• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@zaninka33 Pri vyziadani hesla musis zadat registracny email s ktorym si sa registrovala pod loginom samanta3366
8. apr 2013 o 22:18  • Odpovedz
@natalienka12 Napis do internej posty kolegyni @barborakr o koho sa jedna, overime si ho.
8. apr 2013 o 22:19  • Odpovedz
co sa stalo s Pro shopmi? teda aspon s mojimi oblubenymi, v ktorych som mala vybraty nejaky tovar. Vsetky su neaktivne, ich profily a a inzeraty ziadne. Tak zrazu.
8. apr 2013 o 22:36  • Odpovedz
@martinjasen ..ano viem že treba to poslat na registr. email,ale stale mi vyhadzuje len zaninka33...neviem co dalej..
9. apr 2013 o 08:30  • Odpovedz
@elisskah Je to mozne, kedze sme teraz rusili vsetkych PRO, ktori nemali podnikatelske opravnenie.
9. apr 2013 o 10:02  • Odpovedz
@zaninka33 Odhlas sa a na tejto linke vloz registracny email. http://www.modrykonik.sk/zabudnute-heslo/
9. apr 2013 o 10:02  • Odpovedz
@martinjasen toto všetko som už robila niekolkokrat a nič..neda sa to.. stale len zaninka33 mi tam napiše ze ak som zabudla login tak tento je on...ale ja chcem ten druhý a tento odstraniť ak sa da..
9. apr 2013 o 13:42  • Odpovedz
@zaninka33 Vies svoj registracny email na stary login?
9. apr 2013 o 13:47  • Odpovedz
ahoj admini, mala by som otazku ked napisem otazku do mojho blogu nezobrazi sa mi na stranke kde pridavaju otazly alebo statusy ine maminky co s tym? dakujem janka
9. apr 2013 o 14:16  • Odpovedz
@martinjasen oba mam na tom istom emaily: xxx
9. apr 2013 o 14:41  • Odpovedz
@zaninka33 Neda sa registrovat viac loginom s tym istym emailom. Musim mat iny email na ten druhy login.
9. apr 2013 o 14:46  • Odpovedz
@martinjasen ale mam ten isty iny nemam a ani pri registracii nepouživam len tento...cize
9. apr 2013 o 14:56  • Odpovedz
@martinjasen nemohla zle zadat mail pri prihlaseni..myslim, tom prvotnom?mne sa to stalo, ked som tu prisla a neslo sa mi prihlasit. zabudla som svoje heslo, tak som si ho dala poslat na svoj mail, ale nic mi neprislo ..musela som si dat novy nick a cez ten pisat. a ziadala som o radu..a potom /uz neviem ktory admin mi na to prisiel/, ze som si zle zadala svoj mail, dala som bodku naviac..tak mi ten druhy nick zrusili, mailovu adresu opravili a ostala som tu ako traktor..
9. apr 2013 o 15:01  • Odpovedz
@zaninka33
@traktor Ano je tam preklep v mail, velmi prozaicky :wink: Uz to riesime cez IP.
9. apr 2013 o 15:06  • Odpovedz
@martinjasen opat davam otazku zo strany 297, nikto mi neodpovedal:
Dobry den, rada by som sa opytala na co funguje (v mojom pripade teda nefunguje) nastavenie farby v bazari? Dakujem
10. apr 2013 o 09:35  • Odpovedz
10. apr 2013 o 10:27  • Odpovedz
fajn mesiac s Tento,príjemná zelená,potešilo ma to dnes :slight_smile:
10. apr 2013 o 20:35  • Odpovedz
@martinjasen halo halo cakam a nič sa nedeje tu..už sa vyriešil ten problem ci..?
11. apr 2013 o 14:31  • Odpovedz
Mohli by ste zaviesť v inzerátoch rubriku DOMÁCE POTREBY?Mám niekoľko inzerátov do tejto rubriky a nemám kde ich umiestniť a myslím že aj ostatné maminy to ocenia.Díky
11. apr 2013 o 15:36  • Odpovedz
@elefanto domáce potreby- kuchynské potreby a mnoho iných kategórií ... nájdeš na Modrej streche - platí ti tam ten istý nick ako tu :slight_smile:
11. apr 2013 o 16:19  • Odpovedz
Ahoj pred nedavnom som kupovala nejaky tovar od profi predavajucej starsglamour A vobec mi tovar neposlala a oklamala ma on25 eur. Potrebovala by som na nu kontakt nemate nahodou? Velmi by mi to pomohlo....dakujem velmi pekne zuzana
11. apr 2013 o 22:42  • Odpovedz
ja stale čakam na odpoved a nic..neviem čo sa robí či sa vyriešil problém....prosím o odpoved..dakujem
12. apr 2013 o 13:29  • Odpovedz
Ja nechápem normálne tu medzi PRO fičí na plné obrátky predaj napodobnenín z aliexpress.com akože ralph lauren pánska polokošeľa za 13 eur no mám dosť alebo tričko Hollister za 19.
12. apr 2013 o 13:54  • Odpovedz
@martinjasen ...chcela som si teraz predplaiť Bazár+ a nejde mi to ... vôbec sa k Bazár+ neviem dostať. viete mi poradiť?
12. apr 2013 o 19:00  •  3 deti  • Odpovedz
@martinjasen mam otazku preco mi niektore moje inzeraty vyhlada napr. kociky, kombinovane , medzi nimi najdem aj moj ponukany kocik, ale napr. ked idem najst moj inzerat v kategorii balik oblecenia, dievcensky atd, medzi inzeratmi moje neukaze vobec, ani z ineho pocitaca a s inim loginom , znizuje to moju sancu na predaj! mam znamu ktora ma podobny problem, ako je to mozne, ze niektore inzeraty sa ukazu a niektore nie?? este dodam, ze ked kliknem cez moj vyhladany inzerat tak mi ukaze aj ostatne, tomu fakt nerozumiem dakujem za odpoved
12. apr 2013 o 20:36  •  1 dieťa  • Odpovedz
Ahojte,..viete mi poradiť ako si aktivovať službu PLUS?nemôžem to nikde nájsť.dakujem
16. apr 2013 o 18:02  • Odpovedz
dobry den, kdyz kliknu na fotoblogy, mam nalevo moje skupiny, a potom obsah mam az dole pod seznamem skupin. Predtim jsem obsah mela od skupin napravo. Takze kdyz ted vidim, ze ve skupine je neco noveho, kliknu na skupinu a musim rolovat dolu jako blazen. Diky za odpoved.
16. apr 2013 o 22:17  • Odpovedz
Aj tu niekto odpoveda? tiez mam problem ako evina1812
@martinjasen
17. apr 2013 o 08:02  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.