• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@mariosmykal Chcem sa spytat do akej kategorie mam dat inzerat? Mam na predaj klietku pre zajacika a ani tu ani namodrejstreche som nenasla vhodnu kategoriu. Dakujem :slight_smile:
7. nov 2012 o 11:02  • Odpovedz
@iwusca takýto inzerát na naše stránky nepatrí, nemá priamy súvis s obsahom. Nemáme všeobecný bazár a chceme užívateľom ponúkať na stránkach len to, kvôli čomu na ne idú. Pekný deň :slight_smile:
7. nov 2012 o 13:51  • Odpovedz
@mariosmykal cize ani na modrejstreche nieco take nie je? lebo tam je kategoria Domace zvieratka vo fore, nemohla by som to pridat tam?
7. nov 2012 o 14:13  • Odpovedz
@iwusca žiaľ, nie je. Fórum o domácich zvieratkách je na komunikovanie. Propagovanie bazáru alebo predaj výrobkov v ňom by bolo proti pravidlám.
7. nov 2012 o 14:33  • Odpovedz
Dobry admini....nejde mi hodnotit na bazariii:::: poradte
10. nov 2012 o 11:25  • Odpovedz
Zaujimalo by ma, ci predajcovia v por shope, ktory predavaju novy tovar, nemusia dodrziavat podmienky obchodneho zakonnika. proste predavajuca si napise, ze tovar sa vratit neda, nevymeni, neposle samozrejme ziaadne danovy doklad. je toto legalne? preco tu mozu takto podvadzat a vyhybat sa zakonom? ona si mysli, ze napise si, ze nevymeni a tym je to uzavrete.
10. nov 2012 o 20:31  • Odpovedz
@iwusca nehnevajte sa na mna, ale modry konik bol pre mamicky a deti. uz su tu vyprazane rezne, kysnute ceto na kolace, uz su tu opecene klobasy vo fotoblogoch, uz je tu vsetko mozne. uz sem davaju macky a psy, gelove ndchty - mimochodom dost nechutne. a este aj klietky pre zajace. ved je milion inych bazarov, kde si ju mozete predat. bazos, mimibazar, avizo a neviem co este. urcite su aj nejake chovatelske stranky.
@mariosmykal ochvilu tu budeme mat vsetko a tie mamicky, co sem chodili kvoli tomu, aky MK bol, tak uz chodit prestanu. ze zajacie klietky. to snad uz nemyslia vazne.
10. nov 2012 o 20:35  • Odpovedz
@mariosmykal z akeho dovodu sa mi zobrazuje hlasenie v hornej casti okna prehliadaca ze je zastarany a mam prejst na firefox alebo na google chrome... odkedy je explorer zastarany... mam nainstalovanu najnovsiu verziu, problemy so zobrazovanim nemam a v pripade ze by som ich mala tak MK nie je dovodom menit to aku aplikaciu budem pouzivat na zobrazenie www stranok...
mate nejake licencne problemy pri vyvoji fora?
10. nov 2012 o 21:03  • Odpovedz
@stanislavao vydeli ste niekde ten inzerat? Prave preto som sa spytala, ci tu taka kategoria je, kedze nie tak to neriesim a dam to inde..mozno by sa tu nasla mamicka ktora chce kupit detom zajacika a taka klietka stoji cez 50e tak by ju mozno potesilo, keby ju mohla mat za 20e...a je tu milion kategorii takze ak niekto nechce citat o reznoch tak do toho fora nepojde..
10. nov 2012 o 21:15  • Odpovedz
Ahojte. @martinjasen chcela by som upozorniť a velmi pekne ťa poprosiť o jednu vec.. Prišli sme na to, že súkromné témy nemusia byť vždy úplne súkromné.. Ak sa stane, že je niekto členkou súkromnej témy, pridá si ju do oblúbených, čiže klikne na "pači sa mi" a tá dotyčná je neskôr z tej súkromky vyradená, ale palec si tam stále nechala, tak vo svojich oblúbených vidí vždy prvý riadok najnovšieho komentu.. Je to nepríjemné, nakolko sme sa v jednej súkromnej téme viaceré presvedčili, že to vyradené členky robia, že si pozerajú aspom tie prvé riadky a používajú to potom voči pisatelom.. Bolo by možné s tým niečo urobiť? Bolo by možné, že by admin zrušil aspom tie palce, ktorých členky tam už nemajú byť a nie sú.??? Ďakujem za odpoveď.
11. nov 2012 o 15:51  • Odpovedz
@stanislavao veľmi dobrý postreh a pripomienka. Snažíme sa stránku udržiavať vždy v rovine pôvodného MK, ale s rastom počtu užívateľov sa mierne uvoľňujú aj pravidlá, avšak veľmi opatrne. Klietky, rezne a podobne sem samozrejme nikdy patriť nebudú.
12. nov 2012 o 09:13  • Odpovedz
@maznacik007 zobrazuje ti to naša stránka alebo samotný prehliadač?
12. nov 2012 o 09:15  • Odpovedz
@mariosmykal názor o klietkach od stanislavao správny,ale chcelo by to trochu menej arogancie a hnevu ....iwusca sa pýtala slušne :wink:,čakala na odpoveď ,inzerát nikam nepridala
12. nov 2012 o 09:17  • Odpovedz
@mariosmykal zobrazuje mi to MK
Upozornenie:Tvoj internetový prehliadač je zastaralý. Preto je možné, že Modrý koník nebude dobre fungovať. Stiahni si moderný prehliadač, ako napr. Firefox alebo Google Chrome.
toto v cervenom ramiku mam nainstalovany Explorer 9
a nemam pocit ze ide o nemoderny prehliadac, ale skusim poslat poziadavku na Microsoft support aj so screenshotom aby sa vyjadrili ci je Explorer 9 nemoderny...
