• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@solinkarka Tu su pravidla pre fotoportret: https://www.evernote.com/shard/s220/sh/fcbbd386-feac-47e4-93e2-29debbaca37c/48e1ca3d1d4f1b4f74a8398237efce40
Ak sa stalo, ze ti bol fotoportret odblokovany a nasledne zablokovany, asi sa jednalo o chybu admina. V tom pripade sa ti ospravedlnujem. Stava sa to aj nam. :slight_smile:
3. okt 2012 o 10:45  • Odpovedz
@martinjasen no ano stalo sa mi to a som nevedela ze preco :sweat_smile:
3. okt 2012 o 10:50  • Odpovedz
@puhinka Album bol zablokovany z komercneho dovodu, kedze profesionalne fotis. V albume su fotografie inych matiek a deti. Dokaz o tom ze prof. fotis je na tvoje facebookovej stranke (ktorej linku mas zverejnenu v danom albume), kde citujem: "Telefonický kontakt : 0910 xxx xxx Cenník zasielam na požiadanie."
Kedze na stranke vystupuje viacero fotografov, ktori si za komercne prezentaciu platia, voci nim je tvoj album neferovy. Zvaz rovnaky pristup ako oni a vyuzi sluzbu Profesionali. Viac o nej : https://www.modrykonik-pro.sk/
3. okt 2012 o 10:50  • Odpovedz
@martinjasen ,môžem poprosiť odpoveď na zablokovanie môjho albumu ,v ktorom ani slovkom nenaznačujem reklamu alebo komerciu,je to čisto album s mojími priateľmi...koľko ľudí si tu fotí krsniatka a sesternice ,dá to sem a nestopnete im to??? znovu zablokovací mail nepovažujem za odpoveď,nakoľko ja mu plne rozumiem,potrebujem komunikovať na úrovni s niekym kompetentným a vypočuť si konkrétne rozhodnutie
3. okt 2012 o 10:51  • Odpovedz
@puhinka PS: z ostatnych albumov ti mazem linku na tvoju komercnu stranku. Prosim uz ju nikde nezverejnuj.
3. okt 2012 o 10:52  • Odpovedz
@martinjasen ,lenže o cenníku sa zmieňam na FB a nie tu a ak si pozriete albumy na FB zistíte,že sa žvím prevažne fotením modeliek a nie detí,tie deti a mamička v mojom albumu s nimi,sú moje krsniatko Alex,dcéra mojej sesternice Sárka a moja najlepšia kamarátka Janka,ktorá čaká bábo,pekne som ju odfotila a chcem sa tým pochváliť,nie hľadať si zákazníkov !
3. okt 2012 o 10:53  • Odpovedz
@martinjasen ,reakcia k PS : OK ,to beriem,ale to s tým albumom je nespravodlivé
3. okt 2012 o 10:54  • Odpovedz
@martinjasen ,chcela by som sa ešte opýtať,na podmienky k profilu PRO
3. okt 2012 o 10:56  • Odpovedz
@puhinka My nemame moznosti zistit koho fotis za peniaze, v kazdom pripade vidime fotky, ktore evidentne boli fotene za komercnym ucelom.
To ze sluzby ponukas iba na facebooku, nemeni nic na tom, ze v tejto oblasti komercne podnikas, tu zverejnujes fotky, ktore s velkou pravdepodobnostou boli fotene s komercnym umyslom, a takiez zverejnujes tu odkaz na svoju komercnu stranku. Pre nas je toto komercny umysel.

V ziadnom pripade nemame problem, aby si komercne fotila, nemame ani problem, aby si si tu nachadzala svojich zakaznikov, ale urob to ferovym sposobom, prostrednictvom sluzieb, ktore sme pre tento ucel vytvorili. V tomto pripade sluzbu Profesionali.
3. okt 2012 o 10:59  • Odpovedz
@puhinka Chapem, ze to vnimas ako nespravodlive, lebo je to tvoj pohlad na vec. Nas pohlad je iny a snazim sa ti ho vysvetlit.
Ak chces napisem kolegyni, aby ta kontaktovala a vysvetlila podmienky sluzby Profesionali.
3. okt 2012 o 11:01  • Odpovedz
@martinjasen , a môžem tam mať aspoň fotky môjho krstného syna Alexa? alebo aj to už je zlé? či mám radšej chytiť do ruky mobil a fotiť s mobilom,aby ma tu nikto nebuzeroval???
@martinjasen ,Bola by som Ti veľmi povďačná
@puhinka Neviem preco pouzivas slovo "buzeroval", hovoris to aj predavacke v supermarkete, ked ti nevyhovuje cena tovaru, ktory kupujes? Skus vychladnut, ak je tato diskusia pre teba velmi horuca. Na druhej strane je tiez clovek ako ty.

