• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
Nebude v inzeratoch niecom podbne ako boli Vianoce napriklad velka noc????????????,, :slight_smile: :zipper_mouth:
24. feb 2013 o 16:52  • Odpovedz
@digysa Planujeme :wink:
25. feb 2013 o 09:27  • Odpovedz
@martinjasen nebolo by možné zaviesť to, čo je aj v IP, že vidím, či bola daná správa prečítaná/neprečítaná aj v bazáre? Aby som videla (ako aj opačná strana), či bola moja reakcia na inzerát alebo odpoveď dotyčným prečítaná alebo nie....
25. feb 2013 o 16:17  • Odpovedz
@piacere možno aj @viz by vedel k tejto otázke odpovedať, lebo taká funkcia je véééľmi užitočná, som o tom na 100% presvedčená :slight_smile:
25. feb 2013 o 17:43  • Odpovedz
@piacere Porozpravam sa o tom s kolegom ako je to narocne a ci ma nejaky volny cas sa tomu venovat.
26. feb 2013 o 09:50  • Odpovedz
Chcela by som sa spýtať, či by nebolo dobré založiť nejaký blok, kde by boli sústredené žiadosti o pomoc. Sú v kategórii ,,Vybrali sme", ale postupným pridávaním sa staršie prispevky posúvajú nižšie a nejako sa strácajú. Možno by bolo dobré ich spojiť aj s ponukou o pomoc.Aj žiadateľky by nejako mohli aktualizovať svoje potreby, aby sa im nenakopili duplicitné veci.
27. feb 2013 o 14:00  • Odpovedz
...teraz casta otazka v bologoch a momentalne aj môj pripad...od spustenia po udrzbe ide konik pomalsie, dlho nacitava a fotky naskocia az po chvilke..je to technicky problem, ci este sa na tom pracuje, alebo cim to je?..dakujem @viz @martinjasen
27. feb 2013 o 14:38  • Odpovedz
Prečo nemôžem pozastaviť,alebo vymazať už predané veci na bazáre,už od včera?Prečo to je?neviem ani odpovedať záujemcovi...dakujem
27. feb 2013 o 17:50  • Odpovedz
@martinjasen chcela by som sa opytat, ci neuvazujete nad flexibilnejsim sposobom vyhladavania v bazare. Napr. vramci oblecenia je v ponuke az 5 moznosti filtrovania (typ, velkost, styl, znacka a uz aj farba). Je to super, ale moja orientacia sa okliestuje na kazdu a jednu z vyhladavacich filtrov. Typ mozem dat len jeden a dalsi az na druhy pokus. To iste sa tyka aj farby, znacky a stylu. Neuvazujete nad zaklikavacim sposobom vedla kazdej moznosti a finalnym "tlacitkom" vyhladaj podla zvolnych parametrov? Je to trosku zdlhave, kedze mam vzdy zaujem preklikat sa uplne vsetkymi inzeratmi v kazdej "sekcii" a to nie len pro, ale aj beznych inzerentiek.
27. feb 2013 o 21:24  • Odpovedz
@martinjansen dobry vecer, neviem listovat vo svojom wishliste. zobrazuje mi to prvu stranu a ked kliknem na ktorukolvek dalsiu stale mam len prvu stranu. trva to uz dlhsie. je wishlist obmedzeny poctom veci? alebo robim niekde chybu ja? dakujem
27. feb 2013 o 22:50  • Odpovedz
@berryd rovnaky problem, uz som pisala davnejsie, nikto mi neodpovedal
28. feb 2013 o 08:17  • Odpovedz
Vcera vecer som pridavala inzeraty, no stale sa na stranke nezobrazuju, kde je problem? V zalozke moj bazar ich vidim ale ked kliknem zobrazit moje inzeraty ako ich vidia ini uzivatelia, tak tam nie su . . .
28. feb 2013 o 08:18  • Odpovedz
dnes som aktualizovala inzeráty v bazáriku,ukazuje ich aj tak úplne na konci.taktiež jedna maminka písala,že nové inzeráty jej vôbec neukazuje.je to tak od včerajšej údržby
28. feb 2013 o 08:35  • Odpovedz
@eviline
@huxy
@martinjasen

aj ja som vcera pridavala inzeraty, a nezobrazuju sa mi...ked som prihlasena a dam si moj bazar, tak ich vidim, ze su tam.... ked dam odhlasit, alebo pozriet ako vidia moje inzeraty iní tak tam nie su...
28. feb 2013 o 10:11  • Odpovedz
@huxy
@zuzpap
@eviline

