• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
pomoc, nejde mi nahrat fotky v inzerate. toto sa mi este v zivote nestalo. co mam robit?
5. dec 2012 o 22:52  • Odpovedz
@martinjasen ahoj, prosim ta, naco tu mate tuto temu, ked do nej ani nenazriete, ako je den dlhy? vcera o takomto case som napisala, ze mi nejde nahravat fotky pri zadavani novej veci do bazaru a zatial mi nikto nenapisal, ze v com je problem.. upozornujem, ze u mna zrejme tazko, lebo vzdy fotim veci v rovnakom programe a rozliseni.. moze sa mi na to niekto pozriet? dik
6. dec 2012 o 22:34  • Odpovedz
@mandragora22 aj mne to raz robilo. Vtedy MK aktualizovali, ale nebolo vidno zmeny, lenže moja verzia Mozilla nestíhala. Skús si stiahnuť aktualizáciu Tvojho prehliadača, či nepomôže. :wink:
7. dec 2012 o 08:14  • Odpovedz
ale to nejde ani mne to vkladanie fotky do inzeratu a to uz asi tyzden.. a tiez som sa pytala preco a odpoved ziadna.. :frowning2:
7. dec 2012 o 19:22  • Odpovedz
Preco sa mazu cele prediskutovane temy? Fajn, chapem ak sa zvrtne v hadku, tak sa zamkne, to kedysi bolo postacujuce.... Dnes sa rovno zmaze... Aj ked na zakladatelkino poziadanie,,,, stacilo by zamknut,,, niektore prispevky v kazdej teme su z ktorych si mozeme vela vziat,,,, no zial nie je mozne si ich spatne precitat, lebo tema zmazana!!!! Diskusne forum tu ide na MK bokom.... Uz to tu je iba o bazari (aj tu je zasah adminov velmi casty), a "chvalenim" sa na fotoblogoch :frowning2: velmi sklamana z celeho MK...
8. dec 2012 o 07:55  • Odpovedz
admin,zmazali ste mi inzerát na bylinkovú masť na bolesti chrbtice a pohyb.aparátu,lebo nepatrí medzi veci pre mamičky vhdodné..ok,rešpektujem,ale poznám nemálo mamičiek,ktoré majú bolesti chrbta atď.a možno by im to pomohlo...nie som žiadny veľkopredajca,mastičku 1 kus som mala naviac a chcela som pomôcť :wink: myslím,že trochu viac vidieť súvislosti by bolo vhodné,ďakujem za prečítanie,Jana
8. dec 2012 o 09:10  • Odpovedz
@martinjasen bol mi bloknutý inzerát na detskú hračku, garáž pre autíčka. vraj foto je stiahnutá z netu, alebo nie je moja :confused: :fearful: zaujímalo by ma, podla čoho tak usudzujete, pretože tú foto som spravila v našej obývačke :dizzy_face:
9. dec 2012 o 14:57  •  2 deti  • Odpovedz
@dosa Problem je v tom, ze nepredavas krabicu, ale veci v nej, preto pridaj este fotku hracky. Dakujeme
10. dec 2012 o 09:20  • Odpovedz
@martinjasen dakujem, beriem na vedomie
10. dec 2012 o 17:18  •  2 deti  • Odpovedz
@mariosmykal
@martinjasen ahojte, chcela by som vas poprosit o pomoc.
pri znizovani cien na bazari sa mi pri niektorych veciach po zadani novej ceny nezobrazuje "zeleny obdlznik" s napisom "zlava". zobrazuje sa sice po otvoreni inzeratu, ale nieje viditelny na stranke s ponukou s ostatnymi inzeratmi. (napisala som to sice ako tatar, ale dufam, ze ste ma pochopili :wink: )
http://www.modrykonik.sk/bazar/predajca/haley7897/ - priklad. detske ciapky + rukavice su zlacnene, ale nieje to viditelne. zobrazi sa to az po kliknuti na inzerat. takychto inzeratov je tam viac.
dakujem.
12. dec 2012 o 11:18  • Odpovedz
@haley7897 Posli mi do IP linky na inzeraty, kde sa to zle zobrazuje. Preposlem to kolegovi, ktory to ma na starosti. :wink:
12. dec 2012 o 11:26  • Odpovedz
@martinjasen ok, preposlem. dakujem
12. dec 2012 o 11:31  • Odpovedz
Pekny den,

ak vam nejdu upozornenie, ano vieme o tom a opravujeme to. Prosim o trpezlivost. Dakujeme.

