• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
ahojky prečo nevidim svoje inzeraty ???, čo sa stalo...neviete mi poradiť..
5. mar 2013 o 10:16  • Odpovedz
Nejdú mi vôbec nahrávať fotky od včera,ani do albumu ani do inzerátov :unamused: neviete čo s tým?
5. mar 2013 o 13:39  • Odpovedz
listujem si medzi svetrami vo velkosti 104 a pri inzeratoch je zeleny napis NOVE. preco? tie veci nei su nove. co to znamena?
5. mar 2013 o 13:46  • Odpovedz
@martinjasen už som tu raz písala...nedalo by sa rozdeliť bundy na zimné a prechodné??Dosť by to pomohlo... :slight_smile:
5. mar 2013 o 14:15  • Odpovedz
@stanislavao Vidim, skontrolujeme to. Je to chyba.
5. mar 2013 o 14:19  • Odpovedz
@nela82 Pri najblizsej aktualizacii to bude.
5. mar 2013 o 14:21  • Odpovedz
@piacere "prečítaná/neprečítaná aj v bazáre?" - ano nieco take bude - je to otazka par tyzdnov odhadujem
5. mar 2013 o 14:53  •  2 deti  • Odpovedz
@stanislavao "NOVE" - uz je to opravene, dakujeme za nahlasenie
5. mar 2013 o 14:54  •  2 deti  • Odpovedz
@pukacka1201 - "flexibilnejsie vyhladavanie v bazare" - ano viem co myslis - uvazovalo sa o tom. Vsetko ma pre aj proti. Momentalne ostava, take vyhladavanie ako je. Viac velkosti naraz sa da vyhladavat uz teraz.
5. mar 2013 o 14:57  •  2 deti  • Odpovedz
Otázočka: v mojom wishliste mam oznacene veci, ktore sa mi pacia, ale predali sa a nejdu odstranit, zmizla odtial hviezdicka, pomocou ktorej sa to odstranovalo. Co s tym?
5. mar 2013 o 16:34  • Odpovedz
@dzanka1 iba klidni na hvezdicku:slight_smile: tim se ti odstrani :slight_smile:
5. mar 2013 o 19:10  • Odpovedz
To by som spravila, len hviezdicky niet :sunglasses:
5. mar 2013 o 19:47  • Odpovedz
@dzanka1 stratili sa, ked dnes nahodili "flexibilnejsie vyhladavanie v bazare" - daj tomu par dni, predpokladam, že to bude len nejaka chybička
5. mar 2013 o 20:45  • Odpovedz
Dobrý, už som sa skúšala pýtať formou otázky, ale nedopátrala som sa riešenia, tak skúsim ešte tu - mám vo wishliste veci na 2 stranách a keď kliknem na pokračovať na 2. strane, tak mi stále zobrazuje prvú... Proste sa nedostanem k uloženým veciam na 2. strane. (a teraz nefungujú ani tie hviezdičky na mazanie...) Poradíte, čo s tým?
5. mar 2013 o 22:08  • Odpovedz
A ešte som zabudla - existuje nejaký manuál pre kupujúcich na bazári?
5. mar 2013 o 22:09  • Odpovedz
@petrisorkaa pytala som sa nedavno na to iste, predchadzajuca strana. odpoved bola, ze vedia o probleme ale zatial sa neda opravit. takze jedinym riesenim aktualnym je, ze si neoznacim tolko oblubenych veci :confused:
5. mar 2013 o 22:46  • Odpovedz
@berryd Veď to, tak som to robievala tiež a keď ich bolo veľa, tak som ich mazala tou hviezdičkou. Ale dnes pozerám, že hviezdičky sa nezobrazujú:-/
5. mar 2013 o 22:56  • Odpovedz
@berryd Ale keď teda o tom vedia, tak mi zostáva len čakať... díky za info, aspoň viem, že o probléme vedia:slight_smile:
5. mar 2013 o 22:57  • Odpovedz
kde zmizli hviezdicky na oznacenie oblubene/neoblubene zo sekcie moje nakupy - moj wishlist? dufam ze je to len docasne... niekolko inzeratov tam vidim uz pozastavenych resp. vymazanych a neviem ich odtial dostat, lebo do inzeratu ma uz nepusti a hviezdicka nikde...
