• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@monulicka Idem sa na to pozriet
@martinjasen
26. okt 2012 o 13:54  • Odpovedz
@martinjasen chcela by som sa spýtať, že ja ako predajca, podľa akého zákona alebo paragrafu v obchodnom zákonníku nemôžem si zverejniť zľavu na tovar predávaný mnou v mojom osobnom vlastníctve. Ako potom mám oznámiť zákazníka o výhodnej kupe. ďakujem za odpoveď
27. okt 2012 o 20:04  • Odpovedz
@martinjasen ahoj, chcem sa opytat, ked zmenim cenu (zlacnim) na bazariku, na niektorych inzeratoch mi na bazariku mi ich nezvyrazni (zelenym obdlznickom) ze su zlacnene :confounded:

a este, ak kliknem na cislo pri prispevku v paci sa mi (mojom alebo aj cudzom), tak mi bud neukaze kto to lajkol vobec, alebo ukaze, ale celkom hore na stranke, takze sa musim pre-scroll-ovat na vrch stranky, aby som videla a potom zase vratit naspat dole :confounded:

vies mi s tym nejako pomoct?
dakujem
28. okt 2012 o 10:44  • Odpovedz
@martinjasento co za somarinu ze mam bloknuty album???

kazdy den sa tu nieco otvori.. kde sa prosi rada ze kde to kupim !!!!!

proste citajte tie albumy na co to mazete hned bez precitania????

to co su to za pravidla.....

ja viem ze sa vam nechce mate toho vela ale naprv overte....
to hrozne co sa tu deje...
sliepky nahlasuju a potom akoze co ????

tak budme fer !!!!!
28. okt 2012 o 17:32  • Odpovedz
28. okt 2012 o 17:43  • Odpovedz
Dobrý deň, chcem poprosiť o pomoc Asmira team, včera som si v bazáriku nahodila inzerát ide o Dámske nenosené čižmy Zara 38, vidím ich však len v mojom bazári, keď si kliknem do klasického bazára,čo vidia všetci užívatelia,tam môj inzerát nefiguruje,kde som urobila chybu?Prosím o pomoc,ďakujem.
29. okt 2012 o 09:25  • Odpovedz
Nemohla by sa ti vytvorit sekcia o zamestnaní? Mnohé mamičky by si radi privyrobili, ponúkli svoje služby alebo by firmy mohli napísať aké majú voľné brigády, na doma alebo také jednorázové.
29. okt 2012 o 10:05  • Odpovedz
@martinjasen ahoj, mam dalsiu otazku :sweat_smile:

preco a ako je to mozne, ze admin spehuje v sukromnych diskusiach/cita/maze?????
nie su prave kvoli tomu sukromne aby v nich mohli vystupovat, citat, prispievat len vybrane osoby, o sukromnych veciach, o veciach ktore sa nesmu rozoberat naverejnom fore, na sukromne temy? :angry:

preco nefunguje link "Mam otazku na Asmira Team"?
29. okt 2012 o 11:00  • Odpovedz
@hajanka to myslíš vážne ? ...nemohlo sa stať,že jedna z členiek súkromky požiadala o vymazanie príspevku :confused:
29. okt 2012 o 11:12  • Odpovedz
@bodka13 no bud, alebo :confounded:
29. okt 2012 o 11:14  • Odpovedz
mne to bolo vysvetlené tak, že admin sa do súkr. diskusie NEDOSTANE,
IBA AK ho tam nevpustí niekto zo skupiny (zakladateľ skup.) a nepožiada o zmazanie príspevku,
tak ako píšeš @bodka13
29. okt 2012 o 11:15  • Odpovedz
@hajanka
@magimary
ostala som prekvapená,lebo aj my máme súkromku a píšeme tam veľmi súkromné veci,tak by nás určite niektoré mrzelo keby si to tam admini chodili kedykoľvek čítať ....bolo by to narušenie dôvery :unamused:
@hajanka ...uvidíme,ako ti to admin vysvetlí
29. okt 2012 o 11:21  • Odpovedz
@bodka13 ja osobne viem, že to normálne nie je možné...
aj admin musí byť do skupiny "pustený",
ako ktokoľvek iný...
vysvetľoval mi to sám, admin, nemyslím si, že by mi klamal :wink:
29. okt 2012 o 11:22  • Odpovedz
@magimary ja im zatiaľ verím (adminom) a som spokojná,že sú vždy ochotní pomôcť či poradiť :slight_smile:
29. okt 2012 o 11:25  • Odpovedz
@magimary neverim tomu, ze by ho zakladatelka pustila mazat prispevky do vlastnej surkomnej skupiny :astonished:
ale idem to check-nut lebo v tomto pripade nechcem byt clenok takej sukromnej skupiny :angry: :angry:
@bodka13
29. okt 2012 o 11:44  • Odpovedz
@hajanka daj vedieť ako to bolo :wink:
29. okt 2012 o 11:53  • Odpovedz
@hajanka zlatik a kto je tam zakladatel?lebo teraz tocitam az mi oci kruti,to co je za system
29. okt 2012 o 12:58  • Odpovedz
@hajanka K zlave. Posli mi link na inzerat, kde by sa mala zobrazovat zlava. Preverim. to.

