• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@martinjasen
chcem sa opýtať, kde je chyba, že mi PRO inzeráty, ktoré sú na spodku úvodnej strany, neotvára??? resp. otvorí, ale len prázdnu stranu

pri používanom tovare v bazáriku tento problém nemám
dakujem
29. apr 2013 o 18:26  •  2 deti  • Odpovedz
@bzuco @martinjasen mam detto problem uz dlhsie :frowning2: :unamused: ze otvara len klasicke inzeraty a ked kliknem na PRO, tak nacita len bielu stranku :rolling_eyes:
29. apr 2013 o 21:19  • Odpovedz
Dobry den, mam taky maly navrh, resp otazku ci by sa nedala na MK pridat funkcia, aby si aj fotky pridavane do skupin mohli zaradit do kolekcii, podla mna by to vela mamiciek vyuzilo :slight_smile: @martinjasen
30. apr 2013 o 01:40  • Odpovedz
@bzuco
@pipka Viete mi poslat linky na konkretne inzeraty, ktore vam takto zobrazilo. Ja som to skusal a zobrazovalo mi to v poriadku.
30. apr 2013 o 10:11  • Odpovedz
@iukapiuka Kedze kolekcie pouziva malo uzivatelov je velmi mala sanca, ze sa bude funkcionalita kolekcii rozsirovat.
30. apr 2013 o 10:12  • Odpovedz
@martinjasen no predvcerom som hladala malemu tenisky ...a teda konkretne tusim tento to bol
http://www.modrykonik.sk/shopy/detska-obuv/h2mq/tenisky/

ale dnes mi to uz ide :wink: takze chyba uz asi odstranena :slight_smile:
30. apr 2013 o 11:18  • Odpovedz
@pipka To dufam, ze to bol iba nejaky docasny vypadok. Niekedy ked sa aktualizuje stranka tak niektore veci chvilu nefunguju. Aktualizujeme aj 2-3x za den.
30. apr 2013 o 11:55  • Odpovedz
@martinjasen asi sme mali akurat to stastie :sweat_smile: :grinning:
30. apr 2013 o 12:37  • Odpovedz
Dobrý deň, mám problém s pridávaním fotiek k inzerátu. Všetko pekne vypíšem po kategóriách, čo predávam, ale nenahrá sa mi ani jedna fotka. :cry: V čom je problém?
A ešte jedna vec do zložky "Pridaj k obľúbeným" mi nejdú ukladať inzeráty, ani odtiaľ odoberať, vždy sa vypíše hlásenie typu "error FORBIDDEN". Čo sa deje s webom? :unamused:
2. máj 2013 o 13:15  • Odpovedz
komu mam napisat ziadost o zmazanie hodnotenia?
2. máj 2013 o 21:29  • Odpovedz
@elisskah Ak si ho napísala ty môžeš ho aj zmazať :wink: keď naň prejdeš myšou Ti vypíše "zmaž hodnotenie"
ak Ti bolo dané neprávom tak admin
3. máj 2013 o 00:48  • Odpovedz
@mitape bolo mi dane nepravom, ale ktory admin?
3. máj 2013 o 00:51  • Odpovedz
@elisskah napríklad aj martinjasen
3. máj 2013 o 00:54  • Odpovedz
Dobrý deň, mám problém s pridávaním fotiek k inzerátu. Všetko pekne vypíšem po kategóriách, čo predávam, ale nenahrá sa mi ani jedna fotka. V čom je problém?
A ešte jedna vec do zložky "Pridaj k obľúbeným" mi nejdú ukladať inzeráty, ani odtiaľ odoberať, vždy sa vypíše hlásenie typu "error FORBIDDEN". Čo sa deje s webom?
Odpovie mi niekto, prosím?
