• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@janocka adminka potrebujem zablokovat nic @grenka a @sofiafilip a mozte ich aj z konika uplne vymazat....su to chore zenske....ako mozu dat moje manzelke hodnotenie ze od nej chcela nextacke veci a neposlala jej peniaze...ona ich chcela len tie zenske sa jej uz viac neozvali!Su to vulgarne zenske,vela mamiciek maju s nimi problemy kvoli ich slovniku a klamstvu...len sa nam tu vyhraza....prosim pekne blokni te ich a tie negativne hotnotenie prosim vas vymazte mojej manzelke...dakujem
Peter
19. júl 2012 o 08:09  • Odpovedz
Zdravim :slight_smile: prosim ,poradite mi? Som zakladatelkou sukromnej diskusie a vyskytol sa mi problem pri zadavani novych clenov do diskusie...nedari sa mi otvorit stranku ,kde sa pridavaju nicky..robim to cez zmeny... je aj iny sposob pridavania novych clenov do diskusie? dakujem za skoru odpoved :slight_smile:
19. júl 2012 o 08:12  • Odpovedz
@bibinocka kazdy moze na stranke vystupovat iba sam za seba, takze ak sem chce prispievat tvoj manzel, nech sa zaregistruje a prispieva pod svojim nickom.
Napis mi, prosim, do Ip dokazy kde su dotycne uzivatelky vulgarne + aj link na spominany inzerat!
19. júl 2012 o 10:45  • Odpovedz
preco mi pri profile vyhadzuje,ze cakam babätko v oktobri 1970 :astonished: :astonished: ,zeby som bola znova tehotna a neviem o tom :grinning:
19. júl 2012 o 13:22  • Odpovedz
@bob chcela by som sa opytat, preco je zmazana tema : Budeme mamičkami v októbri 2012
19. júl 2012 o 17:42  • Odpovedz
@macamac @strapco13 nahlad posledneho prispevku sa zobrazuje vo vsetkych zoznamoch - Oblubene temy, Najnovšie témy, Kde sa diskutuje, Súkromné diskusie, Kam som prispel t.j. vsade tam kde je predpoklad ze clovek intenzivne sleduje konkretne temy.
Ked ides cez hlavne kategorie, tam poslaedna sprava nieje - aby boli nazvy tem viac citatelne.
20. júl 2012 o 12:16  •  2 deti  • Odpovedz
@viz ďakujem :slight_smile: pochopila som :slight_smile:
20. júl 2012 o 13:40  • Odpovedz
možno mi niekto odpovie---odkedy má MK novú tvár,tak neviem pridať novú otázku :unamused: ako na to?
21. júl 2012 o 22:34  • Odpovedz
@janinah tiez to pozeram a stracam v tolkej novote prehlad :unamused:
21. júl 2012 o 23:27  • Odpovedz
@janinah hore klikni na forum..ocitnes sa na hlavnej stranke a tam mas rôzne temy...ak chces zalozit otazku, ktora sa tyka napr. antikoncepcie, tak klikni na *antikoncepcia* a na pravej strane hore mas moznost pridaj otazku, diskusiu.....cize uz ti treba vybrat len spravnu kategoriu, odkliknut ju a môzes sa pytat :wink:
22. júl 2012 o 07:32  • Odpovedz
Chcela by som sa spýtať bude možné pridávať fotky aj priamo z telefónu ak pouzivam konika priamo z mobilu?
22. júl 2012 o 11:48  • Odpovedz
Ja by som sa chcela opytat, ci je normalne , ak pod normalnym nickom zaplavuje baba forum prispevkami s linkami na jeden typ produktu, rozne studie a neviem co este, este si pod nim zalozi aj temu a pritom vidim, ze je to pod inym nickom zaregistrovany profesional, ktory si takymto stylom robi reklamu, kedze ten produkt skoro vyhradne predava na SR len on?! Nie je to voci ostatnym mamam nefer, ze nevedia, s kym maju do cinenia? Je to porusenie nejakych pravidiel a da sa to presetrit a nieco s tym urobit? Vdaka.
23. júl 2012 o 09:11  • Odpovedz
23. júl 2012 o 14:36  •  2 deti  • Odpovedz
@nanika nie je to OK ...oznac dane prispevky a admini skontroluju nick
23. júl 2012 o 14:37  •  2 deti  • Odpovedz
@strapco13

