• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@falbala132 Napisala si jej hodnotenie? Neviem presne o aky obchod sa jedna, preto sa neviem vyjadrit co sa stalo.

Nezvykneme blokovat uzivatela ak dojde k problemom v obchode. Zvacsa pristupujeme k docasnej blokacii obchodovania, alebo pridanim hodnotenia.
4. okt 2012 o 13:39  • Odpovedz
@martinjasen hodnotenie som pridala, môžte pozrieť, zjavne ju to však netrápi, možte jej teda aspon dočasne zablokovať obchodovanie ? Možno jej docvakne jej podvodné chovanie...
4. okt 2012 o 15:06  • Odpovedz
@falbala132 Hodnotenie bude zatial stacit. Kazdy ma zvazit, ci bude obchodovat s niekym, kto ma taketo hodnotenie.
4. okt 2012 o 15:13  • Odpovedz
neda sa v teme "uzamknut" pristup niektorych prispievajucich? take hadky co niektore osoby vedia vyvolat, to hadam ani zdravy rozum nepochopi.
5. okt 2012 o 02:06  • Odpovedz
Nemohlo by se na MK pridat to, ze pokud mi nekdo zrusi like na fotoblogu, tak mi prijde zprava, ze kdo to bol?Kdyz uz nam chodi, zpravy ze like, tak aj unlike.....
5. okt 2012 o 06:58  • Odpovedz
@martinjasen nevrati sa to spat ze sa daju vylistovat iba albumy a nie aj milion sprav...
chcem najst fotoblogy s inspiraciou na vianoc. darceky a neviem to tu najst...
5. okt 2012 o 10:46  • Odpovedz
5. okt 2012 o 11:11  • Odpovedz
@dana_l V ramci verejnych diskusii vo fore nie. Iba v sukromnych diskusiach.
5. okt 2012 o 11:11  • Odpovedz
@strihalka Zatial o tom neuvazujeme. Smiem sa spytat ako by si na taky unlike reagovala?
5. okt 2012 o 11:12  • Odpovedz
@martinjasen tak ako dakujem za like:slight_smile:
5. okt 2012 o 12:36  • Odpovedz
@martinjasen ahoj. Nejde mi pridať hodnotenie PRO užívatelke, prečo? Zmenilo sa to a hladám to inde, alebo? Nemám tam to tlačítko, pridať hodnotenie.
7. okt 2012 o 08:34  • Odpovedz
dobrý deŇ, chcem sa spýtať prečo ste mi zablokovali inzerát http://www.modrykonik.sk/bazar/tricka-topy-tielka/5zvh/burberry-brit-triculo-nove-bez-visacky/, toto tričko je 1000 percent originál, a žiadny fake ako mi to tu píšete...kupovala som ho od overenej predávajúcej (od ktorej som mala viacer burberry veci), a stálo ma 85 E
7. okt 2012 o 13:44  • Odpovedz
@martinjasen navrhujem, aby sa cast albumov " Vybrali sme" premenovala na "Vybrali ste si", pretoze tieto albumy uz absolutne nie su o inspirujucom albume, ale o lajkoch od uzivatelov :stuck_out_tongue_closed_eyes: naozaj nechapem, naco tam je tolko rovnakych rodinnych albumov, nehovoriac o albumoch CUDZICH deti, ktorych rodicia urcite nedali suhlas na rozvesiavanie ich fotiek kde-kade po internete...
8. okt 2012 o 09:25  • Odpovedz
@zuzana581 Posli mi do IP odkaz na inzerat, kde nemozes dat hodnotenie. Pozrieme sa na to.
8. okt 2012 o 09:50  • Odpovedz
@nelinka24 Popis preco nesplna mas v blokacii. Kopirujem ho aj tu:

toto konkretne tricku nesplna viacere zasady original burberry produktov - sikmo orientovane kocky/pruzky na golieri (pruzky na original burberry su vzdy vertikalne (horizontalne), nikdy nie su diagonalne, okrem toho tu je golierik akysi nazberkany), dalej visacka so znackou nasita vo vnutri tricka je uplne ina ako ma byt - ma byt cierna, s okruhlou peciatkou, taktiez sa mi zda ze z tej visacky visia nitky, co by sa na originali nemohlo zdat. tu je link: http://www.denimblog.com/c/t/23920/fake-burberry-how-to-spot-a-fake
8. okt 2012 o 09:52  • Odpovedz
Ked uz je tento novy LOOK natolko podobny Facebooku,,, hodilo by sa tu nieco take, ze vidim ze je uzivatelka online prave v tejto chvili :slight_smile:
8. okt 2012 o 15:12  • Odpovedz
Dobry den, chcela som sa spytat na pravidlo " Album vlastnej tvorby mamičiek sa nebude zobrazovať v zozname fotoblogov. Admin zruši zobrazovanie albumu v zoznamoch fotoblogov." Je asi vsetkym jasne ze sa nedodrzuje lebo vsetky take albumy vidno v zozname fotoblogov, a tak je to podla mna aj spravne. Velmi vela mamiciek (vratane mna) sem chodi hladat inspiraciu v tom co mozeme pre nase deturence povyrabat. Ved ja o tom je materstvo. Preco je potom toto pravidlo stale medzi pravidlami? Dakujem za odpoved.
8. okt 2012 o 23:20  • Odpovedz
@martinjasen nemali by ste sa tak veľmi chcieť napodobniť nejaké soc. siete. bolo to tu super, je to tu super, ale myslím si, že by tých zmien aj stačilo :sweat_smile:
9. okt 2012 o 07:49  • Odpovedz
@martinjasen :wink: :slight_smile: @vefi89
ja se take zacinam citit jako "v cizi loznici" :sweat_smile:

