• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@olifcek a tam ktory link ten prvy na 7 alebo ma druhy mobile 12?to stiahnut a potom ako s tym do mobilu?supnut na sdcku?moc to neviem,doteraz som mala nokiu E52 rozbila sa mi tak mi ostal tento zalozny,viem,ze donedavna tam mk fungoval v pohode a potom sa cosi pokakalo
6. aug 2012 o 11:59  • Odpovedz
@kinkinga prvy link, setri to data. stoahni to kam chces, ci na kartu, ci do MT. po stiahnuti sa TI to mozno rovno nainstaluje, alebo si to najdes, kde si si to stiahla, a nainstalujes klikom, po instalacii budes mat ikonku v mobile... je to android, tam som operu nedavala este ;) no iste to bude lahucke, aby to zvladol kazdy z nas ;)
6. aug 2012 o 12:02  • Odpovedz
@olifcek dakujeeeeeeeeeeeeem
6. aug 2012 o 12:34  • Odpovedz
@kinkinga funguje? :dizzy_face:
6. aug 2012 o 12:35  • Odpovedz
@gazovicka, aha...tak zostávam pri písaní IP :grinning:
6. aug 2012 o 12:36  • Odpovedz
@olifcek nie,nevie mo to najst v mobile,a ani v compe ked to stiahnem aj jedno aj druhe mi nechce nainstalovat lebo nemam vhodny program ci coto ,stale ma pytat ze kde to ma otvorit ci na nete,alebo mam vybrat vhodny program z tych co mam na vyber,
6. aug 2012 o 13:00  • Odpovedz
@kinkinga juj... ak si z Ba, tak dame stretko a mm nainstaluje raz dva ;)
6. aug 2012 o 13:05  • Odpovedz
@olifcek 60km od BA :slight_smile: nejako to skusim,alebo este manzel ked pride z prace :slight_smile:
6. aug 2012 o 13:15  • Odpovedz
@kinkinga oki, a ked bude problem, napis mi cexz IP prosim... dam TI email na kamarata, ktory ma androida a urcite helfne ;)
6. aug 2012 o 13:25  • Odpovedz
Dobry den, chcem sa spytat, co sa stalo minuly tyzden, dostala som par takychto 'zaujemcov' o moj inzerat. Citujem: nfo@tvfestival.com - Panos (neregistrovaná/ý) - 30. júla o 05:32
Ahoj Kybi,Cynik by povedal, ze si koencne uplne slobodny a hlavne lahsi. Bez toho skla na volante sa Ti bude lepsie soferovat nie? :wink: A hlavne nebudes stracat tolko casu fotenim. Ale nie, teraz vazne. Prist to muselo, bola to len otazka casu a som rad, ze to nebolo lupezne prepadnutie a ze Ti netecie krv. Ale na porazenie to je aj tak. Ale su take veci, ktorym sa vobec neda zabranit uplne nijako. Ak chce niekto robit zlo, neochranis sa, to by sme museli zit v paranoji. Dufam, ze ostatne veci (doklady) ti nenarobia vela problemov. Na Cinu asi velmi pekne spomienky mat nebudes, ale mozno aj hej. Ja mam na Londyn pekne napriek tomu, ze ma tiez okradli o slusne peniaze, ale tych pozitivnych zazitkov bolo viac. Cas to vylieci, ako vsetko ine. Hlavne sa drz, modli sa ci medituj a neklesaj na duchu. Vo vedlajsom okne tu mam akurat otvoreny banking, tak do tej Istrobanky hned nieco poslem. Keby bolo nakoniec este malo, vyhlas druhe kolo. Inak, nechces nosit nejake sponzorsk e tricko? Urcite by sa naslo zopar ochotnych firiem :wink:Znacka: Karma?

Bol tu nejaky virus ci skriatok?
6. aug 2012 o 20:06  • Odpovedz
@adri266 to je bežný spôsob spamu zo zahraničia.. majú svoj text, hodia do google prekladača a myslia si, že ako parádne im to preložilo.. na to sa zamerajú na stránky prístupné neregistrovaným a rozpošlú niekoľko správ.. nevšímaj si, zmaž.. :wink:
6. aug 2012 o 21:08  • Odpovedz
@ivetusik - dakujem za info, zlata si! A uz to aj funguje!!! Jupiiiiiiii! :wink:
6. aug 2012 o 22:58  • Odpovedz
@benne vdaka.
7. aug 2012 o 06:57  • Odpovedz
prosim poradte mi ako mam aktivovat bazar + posielam spravu neviem musim mat pavšalovu kartu?ja mam taku čo kupujem kredit dakujem :unamused:
7. aug 2012 o 19:16  • Odpovedz
dobre rano. nebolo by mozne pri zadavani inzeratu vyplnit povinne aj kolonku "rozmery". ved to nie je mozne, predava nieco a popis "biele tricko", alebo "dobry stav" a to je vsetko, cely popis. ani rozmery, ani nic blizsie uvedene, potom sa treba na vsetko vypytovat a stracat cas. alebo "nepremeriavam". naco predava, ked je leniva vec odmerat. ved nikto si nekupi vec, ked nevie, ake ma rozmery.
