• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
preco sa mozu predavat pouzivane veci osobnej hygieny? je to maximalne nehygienicke. ako napr. spodne pradlo, detske cumle a pod. a okrem toho lieky, pouzivana kozmetika, UM a ine. ved ked sa UM otvori, tak do mesiaca sa musi spotrebovat a ako predavajuca dokaze, kedy ho otvorila? a to iste aj u kozmetiky, maju dobu pouzitelnosti 6-12 mesiacov od otvorenia.
8. mar 2013 o 07:47  • Odpovedz
dobre rano, prosim vas, ako pridam naskenovanu vzorku na hackovanie? ako fotku mi to pridat nechce. dakujem pekne.
8. mar 2013 o 07:57  • Odpovedz
Dobry den mam problem !!!:D pridala som tri nove fotky do svojho albumu a na stranke ich nezobrazi ako novinku?? uz sa mi to stalo vela krat ze som pridala fotky a naukazalo mi ich ...pritom v albume ich mam ale mamičky nevidia že som ich pridala ???hmmmmmm
8. mar 2013 o 09:16  • Odpovedz
toto ani neni otazka, ale skor navrh. kategoria bicykle by mohla byt rozdelena podla velkosti 12´´, 14´´, 16´´ a pod.
8. mar 2013 o 12:15  • Odpovedz
ahojte, ako odstranim expirovane a inzerentom zmazane inzeraty z wishlistu? dik alena
8. mar 2013 o 18:19  • Odpovedz
@alenaban ahoj, prečítaj link čo som dala tuto na začiatku stránky :wink:
8. mar 2013 o 20:37  • Odpovedz
@pukacka1201 @elisskah @stanislavao ano tieto veci poopravujeme ale nebude to bohuzial okamzite
8. mar 2013 o 22:39  •  2 deti  • Odpovedz
milí admini,už skoro rok prešiel čo som vás s niekoľkými maminkami prosili o triedenie medzi čiapkami,ide jar,snažím sa niečo nájsť malému,sú vyše 2hodiny v noci,nič nemám pre krpca a už to vzdávam.......je v tom chaos,bordel,až to desí :frowning2:(((((((((( som znechutená,a hlavne sklamaná že sa z toho tucta nedá vysomáriť ...
9. mar 2013 o 02:14  • Odpovedz
@severanka96 toto som uz aj ja nie raz pisala, ze sa neda haldat, ked to neni delene na zimne, prechodne a letne. ale tak zatial sa s tym nic nerobilo. skoda.
9. mar 2013 o 08:14  • Odpovedz
dobry den.vie mi niekto poradit ako sa zmazavaju inzeraty ktore som si pridala do mojho wishlistu?predtym tam bola taka hviezdicka a teraz tam uz nie je nic.da sa to nejako?
9. mar 2013 o 18:16  • Odpovedz
Len taka mala podotazka :slight_smile:)?
@martinjasen
Tu su urcite pravidla ktore platia pre kazdeho... ako pisete na stranke.
Tak ja by som sa chcela opytat ze Preco tie pravidla neplatia na kazeho??
Plati sa tu nieco extra ? a potom si tu mozem robit co chcem ?? ako to robia urcity ludia???
Ludom v hadkach tu urcujete pravidla a potom ich ohrozujete bloknutym uctu ale druha strana kludne dalej ,
jak keby absolutne nic sa nedje....
Prosim vas... to o com to teda je ????
Vsak nie sme tu hlupe aby sme nevideli ze co sa tu deje.
9. mar 2013 o 18:45  • Odpovedz
@martinjasen @admin @viz ahojte, mam dotaz, v bazare vo wish liste mi zmizli hviezdicky, nemozem si odznacit a vymazat uz neaktualne inzeraty, zaroven, mam 2 strany vo wishliste, neda sa mi dostat na druhu stranu, ked na nu kliknem hodi ma to znova na tu prvu, mohli by ste sa na to prosim pozriet. Dakujem.
10. mar 2013 o 18:02  • Odpovedz
@martinjasen dobry den, smiem sa spytat, preco sa mi sam od seba deaktivoval bazar plus? Neposielala som ziadnu sms, ktorou by som ziadala jeho zrusenie, tak tomu dost dobre nerozumiem. Mozete sa na to pozriet? Dakujem,
10. mar 2013 o 23:06  • Odpovedz
Aj ja chcem vediet ako sa zamazavaju inzeraty vo wish liste?
11. mar 2013 o 12:46  •  6 detí  • Odpovedz
@hajanka @ludmilka32, táto možnosť sa znovu vráti, kolega je však momentálne odcestovaný. Čakáme na jeho príchod, čo bude budúci týždeň.
