• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@monka9999 tak samozrejme, že sa ani mne nebude, ale ide o to, že obísť sa to dá
3. sep 2012 o 11:47  • Odpovedz
kupujuca mi nevie dat hodnotenie. co sa zas zmenilo? ako to teraz funguje? niektore zmeny su dost blbe.
3. sep 2012 o 11:58  • Odpovedz
ahoj, kvitujem vase zmeny a inovacie, ale co ste to dokelu porobili s hodnoteniami? uz trom kupujucim nemozem zaslat hodnotenie. ide ma porazit. ako to cele teraz funguje?

pridavam ti inzeraty ku ktorym nemozem dat hodnotenie

http://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/zhcg/fusak/
http://www.modrykonik.sk/bazar/detske-bundy-vetrovky-kabatiky/hfgu/velmi-tepla-bundicka/#replies
http://www.modrykonik.sk/bazar/detske-nohavice-rifle-teplaky/2ef1/podsite-gate/

a este pri nejakom mi to neslo. absolutne nechapem ako to cele teraz po novom funguje. viacero mamiciek sa tu stazuje, ze su na tom podobne.

hodnotenie som im nedavala a komunikacia medzi nami prebieha a napriek tomu hodnotenie nemozem pridat. preco????

dik. lucia
3. sep 2012 o 12:20  • Odpovedz
a este jedna otazka. pred par dnami si odomna kupovala jedna mamina vecicky. dnes spravila prevod a kupila si druhykrat u mna vecicky a uz jej nemozem dat hodnotenie, lebo raz som jej uz dala??? to ma aky zmysel? ved aj druhy obchod prebehol perfektne tak si uz nezasluzi?
3. sep 2012 o 12:45  • Odpovedz
Ako mam pridat hodnotenie predavajucej?Co ste to zas porobili?! Predavajuca uz inzerat zmazala, nikde sa mi nic neobjavuje, klikam tu ako blazon :angry: Uz sa musite velmi nudit......
3. sep 2012 o 12:49  • Odpovedz
@figurka.m aj mna by to zaujmalo... :unamused:
@martinjansen predavajuca ked si je vedoma, ze predala nieco zle, alebo to vobec neposle a peniaze dostane,,, zmaze inzerat, a hodnotenie zle nedostane??? :angry: :angry:
3. sep 2012 o 19:35  • Odpovedz
@huxy @martinjansen aj ja mam rovnaky dotaz, vsetky hodnotenia sa ukazuju ako od kupujucich ritom vacsinu mam od predajcov, dakujem za yriesenie
3. sep 2012 o 19:51  • Odpovedz
@missy97231 dobrý postreh :wink:
@figurka.m jj, zmazala som inzerát a preto som teraz prišla o pozitívne hodnotenie :frowning2:
3. sep 2012 o 20:50  • Odpovedz
@martinjasen ahoj,
no odvčera ste postúpili, rozdelili ste hodnotenia od kupujúcej a od predávajúcej- už v číslach ALE:

prečo sa mi v sumáre objavujú len tie hodnotenia od kupujúcej?

napr. mám 200 od kupujúcej, 50 od predávajúcej a nezobrazí sa mi 250 hodnotení, ale len 200 :sweat_smile:
4. sep 2012 o 17:33  • Odpovedz
@martinjasen myslím tým,že ak niekto rozklikne môj inzerát, tak v ňom pri mojom profile je počet inzerátov a počet hodnotení- ale tie len od predávajúcej :confused:
4. sep 2012 o 17:36  • Odpovedz
@macamac inak neviem,či mám hodnotenia rozdelené zle len ja,alebo aj ostatné.lebo napr.medzi hodnoteniami od kupujúcich mám zamiešané hodnotenia od predávajúcich.tak neviem,ako je to nastavné,ale asi nie najlepšia
5. sep 2012 o 09:19  • Odpovedz
@huxy aj ja aj ja aj jaaaa mam zle rozdelene hodnotenia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
uplny miš maš...medzi predajcami mam rozdelene od kupujucich a naopak :rolling_eyes:

neviem podla coho napr. zadelovali hodnotenie, v ktorom je napisane
"dakujem za skvely obchodik, vsetko prebehlo na 1 a urcite odporucam" :confused: :confused: :confused:
nie je tam ani ci som kupujuca ani ci som predavajuca :stuck_out_tongue_closed_eyes: to viem len ja :grinning:

nebolo lepsie, ked to bolo spolu? :confused: :rolling_eyes: zas inovacie..a nedomyslene :angry: :rolling_eyes:
5. sep 2012 o 09:38  • Odpovedz
@pipka no veď to,neviem na základe čoho je to rozdelené.veru,mne osobne by napr.lepšie vyhovovalo,ak by boli hodnotenia rozdelené skôr na pozitívne a negatívne,ako takto,kde to ani nie je rozdelené správne
5. sep 2012 o 09:42  • Odpovedz
dalsia vec co sa tu uz rozoberalo...kedy budu moct hodnotenia pridavat aj neregistrovani uzivatelia? :confused: :angry:

ja som minimalne 60% predala neregistrovanym :unamused: vzdy boli spokojni, ale hodnotenie mi pridat nemozu :rolling_eyes:
5. sep 2012 o 09:44  • Odpovedz
@huxy presne...to by bolo ooovela rozumnejsie ako toto. A pripadne hodnotenia od neregistrovanych a registrovanych uzivatelov :wink:
5. sep 2012 o 09:45  • Odpovedz
@pipka plne súhlasím.tak by to bolo podľa mňa oveľa lepšie.no a ešte to,že keď si dotyčná buď predávajúca alebo kupujúca vymaže inzerát skôr ako sa ohodnotí,potom to už nie je možné.a ani to nie je celkom ok
5. sep 2012 o 09:46  • Odpovedz
@huxy presne presne...dalsia "malickost, ktoru treba domysliet" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
5. sep 2012 o 09:49  • Odpovedz
@huxy uuuplne najlepsie by bolo, ze predavajuca ani kupujuca si nemozu vymazat inzerat, kym nepridaju hodnotenie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. sep 2012 o 09:51  • Odpovedz
@pipka to by bolo :grinning:
5. sep 2012 o 09:55  • Odpovedz
@macamac @huxy @pipka

