• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
ja sa chcem spytat, cca 2 tt dozadu som poslala sms na stopnutie Bazar plus, prisla mi sms, ze predplatne sluzby bolo zastavene, ale stale mi svieti bazar plus :confused: Som myslela ze dojde nejake obdobie ktore som mala predplatene este a zmizne to ale stale mi to svieti, to mi strhnu dalsie peniaze? :confused: @martinjasen @viz
25. júl 2012 o 15:50  • Odpovedz
@martinjasen ahoj
mala by som taky jeden navrh ohladne inzeratov v bazariku.... nemohla by tam byt pri zadavani aj nejaka cast, co by sa nezobrazovala kupujucim, len predavajucej, aby si tam mohla pisat poznamky ?
napriklada ked chce vymazat tych pandrlakov - len by si tam napisala ze tento prejavil zaujem, tento to zase chcel zadarmo....
a ostalo by to tam aj po vymazani inzeratov, takze ked sa opat ozve niekto, kto len spekuluje, tak by si to vedela pozriet....lebo takto tam potom musime nechavat vsetkych zaujemcov a niektorych novych to potom odradza...
alebo konkretne ja mam este ten "problem", ze ked z niecoho vyrastieme, dam inzerat, vec niekam zaarchivujem a kym o nu ma niekto zaujem, tak som davno zabudla, kde som to odlozila. tak by mi velmi pomohlo, keby som si tam mohla dat poznamku ze to mam napr. v spalni v skrini za svetrami ;-D
25. júl 2012 o 16:02  • Odpovedz
@masinka ale ved ty mozes vymazat pandrlakov :wink: lebo ked ti ten isty odpise pod tu istu vec, tak ti ukaze celu predchadzajucu konverzaciu... a najnovsie som si vsimla, ze uz si mozeme aj same vratit vymazaneho zaujemcu, co je super.. sa aj mne stalo, ze som omylom zaujemcu vymazala :slight_smile:

niektore baby co maju viac inzeratov, si do textu pisu znacky, napr. cisla a asi podla toho vedia, kam to odlozili
25. júl 2012 o 16:32  • Odpovedz
@pink_lady V tvojom bazari sa vsak uz nezobrazuje bazar plus.
25. júl 2012 o 16:49  • Odpovedz
@martinjasen aha, teraz som to pochopila co mi to tam svieti :grinning: no aj to dokazu urobit so zenou 3 roky doma :zipper_mouth: :grinning:
25. júl 2012 o 16:54  • Odpovedz
@benne ked odpise ten isty, tak sa to vrati... ale ked mi napise niekto, kto len vyjednava, chce zlavu, aby som zaplatila postovne a ked sa dohodneme, tak sa dalsie dva tyzdne neozve... ja ho vymazem a on mi napise na dalsi inzerat a to iste odznova - takto si do poznamky napisem, ze s tymto sa nema zmysel bavit.... do blacklistu ho dat nemozem, kedze obchod neprebehol ;-D a pisat si poznamky do textu co je vidiet mi pride divne....
to ze sa vymazani daju vratit, som nevedela, kedze z uz uvedenych dovodov ich radsej nemazem :slight_smile:
25. júl 2012 o 17:30  • Odpovedz
Chcela by som vedieť ako je možné, že mi niekto neznámy klikne na fotoblog "že sa mu páči" a pritom ho mám prístupný iba pre priateľov :angry:
25. júl 2012 o 22:12  • Odpovedz
@lias to paci sa tam ma kazdy..aj ten, kto ma vsetko nastavene pre priatelov..aj ja môzem kliknut na tvoj fotoblog ze sa mi paci..ale vôbec nevidim co tam pises, ci tam mas daky album..to vidia len tvoji priatelia, kedze to tak mas nastavene :wink:
25. júl 2012 o 22:31  • Odpovedz
@martinjasen zdravim vas, ja uz som sem pisala, nikto mi neodpovedal... viete mi pomoct? nejde mi absolutne odpovedat na inzeraty.... vzdy ked kliknem na odkaz odpovedaj, tak mi vyhodi tabulku, kde mozem pisat, ale o sekundu - dve ta tabulka zmizne a vyhodi ma naspat do inzeratu.... vzdy musim dotycnym pisat do IP, lebo sa neviem dostat do tej tabulky na odpoved...... dakujem pekne....
27. júl 2012 o 07:54  • Odpovedz
@gazovicka chod dole na stranku a tam mas nahlas chybu..klikni na to a opis svoj problem :wink:
27. júl 2012 o 08:13  • Odpovedz
@traktor uz som tam bola, ale je tam odpoved do e-mailu, kde chcu prt sc a to si neviem predstavit, naco by im bola asi fotka obycajneho inzeratu, lebo to ako mi zmizne tabulka sa odfotit neda :wink: ... tak neviem
27. júl 2012 o 08:19  • Odpovedz
Kde sa daju pozriet vsetky sukromne skupiny ?
