• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@bodka13 Ak by som vedel, ze by to ludia pouzivali tak ako je to myslene, tak by som do toho isiel. Ale moje dennodenne skusenosti mi svedcia o opaku. Na takuto funkciu nie je pripravena spolocnost vyuzivajuca bazar. Nechcel by som byt adminom na stranke s nasim pristupom k obchodom a mat takuto funkciu. To by sme rychlo skoncili.
5. sep 2012 o 11:45  • Odpovedz
@macamac tak toto mam aj ja tak...ze v mojom bazari mam pocet hodnoteni spolu ale ked sa rozlkikne konkretny inzerat, je tam uz pocet hodnoteni len od kupujucich :confused: to naschval? :confused: :unamused: nevidim v tom logiku..ved ja mozem robit napr. aj vymenne obchody a vtedy si uz kupujuca (predavajuca) musi pracne vyhladavat aj dalsie moje hodnotenia..nie je to zbytocne?
@martinjasen
5. sep 2012 o 11:46  • Odpovedz
@pipka ja to chápem tak, že ak od Teba niečo kupujem, nepotrebujem vedieť, koľko si toho nakúpila a aká si spoľahlivá kupujúca. Mňa zaujíma ako sa Ti darí predávať a ako sa tešia z tvojho tovaru nakupujúce :wink: A naopak, ak predávam, je fajn, že dotyčná je skvelá predávajúca, ale ja potrebujem vedieť, ako je to u nej s nákupom, či fakt platí za tovar, či nie je príliš "náročná".... :wink:
5. sep 2012 o 11:48  • Odpovedz
@martinjasen to máš pravdu "naša spoločnosť" zachádza niekedy do extrémnych sporov a problémov ...záhadou však je,že mnohé z mamín obchodujú aj na iných bazároch(mmb,bb,...) a tam sú schopné dodržiavať pravidlá a nezneužívať ich :wink:
5. sep 2012 o 11:58  • Odpovedz
@martinka17 no to ano, ja akoze chapem preco..len napr. ja si myslim, ze sa kludne moze ukazovat cely pocet hodnoteni a ked si na ne klikne, tak tam uz ma rozdelene na kupujucu a predavajucu..a precita si tie, ktore ju zaujimaju, nie? :wink:
5. sep 2012 o 12:26  • Odpovedz
@martinjasen prosim radu, ak si xcem vo svojom fotoblogu prida priatelov z FB nejde to, bud to akoze FB dlho trva alebo sa mam akoze pirhlasit ale nejde to.. funguje to niekedy? kde robim chybu? vdaka
5. sep 2012 o 14:34  • Odpovedz
@martinjasen este jedna otazka ohladom hodnoteni v bazariku....ked si prezeram svoje hodnotenia od predajcov / kupujucich , tak dole je moznost ist na dalsiu stranu...ale tam ma uz preklikne opacne...teda ak pozeram predajcov na druhej strane ma hodi na kupujucich a opacne...viete s tym nieco spravit? aby mi to ukazovalo aj prvu aj druhu aj dalsie strany bud od kupujucich alebo od predajcov? dik :wink:
5. sep 2012 o 14:51  • Odpovedz
prosim vas a to uz je co za blbost, ze nemoze predavajuci menit cenu, az po tyzdni? to preco? fakt niektore zmeny a inovacie su tu na hlavu postavene.
5. sep 2012 o 21:59  • Odpovedz
@stanislavao cooooo? :confused: :sweat_smile: to co je za blbost? :sweat_smile: :rolling_eyes: to ani neviem... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. sep 2012 o 22:12  • Odpovedz
mohli by ste vysvetlit uzamknutie diskusie
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/kocik-stokke-xplory-ma-ho-niekto/?page=358

je tam napisane ze z dovodu ze niekto tam mal viac nickov... to preto sa uzavre diskusia? a vymazali ste prispevky kde sa ta kocka stazovala na postup babymarketu ....

