym kliknutim mali prehlad o celkovej situacii v skupine, som coraz viac krat sklamana z noveho pouzivania, absolutne mi zmizol cely prehlad o tom co kde mam hladat a v podsate nas spolok sa rozpadol, je to skutocne smutne :frowning2: :confounded: :cry: :unamused: :fearful:
14. júl 2012 o 00:38  •  1 dieťa  • Odpovedz
@vietnamka ziadne dalsie "hnusne" sukromne spravy si nezelam, odpovedat vam na tie dorucene nebudem, ked nemate co skryvat tak komunikujte otvorene. Avsak ja sa s Vami nemam o com bavit....
14. júl 2012 o 01:05  • Odpovedz
@nadina v poriadku, nie je to problem, mozem skopirovat, co som napisala. Neuviedla som to sem preto, lebo viem, ze tu sa "tresta", ked niekto odboci od temy, a toto mi pripadalo ako sukromny spor nas dvoch. Napriek tomu, ak to chcete zverejnit, nemam s tym problem (mozeme na to otvorit aj osobitne forum).

Nuz, precitala som si, co ste napisali, a myslim, ze mi to dalo predstavu, o co ide.
Podporila som ho preto, lebo Vase komentare podla mojho nazoru hranicia s vydieranim (btw., nepracujem, ako programator, ani som nepracovala). Pripadate mi agresivna.

To sa mi hnusi.
14. júl 2012 o 01:08  •  2 deti  • Odpovedz
Dobry den
Tiez by som uvitala,keby doslo k naprave nakolko mne tie podtemy a vseobecne tema Irsko-nas druhy domov dost pomohlo co sa tyka uzitocnych informacii...teraz je to naozaj neprehladne a som ostala sklamana :frowning2: a tak ako pise
@kacka27 tiez nemam cas niekedy listovat a hladat temu...takto som to mala pekne ulozene v oblubenych...dufam,ze sa to coskoro da do poriadku...
14. júl 2012 o 09:10  • Odpovedz
ja sa tiez pridavam ja fungujem vo viacerych sukromych temach a vsade sme mali v ramci sukromky viac tem ... najme preto aby sme mali v zvlast suflickoch ulozene info o lekaroch, edukacii alebo pravne rady a pod.. aby sa to nemixovalo a mohli sme si to lahko vyhladat... teraz mam z toho gulas vsetko premiesane v kope... osobne by som privitala keby sa to zmenilo lebo sa mi to mixuje a potom clovek nevie co patri k comu...
uz to ze sa musim viac krat preklikavat ako predtym ak tam sa chcem dostat... nejde o temu o irsku ale o uplne ine dve temy ktore su dost aktivne a obsahuju dost cenne info pre nas rodicov specialnych deti
14. júl 2012 o 09:18  • Odpovedz
@nadina
Kedze tieto stranky navstevuju statisice uzivateliek, zial nie je mozne urobit zmenu, ktora by niektore z nich nezasiahla negativne. Alternativou je nerobit ziadne zmeny a nechat stranku uplne nezmenenu, ale vieme ze to je zaciatok konca.

