• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
Mam navrh :grinning: preco sa aj na modromkonikovi nedaju pri albumoch pridavat gratulacie k narodeniu dietatka, tak ako je to na mojesvadbe pri svadobnych albumoch? Lebo uz viackrat sa mi stalo, ze som si pozerala album a babo bolo tak krasne, ze sa mi ziadalo napisat rodicom, aki mozu byt na babatko hrdi :grinning:
13. okt 2008 o 14:41  • Odpovedz
slnieckova, presne toto mozes urobit aj prostrednictvom IP, v albume mas odkaz s ikonkou na napisanie IP. Uz sa to tu riesilo, na mojejsvadbe sa pridávali do gratulácií aj "fanúšikovia", kt. nerobili dobrú krv, mali blbé pripomienky a názory, nie milé gratulácie, ako každý v taký významný deň očakáva. Preto sa to neurobilo aj tu, aby si si náhodou nenašla v albume gratuláciu typu ty máš ale škaredé/tučné/zubaté/... neviemaké dieťa :rolling_eyes: to by asi nikoho nepotešilo :unamused:
13. okt 2008 o 15:20  • Odpovedz
ahojte, ja mam tiez jednu otazocku na admina, ale mozno to je blbost :unamused: Pozeravam konika aj na mobile cez web n walk, ved aj pri kocikovani sa da citat. Minule som chcela poslat prispevok, tak som napisala, odoslala, ale nezobrazil sa. Tak neviem ci som spravila chybu ja, alebo treba iny, lepsi mobil, alebo sa na konika neda tak prispievat? No, ale mozno je to fakt blbost :sweat_smile:
13. okt 2008 o 21:19  • Odpovedz
katrin ale ved to s tymi skaredymi gratulaciami sa deje aj teraz na mojejsvadbe a riesi sa to ohlasenim adminovi a naslednym zmazanim :slight_smile:
14. okt 2008 o 10:10  • Odpovedz
slnieckova nieco take bolo v plane, ale k realizacii este nedoslo :grinning:

lucqa co som pozerala tak je tu viac uzivateliek ktore sa pripajaju cez mobil, ale ci aj prispievaju cez mobil neviem - ale myslim si, ze by to malo fungovat, kazdopadne prezistim :wink:
14. okt 2008 o 16:34  • Odpovedz
lucqa: "ono to je zavisle od toho aky ma v tom mobile prehliadac. Lebo ci ides cez mobil alebo adsl alebo kabel je jedno. Internet ako internet. Prehliadac je dolezity v tomto pripade. Netusim aky ma a ci zvlada vsetko ako klasicke desktopove prehliadace."
14. okt 2008 o 18:14  • Odpovedz
ved ja som si aj myslela, ze by to malo byt jedno. Mozno to bola len nahoda, viac som to totiz neskusala, ale dakujem za zistenie :slight_smile: Ved ja to zasa raz vyskusam a mozno to pojde :grinning:
14. okt 2008 o 23:14  • Odpovedz
Ahoj,mam taky problem,hladala som si albumy medzi albumami a niesu tam.a potom som zistila ze su na cz konikovi.Co s tym?
15. okt 2008 o 14:23  • Odpovedz
posli IP ze ich chces prehodit na sk :wink: :grinning: a my to posleme programatorom, lebo podla vsetkeho si sa registrovala na cz strankach a tam mas albumy a ak by si sla podavat inzerat tak by ti to slo tiez na cz momentalne :zipper_mouth:
15. okt 2008 o 16:39  • Odpovedz
a to komu mam poslat to ip?
