• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
dakujem ale na môj bazar nevidím žiadnu historiu
30. okt 2012 o 16:06  • Odpovedz
sory už to mám
30. okt 2012 o 16:07  • Odpovedz
Dobry den,

som uprimne zaskocena vasim postupom ohladom inzercie predajkyne "miniparfumy",
http://www.modrykonik.sk/katalog/firma/majkamadu/blog-album/2oml-miniparfemy/#comment-11867673
ktora vo svojich albumoch predava napodobeniny znackovych parfumov a vydava ich za originaly. Moje slusne komentare, upozornujuce na tento fakt, ste z jej inzercie opakovane zmazali, ale jej predaj napodobenin tolerujete. Je to podla Vas v poriadku?

dakujem za odpoved
31. okt 2012 o 08:29  • Odpovedz
Prosím poraďte mi,mala som tu problém s predávajucou,admin to neriešil,urazil ma a tak som žiadala u zrušenie konta-aby som nemala nič spoločné s touto stránkou,,ale akosi mi zrušil prístup,ale moje inzeráty tu zostali :rolling_eyes: teraz mi maminy reagujú na veci ktoré chcú kúpiť a ja sa ku tomu nedostanem!!!!! nič som neporušila,nepokazila,nebola som drzá,len som nebola spokojná s riešením problému a takto to poriešili,,,moj nick bol "toxica" ,,,písala som na mail asmira teamu,ale akosi odpoveď nechodí a nechodí :grinning:
31. okt 2012 o 13:53  • Odpovedz
@martinjasen Ahoj. Chcem sa opýtať, či je možné, aby sa upozornenie, ktoré sa mi začali tu na MK ukazovať, že mám zastaralý internetový prehliadač a mám ho zmeniť, dalo aj vypnúť, normálne x a zobraziť neskôr, alebo už nezobrazovať.. . Vadí mi to tu a prehliadač sa momentálne meniť nechystám. IE mi vyhovuje a vadí mi, že ma stránka MK núti si ho vymeniť.. Nebude možnosť si MK pozerať na tomto prehliadači, alebo o čo tu ide presne? Ďakujem.
1. nov 2012 o 14:19  • Odpovedz
@martinjasen Mam navrh na jednu vec. Vianoce. Kedze ich oslavujeme v podstate vsetci.....konaju sa kazdy rok, su to najvacsi sviatok roka, tak by bolo uplne skvele, keby sa vytvorila "skupina" VIANOCE, kde by sa mohli presunut vsetky diskusie ohladne vianoc....

Som si ista, ze ze o nejaky ten tyzden sa zacne vyvarat velmi velky pocet duplicitnych tem ohladne vianoc..... ktore uz mimochodom vyvorene su....cize to bude aj truplicitne, ci quadruplicitne.

Aky mate na to nazor?
1. nov 2012 o 18:26  • Odpovedz
@digysa mne sa zdá, že vlani tu taká sekcia bola. A tých tém tam teda pribudlo dosť, až som sa čudovala :slight_smile:
2. nov 2012 o 00:25  • Odpovedz
@sintra Poslim i linky na problemove prispevky do IP. Komentera z fotoblogu moze mazat autor fotoblogu. Ziadne komentare sme dotycnej nemazali.
2. nov 2012 o 10:06  • Odpovedz
@zajo777 Ano chyba sa stala na nasej strane. Inzeraty uz mas stopnute. Inak nerozumiem, preco ak mas taku zlu skusenosti si si znovu vytvoril dalsi login a uz mas aj jeden inzerat @toxica7 . Skus mi to vysvetlit o co ide?
2. nov 2012 o 10:08  • Odpovedz
@zuzana581 IE si nechaj, len si aktualizuj. Ak to neurobis, tak ti niektore funkcie prestanu fungovat, kedze uz nerobime podporu pre tuto verziu IE.
2. nov 2012 o 10:12  • Odpovedz
@digysa V minulosti sme to riesili kategoriou vo fore, myslim, ze aj teraz to urobime podobne. Taktiez by uz nemali byt obmedzenia na zverejnovanie prispevkov o vianociach priamo vo fotoblogu.
2. nov 2012 o 10:15  • Odpovedz
@martinjasen lebo ste mi nezrušili konto,len prístup a na autosedačku sa mi ozvala jedna pani,len som jej nemohla odpovedať-preto som ju nahodila takto :sunglasses:
2. nov 2012 o 10:17  • Odpovedz
@toxica7 V tom pripade ti otvorim stary ucet, tento zablokujem ako aj zajo777 a vsetko bude ako ma.
2. nov 2012 o 10:19  • Odpovedz
ok,lebo inak sa na tejto stránke asi nepohneme ďalej :wink:
2. nov 2012 o 10:21  • Odpovedz
@toxica7 PS. vyries si ten jeden inzerat a daj mi vediet, aby som zablokoval login toxica7
2. nov 2012 o 10:21  • Odpovedz
ak zostanú moje inzeráty na toxica tak toxica7 sa rovno môže zrušiť
2. nov 2012 o 10:22  • Odpovedz
@martinjasen no len práveže ja mám najnovšiu verziu IE, aspom podla toho, čo mi tu vypisuje, tak preto nechápem.. Budem sa musieť asi opýtať niekoho, kto mi to pozrie podrobne.. Tak ďakujem za info..
2. nov 2012 o 21:40  • Odpovedz
V otazke ktoru som položila som spravila chybu da sa to ešte nejako opravit?Otazka teraz nedava zmysel.Vdaka Ada
4. nov 2012 o 12:10  • Odpovedz
@ajaja11 treba napísať adminovi a dobré je pridať aj link tej otázky,lebo inak to asi admin nenájde :wink:

