• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@esgal Ahoj, urcite sa budu vytvarat nove druhy skupin, do buducnosti si budu moct aj uzivatelia vytvorit skupinu podla vlastnej predstavy. Este to chvilu potrva, ale pride to :wink:
23. nov 2012 o 17:11  • Odpovedz
@martinjasen dakujem, tesim sa :slight_smile:
23. nov 2012 o 17:23  • Odpovedz
@martinjasen Ahoj, môžem sa spýtať, prečo bola komplet vymazaná téma "Manžel ma opúšťa kvôli milenke.", ktorú založila splin? Ved tam bolo skoro 100 strán, tá téma mala niekolko desiatok "lajkov" a mamičky tam prispievali jedna radosť....nechápem... :astonished:
23. nov 2012 o 21:37  •  snaží sa  • Odpovedz
@cica99 tiež som bola prekvapena, ale viem že sa tam o tom bavili, aby ju dala vymazať, že to môže jej manžel najsť. Čiže zrejme o to požiadala sama zakladateľka
24. nov 2012 o 16:29  • Odpovedz
@sashabb aha... :confused: dakujem za vysvetlenie :slight_smile: !
24. nov 2012 o 21:02  •  snaží sa  • Odpovedz
dobry den pišem ohladom toho že mam problem ked chcem prekliknut druhú stanu vo wishliste tak s ami stale zobrazuje prva strana ...da sa stym niečo robiť ?
24. nov 2012 o 23:22  • Odpovedz
@1507viki Pozrieme sa na to. :wink:
26. nov 2012 o 09:51  • Odpovedz
@martinjasen Rada by som si nechala vysvetlit, preco ste zmazali temu vo Volnej diskusii o Zverokruhoch a znameniach???
Premyslam tuho a nemozem sa logicky dopatrat k odpovedi............ :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
27. nov 2012 o 16:15  • Odpovedz
@digysa v poslednej dobe sa tu maže akosi vo veľkom...ale to čo treba nezmažú :angry:
27. nov 2012 o 16:19  • Odpovedz
@martinjasen Dobrý,23.11.2012 mi bol pozastavený inzerát Vianočné šaty,síce neprávom,lebo su to vianočné šaty,lebo na inú príležitosť sa obliecť nedajú,ale dobre.Chcem sa opýtať kedy bude odblokovaný.Dakujem.
27. nov 2012 o 17:57  • Odpovedz
@martinjasen okej budem rada
27. nov 2012 o 18:29  • Odpovedz
Dobrý deň ,nedalo by sa spraviť rozdelenie albumov?Napr: kategória Tvoríme pre deti ,veľmi sa mi páči čo všetko dokážu maminy vytvoriť ,skrášliť,bolo by to celkom dobré okienko nápadov pre tých čo sa nudia,alebo hľadajú inšpiráciu. Dali by sa tam aj jedlá ,ktoré maminy vedia na tanieri ,perfektne naaranžovať,prípadne albumy šatstva .....
27. nov 2012 o 23:12  • Odpovedz
chcem sa opytat, co znamena ked mam v odoslanej poste dva nicky oznacene hrubsimi pismenami ??? :confused: :confused: :confused:
28. nov 2012 o 09:42  • Odpovedz
@bambibam Co sa tyka kategorizacie fotoblogov, neplanujeme to rozdelit natvrdo, ale uzivatelia si mozu vytvarat vlastne kategorie pomocou mriezky. Tu je o tom clanok: http://www.modrykonik.sk/fotoblog/martinjasen/clanok/mriezka-a-vyhladavanie-pomocou-mriezky/
28. nov 2012 o 10:07  • Odpovedz
@digysa Posli mi linku na danu temu, skontrolujem to. :wink:
28. nov 2012 o 10:08  • Odpovedz
@luy Inzerat je po uprave verejny.
28. nov 2012 o 10:11  • Odpovedz
@lauritka že pošta ešte nebola prečítaná
28. nov 2012 o 11:20  • Odpovedz
@benne ah dakujem :slight_smile:
28. nov 2012 o 12:55  • Odpovedz
Pridala som inzerat, no v spolocnom bazari sa nezobrazil, vidim ho len v mojom bazari. Preco?
29. nov 2012 o 14:32  • Odpovedz
@evatm ja ho vidím medzi ostatnými inzerátmi, ten, čo má nabok otočenú hlavnú fotku

