• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
Ahojte ja mám problém ked mám záujemcu a chcem mu odpovedat na spravu tak ma nepusti pisat vyhodi ma z stoho naspat ku môjmu inzerátu porosila by som pomoc.Ďakujem pekne
20. sep 2012 o 12:41  • Odpovedz
Ja sa chcem spytat,co je to za novinku,ze mi v inzerate nejde upravit cena???
Vcera som pridala inzeraty a dnes som chcela upravit ceny a po zadani "upravit inzerat" mi tam vypisalo,ze cenu mozem zmenit o 6 dni.Nie je to trosku odveci?? :confused: ved ako predavajuca mam pravo menit ceny vo svojom bazariku...a nie po tyzdni ale kedykolvek,kedy sa tak rozhodnem,nemyslite?
22. sep 2012 o 10:47  • Odpovedz
@nathalie111 tiež si myslím, že je to dosť od veci táto novinka, veď sa môže pomýliť a nahodiť privysokú poprípade prinízku cena, ale žiaľ sa to nedá opraviť až po týždni :unamused:
22. sep 2012 o 10:50  • Odpovedz
Žiadam o zablokovanie užívateľky nakoľko ma uráža a vulgárne nadáva za to, že som ju slušne požiadala o odstránenie fotky, ktorú si vzala z môjho albumu.... od toho momentu je nepríjemná a neslušná... nadávať tu do kráv a ešte horšie nie je na mieste a tento človek tu medzi mamičkami a deťmi nemá čo robiť...
23. sep 2012 o 14:44  • Odpovedz
ahojte, prosim vas ako do existujucej sukromnej diskusie, pridam dalsiu temu? teraz po novom to neviem najst... @viz dakujem :slight_smile:
25. sep 2012 o 14:12  • Odpovedz
@juliagregor uz su iba sukromne diskusie, t.j. sukromne temy ako si to nazvala. Forum > sukromne diskusie> vytvor sukromnu diskusiu
25. sep 2012 o 16:08  •  2 deti  • Odpovedz
@viz uz sa robia zmeny na novych fotoblogoch? lebo ked kliknem na fotoblogy, hodi ma to na prihlasenie, aj ked prihlasena som :slight_smile:
26. sep 2012 o 11:13  • Odpovedz
@hajanka mňa tiež :wink:
26. sep 2012 o 11:15  • Odpovedz
@hajanka aj ja sa na tom akurát čudujem ....prihlásila som sa a znova tabuľka na prihlásenie .....čo sa deje @martinjasen ?
26. sep 2012 o 11:15  • Odpovedz
@hajanka @magimary minutku.... majster si pricvikol prst vo dverach ;)))
26. sep 2012 o 11:17  •  2 deti  • Odpovedz
@hajanka
@magimary
@bodka13

Vieme o chybe, uz sa to odstranuje.
26. sep 2012 o 11:17  • Odpovedz
@viz @martinjasen ok, no problem :slight_smile:
@viz jasne :wink:
nehorí :sweat_smile:
len to vyzeralo "zaujímavo" :sweat_smile:
@martinjasen chcela by som sa spytat preco sa už nedaju sledovat prispevky podla mojho regionu?je to dost neprehladne a určite by mamicky privitali keby si mohhli sledovat prispevky vo svojom regione,napriklad ked niekto v mojom regione potreboval pomoc alebo poradit s niecim tak sme radi pomohli a poradili kedže sme vedeli napr. kde sa co nachadza a takto ked sa napriklad spytam že ci ma niekto skusenost s konkr. doktorkou v presove(a dam prispevok rano)tak budem cakat kolko tyžden?, kym sa napriklad mamicka co si zapla konika vecer doklika k rannym fotoblogom-respektive ani nedoklika lebo sa nato vybodne,a ja ostanem bez odpovede a zakladat temu kvoli mojej otazke nebudem planuje to znovu zaviest?dakujem
26. sep 2012 o 12:32  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2017 (38. tt)  • Odpovedz
a mozem sa ja opytat Prečo to tu stale menite????? horko - ťažko si zvykneme na novy vzhlad a sup je to tu zas nove, neprehladne?????????
1) ako pise
@luk25 ja som si vzdy klikla na fotoblogy z regionov, a teraz si mozem piskat.
2) vobec ma netrapi ci moji priatelia davaju Paci sa mi to na fotoblogy, teraz ked si kliknem oblubene mam tam vsetko, ten dal paci sa mi to a paci sa mi to.. Kym zistim aku spravu napisal moj priatel tak ma to aj prestane bavit. Kym to bolo na boku bolo to ok.
Naozaj nechapem na co tie zmeny
26. sep 2012 o 12:45  • Odpovedz
@martinjasen
@viz Ako je možne, že ked môj priatel onačí môj fotoblog ako páči sa mi, tak ho hned vidia všetcia registrovaný, čo su neni moji priatelia.....čiže priatelia mojich priatelov.......Niečo ako na FB.
To čo je ?
Bez upozornenia ? :confused:
Pri tvorbe fotoalbumu som sa držala, že je len pre priatelov a 100% tomu verila !
26. sep 2012 o 13:16  • Odpovedz
@martinjasen moja otazka z 22.9 bola odignorovana,poprosim o odpoved...dakujem
26. sep 2012 o 13:18  • Odpovedz
@cikyta to mna teda tiež zaujíma :unamused:
26. sep 2012 o 13:21  • Odpovedz
@cikyta Posli mi link na dany album do IP, skontrolujeme to. V kazdom pripade taketo nieco sme osetrili, aby sa to nestalo.
26. sep 2012 o 13:55  • Odpovedz
@cikyta už som si ich vymazala.Je to ale veľmi nefér milý admin,verte,máme dôvody,nie len tak z rozmaru prečo naše albumy nechceme mať videné.neviem ako je to ošetrené,ale teraz sa mi zjavil album nejakej holky,ktorú vôbec nepoznám,ale dala naň like moja kamarátka,tak mne sa celý ukazoval @martinjansen
26. sep 2012 o 14:07  • Odpovedz
@pohodacka Sama na sebe som si to dala riadne overiť a ja to mám OK. Myslím, že tá holka nemala zamknutý album a mala ho pre všetkých registrovaných. Preto si ho videla.