@martinjasen mohol by si prosím ťa pomôcť zmeniť názov otázky? kočka @ajaja11 píše,že sa pomýlila a teraz otázka nedáva zmysel ...ďakujem :slight_smile:
http://www.modrykonik.sk/forum/choroby-a-komplikacie/pichali-ste-si-na-alergiu-aj-nieco-ine-ako-fraxiparin-a-clexan/?page=last&post=last&lastref=it
4. nov 2012 o 12:58  • Odpovedz
@martinjasen mohol by si prosim ta zmenit názov otazky na: pichali ste si na trombofíliu aj niečo iné ako fraxiparin a clexan
Dakujem
4. nov 2012 o 15:11  • Odpovedz
Dobrý deň, všimla som si, že aj keď mi kupujúce pridali hodnotenia, ich počet na mojom účte sa nezmenil (posledné tri vôbec nepribudli). Môžete sa na to prosím pozrieť? Ďakujem.
4. nov 2012 o 20:36  • Odpovedz
@zuzana581 Ak ti sa zobrazuje to odporucanie, urcite nemas najnovsiu verziu. Ty mas IE 7, aktualny je IE 9. Tu si mozes stiahnut http://windows.microsoft.com/en-US/internet-explorer/downloads/ie-9/worldwide-languages
5. nov 2012 o 10:16  • Odpovedz
@nikol11 Posli mi do IP inzeraty, z ktorych hodnotenie sa ti nepridalo.
5. nov 2012 o 10:18  • Odpovedz
@martinjasen
ano dakujem, uz sa to vysvetlilo inou clenkou admin teamu, mazala si ich sama.
5. nov 2012 o 11:23  • Odpovedz
@martinjasen Dobrý deň, prepáčte, až teraz som si všimla, že sa jednalo o odpovede na moje hodnotenia, a tie sa zobrazujú v Upozorneniach... ale nerátajú sa ako hodnotenia... ak to správne chápem... Ešte raz sa ospravedlňujem. Ďakujem. Pekný deň.
5. nov 2012 o 11:41  • Odpovedz
@martinjasen odpoviem ti sem, lebo do správy mi nejde dať foto, dúfam, že to nevadí. Ako vieš, že mám IE7? Ja som totiž v tom linku, ktorý si mi dal, sťahovala ten IE9 už 3x a zakaždým mi vyhodilo toto (znovu som to skúsila, aby som to odfotila) Tak vôbec nechápem..
5. nov 2012 o 12:28  • Odpovedz
@zuzana581 Vidim to v tvojom prihlaseni aky pouzivas explorer. Skus niekoho poprosit, aby ti aktualizoval prehliadac. Ja ti velmi nepomozem cez forum. Ja ani nepouzivam windows.
5. nov 2012 o 14:05  • Odpovedz
@martinjasen jasné, chápem. Ďakujem aj tak, za tvoj čas.
5. nov 2012 o 14:07  • Odpovedz
@martinjasen
Ahoj. Iba sa chcem informovať. Bol mi zablokovaný inzerát na predaj váľandy. Ako dôvod uvádzate, že stránka, resp. bazár, slúži na predaj vecí pre deti, plus oblečenie pre oteckov a mamičky.
Nuž, mám dosť známych, ktorých deti spávajú na váľandách. O.i. aj sesternicina dcéra, tá od 4. rokov do súčasnosti. Ok, dnes je to 14-ročná slečna. Ale podľa mňa stále dieťa. :confused: Alebo máte niekde definované kto je a kto nie je dieťa? :sweat_smile:
Nerobí mi problém inzerát presunúť, len ma zaujíma vysvetlenie. A to aj s prihliadnutím na tú skutočnosť, že sa tu inzerujú postele podobného typu, ako bol môj inzerát a bloknuté nie sú.
Napr. http://www.modrykonik.sk/bazar/detska-izba/en3f/postel/
http://www.modrykonik.sk/bazar/detska-izba/7ip3/detska-valenda-s-uloznym-priestorom-170x75-darce/
http://www.modrykonik.sk/bazar/detska-izba/4zpi/postel-dva-v-jednom/

Alebo je finta v tom, že do názvu stačí napísať detská váľanda? Hoci je to umelo vykonštruovaný termín? :confused: :sweat_smile:
Ďakujem za odpoveď.
6. nov 2012 o 09:12  • Odpovedz
@heni79 Kedze na predaj veci na byvanie sluzi bazar na Modrastrecha.sk v tejto kategorii sa mozu predavat iba take veci, z ktorych je jasne, ze sa jedna o deti - napr. nabytok s detskymi vzormi. Ak z nabytku priamo nevyplyva, ze je detsky potom ho zverejni na modrastrecha.sk. Dakujeme.
6. nov 2012 o 09:15  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.