• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@labutka ano, ak ma mat niekto novy pristup do viacerych sukromnych diskusii, treba ho pridat do kazdej z nich.
15. júl 2012 o 21:32  • Odpovedz
@vietnamka aha, tak to bude nejaky iny problem. zistim u kolegu co to riesi, ze preco sa to tak sprava.
15. júl 2012 o 21:32  • Odpovedz
@lenkaniky moze sa ti prehodit registracia na modrykonik.sk, tym padom budes moct pridavat inzeraty na mk.sk, ale na cz uz nie,.
15. júl 2012 o 23:11  • Odpovedz
neviem či to už bolo. ale neplánuje sa dať sekcia "výmena" do bazaru? alebo nejako označiť predávajúce ktoré majú záujem o výmenu. napr. piktogramom, pretože náhodou niekomu napíšem kto o výmenu nemá záujem a ešte sa dočkám nepríjemnej odpovede.
16. júl 2012 o 11:18  • Odpovedz
@nanulik nas bazar sluzi iba na predaj, preto inzeraty na vymenu nie je mozne pridavat
16. júl 2012 o 11:21  • Odpovedz
@nanulik no popravde,mne to už tiež lezie na nervy,len zapnem pc a už päť sprav,vymena?a pritom mam jasne napisane že vymenu nerobim,tak už len odpisujem,kuk podmienky predaja :wink:
16. júl 2012 o 15:34  • Odpovedz
@nikolca ja mám práveže výmenu rada, ale radšej sa pozerám vždy čo má uživatelka v podmienkach napísané, a ak nemá nič tak sa opýtam
16. júl 2012 o 16:29  • Odpovedz
uz vlastne ani neviem ze kto tu admin, tak pisem tu :

Kedze sa tu teraz vsetko meni, preco sa nemoze urobit ze BAZARIK a OBCHOD...
a urobit nejake upravit pravidla co sa tyka cien.
Kto pridava nad 15 eur nech sa to povazuje za obchod
a kto pod tak bazar....
Bazar neni o tom ze sa tu okradaju ale ze za maly peniaz sa predavaju a kupuju satocky.... ci ne??
Preco je to tu dovolene ze niekto kupi vec za 4 eur a predava za 17 eur !!!! tak to kde sme :((((
prosim vas neodpisujte mi zas ze : ked je mamicka sikovna.....
hej sikovna okradnut inu......
a ked ma ze Obchod tak nech si predava aj za 100 euri.... :slight_smile:
proste nejaky kompromis....
akoze to uz fakt co sa deje v poslednom case HRUZA
a pritom tak super tu bolo, pekne sa radilo, kecalo .... som mimo Sk ale vzdy som si tu nasla cas.....
:(((((
16. júl 2012 o 17:08  • Odpovedz
@danu
@bob
asi ste admini bo tu pisete viac krat som si to vsimla tak vid moj prispevok vysie :slight_smile:
16. júl 2012 o 17:09  • Odpovedz
@bob @viz @martinjasen
Prosim poradite mi? Na MK sa pripajam cez mobil, mam Opera Mobile, a nemozem pridavat fotky do albumu. Ked si otvorim album, vobec tam nemam to tlacitko. Tento problem mam aj v "obycajnom" prehliadaci, co bol v mobile nainstalovany.
Ked sa pripojim cez starsiu verziu - Mini Operu, mam tlacitko Pridat fotky, ale nefunguje - po kliknuti nanho sa mi len znovu nacita stranku.
16. júl 2012 o 18:27  • Odpovedz
ja si na toho vynoveneho kona nejako nemozem zvyknut :unamused: ,poradi mi niekto kam zmizol zoznam sukromnych skupin ??? :angry:
17. júl 2012 o 21:12  • Odpovedz
preco nie je bazar rieseny tak, ze ked si zadam cenu od 0 do 2 €, tak mi neukaze inzeraty postupne podla ceny, cize prvy za 0,01 € a posledny za 2,- €, ale ceny su tam hala-bala rozhadzane.. potom ta funkcia, filtruj cenu od-do akosi straca vyznam...
17. júl 2012 o 23:13  • Odpovedz
@janocka admin potrebujem zablokovat nic bibinocka a mozte ju aj z konika uplne....je to chora zenska....ako my moze dat hodnotenie ze ja som od nej chcela nextacke veci a neposlala som jej peniaze...ona ich odo mna chcela a ked som jej napisa;a ze nech mi posle peniazky ani sa neozvala..je to vulgarna zenska,vela mamiciek ma s nou problemy kvoli jej slovniku a klamstvu...len sa nam tu vyhraza....prosim pekne blokni te ju...na obed napise ze tu konci a je tu zas...dakujem
17. júl 2012 o 23:58  • Odpovedz
ako si mám prosím vás zastaviť bazár plus?Som si v pondelok poslala sms že ho zastavujem,ale v mojom bazáriku stále svieti plusko,dúfam že mi zasa strhli korunky,aj keď som to stopla.mala som ho aktivovaný do 17.júla a v pondelok som poslala sms na zastavenie,tak neviem kde je chyba.ďakujem,
18. júl 2012 o 08:04  • Odpovedz
milí admini, akurát sme v jednej diskusii zistili, že keď klikneme na "odpovedz" tak odpovedáme vlastne samé sebe a nie tomu, komu sme chceli správu v diskusii poslať :grinning: :grinning: čo sa stalo? nejaký škriatok? :wink:
18. júl 2012 o 10:03  • Odpovedz
@fifitko25 je to nahlasene, dakujeme
18. júl 2012 o 10:14  • Odpovedz
@fifitko25 presne s týmto som sem prišla aj ja.... kliknem na "odpovedať" a hodí mi to tam môj nick...aj viacerým babám z našej skupiny.... ROBTE S TÝM NIEČO pls...
18. júl 2012 o 10:23  • Odpovedz
@erin365 už to funguje :slight_smile:
18. júl 2012 o 10:47  • Odpovedz
@mandragora22 ak chces zoradit podla ceny tak si zvol zoradenie: Najlacnejšie
18. júl 2012 o 12:20  •  2 deti  • Odpovedz
@viz aha, tuto funkciu som si nevsimla. je nevyrazna. ale dakujem za info!
18. júl 2012 o 12:29  • Odpovedz
laskavo predtym ako budete reagovat na ubohe zenske co nahlasuju albumy.... lebo su blbe ... tak si ich overte a dajte tu namahu ze ju otvorite a pozriete predtym ako zablokujete....
lebo ked v albume su detske saty LEN 1 fotka a potom vysvetlenie pre blokovanie :