K sukromke. Boli sme upozorneny na jedneho z uzivatelov vasej sukromky. Je tu dovodne podozrenie z duplicity a vytvarania falosnych identyt. Preveroval som jej prispevky a dostal som sa do vasej skupiny, ktore porusovali pravidla stranky.

K vstupu admina do sukromnej skupiny.
Admin nema pravo vstupovat do sukromnych skupin, iba v pripade upozornenia, na porusovanie pravidliel stranky. V tom pripade to moze tak urobit iba hlavny admin (interny clen Asmira Team). Tiez v pripade ak nas poziada zakladatel skupiny, ohladom technickych problemov zvacsa zmena zakladatela, vymazanie temy.
29. okt 2012 o 14:31  • Odpovedz
@monika15 Kde to kupim je uz inzercia. Tieto veci mozes zverejnit v danej teme: http://www.modrykonik.sk/forum/modrykonik-sk/kupim-zhanam-inzercia-2/
29. okt 2012 o 14:32  • Odpovedz
@jaruska6 Skontroloval som si dany inzerat a zobrazuje sa tak ako ma.
29. okt 2012 o 14:35  • Odpovedz
@hajanka Este som zabudol. Link je uz opraveny - chyba v linke na clanok.
29. okt 2012 o 14:36  • Odpovedz
@martinjasen Ok, ďakujem. :slight_smile:
29. okt 2012 o 14:59  • Odpovedz
@martinjasen AHA OK DIKI...
ale za to by ste mohli aj inym ne ;)
ci to funguje len podla sympatie ;) ;) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2012 o 15:02  • Odpovedz
@monika15 Tym, ktory dodrzuju pravidla nic neblokujeme. A niekto by mohol povedat, ze su nam sympatickejsi :grinning:

V tvojom pripade aby album neposobil ako inzerat. Ak niekto zverejni album, co by sme chceli pre svoje dieta, uz to nevyza ako inzerat. Niekedy staci dobre popisat album a k blokacii nedojde. :wink:
29. okt 2012 o 15:06  • Odpovedz
@martinjasen alebo kuknut predtym ako blokneme ;) hihihi :slight_smile:)
ok pa.
29. okt 2012 o 16:15  • Odpovedz
@martinjasen dakujem za odpoved a vysvetlenie, takze sa admin do skupiny dostal kvoli preverovaniu nicku jednej z uzivateliek a nasledne zmazal prispevky, ktore porusovali pravidla stranky, ano?
29. okt 2012 o 18:11  • Odpovedz
Preco mi uz druhy den nefunguje Modry konik PRO?, vsetky stranky mi idu len tato nie...mam ho aj vyplateny tak ja nechapem :confounded:
29. okt 2012 o 22:45  • Odpovedz
@hajanka Ano, tak to bolo. Nezmazal som vsetky prispevky, ktore porusuju pravidla, lebo v podstate cela tema bola o predaji. Ale kedze to bola sukromna skupina, tak som sa rozhodol, ze to necham.
30. okt 2012 o 09:20  • Odpovedz
môžte mi pomôct prosím, zmazala som už vybavený inzerát čo som predávala a chcem este niečo napísať kupujúcemu bol pod nickom tuším hasiči, nedá sa ten inzerát hodiť späť?? Dakujem
30. okt 2012 o 14:38  • Odpovedz
@marika6 inzerát máš v histórii, tam si ho nájdi. Klikni na mlj bazar a vpravo hore je história...tam ho nájdeš :wink:
30. okt 2012 o 15:36  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.