• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@sashabb, nakoľko vieme pracovať len s presnými informáciami a nedokážeme si domýšľať, bolo nutné ti v prvej správe odpísať, že nevieme a doložiť k tomu otázku na upresnenie situácie. Ak máš pocit, že admini sa pýtať nemôžu a riešenia problémov majú mať už v polovici prečítanej správy, tak to nie je správne. Pomoc je o vzájomnej komunikácii, ktorá je tým dlhšia a tým viac so slovom "neviem", čím menej druhá strana spolupracuje. Takže sme určite aj banda neschopákov, ale len čo sa týka predvídania a odpovedia "z brucha" :slight_smile: S ostatkom ti veľmi radi a trpezlivo pomôžeme :slight_smile:

Pekný deň :slight_smile:
15. nov 2012 o 15:44  • Odpovedz
@mariosmykal ja som adminom zadala konkrétnu otázku! Nikde nepíšem, že si má niekto domýšlať alebo odpovedať z "brucha" tak nerobte zo mňa debila!!! Žiaľ neviem ani kto mi odpísal nakoľko sa nepodpisujú! Taktiež som nikde nepísala, že sa admini pýtať nemôžu ale pokiaľ sa opýtam priamu otázku na fungovanie MK a dostanem odpoveď toto mi nevieme, tak dotyčný admin nemá byť na svojej pozícii.
Toto sa mi na žiadnej podobnej stránke nestalo aby mi admin napísal toto nevieme! Už z princípu by im malo byť trápne napísať takúto vetu. Pokiaľ niečo nevedia, maju si to preposlať medzi sebou alebo sa spýtať kompetentných ako daná vec na ktorú sa pýtam funguje.

A aby ste netvrdili, že som nepoložila priamu otázku, pýtala som sa napríklad takú vec, či mi nevedia pomôcť s hodnoteniami, nakoľko po rozdelení sa to nesprávne zaradilo.
Odpoveď som žiaľ nedostala, no zhodou okolností som ju náhodou našle včera u jednej inzerentky ktorá zrejme na to prišla sama.

pekný deň
15. nov 2012 o 17:19  • Odpovedz
@mariosmykal nevieš mi poradiť?nejdu mi vkladať fotky :confused: :confused: ,vsuniem kartu,svieti mi že je tam,dam pridať fotku a stale mi vypisuje že mam vložiť vymenitelny disk,pritom ho tam mam :pensive: už mi to takto blbne tri dni :unamused: :unamused:
15. nov 2012 o 18:19  • Odpovedz
@nikolca skús nahrať fotky najskôr do počítača a potom na stránku. Ak to nepôjde tak, napíš, vymyslíme niečo iné :slight_smile:
16. nov 2012 o 09:30  • Odpovedz
@sashabb pozrel som sa na tvoju správu, na ktorú ti prišlo v odpovedi okrem iného slovo "nevieme" a myslím si, že je na mieste pýtať sa v nej otázky na upresnenie problému. Pýtali sme sa, o akú diskusiu sa jedná alebo či nám prípadne vieš poslať link na ňu, aby sme ju vedeli vyhľadať. Mali sme snahu pomôcť ti, no ty si zastala pri slove "nevieme" a riešila si radšej to, ako problém. Nabudúce sa pokús s nami komunikovať, určite je našim záujmom pomôcť a vysvetliť daný problém :slight_smile: Prikladám znenie tvojej správy, nech vieme, o čom si píšeme. Verím, že tentokrát sa už rozumieme :slight_smile:

"Dobrý deň,

chcem sa spýtať ako je možné že mi bola vymazaná diskusia z mojich oblúbených.

Ďakujem za skorú odpoveď"
16. nov 2012 o 09:39  • Odpovedz
@mariosmykal no pozerám, že je zbytočné sa s "vami" dohadovať.
Pokiaľ VY niečo vymažete máte o tom informovať prečo tak bolo vykonané a nie napísať, že neviete o čo sa jedná.

