• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@sopkova ano a nie raz, tým vyvoleným vyhovejú a na iných kašlú...

@domi6 je víkend preto sa odpovede od adminov neočkáš
6. apr 2013 o 14:34  • Odpovedz
písala som už skôr
6. apr 2013 o 14:37  • Odpovedz
@mirip Ale ja čakám na odpoveď už od 1. apríla :confounded:
6. apr 2013 o 14:38  • Odpovedz
@sopkova nestalo,vzdy som dostala odpoved :wink:... pisem vzdy konkretne cize bud oznacim daneho admina @ alebo mu napisem ip ..pisem martinjasen, danu, janocka, mariosmykal, admin.. technicke veci a tak pisem viz
6. apr 2013 o 14:43  • Odpovedz
ok, dakujem, tak ja to skusim este raz na daneho admina, ak nedostanem odpoved :slight_smile:
6. apr 2013 o 14:58  • Odpovedz
@domi6 tak ako som písala vyššie sú vyvolení,ktorým admini odpovedajú a potom my ostatní na ktorých ...
6. apr 2013 o 15:14  • Odpovedz
@domi6 ...našla som ich zaradené pod Dospelí: komplety http://www.modrykonik.sk/bazar/komplety-outfity/ :wink:
6. apr 2013 o 16:25  • Odpovedz
@bodka13 Si zlatá, ďakujem :slight_smile:
6. apr 2013 o 20:17  • Odpovedz
Zdravím ADMINOV :slight_smile:
mám otázočku...
neplánujete v blízkej dobe upraviť trocha fotoblog užívatelky? presnejšie:
-mazanie správ,aby sa dali správy mazať viac naraz,alebo aspon to,že ked zmažem správu staru 2roky,aby ma nevátilo znova na súšasnoť..lebo ja mam cez 1500 správ vo fotoblogu,mažem staré-nepodstatné správy..a už to robím 6 deň a furt som tam kde som bola :grinning:
ďakujem :slight_smile:
6. apr 2013 o 21:14  • Odpovedz
ako je mozne ze niektorym mamickam sa stopnu fotky receptov vo fotoblogu a poslete ich do "skupiny" a inym mamickam nechate ich recepty aj s fotkami v ich fotoblogoch?
neviem preco by sa nemohli mat recepty vo vlastnom fotoblogu ale musi sa byt v skupine. aby som si nasala nieco co ma niekto odfotene a chcela vediet recept, postup, tak chcete aby som sa stala clenom vsetkych skupin? (neviem naco ich tu je Tolko vela, uz na kazdu hlupost sa zalozi extra skupina) ja nechcem "veci" od vsetkych fotiek ale len od niektorych. ja nechcem vymienat ale sa spytat co a ako.

vidno ze sa snazite to tu "zmodernizovat" ale nezda sa mi ze niekedy sa zamyslite nad tym co vlastne robite. sorry
7. apr 2013 o 05:28  • Odpovedz
ahoj ano stalo ani mne neodpovedaju a nepomozu mi s problémom.... :cry:
7. apr 2013 o 08:46  • Odpovedz
@zaninka33 nerozumiem celkom dobre tvojmu problému :wink: ...lebo na ten nový nick "samanta3366" si sa registrovala 21.3. 2013 čo je pred 2 týždňami a teraz ti na ňom ukazuje. aktívna za posledných 7 dní- takže si sa tam dostala :wink:
....Martin @martinjasen môžeš sa na to pozrieť a @zaninka33 pomôcť....ďakujem :slight_smile:
7. apr 2013 o 13:56  • Odpovedz
no bola som tam len vtedy raz potom som nechtiac klikla na odhlasit sa a neskor som uz nevedela heslo nijake mi neberie...len zaninku33 mi stale vyhadzuje a k tomu samanta3366 sa neviem dostat a su tam aj moje inzeraty...
7. apr 2013 o 14:24  • Odpovedz
@zaninka33 nespomínam si už ako to bolo pri registrácii ...ale neprišlo ti heslo aj na mailovú adresu?
