• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
ahojte, prosím pomôžte.
... nejde mi pridať inzerát ani fotku, nie som v pro konte, zatial som normálna,
Nejde mi to
Napr. Keď chcem zmazať inzeráty tak si ich odklikám idem dole na kolonku zmaž, kliknem na to a len mi preblikne obrazovku, hodí ma na začiatočnú ponuku inzerátov ale nezmaže nič.
Alebo keď odpisujem záujemcom tak si napíšem text, kliknem odoslať a zas mi preblikne obrazovku ale neurobí nič, tak potom si musím skopírovať text a vložiť ho hneď ako dám odpovedať a vtedy mi ho odošle.
Alebo keď pridávam nový inzerát tak mi to nereaguje ani na značku, musím dať Ďalej (píše mi tam dalejskeho) a až keď ma to upozorní že tam nemám značku tak mi to povolí pustiť značku, no aj tak mi tam dá inú, konkrétne dopodopo.
Už som skúsila aj podla vášho návodu ten reštart ctrl a F5, nepomohlo.
prosím pomôžte mi :(
18. dec 2012 o 09:32  • Odpovedz
@martinjasen skúsila som, nepomáha :(
18. dec 2012 o 13:41  • Odpovedz
@majkokova V tom pripade musis nahlasit chybu: http://www.modrykonik.sk/bugreport/

Budeme potrebovat viac informacii, aby sme ti vedeli pomoct.
18. dec 2012 o 13:44  • Odpovedz
@martinjasen vraj sa to už rieši tak uvidím, Ďakujem si zlatý :wink:
18. dec 2012 o 13:46  • Odpovedz
@martinjasen
Ahoj Martine..
priznam se, ze cekam , zda na mne pri otevreni stranek vykoukne aspon Snehulak..nejaka ozdobicka, nejaky obrazek...ve znameni Vanoc..a Svatku...
Vim, ze vune jehlici se nedockam, snezit tu nebude..vanocni pisnicku neuslysim.. :wink: ale nejake vanocni ozdoby na strankach MK by neslo pridat? :wink:

Za par dni jsou Vanoce....slo by sem"fouknout trochu nalady" prostrednictvim "cehokoliv? :sunglasses:
dekuju :slight_smile:
19. dec 2012 o 13:14  • Odpovedz
potrebujem poradit...neviem preco,ale nechce mi nacitat komentare-akekolvek a ani mi nechce pridat fotky do fotoblogov...mohli by ste sa na to prosim pozriet?dakujem
19. dec 2012 o 20:06  • Odpovedz
@mariosmykal
Myslela jsem si, ze tu nikdo neni..ale videla jsem, ze jsi vital novou uzivatelku MK..tak toho vyuziju..

neodpovedel jsi mi v jedne teme..zkusim tuto Temu...a zaroven jde o jiny duvod pro odpoved :wink:
Jde o muj prispevek hned tu nahore..je pro Martina..ale muzes odpovedet i TY :wink:
Kopiruju:
Ahoj Martine..
priznam se, ze cekam , zda na mne pri otevreni stranek vykoukne aspon Snehulak..nejaka ozdobicka, nejaky obrazek...ve znameni Vanoc..a Svatku...
Vim, ze vune jehlici se nedockam, snezit tu nebude..vanocni pisnicku neuslysim.. ale nejake vanocni ozdoby na strankach MK by neslo pridat?

Za par dni jsou Vanoce....slo by sem"fouknout trochu nalady" prostrednictvim "cehokoliv?
dekuju
20. dec 2012 o 12:24  • Odpovedz
@irriss ihneď aj dopovedám :slight_smile: Zatiaľ sme nad tým nepremýšľali, ale porozprávame sa o tom. Momentálne sme v rámci vizuálu menili len logá, ostatok ostal bez zásahu. Ďakujeme ale za pripomienku :slight_smile:

Pekný deň
20. dec 2012 o 12:29  • Odpovedz
@julianka777, ak problém ešte pretrváva, skús tento postup na jeho odstránenie: http://www.modrykonik.sk/bugreport/

Pekný deň :slight_smile:
20. dec 2012 o 12:31  • Odpovedz
@mariosmykal
Vsimla jsem si "zasnezeneho konika"..... :wink:

Moje dcerka ma na webu svou vlastni "poradnu"..je ji 13 let..meni neustale pozadi...
proc zde nelze rozhodnout "bleskem"..vzdyt jsou Vanoce..za dverma.. :wink:
Mela tu byt vanocni atmosfera uz aspon14 dni :wink:To neni vytka!To je povzdech.. :wink: :slight_smile:
20. dec 2012 o 12:33  • Odpovedz
@mariosmykal zazracne mi to od rana ide :slight_smile: ale aj tak dakujem :wink:
20. dec 2012 o 12:33  • Odpovedz
kde nájdem pravidla čo sa môže dávať do fotoblogu? dakujem
29. dec 2012 o 00:58  • Odpovedz
kde nájdem príspevky, ktoré som si označila ako "Páči sa mi to" pod textom? existuje vôbec také, že uvidím niekde zoznam "dobrých myšlienok", ktoré som si označila, aby som nemusela označiť 800 stranovú diskusiu? vopred ďakujem za odpoveď
29. dec 2012 o 01:16  • Odpovedz
@traktor dakujem
29. dec 2012 o 07:43  • Odpovedz
@martinjasen chcem sa spystat, ci ste nerozmyslali, aby sa do bazara pridala aj sekcia predam knihy pre dospelych. Myslim, ze nielen mamicky na materskej maju cas na dobru knihu a tato jedna veci mi tu na bazare chyba. A viem, ze toto je bazar pre mamicky, ale ked tu mozu byt opasky, penazenky a kabelky :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:. Vdaka za odpoved.
31. dec 2012 o 16:04  • Odpovedz
@martinjasen chcela by som sa spytat, ako si niekoho odstranim z priatelov?
5. jan 2013 o 14:25  • Odpovedz
5. jan 2013 o 14:35  • Odpovedz
juchu, dakujem, ja nad tym maturujem uz par tyzdnov :slight_smile:
5. jan 2013 o 15:21  • Odpovedz
mna by zaujimalo, ze preco nemoze byt v bazari v inzerate aj foto orifinal od predajcu, zo stranky. mam vec nafotenu, ale pridala som tam aj foto vyrobcu a inzerat mi je stopnuty. preco? nemam tam vodotlac, reklamu a vec mam aj mnou nafotenu. preco tam ta jedna profi fotka vadi? ved je dobre, ked kupujuci vidi, ako ta vec vyzerala, ked bola nova a ako vyzera teraz po pouzivani. vie si aspon pozriet, kolko je znicena a pod. niekto tu moze vsetko, niekto nic.
11. jan 2013 o 08:02  • Odpovedz
Ahojte,
ja by som sa chcela opytat,ci sa moze moj manžel tiež zaregistrovat na MK,samozrejme by to bolo z nasho pc,tá istá IP adresa.Nechcem(preto to doteraz nemal povolene :grinning: :sunglasses:) aby to vyznelo ako podvod s duplicitnym nickom :frowning2: dakujem
11. jan 2013 o 16:40  • Odpovedz
@martinjasen chcem sa spytat este raz, mozu sa tu zverejnovat recepty v albumoch s fotkami jedal a postupmi ako co pripravit?
11. jan 2013 o 23:01  • Odpovedz
dobry den mam problem neviem ako to mam vyriešit,,,mamička nespokojna hodila mi velmi zle hodnotetie ,,moje prve snažila som to riešit tym že mi vrati veci naspet a ja jej tiež a všetko bude ok kedže to bola vymena len že ona odmieta napriek to mu že pisala že je nespokojna z vecami,,,dostala uplne nove značkove teplaky leginy a nosene haremky s ktorimi mala problem kde bolo uvedene že nie su nove a asi čakala aj tie nove,,,tak preto je nespokojna ,,kazi mi to obchodik tak neviem ako to mam riešit ked nechce uzmierenie napriek tomu že som sa jej aj ospravedlnila ak došlo k neakemu nedorozumeniu kvoli tomu že som si nie čo ja nevšimla,,,a taktiež čo sa tyka aj čiernej listiny ak tam budem tak a nevyrieši sa to asi zanevrem na modry konik ked že sa to nebude dat doporiadku,,,,,prosim poradte,,,,dakujem
13. jan 2013 o 09:19  • Odpovedz
vie mi niekto poradit z predchadzjucim prispevko??????????????? neako nemam odozvu dakujem
14. jan 2013 o 13:03  • Odpovedz
@vefi89 ta pani vobec nechce somnou diskutovat tak neviem či to mam jej poslat alebo komu?dakujem
14. jan 2013 o 14:19  • Odpovedz
@nana88 a vari si to nečítala? myslím je tam dosť podrobný postup. máš to poslať jej, aj adminovi, t.z. alebo martinjasen, alebo mariosmykal
14. jan 2013 o 16:34  • Odpovedz
Ahoj chcela by som sa spytat preco mi bola po 2 rokch pozastavena profilova fotka?vraj nevyhovuje,nechapem preco ked vyhovovala 2 roky
14. jan 2013 o 16:40  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz
@jania023 aj by som ti odpovedala za nich, ale bola by som zrejme stopnuta :sunglasses:

Mňa by osobne zaujímalo, prečo sa mažu príspevky keď niekto napíše velkymi písmenami. Je to trochu odveci, nakoľko nasledujuce prísevky odpovedajú na vymazaný príspevok, a tym pádom neviem o čom to celé je!
Mali by ste uvažovať o upravení podmienok MK, keďže viete upravovať nadpis diskusie s tym, že potom vyznie diskusia uplne inak ako bol zámer alebo dokážete upravovať príspevky aby bol vraj lepšie chápateľný :rolling_eyes: Preto si myslim, že nieje vôbec problem upraviť tie velké písmená na malé a daný príspevok tam nechať.
14. jan 2013 o 18:48  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.