Takýto problém nenastal z vašej strany prvý-krát ! preto som napísala do diskusie. No vaše odpovede ma len utvrdili v mojom názore, že neviete NIČ o fungovaní stránky na ktorej sa hráte na adminov.

Nemusíte mi už viac odpisovať, nemám záujem a vaše premudrele odpovede, z ktorych sa aj tak nikto nič nedozvie. :zipper_mouth:
16. nov 2012 o 10:05  • Odpovedz
@mariosmykal A ešte taký detail, hore som napísala o čo sa konkrétne jednalo, teraz ste napísali iný prípad kde mi bolo povedané taktiež nevieme.
Takže toto ma len utvrdzuje v tom, že dokonca ani nečítate čo Vám kto píše.
Zrejme máte pár naformulovaných odpovedí, ktoré preposielate len aby ste sa nemuseli danými prípadmi zaoberať.

A toto niesu LEN moje skúsenosti. Každú chvílu tu čítam nejaky problem, ktorý neviete alebo nechcete riešiť
16. nov 2012 o 10:16  • Odpovedz
@sashabb v poriadku, debatu teda uzatváram, prajem pekné dni :slight_smile: Ak budeš mať ďalší problém, pokús si odmyslieť predošlé skúsenosti, napíš nám a znovu sa pokúsime pomôcť ti. Možno sa ale znovu budeme najskôr pýtať, ako odpovedať.
16. nov 2012 o 10:28  • Odpovedz
@mariosmykal
@martinjasen
....škoda,že neregistrované kupujúce nemôžu pridávať hodnotenia(teda ak sa nič nezmenilo) ,lebo ony tu svoju tému=diskusiu na pochvaly majú ...nedá sa to nejako zrealizovať :confused: ...ďakujem za odpoveď :slight_smile:
16. nov 2012 o 11:03  • Odpovedz
@bodka13 Je mi luto, ale takuto moznost neregistrovani nebudu mat. Treba im odporucit, aby sa registrovali. :wink:
16. nov 2012 o 13:31  • Odpovedz
@martinjasen ahoj ahoj Adminko chcem sa opytat ci ste este neuvazovali o tom aby sa dal konik stiahnut aj do mobilu myslim vytvorit nie aky stil alebo ako to mam nazvat :slight_smile: ?????? Dakujemmmm Jarka
20. nov 2012 o 22:24  • Odpovedz
@mariosmykal
@martinjasen ahojte, chcela by som sa opytat preco sa mi albumy ·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·Don't grow up, It's a trap٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠ http://www.modrykonik.sk/fotoblog/haley7897/album/dont-grow-up-its-a-trap/ a ·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠·Maternity·٠•●:hearts:Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ:hearts:●•٠· http://www.modrykonik.sk/fotoblog/haley7897/album/maternity/ po pridani fotiek nezobrazuju v zozname fotoblogov. dakujem.
21. nov 2012 o 00:35  • Odpovedz
@lucem myslíš,aby bol znak MK ako tapeta či šetrič obrazovky?
21. nov 2012 o 00:35  • Odpovedz
@haley7897 Uz byt to malo fungovat. :wink:
21. nov 2012 o 09:59  • Odpovedz
@lucem Priznam sa, ze nie celkom rozumiem tvojmu dotazu. Skus mi to vysvetlit jasnejsie. Dakujem.
21. nov 2012 o 10:00  • Odpovedz
21. nov 2012 o 10:01  • Odpovedz
@martinjasen a dalsi.... chcem sa opytat, ak mam nejake lieky, ktore bezne uzivaju deti k dispozicii a chcem ich niekomu len tak poslat, kto ich potrebuje, mozem ich dat do inzercie ako "darujem"? dakujem za odpoved
21. nov 2012 o 10:03  • Odpovedz
@mandragora22 Ahoj, lieky urcite nie. Z toho by si mohla mat problemy ak by sa pripadne nieco stalo.
21. nov 2012 o 10:14  • Odpovedz