...no a teraz som si náhodou na teba klikla a problém je asi aj v tom,že nick zaninka33 máš registrovaný na MK CZ
7. apr 2013 o 14:53  • Odpovedz
a co sa s tym da robit? tento by som zrusila a ten samanta3366 si chcem nechat da sa to?
7. apr 2013 o 14:56  • Odpovedz
@zaninka33 ty s tým neurobíš nič....musí to urobiť admin...požiadaj ho aby ti ten nick zaninka33 zrušil a povoli zmenu hesla na samana3366,vysvetli mu prečo si si založila nový nick- určite ti pomôže :wink: :slight_smile:
7. apr 2013 o 15:10  • Odpovedz
dakujem vam velmi pekne dufam,ze sa to bude dat... :slight_smile:
7. apr 2013 o 15:12  • Odpovedz
a ten admin to je kde..kde to mam napisať tu prosbu?
7. apr 2013 o 15:14  • Odpovedz
@zaninka33 napis mu ip..hore obalka..do okienka komu daj martinjasen alebo mariosmykal a opis svoj problem..inak martin @martinjasen uz tu bol oznaceny @, cize ked pride v pondelok, tak si to urcite precita a pomôze ti :wink:
7. apr 2013 o 15:19  • Odpovedz
@traktor dakujem teda počkam a uvidim ste zlate.. :slight_smile:
7. apr 2013 o 15:21  • Odpovedz
@iwulka23 Preco ich vlastne mazes, nie je obmadzenie na pocet sprav, preto nie je ani nejake specialne mazanie. :wink:
8. apr 2013 o 09:14  • Odpovedz
@dana_l Nie je problem, ak mas album s receptami. Posli mi linku na album do IP, pozriem sa na to. Myslim, ze tam bude iny problem, alebo je to omyl.
8. apr 2013 o 09:15  • Odpovedz
@zaninka33 Skusala si si znovu vyziadat heslo na svoj registracny email s loginom samanta3366?
8. apr 2013 o 09:17  • Odpovedz
@martinjasen no lebo som tam hrozne dristy písala :grinning: a zdaju sa mi take nepodstane tie správy...takže musim mazať zaradom...neplánujete iný systém na to??
8. apr 2013 o 09:33  • Odpovedz
@martinjasen ahoj..nedaju sa mi aktualizovat naraz všetky inzeraty...čo má robiť?
8. apr 2013 o 10:31  • Odpovedz
@martinjasen už mi to ide...trebalo tam doplniť udaje v 3inzeratoch :slight_smile:
8. apr 2013 o 13:04  • Odpovedz
@iwulka23 Vies co by to pre nas znamenalo vyvyjat tolko funkcii, ktore pouzije par ludi. A hlavne to komplikuje to co uz je. Preto musime byt velmi striktni v tom co chceme skutocne na stranke pridat.
Clovek toho napise vela a s odstupom casu sa mu to moze dat smiesne, ale je to tvoja historia, raz by si si to rada precitala a zasmiala sa, ale uz to nebude. :wink: Nemaz to.
8. apr 2013 o 14:00  • Odpovedz
@martinjasen jasné že take veci čo sa týka dcerky tak nechávam..a len vdaka MK a vdaka tomu že som tu písala tolko veci teraz presne viem kedy sa jej čo podarilo 1x :slight_smile: od prveho sedenia až po prvé slova..ale ozaj musím zmazať nejake veci :grinning: nuž teda ďakujem za vysvetlenie :slight_smile:
8. apr 2013 o 14:30  • Odpovedz
@martinjasen ano skušala som to ale vzdy mi da ponuku len na zaninka33..
8. apr 2013 o 19:48  • Odpovedz
Mám otázku, PRO predávajúca mi vyslovene napísala, že mi faktúru k tovaru nedá, tak sa pýtam ako mám postupovať? Ja ju potrebujem kvôli záruke a reklamácii.
8. apr 2013 o 20:48  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.