• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@martinjasen ahoj, pozreli ste sa už pls na to rotovanie inzerátov vo fóre? Vďaka
13. aug 2012 o 10:55  • Odpovedz
@beruska.zuzanka Myslim na to, ale kolega je na dovolenke. Takze to este nepreveril.
13. aug 2012 o 10:58  • Odpovedz
aktivovala som si bazar plus ale nezobrazuje sa mi tak. kedy to bude aktivovane aj na MK v inzeratoch?
13. aug 2012 o 11:41  • Odpovedz
@martinjasen ...@miskakyska...uráža netabuľkové mamičky,jej správanie je nevhodné,prečítala som si aj staršie príspevky,ako tu uráža mamičky.....neustále vypisovanie urážlivých IP........myslím že sem nepatrí,ked sme pre ňu každá zlá,hlúpa a pod......dakujem :slight_smile:
14. aug 2012 o 07:18  • Odpovedz
@pastelka74
@martinjasen pridavam sa k tomuto nazoru.. mam aj osobnu / teda tu na mk / skusenost.. do kazdej temy pride len vyryvat.. inak ma celkom "pobavila" ked jeden den pise v teme "nechut na sex" ako uz 7 rokov odmieta vlastneho manzela a na druhy den uz uraza a uraza v teme "nedostatok sexu" ci ako sa to volala :grinning:
14. aug 2012 o 18:13  • Odpovedz
@zuzanocka ..dakujem,že si sem prispela,aspoň nie som sama.do koho sa neustále naváža.... :cry:
14. aug 2012 o 21:04  • Odpovedz
@pastelka74 za malo...
asi treba stale nahlasovat urazlive prispevky.. a ma ich uz aj kopu pomazanych... da sa to, ked je clivek zdravo drzy, je fajn mat svoj nazor, ale nie vulgarnym a urazlivym stylom...
14. aug 2012 o 21:19  • Odpovedz
@zuzanocka ...už som to nahlásila....nemám už chuť sa tu vadiť....a reagovať...
14. aug 2012 o 21:20  • Odpovedz
@pastelka74 s takou sa nevyhadas.. asi pomoze len ignoracia, ak tu admini nepomozu...
14. aug 2012 o 21:25  • Odpovedz
Neviete mi poradit, ci sa da vytvorit si zalozku na konkretny prispevok?
17. aug 2012 o 14:12  • Odpovedz
@martinjasen ahoj uz dlhsie sledujem ze ked pridam fotky do verejneho albumu (otvoreneho pre vsetkych), tak sa mi album nezobrazi medzi vsetkymi Fotoblogmi, na uvodnej stranke Modreho konika ho vidiet, ale medzi fotoblogmi nie je :confounded: v com je problem?
17. aug 2012 o 14:38  • Odpovedz
Baby máte aj Vy ten problém, že keď si dáte vyhľadať konkrétnu vec, tak sa Vám tam nezobrazí Váš inzerát? Už som písala adminovi, zatiaľ sa neozval. Čo s tým mám robiť?
18. aug 2012 o 22:39  • Odpovedz
Mám takú trápnu otázku, ako mám zdieľať na daný príspevok,ktorý je v diskusii, " že sa mi to páči?" Ak kliknem, síce palec ukazuje, že sa mi to páči, ale vedľa toho sa vypíše "nepáči sa mi to". Síce niekoho touto otázkou pobavím, ale ja som fakt z toho popletená a tak radšej riešim súhlas cez IP. Poraďte mi!
20. aug 2012 o 09:27  • Odpovedz
@cerez ked niekomu kliknes na paci sa mi, tak sa to tomu konkretnemu cloveku ukaze, ze sa ti jeho odpoved pacila..tym, ze si klikla na paci sa mi to..vzdy sa potvrdena odpoved zmeni na uz sa mi to nepaci..ale to neznamena, ze sa ti to nepaci..ale naopak, ze sa ti to paci, len je to tak nastavene....chapes :grinning: .aj tebe som teraz dala paci sa mi tvoja otazka ale ked na nu pozriem, tak pod tvojim prispevkom mam uz sa mi to nepaci..ale opak je pravdou..aaaa..dnes mi vysvetlovanie nejde..ale hadam si pochopila :grinning: :wink:
20. aug 2012 o 09:32  • Odpovedz
len doplnim..tu nemame moznost oznacit otazky , prispevky *nepaci sa mi to*..tato funkcia tu nie je ..ak s niecim nesuhlasis, tak to musis konkretnej osobe napisat priamo do temy, alebo do ip...alebo ak sa radsej nechces vyjadrit, tak jej odpoved preskocis..ak suhlasis, mas moznost oznacit jej prispevok *paci sa mi to*..
20. aug 2012 o 09:35  • Odpovedz
@traktor Pochopila! Veľmi pekne ďakujem. Vysvetlila si to perfektne. Som zase o niečo múdrejšia. ĎAKUJEM! :slight_smile:
20. aug 2012 o 09:35  • Odpovedz
prečo sú zamknuté Modrovského témy....že by to nebol skutočný Peter Modrovský,ale však vo svojom pase pod fotkou je potvrdené od @martinjasen teba,že je skutočný :confused: :slight_smile:
20. aug 2012 o 14:10  • Odpovedz
@bodka13 Kampan sa zacne az zajtra. Dovtedy budu temy uzamknute.
20. aug 2012 o 14:33  • Odpovedz
@martinjasen ahoj :slight_smile: zase otravujem ...chcem sa spýtať či by nebolo lepšie založiť jednu diskusiu "Otázky pre Petra Modrovského" :wink: v ktorej by kočky dávali Peťovi otázky a on by na neodpovedal,lebo pozerám,že sa vytvorilo dosť nových otázok či diskusií,kde sa to chcú spýtať asi priamo P.Modrovského ale reagujú aj maminy a v jednej otázke sa to už trošku zamotalo :unamused: ...či blbý nápad?
21. aug 2012 o 19:51  • Odpovedz
ja by som sa chcela opýtať na reklamy na bočnej lište. Keď si kliknem na môj bazár alebo moje nákupy, tak mi reklama Tesca prekrýva aj počet správ a aktualizácie. Monitor mám veľký, takže je to chyba stránky. Mám to chápať tak, že ak nemám bazár plus, tak budem mať zhoršený prístup na celú stránku? Lebo je to veľmi nepríjemné, bez šance vidieť, či mám novú správu :frowning2: o možnosti aktualizovať len niektoré inzeráty ani nevravím - o túto možnosť som proste prišla.
23. aug 2012 o 15:09  • Odpovedz
tak prepáčte, po reštarte Firefoxu a jeho aktualizácii to mám zase OK:slight_smile:
23. aug 2012 o 15:27  • Odpovedz
Dobrý deň, chcela som si dnes zadať inzerát na bazári a nešlo mi to s tým, že som registrovaná v ČR, registráciu na českom mk som urobila v podstate omylom, ale pri používaní ma to doteraz nijak neobmedzovalo (tak som to neriešila), až doteraz, čo s tým?
24. aug 2012 o 10:43  • Odpovedz
@seba1 napis IP adminovi, prehodi ti registraciu z CZ konika na SK
26. aug 2012 o 13:53  • Odpovedz
Ahojte @martinjasen @hirjak máte nejaký problém s bazárom? V piatok mi písala neregistrovaná záujemkyňa o tovar, vzápätí som jej odpísala a dnes mi napísala opäť, z rovnakého mailu, objavila sa mi ako ďalší záujemca a písala, že jej moja odpoveď neprišla...