p.s. ale neumim presne stanovit, cim to je..doufam, ze se jedna jen o prechodny pocit..
9. okt 2012 o 07:56  • Odpovedz
bolo by dobre, keby boli hodnotenia rozdelene na pozitivne a negativne. predavajuca ma 160 hodnoteni a posledne ma pozitivne. nechcelo sa mi listovat vsetky jej strany a objednala som a dobre som sa oklamala. ma plno negativnych hodnoteni a ja som jej pridala dalsie, lebo tovar vobec nezodpoveda ani popisu, ani rozmerom, ktore mi pred kupou poskytla. ona si napise, ze tovar spat neberie, peniaze nevracia. takto preda macku vo vreci. neni mozne s takymito pro shopackami nieco robit? ved to nemozu neustale klamat a predavat nieco ine, ako deklaruju.
10. okt 2012 o 11:56  • Odpovedz
prečo nemôžem zmeniť cenu svojho tovaru v inzeráte?vypisuje mi to,že to môžem spraviť žj o 6 dní. teda asi až ked budem inzerát aktualizovať. prečo ste to zmenili. inzeráty aktualizujem všetky naraz, niekedy je to aj viac,ako 20 a môže sa stať,že predtým zabudnem zmeniť cenu v jedinom inzeráte...to potom mám zase 7 dní čakať?
10. okt 2012 o 20:16  •  3 deti  • Odpovedz
@andrii platí to len prvý týžden po nahodení nového inzerátu, a prečo.. neviem.. myslím si že preto, aby neboli nahadzované schválne inzeráty označené ako "zľava"
10. okt 2012 o 20:23  • Odpovedz
@benne ...vďaka...to som nevedela.inzerát som nahodila len včera a dnes nejak premýšľam,že dám cenu dole,aby sa skôr vetrovka predala a nezavadzala mi v skrini :wink: ...tak teda počkám týždeň.. myslela som,že spravili zase nejakú "úžasnú" zmenu na mk :slight_smile:
10. okt 2012 o 20:27  •  3 deti  • Odpovedz
Ďakujem. :wink:
11. okt 2012 o 22:38  • Odpovedz
ako dlho treba cakat, kym admin odpovie na IP?
15. okt 2012 o 14:23  • Odpovedz
ale toto by se melo vazne kontrolvoat, jak muze mamicka na bazari prodavat neco, co normalne nema ani taku hodnotu?to je horzne...pokud caj vsude stoji do 4,80tak ho rpece nebudu pordavat za 4,99.-toto je chore na tom bazarialebo to co clovek dostane zdarma., takse tu vesele prodava....
16. okt 2012 o 09:33  • Odpovedz
@strihalka vieš, niekto by tú maminu nazval šikovná :wink: Nikto ťa nenúti si to od nej kupovať, nie je nikde povedané, že na bazári musíš predávať za nižšiu sumu, než si kúpila. Kľudne si môžeš dať aj 200% prirážku, keď si na to zoženieš kupujúceho :slight_smile: Ja si o tom tiež myslím svoje a samej by mi to bolo veľmi trapne, ale nijako sa nad tým nepozastavujem, nerieš to ani ty :wink:
16. okt 2012 o 13:52  • Odpovedz
@ava11 ale hej ked to proda tak to proda...ale tento inzerat je cista komerce, jak jsem zjsitila....
16. okt 2012 o 13:56  • Odpovedz
prosim prečo neukazuje "páči sa mi" a "odpovedať" nedá sa ani IP poslať ukazuje iba dens a čas ič ine v diskusiach ak chcem odpovedať musim dať strl alt V aby som dala zavináč.
16. okt 2012 o 16:39  • Odpovedz
@martinjasen budu sa niekedy v dohladnej buducnosti dat Fotoblogy triedit na albumy, kratke spravy a clanky? alebo to zostane taketo neprehladne...???
17. okt 2012 o 13:19  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.