28. júl 2012 o 11:13  • Odpovedz
@nez už sa nedajú
29. júl 2012 o 08:14  • Odpovedz
@benne jaaaaj, a keby som si chcela poziadat o clenstvo v niektorej z nich, tak vlastne sa neda, lebo sa nemam kde dozvediet , ze existuje, dobre to chapem ? a dovod pre tuto zmenu nevies aky bol ? sa mi to zda trosku nezmyselne...ale mozno sa mylim....
29. júl 2012 o 09:53  • Odpovedz
@nez na dôvod si budeš musieť počkať do pondelka, kedže admini nezvyknú odpovedať cez víkendy .. ono, niektoré súkromky si podla názvu aj tak nemala šajn,že o čom sú.. ale napríklad tie podľa termínu si aspon vedela, komu napísať (zakladateľovi) , ja som to tiež celkom nepochopila prečo to je teraz tak
29. júl 2012 o 10:01  • Odpovedz
ono..sukromne uz zväcsa maju svoju partiu..baby si tam pisu aj vela o sebe a nechcu velmi medzi seba pustit niekoho noveho..do zabehnutej partie...co sa ani necudujem..
29. júl 2012 o 10:04  • Odpovedz
@martinjasen baby z http:/www.modrykonik.sk/forum/tema/pravopis-gramatika-konikovske-jazykove-okienko/?page=248&post=66779434 majú podplatených adminov?..chápem o čom je téma...len mi to už nepríde ako nevinné drgotanie,ale urážanie a výsmech v niektorých prípadoch..a že nemenujú dotyčne o ktorych sa bavia?..smiešne!..
29. júl 2012 o 15:24  • Odpovedz
Opakujem otazku sped mesiaca, kedze som stale nedostala odpoved: Neviem ci to nefunguje len mne, ale akokolvek si vyfiltrujem inzeraty, dalej ako po stranu 250 sa neviem preklikat ... napriek tomu, ze mi ich tam ukazuje ovela viac...
30. júl 2012 o 16:10  • Odpovedz
@miskakyska preco by mali mat podplatenych adminov? :sweat_smile: :confused:
ta tema je len o tom ake "neuveritelne pravopisne "nuansy" su schopne niektore zeny aj muzi tu pri pisani pouzit :stuck_out_tongue_closed_eyes: mne samej tiez velakrat oci kole, co tu niektorí dokazu popísat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak tam to len napisu. je to sice skor na zaplakanie, ze su tu zeny, co o sebe napisu ake su inteligentne, aku maju vysoku skolu a kolko titulov a potom napisu ze do "KRVY" sa budu bit :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. júl 2012 o 18:56  • Odpovedz
@pipka mi to tak pripadá
30. júl 2012 o 19:20  • Odpovedz
preco bola zmazana tema: "Zákaz umelého mlieka v New Yourku" ??? mam tam par dotazov a sranda je, ze sa k nim absolutne nemozem dostat, ani len ne precitanie....???
3. aug 2012 o 16:30  • Odpovedz
@hirjak @martinjasen Ahoj, chcela by som sa opytat, preco mi nezobrazuje fotky, je nejaka chyba na MK alebo u mna? Aktualizovala som mozillu a restartla PC a stale nic, robi mi to druhy den, predtym bolo vsetko ok. Dakujem za odpoved :slight_smile:
3. aug 2012 o 21:10  • Odpovedz
no, presne. Konecne zabavna tema a vy ju definitivne zmazete :angry: :angry:
3. aug 2012 o 21:19  • Odpovedz
@stardust
@mandragora22 ...už viac "dobrých"diskusii v poslednej dobe zmazali...ale to čo treba nezmažú
3. aug 2012 o 23:08  • Odpovedz
@miskakyska aha, v tom zmysle si pisala o podplatenych? nuz, chapem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. aug 2012 o 23:15  • Odpovedz
@miskakyska a ktore diskusie by mali admini podla teba zmazat?
3. aug 2012 o 23:23  • Odpovedz
3. aug 2012 o 23:27  • Odpovedz
@stardust pre mňa,za mňa aj túto :o) aj tak sa tu človek nedočka odpovede
3. aug 2012 o 23:31  • Odpovedz
@stardust uz tu taka tema bola, ze ktore diskusie su hodne vymazania, pokial tu temu uz nevymazali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale nepamatam sa presne, ako sa volala.. nuz, je to jedno, ja osobne som si uz daaaaaaavno zvykla, ze admini mazu to, co sa im "znamym" hodi, nie to, co maju v pravidlach :wink: :wink: :wink: a ked ma za tento prispevok bloknu, tak ma šľahne, lebo uz mam 60 pozitivnych hodnoteni v bazari :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. aug 2012 o 23:33  • Odpovedz
@hirjak @martinjasen @viz momentalne mam MK v uplne rozhadzanom zobrazeni, doobeda este isiel v poriadku, poprosim vas nieco s tym urobit, neda sa mi tu pridat foto a ani na chybove hlasenie mi nechcel prejst mail
4. aug 2012 o 18:24  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.