http://www.modrykonik.sk/bazar/detske-bundy-vetrovky-kabatiky/?BRAND=Disney&SIZE=92&TYPE=JACKETS&SEX=GIRLS
29. nov 2012 o 15:01  • Odpovedz
Dakujem.
29. nov 2012 o 15:06  • Odpovedz
@martinjasen Martin môžem sa spýtať aký bol dôvod na zrušenie mojej profiilovej foto? je to už druhá foto , ktorú ste mi stopli a neviem z akéhodôvodu. keďže tvár mi je jasne vidieť.. nie je vulárna foto ani neslušná. Som na nej sama, bez ďalšej osoby. Aká foto je potom vhodná ak nie tehotenská? :rolling_eyes:
29. nov 2012 o 15:09  • Odpovedz
@martinjasen ahoj, obraciam sa na teba s otazkou, preco mam stiahnuty tento inzerat?
http://www.modrykonik.sk/bazar/dojcenske-potreby-flasky-cumliky/uri9/termoska-nepouzivana-500-ml/
prepac, ale vase vysvetlenie, ze stranka je urcena pre deti a matky mi naozaj nestaci, ved preboha, termosku vyuzivaju ako matky, tak aj deti. je to taka mala nerezova vec, ktora dlhodobo udrziava chlad alebo teplo. je teda vhodna na zimu i na leto a matky detom v zime BEZNE davaju do termosky caj a to uz od ich jedneho roku zivota! :slight_smile: prepac, ze tak ironicky, ty osobne za to zrejme nemozes, ze niekto, kto nepremysla, mi stopol tento inzerat. ale ja tu nepredavam nabytok, ani lampy, spotrebnu elektroniku, ci kuchynske roboty. predavam beznu termosku, ktoru si podla mojho nazoru zaobstara pre teply napoj pre svoje deti tak 80% mamiciek, ak maju na to samozrejme financne prostriedky. poprosim ta teda, pozri sa mi na to, alebo daj avizo svojim kolegom, ktori to maju na starosti a budem velmi rada, ked tento svoj omyl napravite, dakujem.
30. nov 2012 o 08:46  • Odpovedz
@tinushka13 Aktualna fotka, co si si pridala je v uz v poriadku. :wink:
30. nov 2012 o 09:34  • Odpovedz
@mandragora22 Termoska patri na modrastracha.sk do kategorie kuchynske potreby.

Argument, ze termosku pouzivaju aj deti a matky nie je argument, kedze takmer vsetko co okolo seba vidime pouzivaju aj deti aj matky. To by sme tu mohli mat aj predaj aut, elektroniky...
- nasiel som jeden kuchynsky robot a jednu termosku na 835 000 inzeratov, takze to neberiem, ze sa to tu predava zhodne s pravidlami.

Tvoj prispevok zatial beriem ako navrh, aby sa vytvorila kategoria na podobne veci. Zvazime to.
30. nov 2012 o 09:42  • Odpovedz
@martinjasen nuz, ja sa nebudem hadat, ale myslim si, a ak mas deti, tak to urcite uznas aj sam, ze termoska je naozaj vec, ktoru vyuzivame velmi casto, hlavne v zime, skuste teda zvazit pridanie novej kategorie... dakujem za odpoved
30. nov 2012 o 10:23  • Odpovedz
ahojte skúsila som pridať inzerát aj som pridala cenu, no ked som chcela odoslať vypísal mi,že treba reálnu cenu napísať a nie to,že s dohodou.Ešte mám otázku,že čo mám písať do kolonky titulok inzerátu?Dakujem za odpoved
1. dec 2012 o 00:06  • Odpovedz
Ahjte, mam otazku. Predplatne bazar plus je pouze na 6dni ci na tyden? lebo jsme si ho zaktivovala minulou stredu v poledne a uz dnes hned rano o 8hodine ste mi odecetli na dlasi tyden. Kde je ted 1cely den a par hodin ???
4. dec 2012 o 10:29  • Odpovedz
Dobrý neviem kam inam to napisat tak sa pytam tu. Mam problem uz asi tyzden mi nejdu vkladat fotografie do bazarika. Nech skusam vsetko mozne. Ako dalej? dakujem
4. dec 2012 o 12:51  • Odpovedz
Dobrý deň, chcem sa spýtať, prečo mi nefunguje MK napr. nedá sa mi komentovať, opraviť podmienky predaja, neda sa mi odpisať na poštu pod inzeratom, zmazať vybavene inzeraty, ukazať ine komentare :/ niečo som si omylom blokla? :( ak by ste mi vedeli pomôcť dakujem
4. dec 2012 o 13:16  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.