• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
ja nemam otazku, iba tip, ze keby sa zlepsil vyhladavac tem, tak by sa nemuselo tolkokrat stat, ze ma nieco trapi a neviem to najst, zeby takato tema uz existovala, tak ju teda zalozim a potom ju uzamknete. Keby ma to na takuto existujucu temu vyhodilo vo vyhladavaci, vsetci by sme si usetrili pracu. Myslim to uprimne a bez zlych emocii. Dakujem :wink:
24. jan 2010 o 18:40  • Odpovedz
Vazne, k mojej teme"odkedy papaju same?".....co bola uzamknuta, skuste si dat v skupine tem Batolata do vyhladavaca "papanie, krmenie, jedenie" a nikam vas to neodporuci. Alebo ma poucte ako to robit efektivnejsie a potesim sa.
24. jan 2010 o 18:56  • Odpovedz
pimpa nejde to robit efektivnejsie pre uzivatelov, admini maju k dispozicii rozsiahlejsi vyhladavac :wink: Ak si si nie ista, ci tema je uz zalozena, ked ju nenajdes vo vyhladavci, mozes nam napisat do ip a temu ak je zalozena vyhladame. :wink:
24. jan 2010 o 19:56  • Odpovedz
ahojte, len jednu otazocku, dufam, ze na spravnom mieste, este sa tu moc neorientujem. V sekcii babatka som zalozila dost specificky formulovanu temu 2 spanky namiesto 3. Bola zrusena a presunuta do vseobecnej temy spanok babatiek. Pricom v tejto sekcii existuju dve podobne temy - spanok babatka a spanok babatiek. Na moju otazku mi v presunutej teme odpovedala len jedna mamicka. Nerozumiem zruseniu mojeje temy a existencii dvoch tem s takmer totoznym nazvom. Dakujem za odpoved.
25. jan 2010 o 14:58  • Odpovedz
dankolucka tema bola zavreta z dovodu ze uz existuju dve podobne-resp. skoro tie iste temy ohladom spanku. Preto som presunula tvoju otazku do uz existujucej, kde ti mamicky urcite na tvoju otazku odpovedia.
25. jan 2010 o 15:25  • Odpovedz
+ ked zadas do vyhladavaca najde ti dalsie temy ohladom spanku babatiek, pozri linky v zatvorenej teme
25. jan 2010 o 15:30  • Odpovedz
mne ked idem na fotoalbumy a kliknem moje albumy zobrazí sa mi len jeden a mám tam 3 albumy a všetky 3 sa mi zobrazia iba ak idem cez diskusiu v teme (ako ked by som si chcela pozrieť albumy spolupisateliek) tak až vtedy sa mi zobrazia všetky 3 čím to je? :unamused:
26. jan 2010 o 06:42  • Odpovedz
aby si niekto nemyslel, ze otazka "elise" zostala nezodpovedana, komunikujem s nou cez Ip a tam to riesime
26. jan 2010 o 11:43  • Odpovedz
budu aj na novom MK sukromne diskusie ako na streche?
26. jan 2010 o 12:38  • Odpovedz
danulik - ano, budu aj na konikoch, aj na svadbach
26. jan 2010 o 14:09  • Odpovedz
26. jan 2010 o 14:14  • Odpovedz
Ďakujem janocka za pomoc napísala som ti do ip :wink:
27. jan 2010 o 18:26  • Odpovedz
Chcem sa spytat, z akeho dovodu ste mi zamkli temu v sekcii Babätka: Babätka 3-6 mesiacov..., kedze 1.ma rozsah urciteho vekoveho obdobia, nie len urciteho veku, preto nie je namieste ma odporucat do Spoloc. terminu 2. tema babätiek od 5. mes. do 1 roka tu bez problemov funguje a po 3. takato tema ma opodstatnenie a aj predpoklad dobry ohlasu. Zaroven prosim o odomknutie temy.
28. jan 2010 o 20:37  • Odpovedz
pia22 dovod bol uvedeny v zamknutej teme. Odporucila som ta do Spolocneho terminu na mesiace kde mamicky rovnako starych babatiek debatuju o vselicom, nielen do 6 mesiaca ale aj dlhsie.