Takže ja som už kludná a všetko je, ako má. Ciže
@martinjasen dakujem a prepáčte, že som jednala zbrklo bez poriadneho overenia :slight_smile:
26. sep 2012 o 14:13  • Odpovedz
@cikyta tak to sa ospravedlňujem aj ja...ale tak treba sa spýtať keď nám nieč nie je jasné :slight_smile:)
@martinjansen
len hlavne,že som už albumy vymazala,nevadí :slight_smile:
26. sep 2012 o 14:19  • Odpovedz
26. sep 2012 o 14:22  • Odpovedz
Prosím poraďte mi. Ako si odstránim ľudí z priateľov?
26. sep 2012 o 17:04  • Odpovedz
@martinjansen inac nemyslite si že toto o niecom svedci?ano burili sme sa proti zmenam ktore tu boli a predýchali sme ich ale toto hovori za vsetko 480komentov a 534paci sa mi http://www.modrykonik.sk/fotoblog/iwulka23/clanok/peticia-na-vratenie-stareho-mk-hirjak/ mnohe z nas sa stotožnia s nazorom že nam ani tak nevadi ako vyzera MK teraz ale v prvom rade by sme chceli odstránit to,aby sme v oblubených a priateloch nevideli čo "lajkuju" naši priatelia, a takisto co tu citam dost ludom chyba(aj napriek tomu že vy tvrdite že sa to nevyuživalo) sledovat prispevky podla regionov ci podla terminov alebo možnost pozerat iba albumy. dufame že tieto pripomienky fakt zvažite a vratite naspät aspon tieto funkcie.dakujem
26. sep 2012 o 21:08  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2017 (38. tt)  • Odpovedz
Dobry den,preco si nemozem dat vyhladat fotoblogy podla okresu?
27. sep 2012 o 08:04  • Odpovedz
@luk25 @janulap

Vyjadrenie k zruseniu funkcie: Vyhladavanie v okresoch a podla terminu

Ako hl. dovod je minimalne pouzivanie tejto funkcie. Statistiky su pre nas smerodajne co sa tyka, co na stranke rozvyjame a co rusime, kedze funkcia neodzrkadlovala potreby vacsiny uzivatelov. Nemozeme si dovoli vyvyjat a udrziavat funkcie, ktore vyuziva minimalny pocet ludi.
Druhym dovodom je, ze tato funkcia napriek tomu, ze sa zda, ze sluzi ako kontextualne vyhladavanie. Napr. Ak si zvolis vyhladavanie podla okresu, nezobrazi ti spravy, ktore sa tykaju iba mamiciek, ktore byvaju v danom okrese, ale ale vsetky prispevky z daneho okresu, ktore nemaju ziadny suvis s danym miestom. Na vyhladavanie mamiciek sluzi funkcia - najdi mamicku, kde si najdes mamicky podla okresu aj podla terminu: http://www.modrykonik.sk/zoznam_uzivatelov/
Tretim dovodom je, ze pripravujeme funkciu, ktora by mala riesit prave kontextualne vyhladavanie.
27. sep 2012 o 10:33  • Odpovedz
@martinjasen od 22.9 je moja otazka ignorovana (napriek tomu,ze na ine odpovedate) a dnes som prisla na dalsiu,tak vytrvalo pisem opat a dufam,ze neopovedate len na otazky,ktore vam vyhovuju a na ktore je aka-taka logicka odpoved,ale na vsetky....a dockam sa...

Preco po vlozeni v inzerate nejde upravit cena 7 dni???
Myslim,ze ako predavajuce mame pravo menit ceny vo svojom bazariku...a nie po 7 dnoch ale kedykolvek,kedy sa tak rozhodneme,nemyslite?
A dalsia vec...historia zliav a prehlad cien...to je na co dobre?mozno pre moju potrebu ako predavajucej,oki,ze ako dlho tam ktora cena bola...ale naco to ma byt viditelne aj pre kupujucich???im moze byt jedno,ako dlho tam ktora cena bola,nie?

Toto su podla mna zmeny,ktore nemaju ziadny pozitivny efekt...A nie som sama,kto si to mysli...
Alebo teda,dozvieme sa uz konecne,na co je toto dobre???A s akym umyslom sa k tymto zmenam pristupilo?

DAKUJEM za odpoved,po takmer tyzdni sa jej snad uz konecne dockam...bolo by nacase...
28. sep 2012 o 08:49  • Odpovedz
@nathalie111 co sa týka zmeny cien platia tieto pravidla:

Do 2 hodín od zverejnenia inzerátu môžeš meniť cenu ako chceš. Chápeme to ako oprava ceny. V prípade ak znížiš cenu v tomto čase nezobrazí sa to ako zľava.
Následný týždeň (7 dní) nemôžeš meniť cenu. Po týždni sa ďalšie zmeny ceny začnú zobrazovať v historii zmien ceny. V prípade ak cena bude nižšia než pôvodná na inzeráte sa zobrazí - zľava.

Je mozne, ze sa to budu coskoro upravovat.

HIstoria cien suvisi s funciou zlav, aby si kupujuci mohol poziet ako cena klesala.
28. sep 2012 o 11:59  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.