a uzavrel to niekto s nickom kto ma dva prispevky....
mne to prijde divne a na niekoho objednavku....
6. sep 2012 o 13:29  • Odpovedz
@martinjasen nejdu mi vobec preidavať hodnotenia :confounded: akonahle kliknem na ohodnotiť predavajuceho vyhodi ma to hore :confused: a nie som sama komu to prestalo isť,robi sa s tym dačo?
6. sep 2012 o 13:50  • Odpovedz
@nikolca, @martinjasen - mám rovnaký problém :pensive:
6. sep 2012 o 13:51  • Odpovedz
@nikolca @buffinko Zaciname mat podozrenie, ze je to problem s prihliadacom, kedze to hodnotenie ma vam vyskocit ako pop-up. Skuste iny prehliadac, alebo aktualizujte ten, ktory pouzivate. Dajte mi potom vediet, ci vam to funguje. Dakujem.
6. sep 2012 o 14:02  • Odpovedz
@zuzka38 Tato funkcia aktualne nefunguje. Budeme ju musiet zo stranky stiahnut.
6. sep 2012 o 14:03  • Odpovedz
@martinjasen ok, vdaka za info
6. sep 2012 o 14:07  • Odpovedz
@maznacik007 tiez by som prosila vysvetlenie, pripajam sa k Tvojim nazorom... normalne neveriacky pozeram.... a nechce sa mi verit... dokonca aj moj prispevok zmazany, kde som len napisala ze pekne.... bohuzial si dana predajna robi negativnu reklamu sama, nemusime ani klavesnicou pohnut, to co sa tu robi je proste.... no Slovensko!!!!
6. sep 2012 o 14:09  • Odpovedz
@maznacik007 Do temy prispieva niekolko podozrivych loginom, potrebujeme to presetri. Temu som otvoril, snad sa to bude dat aj bez uzamknutia.
6. sep 2012 o 14:09  • Odpovedz
@martinjasen, mne to nefunguje, skúsila som chrome...
6. sep 2012 o 18:18  • Odpovedz
@buffinko ani mne to nefunguje stale,nejde mi pridavať hodnotenia,stale ma to vyhadzuje hore a pritom ine uživatelky pridali tej mamine hodnotenia dnes a mne to nejde jej pridať :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
@martinjasen
6. sep 2012 o 19:22  • Odpovedz
@martinjasen chcem sa opytat, ze preco sa mi nezobrazuju v mojom bazari hodnotenia od predajcov....ked na to kliknem, vypise mi, ze tam nie su ziadne hodnotenia a pritom tam su....????
6. sep 2012 o 22:01  • Odpovedz
@martinjasen
@buffinko
@nikolca mala som rovnaký problém s hodnoteniami a skúsila som chrome a tam mi idú pridávať...
6. sep 2012 o 22:04  • Odpovedz
@lucia80, ja som skúsila chrome a mne to nejde...
6. sep 2012 o 22:08  • Odpovedz
@buffinko neviem prečo, ja sa v tom nevyznám, len som skúsila. Alebo bude chyba ešte aj niekde inde.
6. sep 2012 o 22:22  • Odpovedz
@lucia80, veď aj som len skúsila, mám nainštalovaný chrome a proste stále nič...
6. sep 2012 o 22:24  • Odpovedz
@buffinko tak bude chyba aj niekde inde, ale verím že to dajú do poriadku.
6. sep 2012 o 22:25  • Odpovedz
@martinjasen
@buffinko tak hodnotenia už idu aj mne pridavať cez google chrome aj vdaka
@lucia80 ktora mi velmi pomohla a poradila inak by som na to sama neprišla :slight_smile: :wink:
7. sep 2012 o 08:15  • Odpovedz
@nikolca, tak super :slight_smile: aj ja chceeem...skúsim ešte mozzilu
7. sep 2012 o 08:17  • Odpovedz
@nikolca, @lucia80 @martinjasen - ok, mne funguje cez mozillu :slight_smile: hurrrrrráááá :grinning: vďaka, pa
7. sep 2012 o 08:24  • Odpovedz
Tiež sa pridávam k žiadosti rozdeliť hodnotenia na pozitívne a negatívne, alebo nedeliť vôbec, ten chaos, čo tu existuje teraz nie je dobrý na nič...

Ad dvauž pomaly pred mesiacom si prisľúbil, že sa pozriete, prečo sa v témach diskusného fóra zobrazujú inzeráty užívateľov, ktorí si neplatia ani PRO a ani Plus, majú akože reklamu zdarma, či ako??? My, ktorí si platíme Plus, akú máme konkrétnu výhodu pri momentálnom stave?

Ad tri, história zmeny ceny pri inzerátoch v bazári je dobrá na čo?? Aby kupujúce mohli špekulovať? Nie dobrý ťah...

Poprosím o vyjadrenie a nejakú ponuku možností, ako sa budú veci riešiť, ďakujem.

@martinjasen @hirjak
7. sep 2012 o 10:21  • Odpovedz
@beruska.zuzanka

Ad 1, Neplanujem, viac krat som uz k tomu vyjadroval.
Ad 2, Uz je to opravene, len este to nie je na ostrej verzii. Pri najblizej aktualizacii stranky sa to spusti.
Ad 3, Je to nova funkcia, myslime si, ze ma svoju hodnotu. Zatial vsak nebudem robit zavery o jej zmysluplnosti, kedze to funguje na stranke iba kratko. Je to sucast funkce zobrazovania zlavy, bez nej by to bola tato funkcia nedoveryhodna.
7. sep 2012 o 10:45  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.