12. nov 2012 o 09:43  • Odpovedz
@maznacik007 pravda je taká, že staré preliadače nepodporujeme, nakoľko často nefungujú a sú na nich viaceré chyby. IE 9 naše stránky ale podporujú, s tým by nemal byť problém. Bolo by ale vhodné, keby si skúsila aj iný prehiadač, či ti nerobí podobný problém aj tam.
12. nov 2012 o 14:08  • Odpovedz
@mariosmykal iny prehliadac pouzivat nebudem IE 9 nie je stary prehliadac, chapem to skor ako bud firemnu politiku MK ktora nutia uzivatelov nepouzivat produkty od MS alebo potom je tam problem v programovani stranok ze nie su plne kompatibilne, uz som poslala poziadavku na vyjadrenie od MS na support tak uvidim co napisu oni...

cize ak som spravne pochopila to okno vypnut nejde..
12. nov 2012 o 14:26  • Odpovedz
@maznacik007 nie, žiadna firemná politika v tom nie je, odstaviť MS nechceme :slight_smile: Problém je pri programovaní, že každý prehliadač je mierne iný a novšie verzie fungujú mierne inak, čomu sa musíme pripôsobiť. To okno veru vypnúť nejde.
12. nov 2012 o 14:39  • Odpovedz
@maznacik007 ja som mala pred nedávnom ten istý problém. Mala som nainštalovaný IE9 ale počítač mi vyhadzoval to hlásenie. Zistila som, že mám nastavené kompatibilné nastavenie pre všetky weby. Ja som si dávala kompatibilné na youtube, lebo mi blbol na IE9 a tak sa mi to prehodilo na všetky, neviem prečo, ale opravila som to, zrušila kompatibilné zobrazovanie a už mi to nerobí. Ak budeš mať problém, tak ti presne pozriem, kde sa to ruší. Napíš mi potom IP.
@mariosmykal
13. nov 2012 o 09:15  • Odpovedz
@mariosmykal ahoj,ako sa da odstranit priatelka zo zoznamu priatelov?
13. nov 2012 o 18:54  • Odpovedz
@andrema ahoj ...klikni si na tú priateľku,ktorú chceš odstrániť...otvorí sa ti jej fotoblog a keď zroluješ dolu tak vpravo pod tým šedomodrým stĺpcom,kde má ona svojich priateľov a albumy,ktoré sa jej páčia je napísané "odobrať XY z priateľov" -klikni na to :wink:
14. nov 2012 o 00:11  • Odpovedz
@bodka13 dakujem
14. nov 2012 o 07:57  • Odpovedz
@mariosmykal chcela by som poprosit, ci by ste nemohli skontrolovat temu Bez deti neodidem, je tam jedna prispievatelka s nickom zoyuska, ktora cely cas len provokuje, uraza, nadava....dalo by sa ju nejak zablokovat? bola by skoda kvoli nej zamknut celu temu :cry: . Dakujem
14. nov 2012 o 11:11  • Odpovedz
@aliza, jasné, idem sa na to pozrieť, ďakujem za upozornenie :slight_smile: Blokovaním sa ale veci nevyriešia, len prikryjú. V prípade nevhodného správania užívateľke napíšem, slová dokážu veľa :wink:
14. nov 2012 o 11:13  • Odpovedz
@mariosmykal dakujem :wink:. Uz ta tema bola raz zablokovana kvoli par provokaterom.... preto pisem.
14. nov 2012 o 11:14  • Odpovedz
@aliza keď je to nevyhnutné, tak používame aj blokovanie. Ale zbytočne to tým nepreháňame, predsa len je všetko o komunikácii a pozitívnom prístupe :slight_smile:
14. nov 2012 o 11:16  • Odpovedz
@mariosmykal necham to na vas, dakujem este raz
14. nov 2012 o 11:18  • Odpovedz
@mariosmykal ahoj , neviem či som ťa správne označila ale ked už si tu , tak by som sa chcela opýtať také síce hlúposti, ale zaujímalo by ma či sa budú ,alebo sa dajú a ja som len na to neprišla "články " nejako pridať tak ako "obľúbené fotky" uložiť , že sa k tomu môžem kedykoľvek vrátiť a nemusím to hľadať...? a toto je už len banalita : či tie srdiečka , ktoré si posielame budeme v budúcnosti vidieť aj odosielateľa :slight_smile: dakujem.
14. nov 2012 o 11:21  • Odpovedz
@space1 správne si ma označila :slight_smile: Články sa tak pridať nedajú, jedine že by si si na ne porobila záložky v prehliadači, ak ich chceš mať archivované. A k srdiečkam odosielateľa pridávať nebudeme, ostanú vždy záhadou :slight_smile:
14. nov 2012 o 11:28  • Odpovedz
@mariosmykal to je škodááá :slight_smile:
14. nov 2012 o 11:33  • Odpovedz
Chcela by som vedieť kolko je tu tzv. adminov???
Rada by som podotkla, že by bolo dobre aby aj vedeli čo robia, nakoľko vždy dostanem odpoveď "my nevieme". Toto su admini??? Ako môžu robiť svoju prácu keď sami nevedia čo a ako? Nevedia pomaly ani ako stránka MK funguje!!! Niečo urobia a nevedia to zdôvodniť.
Normálne mám pocit, že to je banda neschopákov a to bez urážky.

A dúfam, že bude môj príspevok vymazaný, pretože som nesvojprávna a neviem čo píšem ...
14. nov 2012 o 15:55  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.