• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@gazovicka - vyriešil sa Tvoj problém? lebo rovnaký mám dlhodobo aj ja...odvtedy, ako sa začali rôzne zmeny bazára a celkovo MK. vraj si mám zmeniť prehliadač...nuž ale inak so s ním spokojná, kvôli bazáru na MK sa mi ho meniť veru nechce.
5. aug 2012 o 09:21  • Odpovedz
:frowning2: neviete niektorá - nepísalo sa niekde v diskusiách, že dokedy nebude fungovať filtrovanie v inzerátoch - to detailné vyhľadávanie??? lebo mne stále hlási, že momentálne nefunguje detailné vyhľadávanie :angry:
5. aug 2012 o 09:26  • Odpovedz
@ivetusik nejde veru uz druhy den :angry:
5. aug 2012 o 12:27  • Odpovedz
presne...nejako dlho je to nedostupné :unamused:
rovno vtedy, ked si potrebujem súrne niečo pohľadať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. aug 2012 o 12:30  •  2 deti  • Odpovedz
@zuzanocka
@bzuco
Ďakujem, trochu ste ma ukľudnili, som začala mať obavy, že len mne niečo nefunguje :rolling_eyes:
5. aug 2012 o 13:08  • Odpovedz
@martinjasen prosim este ako dlho nebude fungovat vyhaldavac v bazariku? velmi to chyba....
5. aug 2012 o 13:51  • Odpovedz
taky tak...pridavam sa aj kolko mame este cakat? potrebujem nieco surne zohnat a ked kliknem na dannu kategoriu hodi mi 500 stran...to tu mam byt do rana? :unamused:
5. aug 2012 o 13:54  • Odpovedz
@solinkarka ja som uz pisala do IP @hirjak -ovi a @martinjansen -ovi... tiez surne cosi hladam, a uz mam toho plne zuby.. ked to nepojde i zajtra, budem musiet inde hladat a inde kupit, grrr.... chapem, ze je vikend, ze je teplo, ale niekto z nich by tu byt mal a starat sa o chod stranky... ci?
5. aug 2012 o 17:56  • Odpovedz
potrebujem nakupovať!!!....a nefunguje mi filter na vyhľadávanie.....hrúúúza...než to opravíte, šak do vtedy aj zošediviem :wink:
5. aug 2012 o 18:45  • Odpovedz
@olifka ja uz som aj inde nasla.. co uz...
5. aug 2012 o 22:30  • Odpovedz
@zuzanocka he he.. i ja som jednu supravku pre Olivku nasla uz inde... len cakam, kym mi pani odpise... ;) ale skoda, lebo rada nakupujem tu od mamiciek... moje oblubene, to, co hladam nemaju, tak som chcela pohladat u inych... len je blbe, ked ktosi moze kupit i odomna napriklad, ale tym, ze to nenasiel, lebo sa mu nechcelo pozerat 500stran... :unamused:

ved uvidime, co nam admini napisu...
5. aug 2012 o 22:53  • Odpovedz
Bez toho vyhladávania je to strašnéé :cry:
6. aug 2012 o 06:28  • Odpovedz
No baby, som rada, ze nie je chyba na mojej strane! Tiez som si myslela, ze robia cez vikend nejaku udrzbu, ale dnes to nejde znova! :angry: Bez filtra mozme na bazar zabudnut, iba ak by niekto mal 3 dni na surfovanie po vsetkych inzeratoch! @olifcek - das vediet, ked ti admini odpisu??? By ma tiez zaujimalo do kedy to nebude spojazdnene!
... ale zaroven im aj dakujem, ze mi setria peniaze! :grinning: :grinning: :grinning:
6. aug 2012 o 07:52  • Odpovedz
Kôň umiera? Dajte mu seno :sweat_smile:
strašne pomaličky mi ide, neskutočne dlho trvá, kým načíta, plus ten bazár ako hrôza :frowning2: čo sa to tu robí? mám dojem, že ako sa zmodernizoval tak to je iba horšie :frowning2:
6. aug 2012 o 08:46  • Odpovedz
@lieska
@jana118
@olifcek
@babulatko
@solinkarka
@tanija133
@bzuco
@zuzanocka
pracujú už na tom, asi im niečo vypadlo a musia to asi opraviť...tak im držme palce,nech to spravia čím skôr :dizzy_face:
6. aug 2012 o 10:21  • Odpovedz
Pekny den,

