• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@martinjasen dobry den, ked si dam pro shop a chcem si dat cokolvek vyhladat, tak mi stale tam hodi do vyhladavaca len ruzomberok. same si to tam udava a neviem to odtial dostat prec.
13. feb 2013 o 08:35  • Odpovedz
mám taký dotaz, nesmierne ma vytáča v sekcii Zamestnanie, že je tam skoro každá téma o práci na doma a v tom prípade sú tam nahádzané iba odkazy na stránky s klikačkami a inými pyramídovými hrami. Je to hrozné, jednak že to zavádza a jednak že je to spam. Nedá sa to celé zrušiť a ponechať iba témy čo k takej téme adekvátne patria? veď to je tam celé týmito hovadinami zaplnené.
14. feb 2013 o 09:23  • Odpovedz
@martinjasen @mariosmykal Dobrý deň, mám otázku, vydavateľstvo príroda (PRO) vyhlásilo súťaž, že kto napíše do fotoblogu "Chcem knižku z vydavateľstva Príroda", bude zaradený do žrebovania a teraz každý jeden status je o súťaži. Je to kóšer voči predávajúcim PRO ? Ďakujem
14. feb 2013 o 13:21  • Odpovedz
@petraxy6 Je to navadzanie k spamovaniu a uz to riesime.
14. feb 2013 o 13:53  • Odpovedz
Ahojte,potrebovala by som poradit ohladom bazariku..uz asi cca tyzden sa mi nezobrazuju vsetky inzeraty,pise mi ze mam 220 inzeratov ale zobrazuje sa mi cca 70 ..na toto ma upozornila svagrinka,ktora nie je registrovana..nemate aj vy s tym problem?dakujem
14. feb 2013 o 20:11  • Odpovedz
dobry den, v poslednej dobe sa stretavam pri pisani hodnotenia s tym, ze ak chcem pridat :slight_smile: tak ma vzdy hodi uplne na zaciatok hodnotenia. pricom predtym s tym nebol problem - ak davam :slight_smile: na konci textu, tak ho asi chcem dat na konci.
15. feb 2013 o 17:36  • Odpovedz
@martinjasen chcela by som sa opýtať, či sa popri všetkých zmenách v bazariku neplánuje aj možnosť označiť si predávajúcu ako negatívnu osobu (mám s niekym negatívnu skúsenosť, ale napríklad sme zrušili obchod, hodnotenie sme si nedali a chcem si ju označiť, aby som ju omylom opäť nekontaktovala) - nedalo by sa to nejako? A tiež sa chcem opýtať, či sa predsa len nedá zaviesť rozlíšenie pozitívnych a negatívnych hodnotení? Dosť by to pomohlo a predišlo mnohým problémom. ďakujem
15. feb 2013 o 19:49  • Odpovedz
@laurika25 ja vidím 220 :dizzy_face:
15. feb 2013 o 19:52  • Odpovedz
@martinka17 ..ano ukaze,ze mam 220 ale ked ich zratam tak ich je menej.,zeby mi to uz opravili??
15. feb 2013 o 19:58  • Odpovedz
@laurika25 ..diky,fakt sa mi zacali ukazovat vsetky inzeraty..takze problem vyrieseny..este maly problemik,kazdy jeden inzerat si musim osobitne aktualizovat..uz mi nejde hromadna aktualizacia,mozno uz bude aj to vyriesene))
15. feb 2013 o 20:04  • Odpovedz
ahoj, mala by som otázku či by ste neuvažovali o rubrike "recenzie" dakujem. niekedy je totiž dosť zdlhavé prečítať niekolko stranové diskusie
16. feb 2013 o 21:02  • Odpovedz
@martinjasen Ak pridávam nové fotky do albumu s mojou ,,tvorbou,,tak sa vobec nezobrazuje medzi novými albumami.možte to napraviť?ďakujem.
17. feb 2013 o 22:01  • Odpovedz
@nanulik Ako by si si to predstavoval, zeby to fungovala. Dakujem za odpoved.
18. feb 2013 o 10:39  • Odpovedz
@martinka17 Zatial o takom nieco neuvazujeme, ale beriem tvoj dotaz do uvahy.
