• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@magimary aha, to som netusila :confounded:
28. jan 2013 o 10:53  • Odpovedz
@vevejiska Pozrieme sa na to. :wink:
28. jan 2013 o 10:53  • Odpovedz
28. jan 2013 o 10:54  • Odpovedz
Ahoj mam taky problem asi take 3 dni ked pišem inzerat a chcem vložit foto tak tu foto mi neuloži ,proste nechce mi ju zobrat a inzerat sa neda uverejnit ,kde je problem napište čakam na odpoved vladka
28. jan 2013 o 11:30  •  2 deti  • Odpovedz
Ahojte chcem sa opytat nechce mi načitat a vložit foto do inzeratu čo sa stalo predtym mi to v pohode iško asi take 3 dni už nejde napište dik vladka
28. jan 2013 o 12:50  • Odpovedz
Preco v inzerate nemoze byt pridana aj original foto od predajcu. bez reklamy, ale aby bolo vidiet, ako vec vyzelala nova. ????????
30. jan 2013 o 09:27  • Odpovedz
Ahojte, mám otázku, štandardne keď vkladám príspevok do verejnej diskusie a odkazujem na nejakú internetovú stránku, názov webovej stránky načíta celý a stránku po zadaní príspevku viem otvoriť. Dnes sme 3 užívateľky vytvorili novú skupinu "Nosíme naše deti", kde po vložení príspevku mi externú stránku odseklo, odkaz nie je funkčný. Prečo odkazy na ostatné internetové stránky v tejto skupine usekne, pričom v klasických diskusných témach to nerobí? Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.
1. feb 2013 o 21:51  • Odpovedz
@stanislavao asi aby poniektoré harpie neklamali o stave
2. feb 2013 o 07:10  • Odpovedz
@martinjasen Dobrý deň, mám otázku, štandardne keď vkladám príspevok do verejnej diskusie a odkazujem na nejakú internetovú stránku, načíta celý názov webovej stránky a stránku po zadaní príspevku viem otvoriť. V skupine "Nosíme naše deti" som odkazovala na viaceré stránky či už priamo v príspevku alebo v komentári pod príspevkom - adresu na externú stránku odseklo, odkaz nie je funkčný. Prečo odkazy na ostatné internetové stránky v tejto skupine usekne, pričom v klasických diskusných témach to nerobí? Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.
2. feb 2013 o 12:27  • Odpovedz
@martinjasen Dobrý deň, mala by som otázku, už tri alebo štyri dni neviem odpovedať na inzeráty, píšu mi mamičky ktoré majú záujem o ponúkané veci a keď dám odpovedať záujemcovi, vyhodí ma na vrch stránky a odpoveď napísať neviem. Čo to má znamenať? Vďaka.
6. feb 2013 o 18:37  • Odpovedz
6. feb 2013 o 19:06  • Odpovedz
@martinjasen ahoj, najdem niekde zoznam sukromnych tem, tak ako to bolo kedysi v starsej verzii modreho konika? ak ano, kde najdem ten zoznam sukromnych tem? dakujem!
7. feb 2013 o 21:52  • Odpovedz
@mandragora22 Zoznam sukromnych diskusii uz nie je viditelny. Kedze su to sukromne skupiny musi ta do nich pozvat ich zakladatel.
8. feb 2013 o 09:50  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
8. feb 2013 o 21:40 • stukacik
@martinjasen Od zmien na MK dna 7.2. mi nefunguje spravne vyhladavanie medzi inzeratmi ... dam hladanie podla velkosti, vpisem velkost oblecenia (dospelacku) a ako prve mi vyhodi vsetky inzeraty zo sekcie tehotenske oblecenie... predtym mi to pekne ukazovalo na striedacku zo vsetkych oddeleni, podla toho kedy bol inzerat realne pridany prip. aktualizovany, teraz mam na prvych x stranach len same tehotenske oblecenie :unamused: da sa to nejak opravit aby to fungovalo ako v minulosti?
9. feb 2013 o 14:27  • Odpovedz
Dobrý deň, chcem sa spýtať, že keď píšem krátku správu, tak mi ju zobrazuje v mojom fotoblogu, ale na nástenke nie, čiže druhý nemajú ako vidieť moje príspevky..Mohla by som poprosiť o radu ako mám ďalej postupovať či ako to riešiť??
Ďakujem
11. feb 2013 o 12:34  • Odpovedz
Zdravím.. keď ste zaviedli funkciu "obľúbené fotky", zdalo sa mi to zaujímavé.. ale len do momentu, kedy sa tieto fotky dali vyhľadať u mňa vo fotoblogu a tak ktokoľvek navštívil môj fotoblog, mohol si v nich listovať... Tak som si ich zrušila.. Vadilo mi aj to, že ste ztverejnili, komu sa páči diskusia, či otázka.. tam som to tiež riešila "odstúpením like-u" , a nebolo ich málo. Najnovšie, skupiny do ktorých patrím, opäť raz všetky pekne zverejnené v mojom fotoblogu. Pýtam sa, prečo? A dnes čerešnička, medzi "priatelia a obľúbení" zverejnené, kto a do ktorej skupiny práve vstúpil. To už je fakt aj na mňa priveľa.. cítim sa príliš sledovaná :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

