• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@monika15 Prosim oznac prispevku, necitame cele temy, mame ich tu desattisice. Kontrolujeme iba prispevky, ktore vam vadia a oznacite ich. :wink:
30. aug 2012 o 15:03  • Odpovedz
@martinjasen
bola uz 3 krat ;);) oznazena ;);)
30. aug 2012 o 15:40  • Odpovedz
@martinjasen a dik za odpoved
30. aug 2012 o 15:40  • Odpovedz
@martinjasen
prosim vas ako sa mazu ludia co maju pri mene :

PRIATEĽ NEAKTÍVNY

a dole neni napisane ze ODOBER od priatelov?
???

Diki moc za odpoved :slight_smile: :slight_smile:
30. aug 2012 o 18:34  • Odpovedz
Chcem zrušiť jednu sukromnu temu, ktoru som napísala omylom... Ako ju vymažem? Ďakujem :slight_smile:
@martinjasen
31. aug 2012 o 13:30  • Odpovedz
@monika15 Nerozumiem tvojej otazke. Posli mi konkretne udaje do IP.
31. aug 2012 o 13:53  • Odpovedz
@maminka142 Sukromna tema sa neda vymazat. Ak sa jej chces zbavit daj ako zakladatela temy login admin a seba vymaz. :wink:
31. aug 2012 o 13:53  • Odpovedz
@martinjasen Ďakujem skusim :wink:
31. aug 2012 o 13:56  • Odpovedz
@maminka142 oka :slight_smile:))) Dikes :slight_smile:))
31. aug 2012 o 14:13  • Odpovedz
@maminka142 prepa malo to ist inej osobe ....
@martinjasen oka ))) Dikes ))
@martinjasen monika15 sa pýta, ako odobrať z priateľov užívateľa, ktorý bol zablokovaný.. už sa to tu pár ludí pýtalo a stále nebola daná odpoved (alebo som ju ja prehliadla), užívateľov, ktorým vo fotoblogu píše "fotoblog prázdny"
31. aug 2012 o 14:53  • Odpovedz
@benne
dik
:slight_smile: uz som mu poslala postu :slight_smile:) tiez :slight_smile:))
31. aug 2012 o 14:54  • Odpovedz
@benne Uz sme to vyriesili cez IP. Zablokovaneho uzivatela viem vyhodit ja z priatelov. Ziadosti mi posielajte do IP.
31. aug 2012 o 15:00  • Odpovedz
@danu @martinjasen ahoj. chcem sa spytat,ci by sa nedalo nieco spravit s tym hodnotenim v bazariku. Ide o to,ze aj viacerim uzivatelkam nejde pridavat hodnotenia. niekomu ide,niekomu nie. Nebrala by som to nejak tragicky,ale potrebujem dat hodnotenie jednej pani, ktora len zacala s bazarikom, nema este ziadne a ja som bola prva kupujuca. dakujem za odpoved. :slight_smile:
1. sep 2012 o 18:26  • Odpovedz
@p4 ani mne to nešlo ale už to asi spravili lebo som pridala konečne hodnotenie jednej kupujucej. Len sa mi nepači že to teraz ukazuje zaujemkyne že nemaju žiadne hodnotenia. Až ked si pozriem ich profil tak až tam zbadam že oni maju hodnotenia od kupujucich a 0 hodnoteni od predajcov. Len je to dosť matúce lebo dnes mi dve pisali a ukazalo to že bez hodnoteni. Keby som si nepozrela profil tak si myslim že su to nejake nove čo nemaju žiadne hodnotenia. Neda sa s tym niečo robiť? Aby to neukazovalo že 0 hodnoteni?
1. sep 2012 o 18:44  • Odpovedz
ahoj.ja by som sa len chcela spytat.všimla som si že su zmenene hodnotka.ukazuje to kolko je od kupujucich a kolko od predavajucich.prečo .mi ukazuje že som od nikoho nič nekupovala,ked ich mam v hodnotkach dost?dakujem
1. sep 2012 o 20:09  • Odpovedz
@martinjasen aj ja som si teraz vsimla tie hodnotenia,ze je to tam rozdelene na hodnotenia od kupujucich a predavajucich.no a tiez mam vsetky doterajsie hodnotenia len od kupujucich a pritom som samozrejme tu aj nakupovala a predavajuce mi dali hodnotka.je to mozne nejak zmenit,aby to nebolo vsetko v kope?alebo to tak zostane?ak ano,nebolo by potom lepsie nechat to stare nastavenie,kde ukazovalo len proste kolko hodnoteni bez rozdelenia?
1. sep 2012 o 21:13  • Odpovedz
K zmenám v bazáre by som sa zatiaľ vyjadrila takto:
(chápem, že každučkú zmenu na koníku časť užívateliek ofrfle, časť ju prehliadne a časti je to jedno)

toľko požadované rozdelenie hodnotení na pozitívne a negatívne ste prehodnotili a rozdelili ich na "od kupujúcich" a "od predávajúcich" - ale, každá dnešná kupujúca bola pre mňa osoba s 0 hodnoteniami, takto mi ich v komunikácii pod inzerátom ukázalo (hodilo by sa číslo s lomítkom, aspon na nejaký čas, kedže niekto má už 50 hodnotení len za nákup a zrazu je na 0 - a nie každý si rozklikne profil, aby to videl)