Vďaka za vyriešenie veci :wink:
26. aug 2012 o 14:06  • Odpovedz
@beruska.zuzanka Ahoj, posli mi link na ten inzerat, prv sa pozriem na to v com moze byt problem.
27. aug 2012 o 10:51  • Odpovedz
@martinjasen ahoj je to tento

http://www.modrykonik.sk/bazar/detske-choditkabicykle-odrazadla/k36x/multi-trojkolka-minitraxx-by-hauck-1x-pouzita/

A prosím Ťa programátora máte ešte na dovolenke? Pozrie sa na to zobrazovanie inzerátov neplusových vo fóre po pravej strane?Ďakujem, zuz
27. aug 2012 o 11:00  • Odpovedz
@beruska.zuzanka Ahoj, vsimni si, ze prvy krat zadala zle email. Z toho dovodu ziadnu odpoved od teba nedostala. :wink: Odkazem.
27. aug 2012 o 11:03  • Odpovedz
@martinjasen vidíš to, ešte som to kontrolovala a nevšimla som si to :grinning: ďakujem :wink:
27. aug 2012 o 11:06  • Odpovedz
@latvia tak už som napísala a je to ok :slight_smile:
27. aug 2012 o 12:41  • Odpovedz
@martinjasen
ked uz mazete v diskusii par veci tak laskova prosim precitat cely hadku !! nie lne ciastocne...
vsetko ste vymazali ale to ze ludia tam pisu ze hlupa sprosta... to ste nechali.... to neni urazka ???????????
30. aug 2012 o 14:55  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.