• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
cez Opera mini mi to funguje uplne bez problemov - mam najnovsiu verziu. Skusala som aj zabudovany prehliadac - telelefon SE C905 brandovany Orangeom, operatora mam O2 a funguje mi to bez problemov. Skuste si pripadne stiahnut novsiu verziu Opera mini a ak to nepojde ani potom napiste mi, prosim, do Ip. dakujem
8. feb 2010 o 12:00  • Odpovedz
cez novu OM to ide, aj cez vstavane prehliadace teda asi ano. no mna trapi ta moja stara verzia, sporliva na data...
8. feb 2010 o 16:09  • Odpovedz
čo znamená,keď je vedľa tém písané napr: 204 tém 3 nové ?
9. feb 2010 o 09:53  • Odpovedz
ani3012 - 204 je celkovy pocet tem v tej-ktorej kategorii a 3 je pocet tem, do ktorych boli dnes pridane prispevky
9. feb 2010 o 10:53  • Odpovedz
ale ono sa to číslo počas dňa aj zmenšuje.preto mi to neišlo do hlavy,ako to presne funguje.Ja viem,mám starosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: ďakujem inak za odpoveď :slight_smile:
9. feb 2010 o 11:18  • Odpovedz
myslim, ze to druhe je cislo je pocet tem, do ktorych bol pridany prispevok od tvojho posledneho prihlasenia :wink:
/co je, ak mas napr. automaticke prihlasenie, alebo si sa neodhlasila a do ca. 30 min. si znovu otvoris stranku, zakazdym, ked si stranku znovu otvoris/
9. feb 2010 o 11:29  • Odpovedz
aha, tak dakujem aj ja za objasnenie.... mne to vyhchadzalo tak, ze dnes pridane prispevky, lebo od polnoci (kedy som bola este prihlasena) do tych 10:50 to presne sedelo na pocet dnes pridanych prispevkov.... ospravedlnujem sa za mylnu informaciu :pensive:
9. feb 2010 o 11:33  • Odpovedz
tak ešte raz ďakujem veľmi peknééé ! :dizzy_face:
9. feb 2010 o 12:35  • Odpovedz
janocka, martinka ... no manzel nainstaloval najnovsiu verziu OM a funguje toooo ... od teraz budem na koni vsade ... tesim sa :grinning:
... budem na koni aj na zachode ... :slight_smile:
9. feb 2010 o 22:11  • Odpovedz
Neviem,či píšem do správnej témy :confused: ,len by som prosila diskusiu "2,5-ročné dieťa nechce žuť" presunúť do sekcie "Batoľatá" :wink:
momentálne je to v sekcii "Škôlkari a školáci" a tam to určite nepatrí :confused: :sweat_smile:

Díky :wink: :wink: :wink:

Ikke,ak si už porodila/pozerám,že od 9.2.si tu nebola/ ,tak srdečná gratulácia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. feb 2010 o 20:56  • Odpovedz
andy.a - tema bola preunuta.

no ikke tu nebola asi preto, lebo neboli ziadne nove otazky pre adminov :wink:
15. feb 2010 o 23:55  • Odpovedz
ahojky, mala by som otazocku....

preco po napisani prispevku nas to vzdy hodi na tu uvodnu stranku s temami? Je to dost neprakticke, ak clovek pise v kratkom case viac prispevkov - ak maju rozbehutu diskusiu maminy... vzdy sa preklikavat na poslednu stranku. Nebolo by lepsie, keby to po odoslani prispevku ostalo vzdy na ten poslednej stranke? Ved ak si niekto chce prejst na inu temu, tak potom sa tam preklika. Ale castejsie je asi fakt to, ze reaguje viac-krat na tu istu temu...