výborné zlepšenie vložiť možnosť "pridať hodnotenie" priamo pod konverzáciu.. ešte ked mi to bude aj fungovať, to bude veľmi dobre :wink: to je pre mna prínosom, zjednodušuje mi to pridávanie hodnotení

zmena ceny s označením "zľava" - beriem ako dobrý bod, až na tú historiu.. každá zmena ceny zaznamenaná po dnešnom dni? to nemyslíte vážne :sweat_smile: nepáči sa mi to .. nech je tam posledná cena, prípadne aj ako dlho tam tá cena bola.. len nech tam nie je celý zoznam :unamused:
1. sep 2012 o 23:17  • Odpovedz
@martinjasen súhlasím s @benne o príspevok vyššie, skúste tie zmeny prehodnotiť pls, vďaka :wink:
1. sep 2012 o 23:20  • Odpovedz
@benne to je fajn napad s tym lomítkom, lebo potom vyzeraju tie kupujuce ako nejake novoregistrovane bez hodnoteni.
1. sep 2012 o 23:53  • Odpovedz
:sweat_smile: a ja som to pochopila-tie hodnotenia-celkom zle :grinning:
ža aký chaos :confused: :sweat_smile:
ja som myslela,že to "od predávajúcich" je myslené ako z "proshopov" :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: /lebo tam je "od PREDAJCOV"/

ach jaj, dúfam,že to nejak vysvetlia a opravia, lebo je to fakt "haluz"
2. sep 2012 o 00:05  • Odpovedz
@martinjasen bol mi stopnuty inzerat na adaptery na kocik, vraj patri do kategorie autosedacky...

to je podla mna blbost, adaptery sa aj v obchode predavaju pod prislusenstvom ku kociku, niekedy sa predavaju ako sucast kocika, nikdy nie k autosedacke :confused:
2. sep 2012 o 08:54  •  2 deti  • Odpovedz
@martinjasen dobrý deň prajem. Nedarí sa mi pridať hodnotenie. (http://www.modrykonik.sk/bazar/detske-ciapky-rukavice-saly/o9h5/ciapka/#replies). Pridanie hodnotenia nemám aktívne. Keď som na ňom kurzorom zobrazí sa mi okno s textom "Momentálne nemôžeš pridať hodnotenie. Buď si hodnotenie už pridala alebo predajca ešte neodpovedal".
Pri prvom pokuse bola naozaj posledná komunikácia moja, tak som predajcu požiadala o nejakú odpoveď. Napriek tomu ni to nejde pridať. Ďakujem za odpoveď.
2. sep 2012 o 12:01  • Odpovedz
@martinjasen Nejde mi ohodnotiť kupujúcu. Robím to v správach, kde je dole kolonka ohodnotiť kupujúceho, kliknem a nič, hodí mi to znova môj inzerát a našu komunikáciu. :unamused: :unamused:
2. sep 2012 o 18:55  • Odpovedz
@benne aj ja mam ten nazor.a mne sa napriklad nepači ani to ,že nemožem hybat s cenou.a to ako čo ma byt?keby tam bol panačik,vtedy nech sa neda.ked spolu komunikuju o predaji.a nie na niekolko dni.to neni vobec pekne.ved to predavam ja.je moja vec či napišem cenu,potom si to pozriem a chcem to popripade upravit a už sa neda.to je dost od veci.
2. sep 2012 o 19:43  • Odpovedz
@monka9999 to ma inak tiež zaujíma, že aké sú parametre a obmedzenia pri zmene ceny... na niektorých ma to pustilo zmeniť, na iných nie..

viem si predstaviť (ved som už čítala nejeden taký prípad), že sa s cenou hýbalo na úkor kupujúcej a preto, nech tam ostane predchádzajúca suma, i nová suma a v pohode aj dátum zmeny.. ale celý súhrn pohybu cien mi príde zbytočný...

príklad...ako som v januári zlacnela čižmy, ved končila sezona a v júni som ich opäť dvihla, prečo mám vynárať v kupujúcej zbytočné pochybnosti..

p.s.: ak sa budem chcieť vyhnúť registru preceňovania, stačí, že si ten inzerát nahodím nanovo..
2. sep 2012 o 19:50  • Odpovedz
Upravila som par cien v bazari (zlacnila) a to nove "zlava" mi neukazuje na vsetkych, len na niektorych.
2. sep 2012 o 20:28  • Odpovedz
@martinjasen dobrý večer, s novým spôsobom hodnotenia som spokojná, len sa chcem opýtať, kde si toto hodnotenie aj prečítam :grinning: Včera mi jedna mamička pridala hodnotenie priamo k inzerátu, prišlo mi upozornenie, po kliknutí na tento odkaz mi však nabehne zoznam hodnotení, kde mám stále rovnaký počet ako predtým a toto nové tam nie je :confused: Dosť mi na ňom záleží a rada by som si ho prečítala, môžete mi pomôcť? Ďakujem :sunglasses:
2. sep 2012 o 21:28  • Odpovedz
@benne no lem komu sa to bude chciet stale davat nanovo.je to zbytočna robota.a ked tam mam poviem50inzeratov,budem sa s tym bavit?to je podla mna obmedzovanie.
3. sep 2012 o 10:53  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.