@admin
11. feb 2013 o 14:05  • Odpovedz
@martinjasen mam iez podobny problem s vyhladavanim od 7.2. - ked vyhladavam podla slova, tak mi ukaze vzdy len par inzretaov (2-5), pritom pise, ze naslo trebars 118 inzeratov, ktore vyhovuju mojim kriteriam, avsak tie sa nezobrazuju. musim sa preklikat postupne cez vsetky kategorie, aby som sa mi zobrazili, co je priserne zdlhave.. :(
11. feb 2013 o 19:20  • Odpovedz
@martinjasen Dobrý deň, chcem sa spýtať, že keď píšem krátku správu, tak mi ju zobrazuje v mojom fotoblogu, ale na nástenke nie, čiže druhý nemajú ako vidieť moje príspevky..Mohla by som poprosiť o radu ako mám ďalej postupovať či ako to riešiť??
Ďakujem
11. feb 2013 o 20:35  • Odpovedz
@martinjasen to co zase za novinka s tymi farbami v inzeratoch??? :confused: :rolling_eyes: to ako mam zadat farbu veci, ktora je dvoj alebo trojfarebna? :sweat_smile: :confused: to mam vsade davat ze sialene mnohofarebne? no to je trosku od veci, nie? ked je tam pasikavy svetrik v dvoch farbach, tak mi k tomu teda dost nejde, ze sialene mnohofarebne :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

a okrem ineho...preco ked som vsade zadala farbu, tak mi nejdu aktualizovat vsetky inzeraty naraz? :rolling_eyes: musela som to aktualizovat pracne po jednom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
11. feb 2013 o 22:45  • Odpovedz
@pa3ciaaa Za opakovane zverejnovanie ziadosti o hlasovanie a spravy obsahujuce vulgarizmi sa tvoj fotoblog nezobrazuje vo vsetkych fotoblogoch do 8.3.2013.
12. feb 2013 o 09:40  • Odpovedz
@benne Zverejnujeme iba tie informacie, ktore su verejne pristupne a kazdy si ich vie kedykolvek dohladat - oznacenia paci sa mi, clenstva v skupine.

