• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@peiton otvor si bazar, hlavnu stranku, tesne nad prvymi inzeratmi je pisane o bazare+, tam ked kliknes malo by ta to odkazat dalej http://www.modrykonik.sk/bazar/plus/for/peiton/
17. apr 2013 o 08:21  • Odpovedz
@martinjasen no skvelé nikto neodpoveda nič nerieši...nedostala som odpoved už ako dlho....chcem tento login zrušiť a mat ten druhy: samanta3366...dakujem!!!
17. apr 2013 o 08:40  • Odpovedz
@zaninka33 Poslal som ti IPcku uz ked sme to riesili, ale nedostal som ziadnu odpoved od teba. Pritom vidim, ze si ju citala. Prosim pozri si ju este raz a odpovedz mi na nu. :wink:
17. apr 2013 o 10:12  • Odpovedz
@evina1812 Posli mi prosim link na kontretny inzerat, ktory nevies dohladat a presne klucove slova, cez ktore ho chces dohladat.
@ollako
17. apr 2013 o 10:16  • Odpovedz
@martinjasen uz nepotrebujem odpovedať uz som prisla na ten princip, ked si nezaplatmi tak moja sanca, aby moj inzerat niekto nasiel je asi tak 5 %, pretoze stale sa budu uprednostnovaat, praave aktuakizovane, alebo zaplatene inzeraty, ale nechapem preco to je napriklad aj vtedy, ked hladam od najlacnejsieho inzeratu, aj vtedy mi ukaze na prvych 10 tich stranach aktualizovane a predplatene a tie ostatne az kdesi vzadu aj ked su lacnejsie ako tie nanovo aktualizovane, preco tam je teda aj zalozka najnovsie aktualizovane a najnovsie pridane? mali by ste daj zalozu napr: podla ceny a vyhlada inzeratyy podla ceny , nie ze na strane 10 ukzae ciapku za 6 ecok a na str 12 za 0,80 centov, ved to je proti zdravemu rozumu )uviedla som to ak o priklad/ pod zalozkou najlacnejsie to tak funguje, vymazte to !!!ved matika nepusti ci? :confused: alebo uz aj tu ssa zaraba na maickach na materske jasnee kseft je kseft
17. apr 2013 o 12:47  • Odpovedz
@martinjasen no moment vobec neviem ocom pises...nič som nečitala len tu spravu,ze to riesite v tom preklepe mail. nic viac neviem ani sa tam dostat neda do loginu samanta3366
17. apr 2013 o 13:26  • Odpovedz
@zaninka33 Poslal som ta internu postu, kde som ti napisal co od teba potrebujem, aby sme dokazali ten login spojazdnit. Pozri si postu a odpis mi.
17. apr 2013 o 13:35  • Odpovedz
To komu vadil môj fotoportrét? Čo na ňom bolo zlé???Veď to bola normálna fotka s deťmi, kde ma bolo normálne vidieť....Citujem admina: " Nedávaj sem rôzne zamaskované fotky kde ti skoro vôbec nevidieť do tváre, alebo upravované fotky kde ledva vidieť kde máš nos a kde oči. Fotografie kde máš väčšiu časť tváre zakrytú sem tiež nedávaj (napr. tmavými okuliarmi). Páči sa nám prostredie, kde jasne vidíme s kým diskutujeme, kde vidíme s kým robíme obchod v bazáre atď. Ak ti toto nevyhovuje, neuverejni žiadny portrét, aj bez neho môžeš stránku naplno využívať." ...do tváre mi vidieť bolo... bolo vidieť,kde mám nos a kde oči a nemala som na nej ani okuliare...ak sa adminovi páči prostredie,kde je jasne vidieť s kým diskutujeme,tak prečo mi ju zmazal??? to je lepšie prostredie,kde nemám foto vôbec???? Veď to nemá logiku!!!
17. apr 2013 o 19:03  •  3 deti  • Odpovedz
dobry den,
zaujimal by ma dovod, preco v bazare nemozem inzerovat Mexicku bolu - privesok pre nastavujuce mamicky.
Vase vysvetlenie v sprave