11. mar 2013 o 16:41  • Odpovedz
Ako zmažem z "Môj wishlist" inzeráty ktoré sú expirované alebo boli zmazané predávajúcim? Nemôžem tam nikde nájsť ten príkaz "Odober z obľúbených"
12. mar 2013 o 00:30  • Odpovedz
dobry den, minule sme tu riesili delenie ciapok na prechodne, zimne a letne. teraz som sa dostala do rubriky sukne pre dospelych a to tiez - neni tam ziadne delenie. treba to rozdelit. spolocenske, bezne nosenie. letne, prechodne, zimne, ved kto sa ma v tom prehladavat. je to velmi neprehladne.
12. mar 2013 o 06:13  • Odpovedz
@kratusik pozri sa presne na príspevok nad tvojim :wink:
12. mar 2013 o 06:31  • Odpovedz
@mariosmykal dobry den. chcela by som vediet, ze ked si pridam fotky do albumu, tak preco sa mi album nezobrazi na uvodnej stranke MK. mam ho pristupny, neni zamknuty len pre priatelov. dakujem za odpoved.
12. mar 2013 o 06:39  • Odpovedz
chcela by som sa opýtať,ako si zmažem z môjho wishlistu v mojich nákupoch inzeráty, ktoré sú už pozastavené, expirované alebo odstránené, predtým to fungovalo cez hviezdičku (pridať k obľúbeným alebo odobrať), pri malom inzeráte bez toho, aby som ho musela otvárať. Teraz tam už hviezdička nie je a mne sa tie inzeráty nedajú zmazať, nakoľko už sa do nich nedostanem a nemôžem kliknúť na odober z obľúbených, keďže sú zmazané alebo odstránené a potom tam mám kopu inzerátov a nemám prehľad. Dali by sa tie hviezdičky vrátiť späť, bolo to fakt super a rýchle. Dakujem za info
12. mar 2013 o 08:39  • Odpovedz
@alensa celá táto strana je o tom istom (a aj predošlé) :wink:
stačí si pozrieť aspoň 5 príspevkov vyššie...
táto funkcia je DOČASNE pokazená,
opravia ju hneď, ako bude za to zodpovedný "maník" v robote
12. mar 2013 o 08:56  • Odpovedz
prepáčte, priznám sa, že som všetky horeuvedené príspevky nečítala, len úplne prvý a posledný, super, že je to len dočasné. dakujem.
12. mar 2013 o 09:08  • Odpovedz
@stanislavao mali sme podozrenie na komerčný predaj, preto sme album vyhodili zo zobrazovania vo všetkých fotoblogov. Plánuješ svoje vecičky neskôr predávať?
12. mar 2013 o 09:30  • Odpovedz
@mariosmykal ja neviem, aky komercny predaj. co predavam, to mam v bazari. a co mam v albume, to su veci, co mosia moje deti a tie nepredavam. myslim, ze mnoho mamiciek to tak ma. a ak sa stane, ze nieco, co mam v albume idem predat, tak z albumu si to ja hned davam prec. ja podmienky MK poznam uz dost dobre.
veci, co mam v albume nepredavam. su to veci mojich deti.
12. mar 2013 o 10:22  • Odpovedz
@stanislavao ďakujem za vysvetlenie, album je znovu pre všetkých :slight_smile: Pekný deň
12. mar 2013 o 11:24  • Odpovedz
@mariosmykal Dakujem Mario, prajem uspesny den.
12. mar 2013 o 11:26  • Odpovedz
v dnesnej dobe, ked sa "fejkuje" vsetko by bolo asi potrebne, aby do podmienok MK a bazaru a aj pro shopu sa pridalo to, ze aj ide o napodobeninu, imitaciu, fejk, tak na to musi byt v popise upozornene. v poslednom case sa su skoro riesia veci, ze prisiel tovar adidas a neni to original. penazenky, kabelky, satky LV - samozrejme tiez nie su original. ale to je asi kazdemu jasne, ze kabelka za 15-20e neni LV. ale ked fejk addias sa predava za 20e, napr. tenisky, tak nikto nevie, ci ide o fejk, lebo aj original sa daju uz za taku cenu zohnat. potom sa kupujuce citia dotknute a oklamane, co je istym sposobom pravda.
12. mar 2013 o 14:37  • Odpovedz
predavajuca v pro shope
http://www.modrykonik.sk/katalog/firma/adamko28/

pozrite si, aku ma profilovu fotku. to preco moze mat taku? podla mna je to proti pravidlam, lebo na MK musi byt fotka tvare. neviem, co pro to maju inak.
13. mar 2013 o 06:07  • Odpovedz
nedaju sa mi pridavat foto do inzeratu preco? dakujem
13. mar 2013 o 09:50  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.