• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@sashabb no viem,že odpovedali na to veľké písmo, že vraj sa zle číta :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nuž, na posúdení každého....
14. jan 2013 o 18:49  • Odpovedz
@jania023 asi preto, že nie je aktuálna :grinning: :grinning: :wink: môžeš mať o dve vrásky viac :grinning: :grinning: :wink:
tak treba dnešnú :sweat_smile: :wink:
14. jan 2013 o 18:50  • Odpovedz
@macamac jaaaj takze ak mi narastie nos to musim aktualizovat foto? :sweat_smile: no dobre... :grinning: ale slubujem ze nic sa nezmenilo ani len vlasy mi nenarastli tak neviem,asi som sa im nepacila na fotke ale ja zato nemozem to moji rodicia :stuck_out_tongue_closed_eyes: i ked naozaj nechapem preco to mazu..mohly by sa nato vyjadrit aby som aj ja vedela ze fotky treba menit kazde cca 6 mesiacov alebo inak neviem @sashabb
14. jan 2013 o 19:49  •  1 dieťa  • Odpovedz
@jania023 :grinning: :grinning: :grinning: no si zlatá :wink: vidím,že si to pochopila :grinning: :wink:

aj po každej plastickej operácii, vieš no, sú to zmeny-už to nie si akože ty :grinning: :grinning: :wink:
14. jan 2013 o 20:13  • Odpovedz
@macamac inak raz sa mi stalo ze som si z manzelom zmylila mesacnik a prisla kontrola :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a oni si nic nevsimly :grinning: ze pozorovaci efekt suprovy..manzel holohlavy a ja blondina :grinning: ta to asi aj tu tak te zrazu im nevyhovuje foto a poredtym ho asi prehliadli ci co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. jan 2013 o 20:15  •  1 dieťa  • Odpovedz
@macamac no dobre nesrandujem bo niekoho nahnevame a vsetko nam to tu pomazu a aj nas :grinning:
14. jan 2013 o 20:16  •  1 dieťa  • Odpovedz
@jania023 počkaj...aký mesačník? šak nechápem :grinning:
14. jan 2013 o 20:17  • Odpovedz
@macamac sak normalne ze elektricenku na bus..revizor kuka na elektricenku potom namna a ze dakujem slecna :grinning: pridem domov a manzel namna ze draha ako je mozne ze mam tvoj mesacnik? :grinning: a ja naneho no super akurat ma kontrolovali revizory :stuck_out_tongue_closed_eyes: ta asi som sa podobala
14. jan 2013 o 20:22  •  1 dieťa  • Odpovedz
@jania023 :grinning: jaaaj, ja že to nejaký časopis-že napr. mesačník Emma :grinning: :grinning: :grinning:
to vieš, ja chodím len autom, bývam na dedine... :grinning: :grinning: :wink:

ale nás pomažúúúú :grinning: :grinning:
14. jan 2013 o 20:39  • Odpovedz
@macamac tak uz budeme dobre a mozno nas nechaju :wink:
14. jan 2013 o 20:40  •  1 dieťa  • Odpovedz
@martinjasen Dobrý večer,mňa zaujíma prečo ste mi zmazali diskusiu bez vysvetlenia :confused:
Hoci,na druhej strane som aj rada-no poprosila by som vysvetlenie-dakujem.
14. jan 2013 o 22:03  • Odpovedz
@nela82 ktora diskusia to bola?
16. jan 2013 o 11:57  • Odpovedz
@latvia no to je uz uplne jedno,kedze je cela vymazana..ja som mala stale pocit,ze diskusie sa tu len ak uzamknu-no mýlila som sa.Vyjadrenie som samozrejme nedostala-nevadi.
16. jan 2013 o 12:07  • Odpovedz
@nela82 ak mi pospises o com diskusia bola mozno ti budem vediet odpovedat. vacsina diskusii sa iba zamkne, ale su diskusie, kde sa jedna vacsinou o komerciu alebo ine veci ktore sa hned mazu....
16. jan 2013 o 12:09  • Odpovedz
@latvia ziadna komercia to nebola...nic podobne-ani vylgarnosti to neboli...Nebudem to dalej riesit-som aj rada,ze ju zmazali..
16. jan 2013 o 12:11  • Odpovedz
Ahojte. @martinjasen odklikla som páči sa mi jednej babe z fotoblogu a ona sa mi aj tak stále objavuje v oblubených a pre priatelov. Prečo?
20. jan 2013 o 09:11  • Odpovedz
Ahojte. @martinjasen @mariosmykal viem si niekde pozrieť oblúbené albumy? Vidím funkciu "oblubené fotky" v kolonke "Môj učet" ale neviem nájsť oblúbené albumy. Prípadne ak sa to nedá pozrieť, tak neuvažujete nad tým, že pridať k "oblubené fotky" aj "oblubené albumy", aby som nemusela dávať lajk na celý fotoblog užívatelky, ale kliknem si len na album, ktorý sa mi páči a viem sa k nemu neskôr vrátiť. Bolo by to možné?