8. aug 2012 o 06:49  • Odpovedz
@stanislavao ja bezne nakupujem pre moje deti aj v obchodoch sama - mam uz prehlad, ktore znacky akej velkosti im sedia, preto mna az tak rozmery nezaujimaju. jedine by ma zaujimali na topankach, ale tie nekupujem cez net a na ciapkach... do inzeratov davam zakladne rozmery, napriklad dlzku nohavic a pas, ale napriklad som mala aj taku poziadavku, ze na batolacich nohaviciach premerat boky a hlbku sedu - to mi uz pride ako buzeracia (s prepacenim)
8. aug 2012 o 08:46  •  2 deti  • Odpovedz
@stanislavao
@dosa souhlasim, lebo kolikrat je obleceni sice v urcite velikosti, ale je seprane a veliksot je sice psana na stitku ,a le absolutne neodpovida....

A rada bych mozno videla ajna bazariku vybrat si..ze bud veliksot zodpovida tomu a tomu mesici,alebo dle cisle veikost vybrat
8. aug 2012 o 10:46  • Odpovedz
@dosa no ja si tiez vzdy pytam aj vnutornu dlzku, lebo nohavice s vysokym, alebo zas bedrovym sedom nechcem. a nie kazde nohavice sedia kazdemu dietatu. cize nemyslim, ze je to buzeracia. ja pisem celkovu dlzku, vnutornu dlzku a sirku v pase pri nohaviciach.
8. aug 2012 o 11:17  • Odpovedz
@buffinko tiez tak :slight_smile:
9. aug 2012 o 11:57  • Odpovedz
@martinjasen Dobry den.Chcem sa opytat,moze sa stat,ze sa inzeraty same aktualizovali?/jedna pani mi tu tvrdila ze 5.8.tu nebola,ale v ten den som videla,ze mala aktualizovane inzeraty...kde je pravda?aktualizovala si ich sama,alebo bazar sam aktualizoval,ako to je s aktualizovanim inzeratov??dakujem
9. aug 2012 o 16:23  • Odpovedz
@bartokami NIekto musi kliknut na tlacitko Aktualizuj. :wink: My to za uzivatelov nerobime.
9. aug 2012 o 16:33  • Odpovedz
9. aug 2012 o 16:36  • Odpovedz
Ahojte @martinjasen @hirjak a ostatní kompetentní. Mám otázku na jednu z Vašich nových funkcií a to na propagáciu inzerátov z bazáru a profesionálov vo fóre na pravej strane.
Či máte nejaký bug, alebo čo, lebo mi tu stále rotujú tie isté inzeráty pri refreshi stránky a ešte som nevidela ani jeden inzerát od predajcu so zaplatenou funkciou Bazár Plus. Viete to nejako vysvetliť? Vďaka, pekný deň želám, zuz
9. aug 2012 o 16:49  • Odpovedz
@beruska.zuzanka Ahoj, preposlem to kolegovi nech sa na to pozriem. Ja to velmi nezistim.
Mali by sa tam zobrazovat iba ti, ktori maju zaplateny Bazar Plus a nemali by sa zobrazovat iba tie iste inzeraty.
9. aug 2012 o 16:59  • Odpovedz
@martinjasen ďakujem, dúfam, že to čoskoro poriešia :slight_smile:
9. aug 2012 o 17:03  • Odpovedz
@beruska.zuzanka Najskor zajtra. Programatori uz su po praci.
9. aug 2012 o 17:04  • Odpovedz
ahojte admini, pripadne ostatni kompetentni :slight_smile: Neviem, ci mate nejaky problem, ale nefunguje aktualizovanie inzeratov, tak neviem, ci sa nieco zmenilo a ak nemam zaplateny Bazar Plus uz nemozem aktualizovat inzeraty v ponuke alebo iba zla karma. Viete to prosim skontrolovat pripadne vysvetlit? Dakujem. A pekny vecer zelam :slight_smile: Lubica
9. aug 2012 o 21:52  • Odpovedz
Ahoj amnin, chcem sa opýtať prečo sa mi nedá aktivovať bazár+ aj s karty, kde si dobíjam kredit.
11. aug 2012 o 20:02  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
12. aug 2012 o 00:43 • miskakyska
Prosim vas chcela by som sa spytat co sa deje s konikom, nielen mne sa neda neda reagovat na komentare, davat paci sa mi, pridavat inzeraty a vobec aj reagovat na ponuky a odpisovat pod inzeraty aj prihlasit sa , ako- tak to ide len ked niekolkokrat aktualizujem stranku, uz to trva asi 2 tyzdne, proste cele ako zamrznute, klikam klikam na vsetko mozne a nic nereaguje :pensive:
12. aug 2012 o 10:21  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.