Dôvod Jedna alebo viac fotiek v albume sú mimo kontext stránky.

tak mi to pripada fakt no neviem... ze neviete citat :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. júl 2012 o 13:54  • Odpovedz
Vratim sa z dovolenky a kukam co sa to tu porobilo v rozhrani fora... akoze ked to ma byt pomoc zenam zavislym od MK aby sa na to rovno vykaslali a radsej robili nieco zmysluplnejsie, tak zasluzny cin, ale inak je to uplny chaos ta stovka kategorii na uvodnej strane fora, cele zle ... ale vsak asi viete co robite :wink:
18. júl 2012 o 14:29  • Odpovedz
@grenka nezablokujeme niekoho len tak, ze dala negativne hodnotenie. Napis mi do Ip viac informacii - kde sa ti vyhraza, kde je vulgarna, link na ten inzerat.....
18. júl 2012 o 21:06  • Odpovedz
@viz dalo by sa, ked si otvorim kategoriu a ukaze mi zoznam diskusi, ze by pri kazdej bola cast posledneho prispevku ako to bolo predtym?
18. júl 2012 o 23:52  •  2 deti  • Odpovedz
@strapco13 už je to tak :dizzy_face: aj mne to chýbalo :slight_smile:
konečne :slight_smile: :slight_smile:
@viz Ďakujeme!!!!!! :slight_smile:
19. júl 2012 o 00:03  • Odpovedz
@macamac @viz no mne to tak ukazuje len v mojich oblubenych temach..inak nie :confused:
19. júl 2012 o 00:06  •  2 deti  • Odpovedz
@strapco13 :confused: čudné
lebo mne už aj tam "Kde sa diskutuje"
nerozumiem teda....prečo tebe nie?
@viz
19. júl 2012 o 00:17  • Odpovedz
@macamac tam ano..ale bezne v kategoriach nie ked otvorim napr laktacna poradna tak tam nie @viz ?
19. júl 2012 o 00:21  •  2 deti  • Odpovedz
@strapco13 aha-fakt, máš pravdu,keď ideš takto do témy-cez hlavné menu-tak to nevidno :unamused:
ale predtým to nebolo vidno ani "kde sa diskutuje" a už to je
tak asi nejak postupne to hádam upravia
@viz
19. júl 2012 o 00:35  • Odpovedz
@macamac asi..snad
inak dakedy davno bolo aj uvedene od koho a kedy bola zalozena tema
19. júl 2012 o 00:37  •  2 deti  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.