• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
diddi - bob uz spominal viackrat, ze by bolo ovela zlozitejsie dorabat novinky na starom koni ako vytvorit uplne novu verziu.... podobne, negativne reakcie boli aj na stranku www.modrastrecha.sk/.cz ked sa v novembri presunula na novu verziu, no uz si (takmer) vsetci zvykli a vacsina uzivatelov je spokojnejsia, aj rastie navstevnost stranky
19. mar 2010 o 23:28  • Odpovedz
veronika81 - je to error, prispevky sa nezobrazuju spravne, programatori to vedia, maju to v zozname uloh co treba opravit
19. mar 2010 o 23:46  • Odpovedz
aha. ďakujem za vysvetlenie :slight_smile:
19. mar 2010 o 23:53  • Odpovedz
danu modrykonik nie je "modernejší".... je to čistý facebook :rolling_eyes: :rolling_eyes: a mám pocit, že takmer nič z toho, čo tu takmer všetky prispievateľky a živiteľky tohto fóra žiadali, nebolo v novej verzii splnené..... čo už....

adios konik :dizzy_face:
20. mar 2010 o 12:58  • Odpovedz
Ako zamkneme tému???? Na súkromnu???? Dakujem
20. mar 2010 o 13:31  • Odpovedz
nikollette Uz raz zalozenu temu nezamknete resp. nepresuniete do Sukromnej, musite vytvorit novu
20. mar 2010 o 14:33  • Odpovedz
Aj mne ukázalo že mám o 200 prípsevkov menej. prečo?
20. mar 2010 o 15:59  • Odpovedz
Tiež mi pripomína FB :unamused:
20. mar 2010 o 15:59  • Odpovedz
mam jeden technicku pripomienku k novej verzii...vcera sa mi nezobrazovali smajliky a stranka bola rozhadzana. teda, tak to zobrazuje Firefox na Mac-u, na PC (tiez FF) to vyzera v pohode. da sa s tym nieco urobit?
20. mar 2010 o 16:12  • Odpovedz
mne to na iphone zobrazuje "rozsypane"....nazov temy v zakladnom menu je prekryty inym nazvom....napr.tema modry konik je prekryta volnou diskusiou :fearful:
20. mar 2010 o 18:24  • Odpovedz
prečo mám zapísané len 626 príspevkov ked v starej verzii som mala okolo 920 príspevkov?
20. mar 2010 o 19:03  • Odpovedz
ako mám aktualizovať inzerát?
mám 3 také, čo už určite môžem, ale neviem ako :unamused:
20. mar 2010 o 20:35  •  2 deti  • Odpovedz
nikoll, ralanka, už som sa na ten počet príspevkov pýtala vyššie. Je to proste "error", viď odpoveď janočky včera o 23.46 :wink:
20. mar 2010 o 20:58  • Odpovedz
ahojte,
na koho sa treba obrátit ked mi stále svieti 1 ip a žiadnu novu neprečítanu poštu nemám?trvá to už od skušobnej verzie,dakujem
21. mar 2010 o 16:14  • Odpovedz
mukky - ked ti svieti, ze mas novu Ip a ziadnu nemas, tak to je chyba, programatori o nej vedia, budu to riesit
21. mar 2010 o 20:49  • Odpovedz
Ja mam zasa problem ze mi svieti ze mam v bazare spravy a ziadne tam nemam..... nejde to vypnut
21. mar 2010 o 20:50  • Odpovedz
janocka ďakujem :sunglasses:
21. mar 2010 o 21:33  • Odpovedz
jak přesunu téma do soukromé skupiny i se všemi příspěvky?
21. mar 2010 o 21:33  • Odpovedz
admini, môžu byť z jednej ip adresy zaregistrovaní dvaja a viac členov nakoľko máme jeden internet na viac domácností aby sa to nebralo ako porušovanie pravidiel keď viacerí z tejto ip adresy reagujú na jednu a tú istú tému...
21. mar 2010 o 22:42  • Odpovedz
ellise - uz existujucu diskusiu nie je mozne presunut do sukromnej skupiny, je potrebne vytvorit si novu temu

babykuky - ano, mozu byt registrovani viaceri uzivatelia. Napis mi, prosim, do Ip vsetky nicky.

moni - dakujem za upozornenie, posuvam na riesenie. Tiez mam Mac, vo FF to mam rozhadzane, ale v Chrome je to ok

kamilecka - napis, prosim Ip bobovi aby sa na to pozrel
22. mar 2010 o 09:29  • Odpovedz
Či bude raz kategoria KUPIM? Lara.
22. mar 2010 o 22:23  • Odpovedz
ahojte ja sa stazujem opet:frowning2: na mojom telefone mi opera nepojde ani keby som ako chcela :cry: mala som ju stiahnutu viackrat z viacerych stranok ale nejde.. nedoveryhodny dodavel mi stale ukaze..pri tom som stahvoala aj z oficialnej stranky sonny eriscon..
inak sa mk asi nespusti ked nie je opera ze?
22. mar 2010 o 23:19  • Odpovedz
lara1705 - kopirujem odpoved z tohto clanku: http://www.modrykonik.sk/fotoblog/asmira/clanok/problemy-noveho-konika-a-co-s-nimi/ Kam zmizli inzeráty 'kúpim' a 'darujem'?
V tejto verzii sekcia 'kúpim' nie je. Keďže bola veľmi málo využívaná (asi 1 zo 100 inzerátov bol 'kúpim'), tak sme ju zrušili. 'Darujem' sú pod predám ale s cenou 0. Zatiaľ nie je možnosť si pozrieť iba 'darujem', ale keď pribudne vyhľadávanie, tak to tam bude.

jankaat. - tiez mam SE a podarilo sa mi prihlasit sa aj cez Operu (nie najnovsiu, stiahnutu z ofic. stranky Opera), aj cez vstavany prehliadac, tak neviem preco ti to nejde :frowning2: ale pozeram, ze viaceri uzivatelia s tym maju problem, pisali to do komentarov k clanku o novej verzii..... skopiruj tam, prosim, svoj prispevok aby programatori vedeli, ze aj ty mas problem. Dakujem
23. mar 2010 o 00:44  • Odpovedz
janocka neviem ci to nebude mozno aj starsim typom tel.. na porazenie..ale ked sa mi cez stary prehliadac da prihlasit tak preco nie na mk?..a skopirovane- snad tam kde to malo ist..
23. mar 2010 o 01:36  • Odpovedz
ja by som sa chcela spýtať prečo mám v jednom z mojich albumov "môj príbeh" dva krát pod sebou?
Neviem či len ja to mám...
Kamoška to napr. nemá...
ďakujem...
23. mar 2010 o 12:05  • Odpovedz
23. mar 2010 o 12:06  • Odpovedz
sorry, že to neviem dať do jedne správy, ale teraz mi napadlo...

keď si chcem zmeniť ticker ako na to? Prosím?

ĎAkujeem
23. mar 2010 o 12:08  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.