• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@157misicka Platba nebola dokoncena. Takze k aktivacii nedoslo, akoby nepresiel cely proces. Skus kontaktovat aj svojho telegonneho operatora, ci nahodou nie je nejaky problem s platbou cez SMS. Niekde sa to musi aktivovat. Hoci nemala by si mat ten problem ak si uz mala zaplateny Bazar plus predtym.

Skus este raz prejst celou aktivaciou.
11. sep 2012 o 12:44  • Odpovedz
@martinjasen no skusala som to 2 razy a este vas poprosim aby ste si dali do poriadku cely konik..co ma znamenat ze ste mi uz 2 krat stopli fotoportet?uz som to riesila s vasim kolegom a ten mi ho obnovil..moja ftoka splna vsetko co ma splnat som na nej so synom takze aky mate problem???
11. sep 2012 o 12:57  • Odpovedz
@mandragora22 minule mala to isté jedna baba, bavila som sa s ňou o tom cez fotoblogy, odhlásila a prihlásila sa zo stránky a už jej to fungovalo
11. sep 2012 o 12:57  • Odpovedz
@157misicka Skusim to poslat kolegovi, nech sa pozrie na tu platbu. Co sa tyka fotoportretu, je to fotomontaz. Urcite mas pekne fotky, na ktorej si s dietatom. :wink:
11. sep 2012 o 13:24  • Odpovedz
@martinjasen aka fotomontaz?uz ste mi ju pravdepodobne vy raz stopli a kolega mi ju obnovil vraj bo dovod ze vyzeram na nej mlado..no ja zato ze nemam 40 rokov nemozem :grinning: a je to uplne normalna profi fotka menit ju nebudem prosim o obnovenie pravidla o nicom takom nehovoria
11. sep 2012 o 13:26  • Odpovedz
@martinjasen lenze na fotke som ja a moj syn je realna a aktualna co vam moze na nej vadit?jednemu adminovi vadi, druhemu zase nie??trosicku zvlastne nemyslite?prosim opatovne o obnovenie ta fotka splna vsetky kriteria vy tam nic o profi fotkach nemate
11. sep 2012 o 13:30  • Odpovedz
@157misicka Riesime, aby ludom bolo vidno do tvare. Ak ju nechcu ukazat, tak nech ju neukazuju, to plne respektujeme. Ale ten co sa odvazi ju ukazat ostatnym, tak chcem zabezpecit, aby aspon nieco na nej videli. Tvoja je fotomontaz z dvoch fotiek, na jednej si ty, na druhej tvoje dieta, tym fotka staca na videtelnosti, kedze fotoportret je velmi maly, tak tie tvaru este viac zanikaju. Lepsie to uz neviem vysvetlit a to si myslim, ze hodnotim nie az tak tvrdo. :slight_smile:
11. sep 2012 o 13:35  • Odpovedz
@martinjasen nesuhlasim porozpravajte sa S OSTATNYMI CLENMI JA FOTKu ZA ZIADNYCH OKOLNOSTI NEZMENIM A TO SOM TIEZ SLUSNA SAMOZREJME
11. sep 2012 o 13:37  • Odpovedz
MIMOCHOdOM DO TVARE MI JE VIDNO AZ MOC..MAM VAM TU ZACAT NAHLASOVAT FOTO KTORYM DO TVARE VIDNO NIE JE?
11. sep 2012 o 13:38  • Odpovedz
LEN TAK NARYCHLO A SMOZREJME LEN NA MOJU OBRANU TUTO PANI VY VIDITE DO TVARE ?
d4ny19 A KOPEC INYCH JA MAM FOTO Z predu A AJ MOJE DIETA .
11. sep 2012 o 13:41  • Odpovedz
@157misicka Aj ked je to zlastne, vzdy mam radost z toho ak niekto tlaci na pravidla ako to u nas funguje. Je to prejav vlastnej identity, vlastneho ja. To povazujem za spravne. Ale aj tato stranka je prejavom identity ludi, ktori za nou stoja a snazia sa vytvorit vo svete nieco vlastne.
Pravidla pre fotoportrety tu uz bolo vela krat diskutovane a kritizovane a pravidla zostali nezmenene. Trochu sme uvolnili, co sa tyka ciernych okuliarov, tie musia byt fakt velke ak sa rozhodneme ich stopnut. :slight_smile:

