• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@ava11 uz sme to tu riesili

v poslednych dnoch tu bolo vela dostazov na nefunkcnost pridavania hodnoteni. Zistujeme, ze casto krat je problem v prehliadaci, je potrebne nasu stranku aktualizovat. Zvycajne sa to robi cez tieto klavesove skratky: "tvrdý refresh" stranky v prehliadaci(Windows: ctrl + F5, Mac/Apple: cmd + R) .
12. sep 2012 o 20:10  • Odpovedz
@martinjasen vďaka, ale bohužiaľ to nepomáha, refreshla som všetko čo sa dalo a skúšala použiť IE, mozzilu, operu aj chrome. Nefunguje to nikde.
12. sep 2012 o 20:18  • Odpovedz
@ava11 @martinjasen ja som dnes dostala aj dala hodnotenie, uplne bez problemov
12. sep 2012 o 20:29  •  2 deti  • Odpovedz
@martinjasen preco zase nefunguje pridavanie fotiek do inzeratov? :angry: :rolling_eyes:
13. sep 2012 o 09:59  • Odpovedz
ja mám tiež problém napísať kupujúcej hodnotenie, vôbec ma nepustí dalej, stále mi to ostáva na mojom inzeráte, len ho posunie na začiatok, to je všetko
13. sep 2012 o 13:47  •  2 deti  • Odpovedz
@bzuco s tymto istym som bojovala vcera :rolling_eyes: ale po nejakej hodinke mi to uz nastastie islo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
13. sep 2012 o 14:27  • Odpovedz
@pipka
mne to nejde už dobré 3 dni

ale skúsila som iný prehladač a podarilo sa :wink:
13. sep 2012 o 14:29  •  2 deti  • Odpovedz
14. sep 2012 o 12:02  • Odpovedz
@ava11 Ahoj, posli mi link na inzerat ku ktoremu nevies pridat hodnotenie. Pozrieme sa na to.
14. sep 2012 o 12:16  • Odpovedz
@bzuco Skus na povodnom prehliadaci: "tvrdý refresh" stranky v prehliadaci(Windows: ctrl + F5, Mac/Apple: cmd + R)
14. sep 2012 o 12:17  • Odpovedz
@pipka Neevidujeme problem s nahravanim fotiek v bazari. Stale mas s tym problem. Skusila si aj iny prehliadac?
14. sep 2012 o 12:21  • Odpovedz
@martinjasen vcera som skusila, chrome, klasika explorer aj mozillu a neslo nikde...a naobed uz islo :wink:
takze uz mam nahrate :slight_smile: dakujem
a dnes neviem..ale hadam ide vsetko tak ako ma :wink:
14. sep 2012 o 12:57  • Odpovedz
@martinjasen Mozem sa ta spytat ako je mozne ze najprv mi fotoportret schalia a za par dni pozastavia ze neslna pravidla? :unamused:
15. sep 2012 o 12:07  • Odpovedz
Prečo su automaticky rozdelené hodnotenia od kupuj.a predávajúcich,ked to vôbec nesedí? Je to pomotane. Zišla by sa nejaká funkcia, s ktorou by sme si to samé roztriedili.
15. sep 2012 o 14:45  • Odpovedz
@kathy7337 taka funkcia tam je - ked sa postavis mysou na konkretne hodnotenie, objavi sa ti moznot odpovedat a presunut hodnotenie - tak si to mozes ulozit sama :wink:
15. sep 2012 o 15:07  •  2 deti  • Odpovedz
Ako dám zo svojich priateľov preč pro? Nikde nevidím taku voľbu
15. sep 2012 o 16:34  • Odpovedz
mam taky problem:predavala som veci, kupujuca ma dnes ohodnotila, ale kedze som po jej hodnoteni zmazala inzerat, neda sa mi teraz pridat ku nej hodnotenie. Ako by som hodnotenie mohla pridat, kedze inzerat je uz zmazany?dakujem krasne za odpoved... :wink:
15. sep 2012 o 16:39  • Odpovedz
@alias313 mas ho zmazany aj z vymazanych inzeratov? lebo keby si ho tam este mala, tak to ide aj odtial
15. sep 2012 o 16:43  •  2 deti  • Odpovedz
dosa jasne vo vymazanych to mam. Takze mi to ide. Dakujem krasne za radu :wink:
15. sep 2012 o 17:04  • Odpovedz
@martinjasen Daju sa najst niekde v mojom profile fotky, albumy, na ktore som klikla, ze sa mi pacia? Nemozem najst jeden album a neviem ani jeho nazov:slight_smile: :unamused: Dakujem.