29. jan 2010 o 08:47  • Odpovedz
Danu ako je mozne, ze funguje tema pre deti od 5. mes. do 1. roka?
Ide mi o to, ze si mamicky mozu vymienat skusenosti aj s o trochu mlad. prip. starsimi detmi, nie sa skatulkovat do mesiacov, alebo vyhladavat konkr. problem.
29. jan 2010 o 09:03  • Odpovedz
pia22 tema bola premenovana, predtym mala iny nazov preto funguje :wink:
Temy napriklad co dieta papa v 2 mesiaci, 3 mesiaci, tema mamicky babatiek od 4-7 mesiacov, od 5-8 atd atd, zamykame lebo tu sluzi na to Spolocny termin
29. jan 2010 o 09:15  • Odpovedz
A prepac, ak moje dotazy vyzneli agresivne, to som nechcela, len chcem vyplnit nieco co tu naozaj chybalo. Preto ta este raz prosim o o odomknutie temy, ak je to mozne.
29. jan 2010 o 09:17  • Odpovedz
pia22 presun sa do niektorej z tem na ktory som ti dala link
29. jan 2010 o 09:29  • Odpovedz
Ja by som mala jeden gramatický dotaz...v slove "škôlkari" sa píše krátke "a". :sunglasses:
29. jan 2010 o 17:30  • Odpovedz
smichalka - dakujeme za upozernenie, v novej verzii to bude zapracovane... ak mas viac gramatickych dotazov tak mi ich, prosim, napis do Ip alebo potom na e-mail, ktory je uvedny v casti "o nas". vopred dakujem :wink:. zhromazdujem vsetky gramaticke chyby, aby sa v novej verzii nevyskytovali
30. jan 2010 o 00:49  • Odpovedz
Dobre rano:slight_smile:, mozem sa spytat na odsuhlasenie zalozenia temy, skor ako ju hodim na MK?
30. jan 2010 o 07:40  • Odpovedz
Neviem, či píšem do správnej témy, ale skúsim.
Pár dní mám problém prihlásiť sa na koníka z mobilného prehliadača opera mini, predtým žiaden problém, zadam prihlasovacie Údaje a nič, proste mi opäť len načíta stránku a nie som prihlásená. Niečo sa tu zmenilo na stránke? Dá sa to nejako riešiť?
Ďakujem.
31. jan 2010 o 19:43  • Odpovedz
ja mám len odkaz pre adminku ikke,ktorá to už má "za pár" :wink:
tfuj,tfuj,tfuj-prajeme rýchly a bezproblémový pôrod a všetko okolo toho,nech ste hlavne zdraví a dúfam,že sa potom "pochváliš" :dizzy_face: :dizzy_face:
5. feb 2010 o 18:47  • Odpovedz
dakujem, urcite sa "pochvalim" :wink:
5. feb 2010 o 20:41  • Odpovedz
5. feb 2010 o 21:01  • Odpovedz
martina46 - az teraz som si vsimla tvoj prispevok.... pokial viem, tak nic take, co by mohlo ovplyvnit prihlasovanie z mobilu sa nezmenilo.... vyskusam to aj ja z mojho mobilu a ak mi to pojde, napisem ti Ip a poprosim ta o dalsie info
5. feb 2010 o 23:47  • Odpovedz
martinka, ja mam taky isty problem ...
6. feb 2010 o 23:25  • Odpovedz
Janocka, egyptanka,
ono je tých prehliadačov opera mini dostupných viac, tento problém je s verziou 1.2. Z oficiálnej verzie 4 sa pripájam teraz, tu ma prihlási, lenže zožere viac dát a to je ten problém, ja dáta dosť musím šetriť, nemám neobmedzené. Tiež vstavaný mobilný prehliadač je ok, len ten žere nehorázne. Egyptanka, z čoho ťa nechce prihlásiť?
7. feb 2010 o 16:46  • Odpovedz
martinka, ja mam vstavany mobilny prehliadac v Sony Ericssone W910i a na spojenie vyuzivam Orange World.
8. feb 2010 o 09:45  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.