dakujem za odpoved
17. feb 2010 o 08:13  • Odpovedz
adros staci ak kliknes na meno pri teme a otvori sa ti posledny pridany prispevok :wink:
17. feb 2010 o 09:41  • Odpovedz
ahojte, chcem sa opýtať takú vec.. máme doma 2 notebooky (ja aj MM) a jeden mobilný internet, ktorý pendluje medzi týmito dvoma ntb. Na svojom mám nastavené automatické prihlásenie, nemám s tým žiadny problém. Ale na tom druhom počítači som už asi x-krát odškrtla ten štvorček, že "zapamätať heslo" a nikdy si ho nezapamätá, stále sa musím opätovne prihlasovať menom a heslom. V čom je problém? Môže byť niečo také, že MK si heslo zapamätá iba na jednom pc? Alebo je to hlúposť :unamused: Dá sa to nejako vyriešiť?
ďakujem :wink:
18. feb 2010 o 13:26  • Odpovedz
veronika81 - MK si nepamata heslo iba na 1 PC, ja mam nastavene automaticke prihlasenie na 2 notebookoch + 1 pocitaci a ide to bez problemov..... mozno to bude internetovym prehliadacom.... skus sa v nastaveniach prehliadaca pozriet ci je to heslo ulozene.... pripadne si prehliadac preinstalovat alebo nainstalovat novu verziu (Firefox 3.6) alebo potom skusit Chrome
18. feb 2010 o 16:13  • Odpovedz
ďakujem janocka, už som si to nastavila v prehliadači, je to v poriadku.
18. feb 2010 o 20:13  • Odpovedz
mna privadza do zurivosti,ked musim hladat moje temy.nedalo by sa spravit ze na boky budu temy co sme vytvorili sami a len si na ne kliknut?napr.teraz si neviem spomenut nazov temy co som vytvorila a listovat 30stran na to nemam naladu ani cas.nedalo by sa to nejak zariadit,prosim.(napr.dama.cz to ma tak a je to super)dakujem.
21. feb 2010 o 11:25  • Odpovedz
mne napriklad strasne vadi, ze musim pozerat vsetky veci co sa predavaju v bazare. mne by sa pacil filter aj na velkosti, nie len na kategorie. a niektore mamicky zabudaju pisat aj velkost, keby sa to dalo dat do nazvu ako povinne policko aspon.
21. feb 2010 o 21:35  • Odpovedz
chcela by som sa spýtať ako sa postupuje v prípade,ak som zahltená negativistickými správami v IP. - nie môj problém :wink:
Poznám pár báb,ktoré si kvôli tomu menili nick. :unamused: Vo fórach sa t .kontroluje a maže ,ale čo s IP?
Nedalo by sa to aj tak,že by sa dali niektorí užívatelia MK blokovať?
Teda napr. že ja by som mala blokovanú užívateľku a jej IP by mi nechodili.
23. feb 2010 o 17:13  • Odpovedz
som zabudla že ďakujem za odpoveď :sweat_smile: :slight_smile:
23. feb 2010 o 17:13  • Odpovedz
súhlasím s dadex :wink:
26. feb 2010 o 22:25  •  2 deti  • Odpovedz
Nepatrí náhodou toto do bazaru?
http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=483665
Už sa to neikolkokrát objavilo vo fotoalbumoch.
27. feb 2010 o 19:13  • Odpovedz
mirka414 ma skvelý nápad, len najlepšie by to bolo ak by sa nám naboku zobrazovali nielen témy, ktoré sme vytvorili ale aj témy do ktorých prispievami (resp. aspoň posledných 10 tém), nebolo by to fajn?
27. feb 2010 o 20:08  • Odpovedz
baby pozrite si ako funguje modrastrecha - tak to bude aj na konovi :wink:
27. feb 2010 o 21:43  • Odpovedz
preco mi inzerat po napisani nenaskocil na prvu stranu?nie kazdy tam ,,ide,,?ako to je? :unamused: :slight_smile:
1. mar 2010 o 20:36  • Odpovedz
murinka inzerat na prvu stranu naskoci pokazde, ale akonahle pridavaju novi predavajuci inzeraty, tak sa posuvaju starsie. ty si pridala inzerat naposledy 18.2. odvtedy sa pridalo nespocetne vela inzeratov, preto ho nemas na 1 strane. :wink:
1. mar 2010 o 21:34  • Odpovedz
dakujem :slight_smile:
1. mar 2010 o 21:38  • Odpovedz
práve sa zoznamujem s novou verziou stránky a chcem sa opýtať - prečo na tej novej mi nezobrazuje takmer polovicu mojich inzerátov - hlavne tie najnovšie tam vôbec nemám :unamused:
2. mar 2010 o 12:12  •  2 deti  • Odpovedz
bzuco - pretoze to este nie je "ostra" verzia, nie su tam najaktualnejsie udaje. Udaje v novej verzii su niekolko dni stare
2. mar 2010 o 12:15  • Odpovedz
a ešte - išla som do temy, kde pravidelne prispievam a posledný komentár je 5.2. :sweat_smile: ....no s babami kecáme každý deň
2. mar 2010 o 12:15  •  2 deti  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.