Nemusis fotit mobilom. Pokojne fot ako chces, a pridavaj fotky zhodne s pravidlami. Podozrenie, ze sa jedna o komercny umysel nevznikne iba tak, my tiez musime mat nejake indicie, ktore o tom svedcia, tie som ti vymenoval a myslim, ze su dostatocne na blokaciu albumu. Navyse sme ti nezablokovali album, v ktorych mas svoje dieta a pritom linka na tvoju komercnu stranku tam bola.
3. okt 2012 o 11:05  • Odpovedz
@puhinka Preposielam kontakt na kolegynu.
3. okt 2012 o 11:06  • Odpovedz
@martinjasen ,nedostala som odpoveď na otázku,že či keď vymažem fotky ostatných ľudí v tom albume,ktorí nie sú moja priama rodina,ale nechám tam iba svojho krstného syna a sesternicinú dcéru Sárku,či bude odblokovaný.

Toto sa nedá porovnať s cenou v obchode.Pretože toto sú nenormálne pravidlá,ktoré by sa tešili populárnosti za komunistov.
3. okt 2012 o 11:10  • Odpovedz
@puhinka Prosim nepouzivaj slovne manipulacne techniky akou je tvoja posledna veta. Nie je to potrebne. Album ti odblokujem, ked ho opravis. Ale uz budem mat poznamku, ze tu bol komercny umysel, a v buducnosti ak zostanes ako normalny uzivatel a sa to zopakuje budem musiet zasiahnut doraznejsie, zalezi mi na uzivatelov, ktori vyuzivaju nasu stranku ako maju. Myslim si, ze mas byt tu ako PRO. Pekny den.

PS: kolegyna mi uz potvrdila, ze ta bude kontaktovat.
3. okt 2012 o 11:19  • Odpovedz
@martinjasen ,ok,bo mne nič nedošlo,tak idem vyriešiť ten album a tie poznámky...to mi príde smiešne...tak nebudem na MK,zrúti sa mi celý svet normálne
výhražky si nechajte domov na svoje deti
3. okt 2012 o 11:22  • Odpovedz
@martinjasen ,album vyriešený,nechala som si v ňom len svoje dve krsniatka a sesterkinú dcérku Sárku,fotky,ktoré nanaznačujú žiadnu komerciu,prosím o prekonrolovanie a odblokovanie albumu s poznámkou :grinning:
3. okt 2012 o 11:26  • Odpovedz
ahoj @martinjasen nemôžem zmazať fotoblogy , hlavne neaktívnych "pro" dá sa to , alebo ich tam budem mať na "večné veky" :slight_smile:
3. okt 2012 o 11:36  • Odpovedz
@martinjasen ,krátka správa pozastavená,album znova pozastavený,smiem vedieť ktorá fotka je komerčná,keď je to len moja rodina???
3. okt 2012 o 11:37  • Odpovedz
@martinjasen Aj mna zaujima to, co @space1 - ako vymazat z "paci sa mi" pro-fotoblogy, ktore nie su aktivne. :wink:
3. okt 2012 o 11:41  • Odpovedz
@puhinka Akoze znovu, ked som ho este ani neodblokoval. Az teraz. :wink:
3. okt 2012 o 12:10  • Odpovedz
@martinjasen ,áno,už som si všimla,ďakujem :slight_smile:

no a znovu preto,pretože mi tri krát došla správa o zablokovaní.
3. okt 2012 o 12:11  • Odpovedz
@puhinka Neber to osobne. Sme radi, ze si tu :wink:
3. okt 2012 o 12:27  • Odpovedz
@space1 Posli mi do IP, koho chces vyhodit z priatelov, PRO dokaze iba admin.
@mexx
3. okt 2012 o 12:28  • Odpovedz
@martinjasen @mexx @nata už je to ok . hned pod menom mi už ponúklo možnosť "už sa mi nepáči"
3. okt 2012 o 16:38  • Odpovedz
@martinjasen ....chcela by som sa spytat na taku vec, pisala som internou postou moju staznost na uzivatelku, u ktorej som kupila tovar a nedorucila mi ho a ani po mesiaci mi nevratila peniaze, aj ked to slubila... prosila som vas o zablokovanie jej uctu, nakolko mi nepriadala spravne aby tu takyto podvodnici predavali... ide o uzivatelku: timea_lopesz ....ktora si tu dalej veselo predava, akoby sa nic nestalo. ide o pre niekoho smiesnu sumu 5 eur, no ide o princip. poprosim vas o vyjadrenie v tejto veci...alebo to mam brat tak, ze taketo jej konanie sa tu toleruje???
3. okt 2012 o 18:56  • Odpovedz
@martinjasen ahoj
este by som sa rada spytala...minule si pisal ze ked nejaka priatelka oznaci nejaky prispevok ako like...ukaze cas prispevku a nie liku....dnes som si prave vsimla ze to bolo opacne :confused: tak ako to teda je
4. okt 2012 o 13:01  • Odpovedz
snazila som sa to odfotit...ukazuje ze to bolo like DNES...bo prispevok bol povodne pisany 26.septembra :confused:
4. okt 2012 o 13:11  • Odpovedz
@solinkarka Vieme o tom, este to nie je vyriesene.
4. okt 2012 o 13:36  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.