15. okt 2008 o 17:39  • Odpovedz
Zuz11, alebo Emjee :wink:
15. okt 2008 o 17:51  • Odpovedz
mne zo zobrazuje aj prispevky poslane z mobilu :slight_smile:
15. okt 2008 o 18:33  • Odpovedz
Zdravim adminov, ja len pre zaujimavost ako moze byt niekto tehotny 464tyzdnou? hlavne ak sa zaregistruje v januari 2008, a rodit ma v septembri 2000, nie je to uz pritishnute za vlasy?www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=73603&vGroupOffset=0 :grinning:
15. okt 2008 o 19:25  • Odpovedz
oprava : tyzdnov pisem ako tatar a samozrejme som myslela pritiahnute, nie pristihnute
15. okt 2008 o 19:27  • Odpovedz
jonatanka to nezavisi od toho, kedy je clovek zaregistrovany, ale od toho, co ma zapisane v Nastaveniach - obcas to aj zablbne, hlavne u novoregistrovanych, treba len ist do nastaveni a zadat si spravne datumy, to si ale kazda nastavuje sama, ak chce byt niekto tehotny 464t nech sa paci
15. okt 2008 o 19:51  • Odpovedz
no jasne mozno sa sekla ale poriadne :sweat_smile: , stava sa
15. okt 2008 o 20:14  • Odpovedz
no...hlavne zadat spravne datumy do spravnych koloniek... :wink:
15. okt 2008 o 20:35  • Odpovedz
kde ste,ked vás najviac treba? kuknite na tému Beruska21...dakujem
22. okt 2008 o 12:28  • Odpovedz
ja som tiez za to aby bola zmazana :pensive:
22. okt 2008 o 13:40  • Odpovedz
vdaka patri anaxamon :pensive: :pensive:
22. okt 2008 o 13:43  • Odpovedz
ja by som bola zaato,aby ta tema bola uplne vymazana hlavne z toho dovodu,aby chuda dievca ak sa nahodou este niekedy vrati sem aby toto nemusela citat.myslim,ze to kazdy normalny tvor pochopi a nebudu sa tu zasa nejake fesandy"prsit"ze preco sa to zmazalo...dovod je nanajvys logickyyyyyyyyy...aby sme jej neublizili este viav :angry: my,ktore ju vobec nepozname.teda hlavne tie,co tam vyjadrili svoj nazor nesucitny a nechapavy.
ja som tam tiez neprispela tiez sa mi tema zdala neprijemna....ale urcite by som si to tam nedovolila verejne napisat!!!!
uprimne mi prislo luto toho co sa stalo ale temy takehoto charakteru su podla mna uplne zbytocne
22. okt 2008 o 13:50  • Odpovedz
Nie len zamknut, ale vymazat prosim !!!!
22. okt 2008 o 13:50  • Odpovedz
Ide to tu dole vodou :pensive: ja viem, ze admini maju vela svojej prace , ale asi by bolo vhodne to tu castejsie kontrolovat a "provokaterov" nejako postihovat... netusim ako, ale viem, ze niekedy a v poslednej dobe velmi casto sa tu presahuju hranice :rolling_eyes: :fearful: Je mi luto, ze to uz nie je tak,ako to byvalo......
22. okt 2008 o 13:51  • Odpovedz
Uz to tu nerieste dalej preboha :angry: Napiste trebars adminom Ip, zoznam adminov: Zuz11, Emjee, Krista, Anaxamon, Ikke, Madeleine ... Ak somniektoreho zabudla tak sorry :sweat_smile:
22. okt 2008 o 13:53  • Odpovedz
presne tak, nepreneste tie nehoraznosti, ktore sa v tej teme riesili este aj sem.... zabudnite a nechajte to tak preboha.... :pensive:
22. okt 2008 o 13:56  • Odpovedz
pozrite sa, kocky tu nesedia stale a obcas sa stane ze problem vznike prave vtedy ked tu z konikovych adminiek nik nie je....ale ako pise nevesta, da sa poslat hromada IP vsetkym adminom, minimalne jedna z nas tu vzdy je a problem sa ponsazi cim skor napravit resp. upratat...
22. okt 2008 o 14:19  • Odpovedz
Vložila som inzerát na darovanie poukazu,ale ste mi ho stopli ...Chcem sa spýtať prečo????
Čo je na tom zlé???To sa nesmie???
26. okt 2008 o 22:59  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.