K hodnoteniam:
- to, ze a nedalo pridat hodnotenie k zmazanemu inzeratu sme opravili.
- rozdelenie hodnoteni - neda sa spatne zistit ktore hodnotenie bolo pridane k akemu inzeratu a ci sa jednalo o kupujuceho, alebo predavajuceho. Z toho dovodu sme prehadzovali hodnotenie na zaklade textu hodnotenia. Ak v hodnoteni bolo napr. slovo kupujuci dali sme to ako hodnotenie kupujuceho. Samozrejme bude v tomto rozdeleni velka chybovost. Este rozmyslame ako to zlepsit, ked najdeme nejake riesenie budem informovat. Zatial sa budete musiet zmierit so sucastnym hodnotenim.
- neregistrovani nomozu, ani nebudu moct pridavat hodnotenia (velke riziko zneuzitia)
- neregistrovanym sa taktiez nebudu moct pridavat hodnotenia (ak niekto stoji o hodnotenie mal by sa zaregistrovat u nas na stranke)

Je mozne, ze nove hodnotenia maju este nejake chyby, ak na nieco narazite urcite nam dajte vediet. Dakujeme.

Asmira Team
5. sep 2012 o 10:23  • Odpovedz
@martinjasen Prečo bola téma Nesúhlas s povinným očkovaním zamknutá? :astonished: a bez vysvetlenia?
5. sep 2012 o 10:40  • Odpovedz
@martinjasen ja som zmierená s hodnoteniami :slight_smile: aj keď myslím,že z nasledujúceho textu je zrejmé,že sa jedná o to,že som u dotyčnej nakupovala ja,a aj tak je medzi hodnoteniami od kupujúcich.uvediem 2 príklady:
DAkujem za nakupik a tesim sa niekedy nabuduce emoticon dajte vediet, ako sa vecicky pacia emoticon

ďakujem za nákup emoticon emoticon emoticon rýchla platba,milá komunikácia, velmi rada odporúúúčam emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
5. sep 2012 o 11:16  • Odpovedz
@martinjasen @hirjak Mohla by som vas poprosit o vysvetlenie ohladom uzamknutia tejto diskusie? :fearful:

http://www.modrykonik.sk/forum/tema/nesuhlas-s-povinnym-ockovanim/?page=1456&post=67356170

dakujem
5. sep 2012 o 11:20  • Odpovedz
@martinjasen naaozaj sa nedajú tie hodnotenia rozdeliť na pozitívne a negatívne :confused: ...nepríde mi toto ako veľmi šťastné riešenie :frowning2:
...tiež som predala viac ako 1x,tak isto je to čitateľné z textu a pritom sú hodnotenia zaradené medzi "predávajúci"....ale to by ste sa učítali k smrti kým by sa to všetko popresúvalo :grinning: :grinning: :grinning:
5. sep 2012 o 11:21  • Odpovedz
@halienka @hajanka Tema asi potrebuje trochu vydychnut. :wink: Nestiham sledovat tuto temu, ale kazdy den v nem su priame, alebo nepriame utoky. Mam pocit, ze v nej uz nejde o hladanie, alebo len o dokazovanie si.

Temu som otvoril.
5. sep 2012 o 11:32  • Odpovedz
@huxy Podobnych chyb bude asi viacej. Snad sa nam podari najst lepsie riesenie.
5. sep 2012 o 11:33  • Odpovedz
@bodka13 Je mi luto, ale nechcem urobit z bazaru bojisko, preto navrh, ze budu pozitivne a negativne hodnotenia nebudeme realizovat.
5. sep 2012 o 11:34  • Odpovedz
@martinjasen ani by som nepovedala ze vydychnut, skor trosku uzemnit diskutujuich, ktori sa neustale vracaju s umyslom provokacie a hlavne mimo temy, potom cela diskusia straca zmysel. Temu sledujem denno-denne, hlavne kvoli nej sem chodim :wink: vdaka za znovu-otvorenie.
5. sep 2012 o 11:40  • Odpovedz
@martinjasen prečo bojisko ? nebojuje sa ani na žiadnych iných bazároch :slight_smile: ...však ak tá predávajúca/kupujúca nie je spoľahlivá predíde sa ďalším problémom ... mám pocit že niektoré sa vyslovene spoliehajú že aj tak sa nikomu nechce čítať hodnotenia - inak by to nerobili :frowning2:
...napr.posielanie na dobierku : ak by bolo v negatívnych hodnoteniach napísané,že dobierky nepreberá-tak by to neriskovali ďalšie maminy
5. sep 2012 o 11:41  • Odpovedz
@martinjasen ja sa chcem tiež pridať k tým, ktoré by chceli pozitívne a negatívne hodnotenia oddelené. Je mi jasné, že nechcete bojisko...ale ak správne chápem hlavný význam hodnotení - je ich cieľom dať prehľad o danej osobe, o jej serióznosti, nie? a práve negatívne a pozitívne skúsenosti iných kupujúcich alebo predávajúcich sú podstatné, nie? Musíte predsa uznať, že čítať 300 hodnotení zaberie nejakú tu minútku, takto by som mala hneď prehľad, ako daná osôbka obchoduje nie?
5. sep 2012 o 11:45  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.