k nefunkcnem vyhladavaniu v bazari. Museli sme vypnut vyhladavanie v bazari, kedze tam vznikla chyba a hrozilo, ze cela stranku bude nefunkcna. Pracujeme na odstraneni chyby. Dakujeme za trpezlivost.

S pozdravom,

Martin Durina
Asmira Team
6. aug 2012 o 10:21  • Odpovedz
@martinjasen mna by zaujimalo ze kedy opravite napr. aj to aby sa dali pridavat fotky priamo zo smartfonov ? Pred vyse 3 mesiacmi ste zaviedli otazku ze co komu nefunguje ale doteraz sa s tym nic nespravilo ... ?!
6. aug 2012 o 11:10  • Odpovedz
@wieruss
@martinjasen toto by aj mna zaujimalo,od vzniku otazky ziadna zmena,a neustale mi na mojom mobile nefunguje komentovanie a ani citanie upozorneni pod statusom ci fotografiou.dakujem
6. aug 2012 o 11:14  • Odpovedz
@wieruss Nevieme kedy presne to bude opravene, posnazime sa, aby co najskor. Co sa tyka upload zo smartfonov, na to je potrebna samostatna aplikacia, nemame zatial moznosti takuto aplikaciu vytvorit. Nie je to vec niekolkych tyzdnov, skor mesiacov. Vobec zatial neviem povedat v akom horizonte to bude.
6. aug 2012 o 11:15  • Odpovedz
@kinkinga Problem mobilov je, ze kazdy znacka potrebuje ine technicke riesenie. Zaoberame sa touto otazkou, ale ako som uz povedal, neviem v akom horizonte bude nejaky vysledok.
6. aug 2012 o 11:16  • Odpovedz
@martinjasen
dobrý deň, keď to už opravujete, nemohli by ste tam prosím doplniť, aby vyhľadávalo aj časť slov? ako to býva vo vyhľadávaní všeobecne - napíšem napr. hraj alebo *hraj* a vyhľadá všetky slová obsahujúce zadaný základ - vy/hrávajúce/i/u/a...teda ak ste to tam už nedali :slight_smile: ďakujem.
6. aug 2012 o 11:17  • Odpovedz
@martinjasen dakujem za odpoved.
6. aug 2012 o 11:18  • Odpovedz
@sosta myslela som samozrejme hrajuce, nie hravajuce.
6. aug 2012 o 11:23  • Odpovedz
@martinjasen tak to je skoda :frowning2: lebo ja som prevazne na konikovi cez mobil a to ze nemozem pridavat fotky hned mi zbytocne pridava robotu navyse... No co uz teda budeme dufat ze to bude niekedy pristupne ...
6. aug 2012 o 11:26  • Odpovedz
@kinkinga aky mas mobil? mne to ide z nokie... mas nainstalovanu opera mini? cez nu Ti to pojde ;)
6. aug 2012 o 11:41  • Odpovedz
@olifcek mam LG gt540 vies mi poradit kde si to stiahnem?mam tu prehliadac uz nainstalovany od vyroby priamo v programe
6. aug 2012 o 11:45  • Odpovedz
6. aug 2012 o 11:49  • Odpovedz
Huraaaaa, uz ide vyhladavac :slight_smile: :slight_smile:DaKujeme....)))
6. aug 2012 o 11:50  • Odpovedz
@buffinko aj mne to bolo povedane.... alebo mam spristupnit pocitac .... :slight_smile:
6. aug 2012 o 11:56  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.