Martin Durina
Asmira Team
13. dec 2012 o 10:07  • Odpovedz
Upozornenia uz funguju. Dakujeme za trpezlivost.

Pekny den,

Asmira Team
13. dec 2012 o 10:33  • Odpovedz
hello
da sa nejak vlozit ticker v kratkej sprave ?? funguje tu nejaky code ?? html, url.. ??? aby sa ale zobrazoval, nie ako link
alebo potom ci sa da dat do profilu ??
15. dec 2012 o 00:14  • Odpovedz
@martinjasen
Ahoj, na MK moze mat jeden a ten isty uzivatel vytvorene 2 ucty? Jedn ako Pro shop a jeden sukromny? Dik vopred za odpoved.
17. dec 2012 o 09:02  • Odpovedz
@lauritka Ak vlozis html do spravy, nezobrazi sa.
17. dec 2012 o 09:52  • Odpovedz
@hajanka Mozne to je, zalezi to vsak od individualnej dohody.
17. dec 2012 o 09:53  • Odpovedz
@martinjasen aha, dakujem, myslela som si ze to nie je mozne mat taketo dva ucty, davnejsie som chcela prejst na pro a dostala sa mi informormacia, ze nemozem mat aj pro aj bezny ucet, ze potom mozem fungovat len cez ten pro.
17. dec 2012 o 09:58  • Odpovedz
@hajanka Tvoja informacia je spravna, ale aj ta moja je spravna. :wink:
17. dec 2012 o 10:08  • Odpovedz
@martinjasen asi nechapem..... tak mozem mat 2 ucty (jedn pro a jeden bezny) alebo nie? :slight_smile:
17. dec 2012 o 10:11  • Odpovedz
@martinjasen minule som si ale klikla na niekoho profilovu fotku, skoda , ze som zabudla meno a mal tam mini ticker z jednej stranky, tak som sa cudovala ako ho tam dostali, normalne sa zobrazoval .... :confused: :confused: :confused: nejaky kod teda musel fungovat nie ???
17. dec 2012 o 10:27  • Odpovedz
@lauritka Mozno este niekde su miesta, kde sa da vlozit html. Do spravy vsak urcite nie.
17. dec 2012 o 10:33  • Odpovedz
@hajanka Napis mi do IP ako by si si to predstavovala. Je to na vzajomnej dohode.
17. dec 2012 o 10:34  • Odpovedz
@martinjasen jasne a do profilu nejak ?? :confused: a teda ine kody nefunguju vobec ?, bbc code, url ...
17. dec 2012 o 11:07  • Odpovedz
@lauritka Pozri ak to niekde das a my si to vsimneme tak programator to tam zakaze. Kedze nechceme, aby sa zverejnovala cudzie html na nasej stranky. Ohrozuje to bezpecnost a stabilitu nasej stranky.
17. dec 2012 o 11:09  • Odpovedz
@martinjasen a ani neplanujete v buducnosti nejake tie tickery ??
17. dec 2012 o 11:13  • Odpovedz
17. dec 2012 o 11:15  • Odpovedz
17. dec 2012 o 11:23  • Odpovedz
@martinjasen myslíte si,ze pre PRO predajcov su tieto fer podmienky predaja??
Za tovar sa platí dopredu záloha 10e pre registrovaných užívateľov a 20e pre neregistrovaných. Ak tovar nebude dodaný do 4 pracovných týždňov od prijatia zálohy, má kupujúci právo na vrátenie zálohy. V prípade neprevzatia tovaru sa záloha nevracia!!!

Ak je tovar raz objednaný, peniaze nie je možné vrátiť, kým tovar nepríde, jedine ak by prišiel daný tovar poškodený.

Balíčky posielam vždy doporučene prípadne dobierka.

Ak máte záujem o tovar a neviete či vám bude dobrý, môžeme vám zaslať miery, ktoré udáva výrobca. Za tieto miery však nezodpovedáme, preto reklamácia z dôvodu, že vám daná veľkosť nie je dobrá, nebude uznaná.

Výmena tovaru nie je možná. Ak by však tovar prišiel poškodený, samozrejme sme ochotní Vám peniaze vrátiť.
17. dec 2012 o 19:53  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.