• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@martinjasen
Ok, zverejním.
No ak si si pozrel napr. tie inzeráty, na ktoré som ti dala link, tak tam ani jedna posteľ nemá "detský" vzor.
A čo s drevenými poschodvými posteľami. Aký vzor majú tie? :confused:
Nejde mi o to, aby si teraz blokol aj ich, ale to zdvôvodnenie je v tomto svetle trošku deravé, nezdá sa ti? Lebo pravidlá by mali platiť pre všetkých rovnako, ak sa nemýlim. :wink:
6. nov 2012 o 10:47  • Odpovedz
@martinjasen
Ešte jedna otázka. Už som to dala na modrú strechu. Ak si budem chcieť pozrieť, či tam je nejaký záujemca, musím sa vždy prihlásiť tam, alebo mi to zobrazí aj na koníku? Asi to prvé, že? Zrejme nemáte tak sofistikovaný systém. :grinning: :sweat_smile:
6. nov 2012 o 10:52  • Odpovedz
@zuzana581 nemuzes mit 64bitovou vrzi?lebo to mam ja na notebooku a mamproblem s verzema 32bitovyma.)
6. nov 2012 o 11:35  • Odpovedz
@martinjasen ahoj, neviem ako ti napísať, tak toto vidím ako jediné riešenie. mám problém, že neodchádzajú moje správy keď niekomu napíšem. a či mi chodia od tých, čo mi napíšu, to netuším. ale viem, že tie moje sa k adresátovi nedostanú. prosím o zistenie, kde je chyba. ďakujem
6. nov 2012 o 13:10  • Odpovedz
@strihalka nie, už som na to prišla.. Ja som mala IE9 ale nefungoval mi dobre youtube a tak som si nastavila kompatibilné zobrazovanie, ale nie len na youtube, ale na všetky stránky, tým pádom sa mi všetko spúšťalo v IE7.
6. nov 2012 o 13:35  • Odpovedz
Kočky neviete mi poradiť :slight_smile:
nahodila som si na predaj supravičku baret + šál+ štucne čo som si dala zhotoviť na objednávku nafotila som a po pridaní inzerátu ho mám hned pozastavený....je možnosť obrátiť sa na niekoho ( admin) kto mi konkretne napíše aký problém???...lebo ja teda nechápem prečo je zmazaný :frowning2:((
6. nov 2012 o 14:48  • Odpovedz
@ivuuus ak ti ho poszastavili, tak tam mas aj napisane preco? zrejme si v inzerate posuzila slovo novy, alebo ine nevhodne :wink:
6. nov 2012 o 15:02  •  2 deti  • Odpovedz
@dosa Mám napísané že fotka je z internetu čičo...ale ved ja som si doma fotila tak nechápem :frowning2:((
6. nov 2012 o 15:06  • Odpovedz
@martinjasen @admin ahojte, zaujimalo by ma, preco ked vlozim novu foto do jedneho z mojich albumov (album pre registrovanych), neukaze sa tento album medzi vsetkymi fotoblogmi, tento album:
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/hajanka/album/co-sme-nakupili/
teda, aspon ja ho tam nikdy nevidim :confounded:
6. nov 2012 o 15:10  • Odpovedz
@ivuuus tak to mas asi moc dobre odfotene :slight_smile: treba napisat adminovi, ze s to fotila ty...
6. nov 2012 o 15:13  •  2 deti  • Odpovedz
@hajanka, ahoj, zobrazovanie vo fotoblogoch som opravil, malo by to pre tento album fungovať. Pekný deň :slight_smile:
6. nov 2012 o 15:19  • Odpovedz
@ivuuus, ahoj, pri zablokovaní inzerátu bol zle uvedený dôvod. Fotografie sú v poriadku, chybou je, že inzerát je duplicitný a je pridaný dva razy. Jeden vymaž a bude to v poriadku :slight_smile: Pekný deň.
6. nov 2012 o 15:24  • Odpovedz
@mariosmykal
Aha len velkostne sedi aj na 98 aj na cislo 104 takze som nevedela ze nemozem vkladat do dvoch odlisnych velkosti.
6. nov 2012 o 15:30  • Odpovedz
@mariosmykal
Vymazane 1x
kedy mi ten druhy nabehne do inzercie spat?
6. nov 2012 o 15:35  • Odpovedz
@ivuuus išiel som ho práve odblokovať, určitá jeho časť je však písaná veľkými písmenami, čo nie je dovolené. Čiže keď si toto opravíš, potom ho odblokujeme :slight_smile:
6. nov 2012 o 15:49  • Odpovedz
@mariosmykal dakujem krasne novy admin :slight_smile: (tipujem spravne?)