18. feb 2013 o 10:40  • Odpovedz
@terina25 Ak si myslela album Vytvorené z lásky pre moje lásky, tak by to uz malo fungovat. :wink:
18. feb 2013 o 10:41  • Odpovedz
@martinjasen napr. na hl. stránke by bolo tlačítko "recenzie" a potom by to mohlo byť podobne ako bazár rozdelené do kategorií napr. kozmetika, plienky, výživa, kočíky, sedačky, bezpečnosť, potreby pre mamičky, atď. a v prípade potreby ešte podkategorie. a po kliknutí na každu kategoriu by tam mohlo byť vložiť recenziu. a tam už by mohlo byť názov, značka, foto produktu. a potom by už každý písal slovné hodnotenie plus nejaká známka
18. feb 2013 o 11:25  • Odpovedz
@nanulik Je mozne, ze nieco take bude, uz sa to pripravuje. :wink:
18. feb 2013 o 11:48  • Odpovedz
@martinjasen super dakujem určite to bude pre viacerých užitočné :slight_smile:
18. feb 2013 o 12:12  • Odpovedz
Dobry den, viem, ze nie je mozne vyhoviet vsetkym, ale k tym farbam: aktualizovala som si inzeraty a pridala farby, ale co napriklad s inzeratmi s oblecenim pre dvojicky, kde mam dva overaly v jednom inzerate, bledomodry a kremovy? :sweat_smile: Mam tam ten inzerat 2x, jeden v "normalenj rubrike" a druhy v dvojickovskej, tak som dala raz farbu taku, raz taku ... ale to nie je super riesenie :frowning2:
18. feb 2013 o 12:50  • Odpovedz
Ako dostanem do fotiek tie horne sipky na zvacsenie obrazku :slight_smile: :slight_smile:
20. feb 2013 o 07:00  • Odpovedz
dajú sa zmazať diskusie ktoré som založila? Ak ano, tak ako?
20. feb 2013 o 18:28  • Odpovedz
Ahojte! Mám hodinky na predaj a neviem do akej kategórie ich môžem pridať na inzerciu - prosím poraďte mi. Ďakujem veľmi pekne za odpovede. Pekný víkend prajem všetkým :slight_smile:
22. feb 2013 o 18:35  •  1 dieťa  • Odpovedz
@janka3165 možno neskoro ale šípky dostaneš tak, že nahráš nanovo fotky do inzerátu :wink: stačí pôvodné fotky zmazať v inzeráte a tie isté ešte raz nahrať. Potom by sa mali dať zväčšiť :slight_smile:
22. feb 2013 o 19:05  • Odpovedz
@adri2626 "Nezverejňuj inzeráty, pre ktoré nemáme vytvorenú jasnú kategóriu. Ak nevieš kam tvoj inzerát patrí, je dosť pravdepodobné, že do nášho bazáru nepatrí. Chceme, aby sa v bazári predávali veci, ktoré sú v priamom kontexte stránky."
- to je 6.bod z podmienok bazáru: http://www.modrykonik.sk/podmienky/#bazaar
takže hodinky tu nie, musíš ich predať cez iný portál :wink:
22. feb 2013 o 19:06  • Odpovedz
@martinka17 už som jej písala/odpovedala aj v blogoch.. podmienka je, aby tie fotky mali väčšie rozlíšenie, než tie pôvodné v inzeráte
@benne netušila som .-)
22. feb 2013 o 19:07  • Odpovedz
@adri2626 písala Ti bene, ja dodám, ak detské, iné detské :wink:
22. feb 2013 o 19:08  • Odpovedz
@benne Ďakujem za odpoveď, ale podľa mňa by ste mohli vytvoriť kategóriu aj pre hodinky. Keď sa môžu predávať opasky a peňaženky, tak pre čo nie hodinky ... veď to je tiež súčasť každodenného života ... je veľa ľudí, ktorí bez hodiniek na ruke ani z domu neodídu. Nie každý preferuje mobil na to, aby vedel čas.
22. feb 2013 o 19:19  •  1 dieťa  • Odpovedz
@martinjasen Prosim vas, neda sa naprogramovat taky maly detail vo fotoblogu?

Totiz, ked si prezeram kratke spravy vo fotoblogoch a nejaka sprava ma aj 30 komentarov, tak mi to zaberie aj celu stranu...
Ak chcem pokracovat v citani a otovorim si komentare k par spravam, tak mam z toho misung.
Nedalo by sa tie komentare aj ZATVORIT?
Kliknem raz na "zobraz komentare" tak sa otvoria
Kliknem druhy krat, tak sa zatvoria.

Vdaka
22. feb 2013 o 19:45  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.