• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
21. mar 2013 o 06:40  • Odpovedz
Už je 21.3. a hviezdičky vo wishliste ešte stále nikde :rolling_eyes:
21. mar 2013 o 13:50  • Odpovedz
máš pravdu domi6, už mám preplnéný wishlist zmazanými a pozastavenými inzerátmi
21. mar 2013 o 19:36  • Odpovedz
@martinjasen Uz kolega opravil tie "hviezdicky", stale ich nemam. :slight_smile:
22. mar 2013 o 01:42  • Odpovedz
@domi6
@filion
@matya.b Kolegovi odmietol poslusnost pocitac, tak sa venoval jeho oprave. Verim vsak, ze dnes to uz spojazdnime.
22. mar 2013 o 09:53  • Odpovedz
@martinjasen Ďakujeme za odpoveď :slight_smile:
22. mar 2013 o 10:58  • Odpovedz
Prosiiiiim hviezdicky vo wishliste......uz v tom mam ozaj ale ozaj riadny chaos :cry: ......kedy uz budu :confused:
22. mar 2013 o 12:44  • Odpovedz
@martinjasen Jej :grinning: :slight_smile: tak dufam , ze sa mu to podari spojazdnit lebo aj ja si prosim hviezdicky .....uz mam vo wishliste riadny chaos.
22. mar 2013 o 12:46  • Odpovedz
preco sa na uvodnej stranke MK v inzeratoch pro shopu zobrazuju inzeraty, ktore su expirovane, alebo rezervovane, pozastaneve? to by sa tam nemalo zobrazovat, lebo na inzerat ked sa klikne, tak sa ukaze len oznam, ze inzerat expirovany.
22. mar 2013 o 13:41  • Odpovedz
@stanislavao Potreboval by som nejaky priklad, nemalo by sa nieco take stat.
22. mar 2013 o 14:56  • Odpovedz
rada by som vedela ako sa pridáva nová skupina, pretože keď kliknem na pridaj novú skupinu, tak sa nič nedeje.... Ďakujem
22. mar 2013 o 14:59  • Odpovedz
@martinjasen viete co, mozno to bol nejaky docasny omyl, lebo uz su tam tie inzeraty neni. bolo to v damskych teplakoch, adidas, velkost M. ale uz su tam neni. jeden bol expirovany a jeden bol rezervovany. cize uz priklad neviem poslat.
22. mar 2013 o 16:01  • Odpovedz
@stanislavao Mozno to prave v tom momente zmenila, inak si to neviem vysvetlit. Skusal som niekolko a nenasiel som taky.
22. mar 2013 o 16:04  • Odpovedz
,,,
22. mar 2013 o 16:10  • Odpovedz
Ahoj chcem sa opytat ze ked som tu cez mobil alebo tablet tak mi nezobrazuje komentare ku kratkym spravam alebo k fotkam... kde moze byt chyba?
22. mar 2013 o 20:48  • Odpovedz
tak hviezdicky uz su, ale zobrazovanie viac stranok vo whisliste nebude? Stale mozme mat medzi oblubenymi len cca 150 veci?? Nezmeni sa to?
@martinjasen
23. mar 2013 o 14:03  • Odpovedz
Prosím Vás poraďte mi niekto ako zviditeľniť fotografie vložené na stránku. Niektoré sa mi zobrazujú a niektoré políčka ostávajú prázdne. Ďakujem za informáciu. :unamused:
23. mar 2013 o 15:58  • Odpovedz
Dobrý večer, prosím, chcem sa spýtať, prečo ste mi zmazali odkaz o tom, že uzatváram objednávku na sportsdirecte a pýtala som sa, či niekto niečo nechce, ...keď je to na moje súkromné účely. Nič z tej stránky nepredávam. Prečo ste mi zmazali odkaz s odôvodnením, že môj odkaz slúžil na propagáciu môjho bazáru? Ďakujem za objasnenie :slight_smile: :wink:
23. mar 2013 o 19:26  • Odpovedz
@nanulik aj ja som cez mobil, tiez sa mi nezobrazuju... Zaujma aj mna odpoved :wink:
23. mar 2013 o 21:32  • Odpovedz
Dakujem za hviezdicky su spat vo Wishliste!!!!
24. mar 2013 o 00:19  • Odpovedz
ahojte ,nemohlli by ste vytvoriť aj bazár na vlastné výrobky?vyrábam náušnice a rada by som uvítala ja bazár na vlastné,robené výrobky.určite by sa potešilo viac maminiek,ktoré si takto krátia voľnú chvíľku alebo si privirábajú.ďakujem. :slight_smile:
24. mar 2013 o 17:40  •  čaká bábätko, termín má v júli 2015  • Odpovedz
chcela by som sa opytat, ze preco mi nejde aktualizovat vsetky inzeraty v bazare, ale musim to robit manualne po 2 resp. 3 inzeratov naraz... tlacitko Aktualizovat nefunguje...dakujem
24. mar 2013 o 18:38  • Odpovedz
@nanulik V tablete, alebo mobile, kedze ich software neumoznuje vsetky funkcie ako prehliadace na PC. Kedze mobilnych zariadeni je prilis vela, nebudeme moct zabezpecit spravne fungovanie na vsetkych. Planujeme v blizkej buduncnosti sa venovat aj zobrazovaniu stranok na mobiloch. Je to vsak iba zaciatok, preto budme trpezlivi.
25. mar 2013 o 10:12  • Odpovedz
@elisskah Vieme o tejto chybe je na plane ju odstranit. Termin teraz neviem potvrdit.
25. mar 2013 o 10:13  • Odpovedz
@ivetamelicherova Skus mi jasnejsie popisat tvoj problem, lebo nerozumiem co ta presne trapi. Dakujem.
25. mar 2013 o 10:13  • Odpovedz
@jankamarcel To co opisujes uz moze byt komercny predaj a to v bazari nechceme. Predaj vlastnej prace sme umoznili predovsetkym v zmysle, ze niekto vo volnom case vyraba pre svoje deti a ked uz z toho vyrastu tak to preda v bazari, alebo v pripade, ze niekto to skutocne vyrobi niekolko kusov a tie popreda.
Nebudeme vytvarat kategorie, kde je potencionalne velky zaujem z komercneho dovodu predavat vlastnu tvorbu, ale predaj moze byt iba v ramci sucasnych kategorii.
25. mar 2013 o 10:19  • Odpovedz
@bajti1234 Nemala si ten pripad, ze si musela v niektorom z inzeratoch doplnit dalsie vlastnosti veci, napr. farbu. Lebo v tom pripade je potrebne inzeraty prejst rucne.
25. mar 2013 o 10:21  • Odpovedz
Ahoj,

