• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@martinjasen mozte nieco spravit s fotoblogmi-oblubene od priatelov? stale ked sem pridem,tak mi tam nabehne riadne cislo.nebavi ma to obzerat.naco ste to zmenili tak,ze mam v pozornosti kazdy jeden like co moji priatelia rozdaju? mna nezaujima ktoremu z mojich proiatelov sa dany fotoalbum paci ci kratka sprava paci.preco by som o tom mala vediet?pokial sa moji mk priatelia dozvedia z kratkych sprav nieco co by ma zaujat mohlo,vedia mi to skopcit do ip.mna zaujimali len albumy a kratke spravy mojich priatelov.takto si to nikdy cele nepozriem,lebo ma to len znechuti,tak sa casto ani nedostanem ku kratkej sprave ci novej foto od mojich priatelov,lebo to hned vypinam.vradte to naspat ako to bolo,alebo to prerozdelte na -spravy od priatelov,
-fotoblogy od priatelov
-co sa paci priatelom. dakujem
17. okt 2012 o 13:31  • Odpovedz
@martinjasen Po uverejneni inzeratu si skontrolujem ,ci uz je uverejneny. Ako je mozne, ze ten, co uz mam davnejsie-a je samozrejme aktualizovany, mi vobec v bazari podla nazvu nenajde??? Zadavam presne ten isty nazov, ako som uviedla pri mojom.. Okrem toho mam aktualizovany aj bazar plus.. Dakujem.
17. okt 2012 o 14:15  • Odpovedz
@martinjasen , no a uz ich tam mam.. nebol to nanovo zadany inz.. Nechapem, ale ok...
17. okt 2012 o 14:19  • Odpovedz
@martinjasen neukazuje sa mi-vybrali sme pre vas-je to zrusene?
17. okt 2012 o 14:44  • Odpovedz
@kaja73 ja to mam, aj mi to ukazuje..vo fotoblogu na pravej strane..
17. okt 2012 o 14:46  • Odpovedz
@traktor kde? ja to nevidim-tam kde som to mala to nie je a inde to neviem najst. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. okt 2012 o 14:48  • Odpovedz
17. okt 2012 o 14:52  • Odpovedz
@traktor jasne,uz to vidim-mala som to inde-v lavo hore- a toto som prehliadla :slight_smile:
17. okt 2012 o 14:55  • Odpovedz
@kaja73 ak zmensis obrazovku..tak to mas hore..ak ju mas *normalne..tak to mas na pravej strane..tiez mi to takto robi :grinning: :wink:
17. okt 2012 o 15:05  • Odpovedz
Bolo už niekde vysvetlené, prečo nie je možné zriadiť v bazáre že KÚPIM?????? Veľa mamičiek dáva do fotoblogov že niečo zháńajú a ja som si tiež dala a nahlásili mi to, že nie je možné cez fotoblog zverejńovať takéto dotazy...dostala som odporúčanie, že si mám zadať na kúpu inzerát na iných stránkach...ale keď tu predávam a aj nakupujem a konkrétne hľadám doplnok k hračke, ktorá priamo súvisí s dieťaťom, tak nechápem logiku, že mám ísť nakupovať niekam inam...a napr. už sa mi takto podarilo kúpiť na MK hračku, ktorú nikto neponúkal, lebo netušili, že niekto takéto zháňa a cez blog sa mi ozvali...tak prečo nemôže fungovať rubrika - kúpim????
17. okt 2012 o 17:47  • Odpovedz
@ivetusik niekoľkokrát to bolo zodpovedané zhruba takto nejako:

"V tejto verzii sekcia 'kúpim' nie je. Keďže bola veľmi málo využívaná (asi 1 zo 100 inzerátov bol 'kúpim'), tak sme ju zrušili."