Problem so zobrazovanim inzeratov po aktualizacii je uz opraveny.
28. feb 2013 o 10:34  • Odpovedz
@berryd O probleme s wishlistom vieme, zatial sa nam ho vsak nepodarilo opravit.
28. feb 2013 o 10:34  • Odpovedz
@pukacka1201 Zmeny vo vyhladavani v najblizsom obdobi neplanujeme. Mame naplanovane ine vylepsenia. Mozno neskor.
28. feb 2013 o 10:35  • Odpovedz
@atrami Zoznam ziadosti najdes na tejto linke: http://www.modrykonik.sk/fotoblogy/?h=pomocvnudzi

Su to clanky ktore obsahuju #pomocvnudzi
28. feb 2013 o 10:36  • Odpovedz
@martinjasen ďakujem :wink:
28. feb 2013 o 10:43  • Odpovedz
@martinjasen mne sa od dnešného rána zle zobrazuje stránka po rozkliknutí upozornenia pri: Fotoblogy priateľov a obľúbené. :confused:
všetko to mám "nasúkané" na ľavej strane monitoru,
ostatné všetko funguje normálne
ďakujem za mrk :slight_smile:
28. feb 2013 o 11:56  • Odpovedz
@magimary Neevidujeme problem so zobrazovanim stranky.

Takze ako prve skus: http://www.modrykonik.sk/fotoblog/admin/clanok/stranka-nefunguje-tak-ako-by-mala-co-robit/

Ak to nepomoze, urob printscreen a vloz ho tu. Poradim sa s kolegom.
28. feb 2013 o 12:03  • Odpovedz
@martinjasen ďakujem,
reštartovala som Mozzillu a už to ide (len dúfam, že som tým zase nepokašľala niečo iné :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:)
28. feb 2013 o 12:44  • Odpovedz
@martinjasen chcem sa spýtať ja viem že je to maličkosť ale ... zadavala som inzerát a hladala v možnostiach značiek lupilu nenašla som zarazilo ma to keďže trebárs pri vetrovkách či nohavicaiach to tam je no v kolonke svetre mi však túto možnosť nedalo .... prečo :confused: sú zoznamy značiek nejak rozlíšené ? ďakujem
28. feb 2013 o 14:43  • Odpovedz
@zuzanale Ano, pre kazdu kategoriu moze byt iny zoznam znaciek. Nie vsetky znacky vyrabaju vsetky veci. :wink:
28. feb 2013 o 15:10  • Odpovedz
@martinjasen ok chápem ... ale do kolonky mikiny svetre vestičky lupilu možte najbližšie kludne doplniť pretože vyrábajú aj tento druh oblečenia ... ďakujem
28. feb 2013 o 15:16  • Odpovedz
@martinjasen pripájam sa: LUPILU vyrába aj svetre, mikiny, tričká, pyžamká, bundy, vesty, pančuchy, roláky, tepláky, domáce úbory, spodnú bielizeň :dizzy_face:

@zuzanale
28. feb 2013 o 16:05  • Odpovedz
@ivetusik
@zuzanale

Znacim si, pri najblizsej aktualizacii pridame znacku.
28. feb 2013 o 16:46  • Odpovedz
@martinjasen dakujem za odpoved. drzim palce aby ste na to nezabudli a podarila sa naprava :slight_smile:
28. feb 2013 o 21:44  • Odpovedz
Dobrý deň, potrebovala by som poradiť s fotkami ktoré dávam do inzerátov. Predtým vôbec nebol problém fotku uložiť po dĺžke, teraz keď chcem uložiť fotku v celku po dĺžke napr. zavesené šaty hodí mi to na ležato :frowning2: aj keď je fotka správne upravená. poraďte ďakujem
1. mar 2013 o 11:53  •  2 deti  • Odpovedz
@martinjasen ahoj, potrebovala by som poradit. par mesiacov som mala aktivovany bazar plus, od 24. 2. ho ale mam deaktivovany, aj ked som si ho nedeaktivovala. uz trikrat som sa pokusila si ho znova aktivovat, avsak zatial neuspesne. v com by mohol byt problem? predtym to islo rovnakym sposobom naprvykrat. dakujem :slight_smile:
4. mar 2013 o 16:52  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.