6. mar 2013 o 21:16  • Odpovedz
vidim ze nie som prva co sa pyta :slight_smile:
6. mar 2013 o 21:17  • Odpovedz
Mam otazocku v mojom wishliste pri jednotlivych ulozenych inzeratoch,bola taka zlta hviezdicka /pridat , odobrat z oblubenych /ktore ma zaujali a teraz tam nieje . No niektore inzeraty uz su pozastavene a mne to nejde z toho wishlistu odstranit. CO sa stalo, neviem si s tym poradit. :cry: Dakujem.
6. mar 2013 o 21:17  • Odpovedz
@dzanka1 ani mne to nejde
6. mar 2013 o 21:19  • Odpovedz
@martinjasen
@viz Mám otázku. Neviem prečo mi bol stopnutý fotoportrét ??? Som na fotke odfotená zpredu, je mi jasne vidno do tváre, dokonca je vidno farbu očných tieňov :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: Tak v čom je prosím problém?
7. mar 2013 o 09:12  • Odpovedz
Pekny den chcela by som sa opytat preco mi boli stopnute skoro vsetky inzeraty ked som tam mala ,popis,cenu vsetko ok podla pokynov .nechapem kde bol problem !! :angry:
7. mar 2013 o 09:43  •  1 dieťa  • Odpovedz
@silvinka01 toto mi odpovedal admin: stratili sa, ked dnes nahodili "flexibilnejsie vyhladavanie v bazare" - daj tomu par dni, predpokladam, že to bude len nejaka chybička
7. mar 2013 o 09:56  • Odpovedz
@viz vidim, ze vacsina zaregistrovala chybajucu "hviezdicku" vo wishliste. nedala by sa ta funkcia pridat aj pri vyhladavani inzeratov? ked mi ich zobrazi vela na stranke a viacero ma zaujima, musim kazdy inzerat rozkliknut na dalsi list a oznacit, aby ho zaradil do wishlistu. zaradovanie do wishlistu je pritom super "fičurka" :slight_smile:
7. mar 2013 o 10:35  • Odpovedz
aj mne chybaju hviezdicky, co ako pisete, ze sa to za par dni upravi, ale mne najviac vadi to, ze oznacenych mozem mat tak maximalne 150 veci, lebo dalsie mi uz nezobrazi, teda tu druhu stranu uz nezobrazuje, co nie som jedina, ktora sa na to pyta. Ale to tak je uz dlho a nic sa s tym nerobi.
7. mar 2013 o 17:48  • Odpovedz
dobry den, modry konik je zahlteny napodobeninami svetovych znaciek, ako adidas, burberry, Luis Vuitton a pod. ked sa takyto tovar objavi na colnici, tak je zhabany. ten co, sa im nepodari zhabat sa predava aj na MK. Ked to uz predavaju, tak by aspon mali pisat, ze je "fejk", napodobenina a nevydavat to za original. jasne, kazdeho znaleho napadne, ze suprava adidas disney za 15e je fejk, ale nie kazdy to vie a potom ked tovar pride domov, tak je poriadne zaskoceny, ako pripad, co sa tu riesil vcera. neplanuje sa s tymto nieco robit?
8. mar 2013 o 06:20  • Odpovedz
moje nakupy - moj vishlist - neviem si odtial dat prec inzerat - nemam hviezdicku. ked sa nan kliknem, tak sice je mozne odobrat z oblubenych, ale ak je uz inzerat zmazany predajcom, tak ho neviem dat uz prec vobec.
8. mar 2013 o 06:22  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.