To, ze bola malo pouzivana, neznamena len to, že v nej bolo malo inzeratov, ale aj to, ze navstevovanost tejto kategorie bola zanedbatelna.
Reakcie na tieto inzeraty boli iba velmi ojedinele.
Dalsim problemom je technické riesenie z dovodu zavedenia kategorizovania inzerátov podala ceny, znacky, velkosti...
Velmi mala navstevovanost, nizka predajnost inzeratov a komplikovane technicke riesenie rozhodli, ze sme túto kategoriu zrusili a neplanujeme ju pridat znovu. "
17. okt 2012 o 23:11  • Odpovedz
@benne ďakujem za odpoveď...ale tak potom nechápem, aký majú problém s tým, že sa občas objaví cez fotoblog takýto dotaz...ak je toho tak málo...ak inde nie je na to vytvorený priestor, a nie je takýchto požiadaviek veľa, tak potom cez fotoblog by nemal byť problém...si myslím aspoň ja...len za posledné 3 dni som ja videla zo 5 takýchto dotazov okrem svojho, že mamičky niečo zháńali pre svoje detičky, lebo v ponuke to nebolo...vo fotoblogu môže byť fotka, že máme, chceme mať, kupujeme, kúpili sme, páči sa nám...ale nemôže byť - máte niektorá, kúpim, nemáte na predaj... ??? :confounded: :angry:
18. okt 2012 o 09:41  • Odpovedz
@martinjasen ahoj, mohol by si sa prosím venovať komunikácii s užívateľmi, keďže podľa Tvojich slov je to Tvoja úloha vo vašom team-e? Na streche v otázkach máš hojne nezodpovedaných otázok a tu rovnako, ďakujeme za Tvoj čas....
18. okt 2012 o 09:42  • Odpovedz
@ivetusik Ahoj, pozri sa na to tak. Ak nieco hladas a v bazari, kde je cez 700 000 inzeratov to nenajdes, aka je sanca, ze ked to zverejnis do fotoblogu, kde sa to zobrazi par desiatkam ludom, ze to oni budu mat, rovna sa nule. Podobne je to s kategoriou kupim, kto by tam chodil? Ak chcem nieco predat, tak si vytvorim inzerat, najst nieco medzi inzeratmi kupim co sa skutocne mam, je aka sanca, rovna sa nule. Samozrejme raz za cas sa mozno nieco postasti, ale povedzme si uprimne, vacsina z inzeratov kupim nikdy nenajde svojho predavajuceho. To, ze sme to uz mali a vieme ako to vyzeralo je nam toho iba dokazom.

Pekny den
18. okt 2012 o 10:05  • Odpovedz
@bobocka Skusim ti to priblizit na priklade. Vcera na stranke vzniklo viac ako 1400 kratkych sprav, tu nepocitam albumy, ani clanky. Mnohe z nich su velmi zaujimave a hodnotne. Ak by si chcela prejst vsetky musela by si sa prelistovat cez desiatky stran v vsetkych fotoblogoch.
Svojich priatelov uz poznas, vies aky maju vkus, co sa im paci, preco. Ich veci maju pre teba zmysel, lebo mas k nim vztah.

Vdaka tomu, ze to tvoji priatelia oznacia, ze sa im to paci, vyberaju ti to najlepsie z konika. My samozrejme nezobrazujeme vsetky oznacenia paci sa mi to, len tie, ktore uz dosiahli nejaku vypovednu hodnotu tym, ze sa skutocne uzivatelom pacia, alebo na ne reaguju.

Modrykonik nie je len komunikacna platforma, aby si mohla komunikovat s ludmi ktorych poznas, modrykonik je miesto pre vsetkych a chceme, aby kazdy z konika poznal aj pribehy inych z modreho konika, ktoreho ani nikdy nevidel a nepocul. Tato funkcia je prave na to a pritom stale si zachovava osobny charakter, o tychto ludskych pribehov ti v podstate informuje tvoj priatel.

Nechceme to rozdelit, lebo je to presne tam kde to ma byt - od tvojich priatelov. Tiez je tu aj tech. vec. Stranku chceme optimalizovat na prehliadanie v mobile a z toho dovodu nemozeme zvysovat funkcionaitu stranky viac ako je nevyhnutne.

