• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@katy318 Posli mi linku na dany inzerat do IP.
25. mar 2013 o 11:48  • Odpovedz
@tigri

Ad 1. Do Prechodne/jarne/jesenne

Ad 2. Neda sa zatial s tym nic robit, kedze nerobime tech. podporu pre mobilne zariadenia. Zacneme v tejto veci nieco robit, ale neviem ti teraz povedat nic blizsie.
25. mar 2013 o 11:51  • Odpovedz
aj mi niekto odpovie???
25. mar 2013 o 19:19  • Odpovedz
@martinjasen diky, uz sa tesim :slight_smile:
25. mar 2013 o 23:39  • Odpovedz
@limoncino Musis mat problem u seba doma, lebo vytvaranie skupin funguje bez problemov.

Tu je priamo link na vytvorenie skupiny: http://www.modrykonik.sk/nova-skupina/
26. mar 2013 o 09:40  • Odpovedz
26. mar 2013 o 12:14  • Odpovedz
kedchcem pridat inzerat neukazuje mi ikonu pridat fotku co s tym?
26. mar 2013 o 17:51  • Odpovedz
prečo sa nedaju aktualizovať inzeráty?????
27. mar 2013 o 15:34  • Odpovedz
@nanulik mne to ide normálne, nebudeš mať náhodou problém v bundách a kompletoch? mrkni do vybrali sme, je tam o tom článok od viza, treba upresniť kategorie v takýchto inzerátoch podľa ročného obdobia
27. mar 2013 o 15:43  • Odpovedz
Pozdravujem. V mojom wishliste sa mi nedaju odobrat inzeraty, ktore su pozastavené, či zmazané predajcom. Tiež sa neviem dostať na 2.stranu wishlistu aj keď ukazuje odkaz na 2.stranu, stale ma to posuva spat na prvu a tak nevidim všetky inzeraty co mam ulozene vo wishliste. Dakujem za odpoved
28. mar 2013 o 02:32  • Odpovedz
Ahoj, do ktorej kategórie patria dámske kostýmy? Obleky?
1. apr 2013 o 20:31  • Odpovedz
@viz a @martinjasen , viacerým nám nefunguje rolovanie na bočnej lište priamo v témach,
všade inde na koníku to funguje, ale po otvorení témy nie... :confused:
kde je problém?
2. apr 2013 o 11:45  • Odpovedz
to som skusal a nie raz :cry:
2. apr 2013 o 12:36  • Odpovedz
@martaflorka klikni na hviezdicku pri inzerate, tym inzerat vyhodis z wishliskut. O chybe v strankovani vo wishliste vieme, budeme to opravovat.
2. apr 2013 o 12:36  • Odpovedz
@legenda Neslo ti to ani cez iny prehliadac? Neevidujeme chybu v priadavani fotiek, tazke to bude nieco u teba.
2. apr 2013 o 12:37  • Odpovedz
@magimary Hovoris o fore? Vies mi poslat linku na temu, kde to nefunguje, alebo ti to nefunguje vo vsetkych temach?
2. apr 2013 o 12:38  • Odpovedz
u mna nie lebo mam doma 3pc, mam google chrome, firefox...
2. apr 2013 o 12:42  • Odpovedz
@martinjasen nešlo to v každej téme, ale už nám to všetkým ide (nešlo to asi hodinu, možno o čosi viac) :wink:
ale v´daka, už je to v poriadku...
2. apr 2013 o 12:45  • Odpovedz
@legenda To je sice pekne, ale evidujeme iba teba, komu to nejde. Budeme potrebovat viac info, postupuj podla> http://www.modrykonik.sk/bugreport/

Skus skontrolovat ci nemas spustene nejake blokovanie v prehliadaci.
2. apr 2013 o 12:50  • Odpovedz
Prosim radu ako z mojho wishlistu vymazat expirovane, predajcom zmazane, alebo adminom pozastavene inzeraty, dakujem
3. apr 2013 o 11:43  • Odpovedz
precitala som si vyssie, dakujem :slight_smile:
3. apr 2013 o 11:44  • Odpovedz
dobry deň..mam jednu otazku a zaroveň chcem pomoc od vas,prosim...mam tento login ale mam este jeden samanta3366 a do tohoto sa neviem dostat nijak a ked žiadam o nové heslo stale mi dava ponuku len na zaninka33,že na tento login si môžem zmeniť no ja chcem na login:samanta3366..dakujem vopred..
4. apr 2013 o 08:42  • Odpovedz
@zaninka33 na MK mozes mat len jeden login
4. apr 2013 o 16:40  • Odpovedz
ale mam aj druhy a prijalo ho a mam v nom aj inzeraty a tento zaninka som davno nepouzivala a ani som uz o nom nevedela a nic tam neriesim...prosim neda sa tento zrusit a ten druhy samanta3366 aby som mala ale heslo neviem... :frowning2: prosim pomozte mi v tomto...dakujem
5. apr 2013 o 14:28  • Odpovedz
@martinjasen
Dobrý deň,
v posledom čase ma dosť často záujemkyne "bombardujú" žiadosťou o výmenu. Ja o tento druh obchodovania záujem nemám a mám to aj v podmienkach predaja /ktoré asi málokto číta/.
Nedalo by sa s tým niečo spraviť ? Niečo ako zaškrtnutie pri inzerentovi, že o to nemám záujem a bolo by to hneď viditeľné, keď niekto klikne na moje inzeráty.
Ja viem, že to môžem písať priamo do inzerátov, ale mám ich tam dosť na to, aby som do každého vliezla a manuálne to tam vypisovala.
Doteraz som mala takéto žiadosti možno raz do mesiaca, ale v poslednej dobe chce každá len vymieňať a to aj taká, ktorá mi nemá čo ponúknuť
ďakujem za odpoveď
5. apr 2013 o 15:06  • Odpovedz
@aknaj Dakujem za postreh, porozmyslame o tom.
5. apr 2013 o 15:10  • Odpovedz
@martinjasen
ďakujem
a týka sa to napr. aj dobierky

myslím, že by sa tomu potešili viaceré, lebo ako čítam v statusoch, tak tam o tom predávajúce dosť píšu
5. apr 2013 o 15:17  • Odpovedz
Haló!!! Je tu niekto??? No tak ešte raz sa spýtam, hádam už dostanem aj odpoveď: do ktorej kategórie patria dámske kostýmy? Obleky?
6. apr 2013 o 08:51  • Odpovedz
ahojte, stalo sa vám, že ste napísali adminovi s nejakým problémom a on nič? vďaka :slight_smile:
6. apr 2013 o 13:48  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.