• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
Zdravím

@viz ak už musia novinky od priateľov ukazovať čo sa páči IM, nemôžete nejako upraviť aj čas? Takto neviem, či to správa bola pridaná dnes, alebo ten lajk na správu bol pridaný dnes :confused:

ďakujem
29. sep 2012 o 09:41  • Odpovedz
Dobry den, mam jednu otazocku ohladne mojho stopnuteho albumu. Bol to album so zimnymi hackovanymi ciapockami a pri dakzej bol link na navod. Ako dovod bola udana vodotlac na fotkach alebo www odkaz na fotke. Iba sa chcem uistit ze to spravne chapem :slight_smile: ak odstranim fotky s vodotlacou a odkazom www ktory je priamo na fotke, tak bude album znova sputeny ano? to ze davam pod fotkami link na konkretny navody nevadi hej? dakujem za odpoved :slight_smile:
29. sep 2012 o 10:06  • Odpovedz
mám otázku

v inzerátoch mám nastavené, že ked mi kupujúca/predávajúca napíše správu, príde mi odkaz aj na mail
ale...hoci to zo začiatku fungovalo normálne, posledné 4 mesiace, možno aj viac, mi tieto odkazy dáva rovno do spamov, prečo?
dakujem za odpoved
29. sep 2012 o 10:12  •  2 deti  • Odpovedz
uz je odblokovany tak to berem ako odpoved ANO :slight_smile: dakujem!
29. sep 2012 o 13:25  • Odpovedz
@martinjasen

Ahoj Martine! :slight_smile:
Budu se v mych radcich inspirovat serialem "Jak Basnici prichazeji o iluze..Jak svet prichazi o Basniky...."

Bohuzel musim konstatovat, ze "Modry konik prichazi o MAMINKY"

Dukaz za vsechny vezmu ten posledni,ktery se odehral VCERA
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/strapco13/?postid=2610099&commentid=11045698

a nerada bych aby opravdu nastal a zrealizoval se serial "Konec uzasnym maminkam na KONIKU"

p.s. Prijde mi, ze vedle srdicek a nebo v rade u smajliku by bylo treba zaradit bily praporek. (pro mne bile prosteradlo :wink: )..a mavat jim,kdyz by nas prispevek ci zprava mohla vyznit nedejBoooze "dvojsmyslne"... :sunglasses:

Dekuji za vyslyseni..a pokud se rozhodnete pridat smajliky, uz tu pres rok prosim o jeden s kytickou:wink: -srdicek neni nikdy dost :wink: :slight_smile:

Preji pekny vikend vsem a chvilku na zamysleni...

:wink: pro Ty, co "ctou a vidi a hledaji v mych radcich " neco "jineho"...mavam bilym prosteradlem..dekuji
29. sep 2012 o 13:47  • Odpovedz
@benne Informacie sa tykaju vzdy prispevku, nie lajku.
29. sep 2012 o 17:10  • Odpovedz
@martinjasen v tom prípade to treba opraviť, lebo printscreen som robila dnes ráno, príspevok je pôvodne u tadotami s dátumom 2.september :confused:
29. sep 2012 o 17:14  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nenadávaj".
30. sep 2012 o 18:55 • nanulik
@irriss ja by som niekedy privítala aj gracjuceho smajla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. sep 2012 o 18:56  • Odpovedz
@martinjasen zaujímalo by ma, prečo pri inzeráte kde znížim cenu je označenie zlava? Ja som len znížila cenu a nechcem mať označenie zlava. Keď náhodou opäť navýšim cenu tak sa mi to označí ako? resp. bude tam zase vidieť že som hýbala s cenou?
Podla mňa jej toto nedoriešené. Pokiaľ chcem svoj inzerát označiť "zľavou" mala by tam táto možnosť byť vo forme, že odfajknem nejaké políčko alebo niečo podobné.
1. okt 2012 o 08:37  • Odpovedz
@martinjasen ahoj, chtela bych se ptat co je zle pokud mam inzerat oznaceny ze je darovany..?
1. okt 2012 o 13:45  • Odpovedz
@martinjasen snazne prosim o zmenu v zobrazovani fotoblogov Priatelov a oblubenych!!! toto naozaj nie je unosne, aby som ja medzi 30 i viac novymi v tejto kategorii hladala, co pridali moji priatelia a oblubeni a co su iba lajky od priatelov a oblubenych :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: ja mam uplne na salame, na co klikaju moji priatelia. keby som chcela vediet, co pisu priatelia mojich priatelov, dala by som si ich medzi oblubenych.
sucasne nastavenie uplne popiera zmysel kategorie Oblubeni vo fotoblogoch!!! :angry:
1. okt 2012 o 14:59  • Odpovedz
@ikke - vyrobil sa bumerangový efekt :stuck_out_tongue_closed_eyes: tú istú správu, ktorú som lajkla, mi červeným vysvieti, že lajkol nejaký môj priateľ a zas o nejaký čas, že ju lajkol priateľ môjho priateľa priateľa.....
1. okt 2012 o 15:03  • Odpovedz
@katja78 presne... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teraz hladaj v tom zozname to, co ta naozaj zaujima :rolling_eyes:

neviem, kto to vymyslel, ale asi to trochu dost nedomyslel...
1. okt 2012 o 15:11  • Odpovedz
@ikke pridavam sa k snazne prosiacim...toto je totalna haluz, a mna fakt absolut nezaujima, co kto lajkol :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: a nie este priatel priatela... :angry: :rolling_eyes: @martinjasen naozaj sa nad tym zamyslite...to co ste tym akoze chceli dosiahnut :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

