• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
na MK v pro shope vznikla rubrika biela technika. preco? ved taka rubrika je na streche a naco sa na MK predavaju kavovary a grily a pod? nepochopila som zamer MK.
13. mar 2013 o 10:08  • Odpovedz
@stanislavao niekedy mi príde že je to úplne jedno čo chceme je to akoby sa len malo o čom kecať...
13. mar 2013 o 18:44  • Odpovedz
Dobry den, rada by som si v vymazala neaktualne inzeraty v mojom wishliste, pre nedavnom sa to dalo cez tu zltu hviezdicku, no teraz ju tam uz nemam. Ked kliknem na neaktualny, alebo uz zmazany inzerat tak tak sa mi tam objavi len napis zmazany inzerat, ale vo wishliste ho stale mam. Zbytocne sa mi tam plnia inzeraty, ktore su uz neaktualne... Ako ich teda zmazat??? Dakujem, Lenka
14. mar 2013 o 00:47  • Odpovedz
@7lenka7 pise sa tu o tom dookola, opravia to, ked sa kompetetny vrati z dovolenky. Treba len cakat.
14. mar 2013 o 01:08  • Odpovedz
prečo mi v s sekcií moje nákupy/moje obľúbené zmizli pri inzerátoch hviezdičky, ktorými som si inzerát označila? Ide o to, že keď už je neaktuálny, tak ho neviem z obľúbených odstrániť :unamused: Ďakujem za odpoveď!
14. mar 2013 o 09:53  • Odpovedz
@martinjasen mam detto problem ako mnoho inych ako citam...nejde nam z oblubenych inzeratov odstranit inzerat, ktory je uz neaktualny :angry: :rolling_eyes: kde su tie hviezdicky??? :confused: :confused: :confused:
14. mar 2013 o 13:18  • Odpovedz
@pipka Chyba bud opravene, len co sa kolega vrati z pracovnej cesty, co bude po 20.3. Do toho casu prosim o trpezlivost a pochopenie.
14. mar 2013 o 13:43  • Odpovedz
@martinjasen oki, dakujeme za nas vsetky :wink:
14. mar 2013 o 13:58  • Odpovedz
Ahojte, rada by som sa opytala, preco sa pri nahlade a zobrazeni wishlistu uz pri inzeratikoch nezobrazuju hviezdicky..pri ich odkliknuti inzerat automaticky zmizol z wishlistu...takto rezervovane, zmazane a expirovane inzeraty neviem odstranit....dakujeeeeem za pomoc a odpoved...
14. mar 2013 o 14:12  • Odpovedz
Aha, no, uz som aj nasla milion odpovedi:slight_smile:)))))
14. mar 2013 o 14:14  • Odpovedz
Mala by som otázku, ako môžem vymazať inzerát z mojich obľúbených, keď bol medzitým vymazaný. Kedysi tam bola hviezdička, ktorou som ho mohla odobrať z obľúbených, tátam alae mo zmenách na stránke nie je. ďakujem.
14. mar 2013 o 20:59  •  2 deti  • Odpovedz
@hornet tak toto sa tu rieši už poriadne dlho :unamused:
aj mňa by to zaujímalo
ale vraj technik mal voľno...tak snáď je už v práci

@martinjasen
14. mar 2013 o 21:04  • Odpovedz
@hornet vyššie je milión odpovedí na túto istú otázku...
stačí si pozrieť pár príspevkov vyššie...
14. mar 2013 o 21:04  • Odpovedz
@hornet aha uz viem :slight_smile:)
14. mar 2013 o 21:05  •  2 deti  • Odpovedz
@magimary díky-som si nevšimla :wink:
@martinjasen sa ospravedlňujem- neprečítala som si tvoju odpoveď vyššie :wink: :slight_smile:
takže - počkáme :slight_smile:
14. mar 2013 o 21:06  • Odpovedz
@martinjasen dakujeme za info, počkáme..
15. mar 2013 o 06:35  • Odpovedz
Dobry den, rada by som sa opytala na co funguje (v mojom pripade teda nefunguje) nastavenie farby v bazari? Dakujem
16. mar 2013 o 07:28  • Odpovedz
chcem sa spýtať, ako odstránim inzerát z mojho wishlistu, ked je uz zmazaný?