ked chcem aktualizovat nejaky starsi inzerat (kde som upravila podmienky), pride mi chyba: K inzerátu pridaj aspoň jedno foto toho čo predávaš. Inzeráty bez fotiek aj tak skoro nikto nepozerá. Pritom fotky tam boli pridane pri zakladani inzeratu!
Co s tym? (prehliadac mam chrome, nefunguje mi to ani v praci, ani doma).
Dakujem, Kacena
25. mar 2013 o 10:21  • Odpovedz
Mam 2 otazky:

1. doplnili ste kategoriu do suprav "Rocne obdobie" a je tam na vyber iba: a) lahke/letne b)prechodne/jarne, jesenne c)celorocne/na doma. Preco tam nie je kategoria "zimne"? Kam mam zaradit flisovu supravu? Nesplna to ani jednu kategoriu

2. casto chodim na MK cez smartphone, jednak ked ma niekto o nieco zaujem alebo ked aktualizujem inzeraty a mam velky problem, ze sa mi vycapi reklama prave v oblasti, kde je "kategoria" a nemozem sa dalej pohnut. Neda sa s tym nieco urobit?
25. mar 2013 o 10:41  • Odpovedz
@martinjasen ahoj chápem a ďakujem za odpoveď.
25. mar 2013 o 11:25  •  čaká bábätko, termín má v júli 2015  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.