Preto uplne chapem vase rozhodnutie, vyuzit inu stranku na vymenu informacii v skupine.
14. júl 2012 o 10:14  • Odpovedz
Este zopakujem, ze na sprehladnenie sukromnych diskusii pre tych, ktori prechadzaju zo skupin s viacerymi temami urobime to, ze kazda diskusia bude mat v nazve spomenutu povodnu skupinu z ktorej pochadza.
14. júl 2012 o 10:16  • Odpovedz
@vietnamka hej, ked to mas v dvoch oknach tak to nejde. Musela by si ist do toho prveho okna a kliknut Referesh stranky (F5 alebo Ctrl-R). Da sa to technicky urobit aj tak aby to fungovalo v 2 oknach ale je to dost narocne, zatial o tom neuvazujeme.
14. júl 2012 o 10:18  • Odpovedz
@kacenkalm pises "takto som to mala pekne ulozene v oblubenych". Aj teraz je moznost si pridat hociktoru diskusiu (aj sukromnu) do oblubenych, staci pri teme hore kliknut "paci sa mi". Odkaz na oblubene temy je aj na homepage aj vo fore hore v menu.
14. júl 2012 o 10:21  • Odpovedz
@bob problem je, ze refresh v tom prvom okne nefunguje. Dam refresh stranky, stale na mojich nakupoch svieti "1", ze mam novu spravu. Idem dovnutra, a novej spravy tam niet. Idem von, zase svieti jednotka.
Podari sa to, ale az po par minutach. Neviem, ci je to v nastaveniach mojho prehliadaca, ktory si "pamata", co tam bolo predtym, alebo ci sa to da aj nejako inak.
14. júl 2012 o 10:43  •  2 deti  • Odpovedz
Poradite? Registrovala som sa na modrykonik.cz, ale chcela by som pridavat na bazar.sk...
Kedze som na cz tak mi to system nedovoli. Co mam urobit???
14. júl 2012 o 14:00  • Odpovedz
ja sa chcem opýtat prečo nemôže byt verejne kto ti dal zablokovat album alebo kto dal podnet a ešte prečo tu nemôže byt niečo ako nepáči sa mi to?a prečo tu neplatí na každého rovnaký meter.dakujem
14. júl 2012 o 17:40  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
14. júl 2012 o 17:42 • karinka1klaudia
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
14. júl 2012 o 17:47 • karinka1klaudia
14. júl 2012 o 18:00 • opelastra
14. júl 2012 o 19:16 • sashabb
@nadina ahoj, ja teda travim momentalne krasnu dovolenku na Sk a ze idem v rychlosti pozriet čo nového medzi vami a nestačím sa čudovať.... musím na to pozrieť ked budem spat v IRL...
14. júl 2012 o 19:45  • Odpovedz
@vietnamka mne to robí aj v "môj bazár" aj v "nákupoch" a mám otvorené len 1 okno .. a stáva sa mi to vtedy, ak náhodou kliknem v približnom čase nakočnia novej správy.. robí mi to takto už dlhšie a nie vždy a do 10 minut to zmizne samé.. nejako ma to neobťažuje
14. júl 2012 o 19:55  • Odpovedz
14. júl 2012 o 20:48 • opelastra
@benne no, presne presne! v podstate s tym viem zit aj ja, len je to taka drobna iritujuca chybicka :slight_smile:
14. júl 2012 o 21:07  •  2 deti  • Odpovedz
14. júl 2012 o 22:08 • sashabb
@martinjasen Ahoj, prosim Ta chcem sa opytat ze preco mi nezobrazuje inzeraty ked slovo z nazvu, dokonca cely nazov ponukanej veci zadam do vyhladavania v bazari, a hodi tam inzeraty inych predavajucich ale tie moje tam nie su..napr. predavam " cestovna detska stolicka", konik rody, "interaktivna kocka"....viac som ani neskusala pozerat....ani jedno mi nevyhodilo v bazari... zaujima ma to, ked chcem napr. pozriet kolko a za aku cenu sa predavaju rovnake veci ako mam ja, a zadam nazov a ukazu sa mi cudzie veci, moje nie...a skusala som to uz aj z ineho nicku, nie len z mojho a nic..moje inzeraty sa nezobrazia....hneva ma to, lebo ked niekto chce konkretne konika rodyho a klikne to do vyhladavaca, tak mam smolu....diky za pomoc, maja
15. júl 2012 o 00:55  • Odpovedz
@martinjasen Ja mám taký návrh, aby sa diskusie v sekcii "kam som prispela" http://www.modrykonik.sk/forum/where-i-posted/ nezoraďovali podľa poslednej aktivity (teda ak som niekde prispela pred dvoma rokmi, tak sa tá diskusia zobrazí ako prvá), ale podľa toho kedy som tam prispela ja (teda tá, kde som prispela pred dvoma rokmi by mala byť na samom konci). Takto nejak to bolo aj pred tým.
15. júl 2012 o 08:36  • Odpovedz
@bob ja sa tiez pridavam, fungovala som v niekolkych sukromnych skupinach, v kazdej z nich sme mali niekolko podtem. Teraz v tom mam dost chaos.
Tiez ma zaujima, ked sa bude chciet "k nam" do sukromky pridat nova uzivatelka alebo odist, budem ju musiet pridat alebo zmazat z kazdej temy? :astonished:
15. júl 2012 o 09:08  • Odpovedz
15. júl 2012 o 09:26 • opelastra
@majame mozno len nespravne vyhladavas, zadala som konik Rody a vyhodilo mi jeden inzerat, Ty mas v nazve skakaci konik, ked som to zadala takto, naslo mi aj Tvoj inzerat http://www.modrykonik.sk/bazar/hracky/?q=skakaci+konik
15. júl 2012 o 13:30  • Odpovedz
No ale ostatne inzeraty ukaze aj podla jedineho slova " rody " a moj tam nie je a pritom ho mam v nazve ...a napriklad ani " interaktivna kocka" sa mi nezobrazi.a to je cely nazov mojho inzeratu...
15. júl 2012 o 13:40  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.