Z nasej strany to nie je prejav, zeby sme ti chceli nieco dokazovat, ty prichadzas k nam a mozes si vybrat ci budes ta, ktora ukaze svoju tvar, tak aby bola kazdemu zvetelna, alebo zostanes medzi ostatnymi trochu navonok viac anonymna.
To, ze si clovek prida zretelnu fotografiu chapeme ako prejav dovery voci ostatnym mamickam, aj ako voci nam. Samozrejme mozes spustit vlnu o tom aky sme netolerantni, vidim, ze uz aj kratku spravu o tom si napisala. Ale je to len snaha strhnut pozornost ostatnych. Ak clovek chce vidiet v niecom akt utoku, vzdy ho tam uvidi. Za seba poviem, ze ziadny taky umysel tam nie je.
11. sep 2012 o 13:47  • Odpovedz
@martinjasen hm, ide to, ale rano to neslo, nevadi, hlavne ze je to uz OK, dik za odpoved
11. sep 2012 o 13:48  • Odpovedz
@martinjasen ja na pravidla netlacim ak vam vadia profi fotky musite ich zmenit??podmienka ze ma je vidno je splnena aj podmienka ze som len so synom je splnena takze skustocne prosim o prediskutovanie a ze budem konkretna tak pan hirjak mi ju pustil a nevidel v nej ziadny problem ten tam nevidim ani ja..takze opatovne a zas a znova pisem len to iste prosim o OBNOVU ja ju NEZMENIM alebo si zmente pravidla VY :slight_smile: :wink: Dakujem pekne
11. sep 2012 o 13:53  • Odpovedz
@157misicka Je mi luto, fotka zostane zablokovana. Aby bolo jasne o co ide, pridavam aj fotoportrety v ich velkostiach, ktore sa na stranke pouzivaju.
11. sep 2012 o 14:04  • Odpovedz
11. sep 2012 o 14:08  • Odpovedz
@157misicka potom teda dovidenia mily modrykonik..nehraje s atu ferovo
11. sep 2012 o 14:08  • Odpovedz
@157misicka ved ti tam vobec nevidno tvar :slight_smile: vidim len hlavu, pas tmavych vlasocv a ruzove triko a potom na opacnej strane dieta, zrak mam dobry mimochodom :grinning:
11. sep 2012 o 14:17  • Odpovedz
@martinjasen @hajanka @157misicka
nic v zlom, ale vymazte potom fotku aj mne...zaujimave, ze ju pouzivam uz vyse 2 rokov...
11. sep 2012 o 14:23  • Odpovedz
11. sep 2012 o 14:26  • Odpovedz
@hajanka tak pardon nabuduce sa odfotim hola a dam na blond aby si videla lepsie :grinning:
11. sep 2012 o 14:27  • Odpovedz
@157misicka to nemusis :zipper_mouth: :grinning: staci ak si poriadne nafotis tvar :wink:
11. sep 2012 o 14:29  • Odpovedz
Ahojte,

v poslednych dnoch tu bolo vela dostazov na nefunkcnost pridavania hodnoteni. Zistujeme, ze casto krat je problem v prehliadaci, je potrebne nasu stranku aktualizovat. Zvycajne sa to robi cez tieto klavesove skratky: "tvrdý refresh" stranky v prehliadaci(Windows: ctrl + F5, Mac/Apple: cmd + R) .

Prosim vyskusajte to a napiste ci vam to pomohlo. Dakujeme.

Asmira Team
11. sep 2012 o 14:38  • Odpovedz
@martinjasen ked mozem, rada by som sa spytala jednu vec - su tu temy, kde sa pisu nicky a kontakty nepolahlivych nakupujucich, resp. predavajucich. tak z tejto temy som si skopirovala jeden kontakt a dala som ho vyhladat na fore - a tu temu kde sa o nej pise mi vobec nenaslo. takze keby som ju hladala, vobec sa nedocitam, ze je nespolahliva...

alebo to vyhladavnie inak funguje? ja si otovrim forum a to toho okienka vyhladavania zadam nick, resp mailovu adresu a nic mi nenajde. pritom viem, ze v tej teme bolo o nej pisane...

prehliadac mam aktualizovany. dakujem
11. sep 2012 o 15:08  •  2 deti  • Odpovedz
@dosa Ahoj, dohladat by ti to malo. Vyhladavanie funguje cez Google, takze moze byt, ze este niektore prispevky nie su indexovane, ak su zverejnene v poslednych max 2 dnoch.
Posli mi do IP tvoj priklad, pre istotu si to preverim.
11. sep 2012 o 15:15  • Odpovedz
ahojte MK team, dnes ste mi zrusili fotoportret na ktorom som bola z profilu ale tvar bola na celu fotku, myslim ze ma tam bolo vidiet ovela viac ako na fotkach inych mamiciek tuna, a navyse, videla som tu kopec podobnych fotiek ako som ja mala, preto som si aj myslela ze je to povolene. Mam ju uz vyse mesiaca neviem preco ste mi ju teraz stopli. Nejdem vas presviedcat aby ste mi ju vratili, len poukazujem na vasu neferovost :slight_smile:
11. sep 2012 o 16:52  • Odpovedz
@martinjasen aha, dakujem :slight_smile:
11. sep 2012 o 20:12  • Odpovedz
prečo ma stále zablokuje tan admin?
12. sep 2012 o 14:18  •  3 deti  • Odpovedz
@kata212 Katka, mas uz 3 zablokovane profily, z dovodu falosnej identity. Fotoportret pod ktorym vystupujes teraz je tiez falosny. Respektujem, ze niekedy clovek moze mat rozne dovody na to, preco kona tak ako kona. Prosim ta vsak, najdi si inu stranku, kde budes posobit, tvoja dovera tu je velmi naklonena. Prajem ti vsetko dobre a aj tento login ti blokujem. Verim, ze si tuto spravu precitas aspon tu.
12. sep 2012 o 14:23  • Odpovedz
@martinjasen dobrý deň, rada by som sa informovala ako presne funguje pridávanie hodnotení v bazáriku. Obchod prebehol, peniažky mi prišli, balíček som poslala a chcem napísať hodnotenie, ale vyskočí len akoby šedá stránka a ďalej nič. Skúšala som viacero internetových prehliadačov a robí to všade. Je to chyba systému alebo je nejaké pravidlo, kedy sa dá dať hodnotenie? Posledná správa v komunikácii je odo mňa, ale to s tým snáď nesúvisí.
12. sep 2012 o 19:58  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.