"Náš bazár je určený na predaj vecí pre deti, plus oblečenia pre mamičky a oteckov. Iné inzeráty sem nepatria.
Riešenie: Je množstvo bazárov a iných stránok, kde takého inzeráty vkladať môžeš. Môžeš inzerát zadať tam. Odtiaľto inzerát zmaž

mi bohuzial nepostacuje, kedze staci si v Bazare zadat slovicko "nahrdelnik" alebo "naramok" a najdete tam mnozstvo inzeratov ponukajucich tovar (a urcite nejde o detsky tovar), ktory tu ako pisete nepatri.
Prosim teda o moznost uverejnenia svojho inzeratu, ktory je pre nastavajuce mamicky pre ktore je tato stranka vytvorena, pripadne prosim o korektny pristup a vymazanie aj ostatnych neprijatelnych inzeratov.
Dakujem.
20. apr 2013 o 19:21  •  2 deti  • Odpovedz
prosiiim, nemohli by byt klucove slova v skupinach nejako rozumne zoradene - napr. podla abecedy...? :sweat_smile:
20. apr 2013 o 19:56  • Odpovedz
ďakujem adminom za "odpoveď"....čo sa týka mazania a pozastavovania sú veľmi rýchli...ale odpovedať na otázku nedokážu 4 dni :angry:
21. apr 2013 o 11:09  •  3 deti  • Odpovedz
mám dotaz proč byla smazána diskuse o lécích na ivf..dost nám samoplátcům pomohla sehnat léky na ivf a ted už diskuse není..
22. apr 2013 o 13:47  • Odpovedz
chcem sa opýtať prečo bola zmazaná téma : mám-nemám lieky na IVF a následne dnes zase tém , ktorú som včera založil : Ponuka - Dopyt liekov na IVF? Doteraz to tam fungovalo cca 4 roky a zrazu to niekomu vadí. Prosím odpoveď zverejnite , lebo to zaujíma mnohých.
23. apr 2013 o 20:56  • Odpovedz
zdravim :wink:
vcera som si pila kavu a rozmyslala kedy urobime s babami s sukromky nejake stretko...... ( samozrejme mensie stretka zorganizovane boli, za co dakujem MK , ze som sa mohla stretnut s tak super kockami )

...a potom ma napadla jedna vec..... nerozmyslali ste niekedy do buducnosti o nejakom " celoslovenskom stretku MK" ? myslim tak aj s nejakym programom, s tym ze by sme mali moznost vidiet adminov nazivo a tak.. viem ze forum je anonymne, ale ako vieme je nas tu vela co sa pozname dlhsie ( z videnia z profilovych fotiek, zo statusov, fotoalbumov a cez rozne diskusie ), a prijemne ma pobavila tato myslienka zeby som sla na nejaku akciu s drobcom , kde by nas bolo pokope veeeela.
@martinjasen
23. apr 2013 o 22:48  • Odpovedz
@ikke V pripade oznacovana ma zmysel zobrazovat predovsetkym podla poctu oznaceni, kedze vacsina oznaceni ma iba jeden prispevok. To, ze sa nieco casto oznacuje znamena, ze sa aj casto vyhladava, preto zobrazujeme tie, ktore sa najviac pouzivaju.
Po rozkliknuti oznaceni vidis vsetky pouzite oznacenia. To je pripad ak hladas nieco malo pouzivane.
24. apr 2013 o 09:52  • Odpovedz
@andrii Na tvojom fotoportrete je cela tvoja postava, pritom fotoportret je detail tvare. :wink: Do buducnosti ak pises do tejto temy oznac niekoho z adminov, aby ho upozornilo na tvoj dotaz.
24. apr 2013 o 09:53  • Odpovedz
@bambina Kym nie je kategoria v bazari, ktora odpoveda tovaru, take inzeraty pozastavujeme. To, ze tam su ine inzeraty, ktore porusuju pravidla stranky nie je argument, preco tam moze byt tvoj. Mame v bazari viac ako milion inzeratov, niekedy to trva, kym sa dostaneme ku konkretnemu inzeratu porusujucemu pravidla. Skor ci neskor sa vsak dostaneme, tak ako v tvojom pripade.
Mozes navrhnut kategoriu/podkategoriu do bazaru. Priebezne zvazujeme pridavanie novych kategorii.
24. apr 2013 o 09:56  • Odpovedz
@sobik1 Tema sa vrati, doslo k omylu. Len na vratenie potrebujeme technicky zasah a kolega je aktualne mimo firmu. Prosim o trpezlivost a pochopenie.
24. apr 2013 o 09:58  • Odpovedz
@lucka1987 Tvoj napad sa nam paci, len nemame personalne kapacity, kto by to organizoval. Ak by to bola iniciativa uzivatelov, mozno by sa dalo nejako dohodnut.