Nechcem nikoho presvedcat o spravnosti, potrebnosti tohto riesenia, ak mate z toho neg. pocity, rozumiem tomu. Prosim vas o trpezlivost, mozno je to iba vec zvyku, mozno raz narazite na prispevok, ktory by ste inak prehliadli a bolo by vam to luto a vtedy si poviete, ze je to dobre. :slight_smile:
18. okt 2012 o 10:24  • Odpovedz
@martinjasen nie martin ,nemas pravdu.like nerozdavame len tim,ktori nas superzaujmu a ich album ci kratka sprava ma pre nas velky vyznam.kopec mojich makaratok konikovskych je teraz tehu a tehu hormony sposobuju,ze odlikeuju kazdu jednu sono fotecku,ci kazdu jednu detsku vybavicku.mna nezaujima aky svetricek prave kupila nejaka zena z konika svojmu babenku do vybavy.sice mile ale nezaujima ma to. a kopec takychto fotiek mam v oblubenych od priatelov.mna zaujima co maju nove moji priatelia,ich fotoblogy.nezaujimaju ma ostatni.predtym to bolo nastavene ovela lepsie.teraz tam mam kopec veci,ktore mne nic nehovoria a po pravde niekore zeny sa tu zdoveruju s takymi sprostostami,ze sa mi az rozum zastavuje. :angry:
18. okt 2012 o 10:38  • Odpovedz
@bobocka V tvojom pripade nemam pravdu a je mi luto, ze mas taku skusenost a mozno je naozaj problem v hormonoch. Nedokazeme vsak vyjst kazdemu v ustrety, svet prinasa prilis vela vynimiek, aby sme ich dokazali zapracovat. Nie je v tom ziadny zly umysel vo niekomu.

V kazdom pripade je to pre nas dolezite, ako som napisal v casti, o co sa snazime na koniku.
18. okt 2012 o 10:49  • Odpovedz
@martinjasen a nedokazete to rozdelit na spravy od priatelov a likes od priatelov? pri tych v setkych rozdeleniach, ktore ste tu uz porobili ,by to nemalo byt take supernarocne,nie?
18. okt 2012 o 10:52  • Odpovedz
@martinjasen :dizzy_face: pekný deń, ďakujem za info a odpoveď... a asi som mala šťastie...možno áno - možno nie...ja som takto pozháňala to, čo som potrebovala...a videla som vo fotoblogoch viaceré fotky, že hľadajú niečo v danej veľkosti čo nikto neponúkal a mala tá baba už reakcie, že áno - majú a predajú, len to ešte nestihli dať medzi inzeráty...chápem technické problémy súvisiace s vytvorením sekcie KÚPIM...uznávam, že by to bolo možno aj finančne náročné a efekt by nebol priamo úmerný výsledku...

OK...ale tak potom nechajte možnosť vo Fotoblogoch dávať fotky, že zháňam, nemá niektorá?
...veď naozaj nevidím rozdiel medzi fotkou toho zamerania - keď je to v podstate len jedna - dve fotky no a fotkami báb, čo si dávajú čo všetko pre dieťa kúpili a jedna vec, alebo 3 kusy oblečenia sú uverejnené vo fotoblogu na x-fotkách z každého uhla pohľadu...alebo ak baba uverejní vo svojom blogu fotky posťahované z katalogov - že toto sa jej páči
...aký je rozdiel medzi fotkou že zháňam a takýmito uverejńovanými fotkami?? myslím že technický žiaden...princípovo - pokiaľ udávam že zháňam oblečenie, alebo hračku priamo súvisiacu s dieťaťom - súvisí to predsa so zameraním stránky...či?
18. okt 2012 o 11:27  • Odpovedz
@ivetusik Jaaaj, len toto nie, to by sa za tyzden fotoblogy zmenili na novy bazar. Teraz je to len sem tam, kedze to zvacsa robia novi, ktori nevedia, ze sa to nesmie. Ak by sa to povolilo, zacali by to robit vsetci, kedze je to lahko zneuzivatelne na propagaciu bazari a predaj. To by boli plne fotoblogy :wink:
18. okt 2012 o 11:47  • Odpovedz
@martinjasen OK...no čo už narobím...
a tak sa potom pýtam - čo s fotoblogmi plných nielen autorských,ale aj posťahovaných fotiek s jedlami??? pretože v poslednej dobe je MK plný takýchto albumov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a už len poznámka a končím :zipper_mouth: : myslíte, že fotoblogy so zameraním - toto ma baví, moja záľuba a pod. nie je "čierny bazár" :grinning: a mnoho takýchto albumov nemá vôbec nič spoločné s deťmi :sunglasses:
18. okt 2012 o 11:53  • Odpovedz
@ivetusik Albumy - toto ma bavi, moja zaluba budeme povolovat. Chceme rozsirit kontext, aby uzivatelia mohli zverejnovat veci aj o sebe.
Predovsetkym nechceme mat vo fotoblogoch komercne veci okrem Profesionalov.