21. jan 2013 o 08:49  • Odpovedz
@zuzana581 Nie je zaroven aj tvoja priatelka? Veci od nej sa ti prestanu zobrazovat az od momentu ked odklikne paci sa mi to. Takze v zalozke este mozes vidiet jej starsie prispevky.
21. jan 2013 o 22:07  • Odpovedz
@zuzana581 Funkciu oblubene albumu zatial nemame. Porozpravam sa o nej s kolegami, ale neslubujem.
21. jan 2013 o 22:09  • Odpovedz
@martinjasen @zuzana581 ta funkcia aj mne chyba...a co sledujem,tak viacerym..kedze je to dost casta otazka vo fotoblogoch...ja to zatial riesim tak, ze bud oznacim cely fotoblog, ze sa mi paci..alebo si kliknem na niektoru fotku v albume a tam je moznost na fotke *pridaj do obľubených fotiek* alebo pod fotkou *pridaj do kolekcie*....to si potom najdem ulozene vo svojom fotoblogu na pravej strane a staci kliknut na fotku a rozkliknut si cely album..
22. jan 2013 o 06:54  • Odpovedz
@traktor Aha, ďakujem za tip.. Myslela som, že ak si dám foto do oblubených, tak sa mi ukáže len jedna fotka.. Mne osobne by sa páčila funkciu oblúbené albumy, lebo napríklad nie všetko od nejakej maminy sa mi páči, alebo chcem vidieť a ak má jeden album, čo ma zaujíma, tak si ho potom ukladám do oblubených v pc a pohodlnejšie by mi to bolo, keby som to mohla mať tu.
22. jan 2013 o 10:53  • Odpovedz
@martinjansen Dobrý deň, nestíham čítať 291 strán v tejto diskusii, ale ak som správne pochopila, tak srdiečko , ktoré sa mi prvýkrát v živote objavilo v profile bolo pridané administrátormi stránky, alebo už aj to prvé mi niekto poslal? dá sa to nejakým spôsobom aj zistiť kto? a môžem ho poslať ďalej viackrát, alebo len raz? ďakujem a prajem kráásny dník.Jana :slight_smile:
22. jan 2013 o 11:19  • Odpovedz
@dzina ak môzem, odpoviem ti ja :wink: ..poslal ti ho niekto..kto, to nezistis..ale v podstate je to jedno, dôlezite je, ze ked ti ho ten niekto posielal, tak myslel prave na teba :wink: ..ak mas jedno srdce, môzes ho poslat len raz....staci nan kliknut, napisat nick toho, komu ho chces poslat a odosles..
22. jan 2013 o 20:17  • Odpovedz
@traktor,dakujem....a teraz vsimam ze som to nespravne adresovala @martinjasen a nie jansen,ospravedlnujem sa :wink:
22. jan 2013 o 20:38  • Odpovedz
@martinjasen dobrý večer. Vedeli by ste mi poradiť, z akého dôvodu sa neviem pridať do ktorej koľvek skupiny? umožňuje mi to pridať sa do 16 skupín, ale viac tam nevidím. Kamarátka mi poslala link, aby som sa pridala do skupiny, kde je aj ona, ale po kliknutí na link sa mi ukázali len tie ostatné skupiny (tých 16) .. mohli by ste mi s tým pomôcť niekto?? ďakujem
22. jan 2013 o 23:12  • Odpovedz
@butterfly22 ahoj, vojdi do fotoblogov, na lavej strane mas zoznam skupin, klikni na to...je tam 16 rôznych skupin..vyber si, do ktorej sa chces pridat napr. Radi parádime svoje detičky ..vedla toho mas okienko *pridaj sa ku skupine* ..klikni na to a potvrd to a uz si v skupine ...ci mas s niecim inym problem?
22. jan 2013 o 23:23  • Odpovedz
@traktor no s iným mám problém.. kamoška mi poslala tento link: http://www.modrykonik.sk/skupina/24/
ja keď na to ťuknem, ukáže sa len tých 16 skupín, čo si hovorila aj ty, ale ako mám vojsť do tejto? už som to skúšala s viacerými a ani jedna nešla... neviem, kde je problém
22. jan 2013 o 23:46  • Odpovedz
@butterfly22 uz viem kde je problem..ona ti dala link na skupinu, v ktorej je ona..ked ty na nu klknes, tak ta hodi na zoznam vsetkych 16 skupin, nie na tu konkretnu a to preto, ze ty v tej skupine nie si..ona ano...cize ona ti musi napisat nazov tej skupiny, nie dat na nu link a ty sa tam pridas..lebo cez link ta to tam nepusti..pusti len clenov skupiny :wink:
22. jan 2013 o 23:56  • Odpovedz
Dobry den, od rana mi ukazuje skoro pri kazdom prispevku tu istu fotku zeny s dietatom. Nikdy predtym som sa s tym nestretla. MK pozeram cez safari na ipade.
28. jan 2013 o 10:04  • Odpovedz
@vevejiska ešte by bolo fajn, keby si to adresovala presne niekomu konkrétnemu z Asmira tímu :wink:
napríklad @martinjasen
ale teraz už nemusíš :wink:
myslím, že si to už všimne :slight_smile:
28. jan 2013 o 10:50  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.