Ak chcete stretnut admina na zivo, tak sa mozeme dohodnut na spolocnom stretnuti niekde v Bratislave. :wink: Mozno z malych stretnuti by mohlo byt raz velke.
24. apr 2013 o 10:01  • Odpovedz
@martinjasen dik za odpoved.. viem ze vas je malo a na take stretko je treba ludi, mozno ak sa urobi vyzva tak sa niektore mamicky toho chytia, predsa len kazda mame nejake kontakty a moznosti, tak sa mozno do buducna nieco moze dat dohromady...
24. apr 2013 o 10:03  • Odpovedz
@lucka1987 Ako hovoris. Mne sa pozdava, ze iniciativa zacina zdola, takze na zaciatku su male stretnutia a ked je citit zaujem, tak sa urobia vacsie.
24. apr 2013 o 10:06  • Odpovedz
@martinjasen prepac, ale tvoja prva veta mi nedava zmysel :confused: :sweat_smile: :grinning:
ked ma napr. 300 oznaceni iba 1 prispevok a su teda zobrazene podla nahodneho poradia, je viac nez narocne hladat v tejto spleti TO 1 KONKRETNE klucove slovo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
/ok, cislo som teraz trochu nadsadila, asi tak desatnasobne :grinning: ale myslim do buducna :wink: /
24. apr 2013 o 20:56  • Odpovedz
@martinjasen ...ďakujem za odpoveď...myslela som si,že ked sú to Otázky na asmira team,tak netreba označovať adminov...nevadí,nabudúce budem vedieť.... čo sa týka toho fotoportretu-na fotke som bola so svojimi deťmi.mám tri deti a všetky tri ľúbim rovnako a keďže toto je stránka o mamičkách a pre mamičky a ja som trojnásobná mamička,tak som tu chcela mať fotku v pase so svojimi deťmi. bolo na na nej dobre vidieť a ľudia ma na nej spoznávali aj na ulici...ale ked si myslíte,že je lepšia táto nakreslená ikona a podľa nej sa budú ľudia spoznávať či už na ulici,alebo tu,tak si nechám radšej ikonu :unamused:
25. apr 2013 o 05:45  •  3 deti  • Odpovedz
@ikke Toto asi nie je ten spravny priklad. Kolko prispevkov bude mat 100 oznaceni? Najcastejsie je to tak, ze jeden prispevok ma jedno, az 3 oznacenia.

Pre uzivatelom ma skor vyznam zobrazovanie podla toho, co sa najviac pouziva a vyhladava. A to sa prejavi v tom, kolko krat sa jedno oznacenie pouzije.
Zobrazovat ich podla abecedy zohladnuje viac ak vyhladavas nieco konkretne, ale pokojne sa moze stat, ze take oznacenie este neexistuje, alebo je pod nim iba par prispevkov.