Predstav si taku vec, ak by sa prispevky z tvojho fotoblogu nezverejnovali nikde, iba v tvojom fotoblogu. Co by si tam prispievala? Dala by si tam: zhanam to a to? Pozrite sa do mojho bazarika? Hlasujte za mna? Asi nie, kedze neexistuje ziadne medium, ktore by to roznieslo medzi inych. Dala by si tam skor veci o sebe, svojej rodine, detoch... lebo je to nieco ako tvoj dennik. Taky by fotoblog mal byt, lebo take prispevky maju pridanu hodnotu. Nechceme, aby v nom boli prispevky, ktore su tam len a len preto, lebo uzivatelia vedia, ze mi to ukazame ostatnym, nieco ako megafon. :wink: Chapeme sa?
18. okt 2012 o 11:59  • Odpovedz
@martinjasen :grinning: nestotožňujem sa plne s Vašimi názormi...mohli by sme viesť dlhú diskusiu...Vy ste prevádzkovatelia a vidíte to zo svojho pohľadu, ja som užívateľ a vidím zo svojho pohľadu...držím palce, nech sa všetky Vaše zámery podarí dotiahnuť do úspešného konca :wink:
18. okt 2012 o 12:15  • Odpovedz
@martinjasen mala by som otazku ohladne "reklamneho okienka" po pravej strane,,, a pri prezerani bazaru... Na kom alebo na com zalezi aka reklama mi vlastne ide? Totizto ked surfujem si v bazariku, a v stlpci na pravej strane vyskakuju fakt nechutne reklamy, a ockom to zahliadnu deti,,, co sa mi stalo!!! tak si fakt myslim, ze nejake jeb...ky tu na takejto stranke ako reklama je viac nez dost :frowning2: :frowning2: :frowning2: nechcem to tam, a zase nakupovat v bazare az ked deti uspim, len preto aby nemuseli cumiet na to co tam vyskoci to je fakt o nicom, nie? Neda sa s tym urobit nieco? Zalezi to od niecoho? Je to vo viacerych PC alebo iba v mojom??? Ja "P"cko nepozeravam,,, a zase - aj ked je tu stranka a vela rad ako sa "robia" deti,,, nazorne to tu nemusim vidiet... Dve mam, takze praktiku ovladam aj bez nejakych reklamnych spotov :grinning: :grinning:
23. okt 2012 o 20:15  • Odpovedz
Dnes som si po dlhej dobe otvorila v bazari skupinu pre doslelych Komplety. a to je jeden .... nechcem sa neslusne vyjadrit.
podla mna komplet nie nieco, co patri k sebe, kostym - sukna + sako, nohavice+sako, teplaky + mikina a pod. a tam co je? nejaky kabat ku ktoremu dava cizmy. nejake tricko ku ktoremu dava korale, no fakt hrozne. nemala som vobec chut sa v tom hrabat. a tiez by to malo byt nejako delene, na letne, zimne, elegatne, sportovne. alebo je tam balik 14 ks rifli. v tych balik su kadejake velkosti. no kto to kupi a naco? je tam nejaky podvezkovy pas, ci co to je. no fakt bordel.
24. okt 2012 o 08:06  • Odpovedz
@martinjasen mozem sa spytat preco mam pozastavenu fotku, kedze mi na nej je vidiet celu tvar ???
24. okt 2012 o 12:25  • Odpovedz
@b.bardyova Iba si uprav fotku, aby nebola fotka na stranu :wink:
24. okt 2012 o 14:12  • Odpovedz
@missy97231 Su to google reklamy, tkz Adwords, generuje ich google a my nemame vplyv na to co sa tam zobrazuje. Google kazdemu uzivatelov zobrazuje ine reklamy a to podla toho, ake stranky dany uzivatele v minulosti navstivil, hladal v googli...
24. okt 2012 o 14:20  • Odpovedz
@martinjasen ahoj, prosím Ťa o odblokovanie mojej krátkej správy s textom:

Zdravím všetky mamičky, ktoré u mňa za posledný týždeň-dva nakúpili, nezabudla som na vás, balíčky dostanete, len žiadam o pár dní strpenia, kým objednávky skompletizujem, nemala som čas riešiť bazár, boli sme v nemocnici a tiež sme v sťahovacom režime, tak je to všetko trošku komplikované, ďakujem za pochop

nie ej to propagácia bazáru, je to vysvetlenie, prečo balíčky zaplatené aj týždeň sú ešte u mňa doma, nerada by som sa ocitla pre toto na čiernej listine, tak poprosím lepšie čítať, než niečo stopnete.... Ďakujem
24. okt 2012 o 14:42  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.