Detské choroby a vyšetrenia - tu sa maju riesit ake detske choroby su, ich sposob liecby a ake vysetrenia s nimi suvisia

Detské zdravotné problémy - tu nie je jasne o ake onemocnenie ide, mamicky popisu symptomy a diskusia je co robit v takejto situacii

Je mozne, ze sa sa temy budu prekryvat, po case to vyhodnotime. Ak ano, kategorie spojime.
23. júl 2012 o 14:50  • Odpovedz
@nanika Posli mi viac informacii do internej posty.
23. júl 2012 o 14:50  • Odpovedz
@st2 Zatial sa to neda. Planujeme robit aj podporu pre mobily, pripadne mobilnu aplikaciu. Je to vsak narocne a neviem potvrdit, kedy to bude.
23. júl 2012 o 14:51  • Odpovedz
@martinjasen ok dakujem velmi pekne za info, tak drzim palceky nech praca ide od ruky, aj tak ste uz teraz skveli :dizzy_face:
23. júl 2012 o 14:53  • Odpovedz
Chcela by som sa opytat, preco je zmazana tema : Budeme mamičkami v októbri 2012
23. júl 2012 o 15:45  • Odpovedz
@nez nemate nahodou sukromnu skupinu uz, tak preto?
23. júl 2012 o 15:48  • Odpovedz
@traktor je aj sukromna skupina, lenze tam to frci strasne rychlo a vela bab sa tam nechce prihlasit kvoli tomu, ze proste nestihaju ten rychly spad prispevkov , co ta diskusia ma a stracaju sa tam...ta verejna bola presne pre tieto holky, co chceli mat oktobrovu diskusiu, ale taku volnejsiu ... podla mna sa to nevylucuje...vsak ta verejna mala uz cez 90 stran a svoje stale prispievatelky.... :frowning2:
23. júl 2012 o 18:24  • Odpovedz
@nez hm..tak to potom fakt neviem ... @martinjasen , @hirjak preco sa zmazala tema Budeme mamičkami v októbri 2012 ?dakujem
23. júl 2012 o 18:27  • Odpovedz
@traktor Potrebujem link na tu temu, aby som to zistil.
24. júl 2012 o 16:25  • Odpovedz
@traktor Dakujem. V priebehu zajtrajska ju obnovim. Vymazal som ju namiesto duplicitnej. Ospravedlnujem sa.
24. júl 2012 o 19:51  • Odpovedz
24. júl 2012 o 19:55  • Odpovedz
zdravím, ospravedlňujem sa, ak tu už bola taká otázka, ale neuvažovali ste nad tým, že by si užívateľ mohol vymazať vlastné príspevky v diskusiách ?
24. júl 2012 o 21:56  • Odpovedz
Dobry vecer,rada by som vedela ci sa da zmazat diskusia-otazka,ktora je uz aj zamknutá...Pokial je zamknutá-nesplna ucel-aj tak nikto nemoze prispiet...Dakujem za odpoved.
24. júl 2012 o 22:05  • Odpovedz
@nela82 určite sa dá...ak si ty autorom,tak to označ a napíš,že otázka je zodpovedaná (alebo príp. nikto na ňu neodpovedal) a oni ju zmažú....
25. júl 2012 o 00:21  • Odpovedz
@ani3012 no uz som aj skusila..a zatial sa nic nedeje :sweat_smile:
25. júl 2012 o 11:11  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.