Nas ciel je, aby ludia lahko videli coho je najviac a rychlo to aj nasli. Preto budeme rozbrazovat oznacenia podla ich pouzivania.

Verim, ze teraz som to vysvetlil jasnejsie. Velmi som sa snazil. :wink:

Martin
25. apr 2013 o 09:40  • Odpovedz
@martinjasen ja o voze a ty o koze... :wink:
nijaky prispevok nebude mat nikdy 100 oznaceni.
no 100 prispevkov moze mat to iste klucove slovo!
no nie o to mi ide.

v skupine mame momentalne okolo 40 klucovych slov a uz teraz zacina byt hladanie v nich NEPREHLADNE. nijako sa v tom neda vyhladavat a tak padne ta ista otazka aj 3-4 x v priebehu 2 tyzdnov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:

nechcem si ani predstavit, co to bude, ked bude klucovych slov 100 ... (nieeee v jednom prispevnku, ale vo vsetkych prispevkoch v skupine)

a vyhladavanie pomocou "vyhladavaca" vpravo hore nefunguje. priklad
http://www.modrykonik.sk/skupina/1852/?q=citron
klucove slovo "citron" ma mat 4 oznacenia, no najde len 3 z nich a plus dalsie 3 prispevky, v ktorych sa citron spomina, no nie su oznacene... KDE je ten 4. oznaceny prispevok #citron???
25. apr 2013 o 10:30  • Odpovedz
@martinjasen a este jeden priklad:
chcem vediet, ci sa uz niekto v skupine pytal na dezodorant, alebo este lepsi priklad: intimna hygiena :grinning:
http://www.modrykonik.sk/skupina/1852/
najdes to? ako dlho ti to bude trvat? :wink:
25. apr 2013 o 10:36  • Odpovedz
@ikke 4. oznacenie citron je v prispevku, ktory bol vymazany, alebo je zablokovany.

Ikke ty hladas poriadok tam, kde je nemozne ho urobit. Na to, co ty opisujes sluzi klasicke vyhladavanie. Tu je problem ten, ze nezobrazi ti tie oznacenia, ktore nie su priamo v prispevky, cize ignoruje oznacenia v komentaroch. Skusim sa porozpravat s kolegom ci je to mozne nejak spojit.
25. apr 2013 o 11:36  • Odpovedz
@martinjasen nie, 4. oznacenie prispevku stale v skupine je, nie je ani zmazany ani zablokovany. je v komentari.
a ako si dopadol s intimnou hygienou? :grinning:
nechapem, preco by klucove slova nemohli byt zoradene podla abecedy, alebo aspon takuto volbu umoznit. no ale ak sa teda neda, nechaj tak. davam tomu "tak rok, maximalne dva", ze to tu bude a vsetci budu dakovat, aky super napad :wink:
25. apr 2013 o 20:28  • Odpovedz
@martinjasen ahoj, vzdy sa obraciam na teba, tak je to aj tentokrat. chcem poprosit o presetrenie, preco na mojom konte (nicku) mi neukaze upozornenia? teda aby som bola uplne presna, tak mi ukazuje ale nie vsetky a nemyslim tym, ze mi nesvieti cervenou farbou cislo pri upozorneniach, ale myslim tym priam to, ze ani v upozorneniach ich nemam. takze niekto mi mozno nieco napise a ja ked priamo nahodou necitam tu temu, tak si to ani nevsimnem. zaujimave je, ze niekedy mi upozornenia funguju a niekedy nie. vsimla som si ta asi tak 2-3 dni dozadu, ci sa mi to stalo aj predtym, netusim. vopred dakujem za "presetrenie" :slight_smile:
28. apr 2013 o 19:06  • Odpovedz
@mandragora22 Mas konkretny priklad, kedy ta niekto upozornil a tebe sa to nezobrazilo?
29. apr 2013 o 09:51  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.