17. mar 2013 o 22:15  • Odpovedz
@johankajohi odpovede nájdeš vyššie :wink: , ale dočasne sa to nedá
18. mar 2013 o 06:19  • Odpovedz
ahojte,mám problém-nedá sami odstraniťvo wishliste položky, ktoré som si predtým označila za oblubené.Predtýmbolo vo wishliste pri každej položke ktoru som tam uložila hviezdička a tým som daný inzerát bud odstranila z oblubených alebo pridala....no teraz to nefunguje,mám tam už veľa inzerátov ktoré su zmazané a stale mi figuruju vo wishliste.
dakujem za pomoc,radu
18. mar 2013 o 23:18  • Odpovedz
@evik35 už som si práve teraz všimla odpoved hore uvedenu:slight_smile:
18. mar 2013 o 23:20  • Odpovedz
Prosím Vás, potrebovala by som poradiť ako odstrániť inzeráty z wishlistu. Predtým sa mi to dalo pekne s pomocou hviezdičky, len tá mi predčasom zmizla =/. ...a teraz mi tam svieti kopa zmazaných a pozastavených inz a nie a nie sa ich zbaviť. ďakujem :wink:
19. mar 2013 o 10:08  • Odpovedz
@kubkacik Precitajte si par odpovedi dozadu.
19. mar 2013 o 10:15  • Odpovedz
@elisskah :grinning: slepá som! ďakujem :grinning:
19. mar 2013 o 10:17  • Odpovedz
Dobry den, neviem ci je to len moja chyba alebo to nefunguje vobec ale ked chcem odstranit inzerat z wishlistu , taky na ktory som neodpovedala ale uz je zmazany predajcom neda sa mi lebo nemam v zozname Wishlist tie male oranzove hviezdicky. Kam sa podeli? Uz som si vsimla odpovede.
19. mar 2013 o 14:16  • Odpovedz
@matya.b pozri si par prispevkov vyssie - stale sa o tom pise ....bude to opravene po 20 - tom ...
19. mar 2013 o 15:19  • Odpovedz
preco mi stale nejde prispievat do fotoblogu nic ani albumy ani prispevky????
20. mar 2013 o 15:07  • Odpovedz
MK ma pravidla, ktore niekto musi dodrziavat striktne. mne v momente vsetko zablokujete, album, inzerat, vsetko, ked mam nahodou aj foto, nie svoju, alebo v albume ked mam aj to, co mam v inzerate. nesmu sa tu predavat v bazari nove veci a pod. ok. jasne.
ale preco to neplati pre vsetkych. dnes som nahodou natrafila na rubriku penazenky. no to co je? veselo su tam inzeraty na penazenky na objednavku, okuliare tam jedna predava vo velkom, lebo ma niekolko modelov. penazenky dovezene z ciny sa tu veselo predavaju vo velkych mnozstvach.
preco to niekto moze a niekto nie ? ? ? ? ? ? ? ? ?
21. mar 2013 o 06:14  • Odpovedz
@stanislavao ..lebo stale sa najde niekto, kto pravidla porusuje a nie je v ziadnej moci hned kazdy inzerat, fotku, spravu atd vymazat ..pozri kolko je tu uzivatelov a kolko tu kazdu minutu/sekundu pribudne prispevkov..admin tiez nemôze byt vsade, ale myslim, ze sa snazi a postupne sa na kazdeho dostane..mnohe tu citia krivdu- preco prave môj prispevok , moja foto nebola ok..ale bola?ked bola vymazana?..a pozeraju len na to- moja tu uz nie je, ale ta druha ju este ma..to je ako vo fotoblogoch..x krat sa pisalo, ze sa nesmie upozornovat na bazar a baby aj tak take spravy davaju..ked sa to riesi zablokovanim bazarika na mesiac, potom zas prichadzaju poburujuce spravy a nadavky na admina, ze im ho blokol,,,a môze za to fakt admin?nie my same?.. :wink:
21. mar 2013 o 06:27  • Odpovedz
@traktor vase prispevky na moje spravy su stale neskutocne. ja ani nestihnem pridat album a v tej stotine sekyndy to mam zablokovane. nejaka dobra dusa tu predava penazenky na objednavku vo velkom, v bazari a to si akoze nevsimne nikto. nechcite ma rozosmiat.
21. mar 2013 o 06:31  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.