@martinjasen hm... ved ide o glycerinove cipky a viburcol, jedno je na popohnanie stolice a druhe na ukludnenie, beru ho uz i 6 mesacne deti... to su totiz moje vlastne domace zasoby, nam vsak nezaberaju, tak som chcela niekomu podarovat. no a ked to dam do diskusii, je to problem? ved tu je spusta mamiciek, ktore tieto lieky bezne pouzivaju...
21. nov 2012 o 10:21  • Odpovedz
@mandragora22 To ja chapem, ale su to lieky a na tie uz platia aj zakony SR. Vznika tam ten problem, ze ty nieco darujes a nemusi to byt to co darujes. V bazari nebude kategoria lieky, su tam iba potravinove doplnky, ktore su volnodostupne bez lekarskeho predpisu a nemozu byt otvorene.
21. nov 2012 o 10:25  • Odpovedz
@bodka13 nie nie napriklad ako ma facebook ze si ho mozes stiahnut do mobilu a mas to vo forme facebooku do telefonu
21. nov 2012 o 11:59  • Odpovedz
@martinjasen hmm prepac nerozumiem sa moc takyto veciam tak sa mi to tazko vysvetluje myslim ako ma napr facoobok ze si mozes stiahnut aplikaciu ktora sa bude ovela lepsie prehliadat v telefone aj fb ma taku moznost tak som myslela ze ked som mimo pc tak ho mat aj v mobile a lahko prehliadat proste niaku formu konika do mobilu neviem ci som to dobre vysvetlila :confounded:
21. nov 2012 o 12:01  • Odpovedz
@lucem O aplikacii uvazujeme, ale skor to bude optimalizacia stranky pre mobil. To znamena, ze ked si otvoris konika v prehliadaci stranka bude vyzerat inak ako na PC. Vizual bude prisposobeny na mobil.
Coskoro sa zacne pracovat na tom, aby sa cast stranky Fotoblogy optimalizovala pre mobily.
21. nov 2012 o 12:10  • Odpovedz
@martinjasen jej tak to bude super som moc rada dakujem za cas
21. nov 2012 o 12:13  • Odpovedz
@martinjasen chcem sa opýtať prečo ma nechce,, pustiť,, do súkromnej diskusie ktorej som členkou??,píše mi že daná diskusia neexistuje :confused: :confused:
www.modrykonik.sk/forum/sukromne-diskusie/majove-zlaticka-2013-a-ich-maminky/?page=140
21. nov 2012 o 17:19  • Odpovedz
@mimina321 Medzi aktualnymi clenmi nie si. Skus kontaktovat zakladatelku, aby ta pridala do skupiny.
21. nov 2012 o 17:23  • Odpovedz
21. nov 2012 o 17:27  • Odpovedz
dobrý večer, chcem sa spýtat, ci mozete zmazat moje hodnotenie od kupujucej, ktorá ho, podla mna, nepise pravdivo..mám celu komunikáciu ulozenu. Ďakujem
22. nov 2012 o 22:21  • Odpovedz
Pekny den prajem, v prvom rade vam dakujem za perfektne vymyslene skupiny podla okresu a mesiaca narodenia dietatka :slight_smile: uzasne by bolo vytvorit skupinu aj pre dvojicky napr : 1.skupina- 0-3rokov teda zeny s detmi na MD , 2.skup. 3-7rokov deti kt navstevuju MS a 3skup. od 7rokov vyssie :slight_smile: TO BY SA MI PACILO :slight_smile: bolo by prosim nieco taketo realne? Dakujem a prajem krasny den
23. nov 2012 o 12:09  • Odpovedz
@martinjasen Pekny den prajem, v prvom rade vam chcem podakovat za perfektne vymyslene skupiny podla okresu a mesiaca narodenia dietatka :slight_smile: uzasne by bolo vytvorit skupinu aj pre dvojicky napr : 1.skupina- 0-3rokov teda zeny s detmi na MD , 2.skup. 3-7rokov deti kt navstevuju MS a 3skup. od 7rokov vyssie :slight_smile: TO BY SA MI PACILO :slight_smile: bolo by prosim nieco taketo realne? Dakujem a prajem krasny den
23. nov 2012 o 16:59  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.