18. sep 2012 o 18:43  • Odpovedz
Chcela by som sa opýtať na čiernu listinu. Existuje síce diskusia, kam sa dávajú mena nespoľahlivých osôb,....ale pre počet strán stráca svoju úlohu. Nebolo by možné vytvoriť napr. článok, kde by sa dané mená napísali? Alebo niečo, kde by boli všetky mená pokope a kde by to bolo prehľadnejšie. Lebo vyhľadávanie cez fórum nefunguje :frowning2:
18. sep 2012 o 19:40  • Odpovedz
@martinjasen nedalo by sa nastavit tak aby sa na tej bocnej liste nezobrazovali fotky z bazaru z katergorie spodne pradlo dospely....
podla mna je to nechutne ked niekto ponuka pouzivane dospelacke nohavicky ale budiz ak ma niekto zaujem nech si vyhlada v bazare ale nemuselo by sa to inym zobrazovat ako ponuka...
19. sep 2012 o 07:08  • Odpovedz
@maryem Dohladat mozes iba uzivatelov, ktorych si oznacila, ze sa ti paci. Konkretne prispevky nie.
19. sep 2012 o 15:33  • Odpovedz
@martinka17 Tato uzivatelka vo svojom clanku spisuje mena z ciernej listiny: http://www.modrykonik.sk/fotoblog/vefi89/clanok/cierna-listina/
19. sep 2012 o 15:35  • Odpovedz
19. sep 2012 o 15:36  • Odpovedz
19. sep 2012 o 15:37  • Odpovedz
@martinjasen Dakujem. To je v tej zalozke Oblubene a od priatelov, alebo este niekde inde??
19. sep 2012 o 16:15  • Odpovedz
@maryem ak niekomu das paci sa, tebe sa to nikde neulozi, len tej uzivatelke sa to ukaze, ze si ju oznacila a ze sa ti u nej nieco pacilo / ci fotky, prispevok../..ak sa ti nieco paci v jej albume,paci sa ti nieco co pise, atd...môzes si oznacit jej fotoblog , ze sa ti paci a to si potom vies vyhladat vo svojom fotoblogu na pravej strane..tam mas ulozene vsetky uzivatelky, ktorm si dala v ich fotoblogu *paci sa mi* ...alebo mas este dalsiu moznost..ak sa ti paci niektora konkretna fotka, môzes si ju ulozit do kolekcie..mas tu moznost pri kazdej fotke, potom si ju zas vies vyhladat v tvojom fotoblogu na pravej strane..
19. sep 2012 o 16:23  • Odpovedz
@traktor, dakujem za vycerpavajucu odpoved:slight_smile: Si trafila, akurat teba mam ulozenu:D Kvoli tomu tvojmu malemu expertovi :slight_smile:) Ale to asi vidis..:D :D :D No smola, ze som dala len LIKE... Boli to take hackovane hluposticky malicke aj s navodmi..
19. sep 2012 o 16:49  • Odpovedz
@martinjasen dobré ráno ...chcem sa spýtať,čo s mohlo stať....ak ma stránka nepustí do súkromnej témy,ktorej som členka (teda možno už nie som)...nemám ju už medzi svojimi súkromnými,ostalo mi tam ostatných 9 do ktorých sa dostanem v pohode ...."bývalú" súkromnú tému mi ukazuje iba v Moje obľúbené,no keď na ňu kliknem vypíše mi že daná téma na MK neexistuje a mám si vybrať z množstva iných .....ostatné členky do nej riadne prispievajú a jedna z nich mi včera napísala na FB,že v tej téme nemám fotku ....zistila som to včera okolo 22:30 a je to tak aj teraz ráno
....na MK som včera do iných tém a fotoblogov prispievala normálne
ďakujem za odpoveď
20. sep 2012 o 06:35  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.