6. nov 2012 o 17:17  • Odpovedz
@mariosmykal ahoj, neviem ako ti napísať, tak toto vidím ako jediné riešenie. mám problém, že neodchádzajú moje správy keď niekomu napíšem. a či mi chodia od tých, čo mi napíšu, to netuším. ale viem, že tie moje sa k adresátovi nedostanú. prosím o zistenie, kde je chyba. ďakujem
6. nov 2012 o 19:54  • Odpovedz
Prosim Vas, admini, preco sa moje albumy nezobrazuju na uvodnej stranke, ked pridam nove foto?
7. nov 2012 o 07:15  • Odpovedz
@mariosmykal admin aj dievcence, chcela by som sa spytat na Vas nazor. kupujuca u mna kupila na MS brosnu, v sume 1 € plus 50 centov postovne.... pytala som sa, ako si praje poslat, ci obycajen alebo doporucene, zvolila si poslat obycajne. zasielka jej udajne prisla otvorena s vybratym obsahom a teraz odo mna ziada vratenie polovice sumy. je to smiesnych 75 centov, no ide o princip, sama si to nechala poslat obycajne.... teraz vravi ze je to aj moja chyba, lebo brosna nebola v bublinkovej obalke.... pritom som brosnu okrem obalky dala este aj do bublikoveho sacku, ako aj do dalsieho obycajneho sacku a este aj s papierom v obalke. vraj môj prilis obycajny vonkajsi obal (klasicka obalka z papiernictva) ich urcite nalakal aby to vybrali !!!! mne teda nepripada absolutne ferove, ze ja mam byt ta skodova na tom, ze kupujuca si nezvoli doporucene postovne a obvinuje ma z takych veci ako forma obalu a pyta peniaze.... vraj jej tento mesiac zmyzol uz druhy balicek... bojim sa, ze teraz mi napise negativne hodnotenie.
dakujem za stanovisko.
7. nov 2012 o 08:52  • Odpovedz
@falbala132 ak niekto trva na obycajnom postovnom, nie si ty vinna, ze to neprislo... analakat moze aj obal z kartonu. ked si to mala v bublinkovom sacku a obalke, je to to iste, ako bublinkova obalka...
7. nov 2012 o 08:58  •  2 deti  • Odpovedz
@falbala132
Nevracaj ziadne peniaze preboha ona si zodpoveda za stratu ked chcela obycajne poslat a usetrit na postovnom!!!
A nema pravo davat negativne hodnotenie za co za ustretovost!toto je vrchol!!!
7. nov 2012 o 09:48  • Odpovedz
@mariosmykal
Opravila som prosím odblokovať :slight_smile:
7. nov 2012 o 09:51  • Odpovedz
@hajanka jackpot, tipla si správne, som nový :slight_smile:
7. nov 2012 o 10:08  • Odpovedz
@tosijo, ahoj, pokojne mi môžeš písať aj tu, na to to máme :slight_smile: Ja ale neviem vyriešiť technické problémy a tvoj je individuálny, preto napíš na http://www.modrykonik.sk/bugreport/, tam sa k tomu dostanú naši programátori. Pekný deň :slight_smile:
7. nov 2012 o 10:12  • Odpovedz
@mariosmykal tak vitaj :slight_smile:
7. nov 2012 o 10:13  • Odpovedz
@falbala132 ahoj, negatívne hodnotenie ti nemá dať za čo a prečo, čo sa týka zodpovedania za škody, to až také samozrejmé nie je. Predaj a kúpa tovaru sú totiž spolu súvisiace veci a pokiaľ sa niečo nevydarí, zodpovedajú za to obe strany. Je to riziko internetového predaja cez bazár. Musíte sa však predovšetkým dohodnúť vy, v opačnom prípade je riešením výmena negatívnych hodnotení. Pekný deň.
7. nov 2012 o 10:23  • Odpovedz
@hajanka ďakujem ti veľmi pekne :slight_smile:
7. nov 2012 o 10:23  • Odpovedz
@ivuuus práve som tak išiel urobiť, používaš ale slovo "nový", čo nie je povolené. Vysvetlenie nájdeš v texte blokácie. Oprav to prosím ťa a napíš, odblokujem :slight_smile:
7. nov 2012 o 10:27  • Odpovedz
Odstráené slovko nový...ale nechápem ked predávam niečo nové nepoužívané nenosené prečo je problém slovo nové ktoré danu vec vystihuje....je rozdiel medzi novými a používanými vecami na predaj, či?
7. nov 2012 o 10:31  • Odpovedz
@ivuuus nove mozu predavat len pro - teda ti co si platia za inzerciu :wink:
7. nov 2012 o 10:51  •  2 deti  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.