aby naozaj uz z konika vsetci poodchadzali a posledny tu zhasol? :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
1. okt 2012 o 18:25  • Odpovedz
kazdu chvilu je nieco na mk nove. nieco je dobre, ine az tak nie. ale urcite by ste potesili nakupujuce mamicky, keby boli lepsie rozdelene kategorie. napr teraz konkretne damske bundy vo velkost M a je ich tam vyse 3000. keby to bolo clenene, na zimne a prechodne, hned by sa lepsie hladalo. prosim pouvazujte o tejto malej zmene, ktora by bola velkou pomocou. dakujem.
2. okt 2012 o 06:34  • Odpovedz
@strihalka Cena je 0 eur, vtedy sa to zmeni na darujem.
2. okt 2012 o 09:54  • Odpovedz
@sashabb Dakujem za postreh. Planujeme to upravovat, ale neviem ci tom bude zapracovany aj tvoj navrh.
2. okt 2012 o 09:55  • Odpovedz
@katja78 Rovnaka sprava sa ti v priecinku Oblubenych nezobrazi, aj keby ju oznacilo viac ludi, ze sa im paci. Zatial je tam chyba, ze ak niekto oznaci tvoj prispevok, tak to tam zobrazi. Uz pracujeme na oprave.
2. okt 2012 o 09:58  • Odpovedz
@ikke Zmeny planujeme v uprave algoritmu zobrazovania oznacenia Paci sa mi. Ciel je, aby sa zobrazovali prispevky, ktori uzivatelia hodnotia ako zaujimave.

Som presvedceny, ze ludi zaujima, co sa paci priatelom. Vyhlasenia, ze nie, vnimam ako reakciu na zmenu. Zmeny su vzdy narocne, kedze menia doterajsi sposob pouzivania stranky a chvilu trva, kym si clovek zvykne.
2. okt 2012 o 10:06  • Odpovedz
@martinjasen pokud jsem napsala do kolonky 0, to se vam nelibilo, pokud tam napisu darujem to se nelibi systemu......jak to mam tedy popsat?kdyz to chcem darovat??
2. okt 2012 o 10:07  • Odpovedz
@strihalka napis mi s ktorym inzeratom mas problem, aby sme zbytocne neriesili kazdy inu vec. Ak chces vec darovat, do kolonky cena napis 0.
2. okt 2012 o 10:17  • Odpovedz
@martinjasen tak nevim kdo mi potom nahlasil inzerat, lebo 0 jsem tammela jako puvodni cena a presto byl inzerat nahalseny...pak jsem dala ze 0,01 aby to bylo co nejlacnejsi a no ted je tam opet 0, coz je vse videt aj v historii ceny. http://www.modrykonik.sk/bazar/detska-kozmetika-kupanie-prebalovanie/ntqm/pampers-new-baby/
A prosim, smazte rovnou historii ceny u tohto inzeratu, vsak jak to potom vypada, kdyz to dam zdarmam ptoe cenu a pote zdarma:slight_smile: dakujem:slight_smile:
2. okt 2012 o 10:22  • Odpovedz
@strihalka Nie je to stopnute preto, lebo to darujes, ale ty to darujes iba k objednavke. V tom pripade to uz nie je inzerat. Ak to chces k niecomu darovat tak to napis do daneho inzeratu.

Darovat znamena, ze danu vec das niekomu, kto ta onu poziada. Bez ziadnych dalsich podmienok. Ak to "darujes k objednavke" to uz nedarujes, je to akcia, ak niekto nieco kupi. Mas pocit, ze je to este darovanie. My nie.
2. okt 2012 o 10:27  • Odpovedz
Dobry den, pred dvomi dnami som pisala adminovi spravu a stale mi neodpovedal na otazku. Kolko este budem cakat?
2. okt 2012 o 15:40  • Odpovedz
Dobrý deň,práve ste mi stopli album ,,S nimi,, i keď nechápem prečo,nakoľko to nie sú fotky s platených zákaziek,ale moji nabližší,prvý je môj krstný syn ALex,tehotná žena je moja najlepšia kamarátka janka a ostatné deti sú priatelia môjho syna.Vyžadujem si odpoveď a nie ignoráciu ako naposledy,keď mi istá mamička napísala,aby ,,skapalo dieťa,, a admini ostalo ticho !!!
plňte si svoje povinnosti normálne ,nie ste tu na parádu,ale dostávate za to plat!!!
2. okt 2012 o 22:05  • Odpovedz
no a vodotlač mám na úplne všetkých fotkách a nie som jediná na tomto fóre,všetky ženy si tu chránia vodotlačou fotky proti kopírovaniu...prečo mám stopnutý len jeden album z troch??? toto je nechutné...cítim sa ako v materskej škôlke!!!
2. okt 2012 o 22:29  • Odpovedz
Tak ja čakam min 2 týždne na odpoved a teraz zistim ze moja otazka odtialto zmizla? :confounded: to preco? tak odznova...ako je možne ze najprv sa mi fotka schváli a potom že nesplna pravidla? ved to sa vylučuje nie? :confused:
3. okt 2012 o 09:10  • Odpovedz
@solinkarka tvoja otázka nezmizla ...skús ju adresovať priamo adminovi @martinjasen alebo @viz
- tuju máš,asi v strede strany :wink: http://www.modrykonik.sk/forum/modrykonik-sk/otazky-na-asmira-team-2/?page=276&post=last#
3. okt 2012 o 09:18  • Odpovedz
@bodka13 no vidis aka som slepa? :sweat_smile:
3. okt 2012 o 09:25  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.