Co sa tyka Oblubenych fotiek, tie sa urcite nezverejnuju vo tvojom fotoblogu a nie su viditelne pre ostatnych. Mozno si myslela kolekcie. Tie ano.
12. feb 2013 o 09:46  • Odpovedz
@martinjasen ale to nebola ziadna sutaz na zhananie hlasov a ani v jednej sprave som nemala priamo napisany ziadny vulgarizmus...kazda druha, tu ma odkaz na foto do supermamy..ktore sa zobrazuju v ich relacii, ale v ziadnom pripade sa tam nezhanaju ziadne like-y, nakolko to nie je sutaz..ani nic podobne, takze osobne si myslim, ze toto pozastavenie nema ziadne odovodnenie..podotykam, ze som vam aj preposielala link na tuto foto a tak isto aj tu spravu, ktora mala ,,vraj´´obsahovat vulgarizmus...ale neobsahovala...teda urcite nie priamo napisany, ale s cenzurou, co si myslim, ze nie je trestne..takze to uz si vazne mozem zbalit svoje svestky a vykaslat sa na toto tu..kedze som nijako priamo neporusila pravidla..aspon si toho nie som vedoma..
12. feb 2013 o 10:56  • Odpovedz
@martinjasen Ok, dakujem za odpoved. Dôvod, prečo som si myslela, že oblubene fotky sú verejne prístupné v mojom fotoblogu je, že to nie je vôbec jasné, či sú, či nie. Kolekcie sú viditeľné, ale overila som si, že obľúbené fotky nie. (vid foto)

Ďalšia vec, moje členstvo/á v skupinách nebude viditeľné, pokiaľ si nastavím fotoblog na najužšie súkromie, správne?

Prajem pekný deň
12. feb 2013 o 11:01  • Odpovedz
@benne To zobrazovanie oblubenych fotiek skonzultujem s kolegom, ci sa tam neda doplnit aspon nejaky text, ze to vidis iba ty.

Box, v ktorych skupinach si vo fotoblogu bude viditelny iba pre priatelov ak si v nastaveniach sukromia nastavis - iba pre priatelov. Dokne sa to vsak aj ostatnych informacii o tebe, ktore si zadala v nastaveniach.
12. feb 2013 o 11:10  • Odpovedz
@martinjasen áno, viem, s tým rátam, žiaľ to zobrazovanie skupín mi už fakt prekáža, ale som rada, že sa to dá riešiť aspon takto.. a kto bude chcieť vedieť zvyšok informácií, sa opýta :grinning:
12. feb 2013 o 11:18  • Odpovedz
chcela by som sa opýtať, či sa popri všetkých zmenách v bazariku neplánuje aj možnosť označiť si predávajúcu ako negatívnu osobu (mám s niekym negatívnu skúsenosť, ale napríklad sme zrušili obchod, hodnotenie sme si nedali a chcem si ju označiť, aby som ju omylom opäť nekontaktovala) - nedalo by sa to nejako? A tiež sa chcem opýtať, či sa predsa len nedá zaviesť rozlíšenie pozitívnych a negatívnych hodnotení? Dosť by to pomohlo. ďakujem
12. feb 2013 o 16:13  • Odpovedz
@martinjasen Prosím ťa, to s tými farbami v bazári ostane? Prosím nie!! Vela mamín sa na to sťažuje a verím tomu, že zo 100 kupujúcich to použije maximálne jedna.. Obťažuje to, pretože vela vecí sa nedá definovať farebne.. Potom sú niektoré veci znevýhodnené a hlavne predavajúce nešťastné, lebo "hodinu" rozmýšlajú, akú farbu si vybrať.. Prosím, prosím, prosím zrušte to.... :slight_smile: Alebo to nechajte len ako volitelnú možnosť (nie povinnú) pri zadávaní inzerátu.. Vopred ďakujem za odpoveď..
12. feb 2013 o 16:36  • Odpovedz
12. feb 2013 o 16:55  • Odpovedz
Zdravím,

chcem upozorniť na túto smutnucku osobu, ktorá sa neustále vracia do fotoblogov. Pokiaľ by neútočila slovne na tehotné ženy s prianím všetkého, len nie dobrého, asi by som to riešila IP, ale toto je už fakt moc.

http://www.modrykonik.sk/fotoblog/smutnuckaaaa/ mala takú istú fotku dieťaťa v profile ako http://www.modrykonik.sk/fotoblog/sebieli/ ktorá zas má také isté inzeráty ako www.modrykonik.sk/fotoblog/eliskaeliska a tá zas má vyjadrovanie celkom ako http://www.modrykonik.sk/fotoblog/eliela/
12. feb 2013 o 21:50  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.