3. máj 2013 o 08:48  • Odpovedz
Prosím Vás,nemôžem pridávať fotky v mojom fotoblogu s tým,že by ho videli aj ostatný vo Fotoblogoch-tam sa mi to neukáže :unamused: ,proste je vidieť iba v mojom fotoblogu-ďakujem za radu Monika
3. máj 2013 o 11:38  • Odpovedz
dobry den prajem ! preco tu niektore davaju vsetko mozne :angry: su tu konkretne aj take z ktorych je mi na grc :stuck_out_tongue_closed_eyes: nic spolocne to nema z Mk oznacila som ju Nijako nesúvisí so zameraním stránky stale tu to ma ja si nepomozem ale mne jej vsetky albumy su na grc z 12-tich mozno jeden album sa da . v jednom sa ukazuje polonaha ,druhom tam ma pofotene zdochnute zviera , v dalsom je to lov zvierat , CO TO MA SPOLOCNE S MK PRECO TO NENI STOPNUTE :angry:
4. máj 2013 o 13:35  • Odpovedz
@martinjasen ta mriežka- chcem sa opytať, prečo ked nou niečo omylom označím a potom to celkom vymažem, tak to stále ostáva označené- naposledy sa mi mriežkou s nazvom sardinia podarilo označiť malorku a hoci som ten odkaz hned vymazala, v prehlade- ak kliknem naboku témy na sardiniu- sa stále zobrazuje... všimla som si to už asi pred mesiacom pri diskusii o knihach, myslela som že je to len prechodný problem ktory vyriešite, ale vidím, že si ho nikto doteraz asi nevšimol, urobte s tym niečo nech to nepletie ked už chcete aby tu tie mriežky boli, dik :slight_smile:
4. máj 2013 o 17:04  • Odpovedz
@martinjasen @admin ahojte, 1.5. vo večerných hodinách som si opäť po 1/2 roku zaktivovala bazár + a dnes ráno mi strhlo za ďalší "týždeň" . Tým pádom mi tých 0,9€ vychádza nie na týždeň, ale nejakých 6 dní, to je normálne?? Ďakujem
7. máj 2013 o 08:50  • Odpovedz
7. máj 2013 o 12:14  • Odpovedz
@damko Napis mi linky na ablum, ktory sa ti zle zobrazuje. Dakujem.
7. máj 2013 o 12:14  • Odpovedz
@heli1984 Pred casom doslo k uvolneniu kontextu vo fotoblogoch. Viac o tom si mozes precitat tu: http://www.modrykonik.sk/fotoblog/martinjasen/clanok/aktualizacia-pravidiel-vo-fotoblogoch/
7. máj 2013 o 12:16  • Odpovedz
@fra Ak prispevok s chybnym oznacenim vymazes, nemal by sa zobrazovat ked si kliknes na dane oznacenie. Je mozne, ze nebude spravny pocet oznaceni, kedze aj vymazane prispevky zatial pocitame k oznacenym, je to tech. problem. Planujeme to opravit, len je to komplikovane a v sucasnosti nie az tak urgentne.
7. máj 2013 o 12:17  • Odpovedz
@beruska.zuzanka Skontroloval som si platby a 1.5. ti stiahlo do 7.5. a dnes ti stiahlo do 14. Az zajtra sa zacina predplatne, ktore ti stiahlo uz dnes. Je to len rozdiel v case platieb a v case kedy je aktivovany bazar plus, ale urcite to sedi. Snad som to vysvetlil jasne. :wink:
7. máj 2013 o 12:23  • Odpovedz
@martinjasen http://www.modrykonik.sk/fotoblog/damko/album/deti-18ljsr/ napríklad,teraz som pridala tieto fotky,ale medzi ,,fotoblogmi,, to neukázalo,iba u mňa v albume,nemôžem ani pridať krátku správu,ani tú mi neukáže,neviem,či mi rozumiete,čo myslím..Ďakujem Monika
7. máj 2013 o 12:43  • Odpovedz
@martinjasen aha, jasne, ved nevravim že je to nejaky urgentny problem, len som myslela že o tom neviete...
7. máj 2013 o 13:00  • Odpovedz
@damko Ahoj, uz by to malo fungovat.
7. máj 2013 o 15:48  • Odpovedz
@martinjasen Ahoj,ale nefunguje.. :unamused:
7. máj 2013 o 21:22  • Odpovedz
@martinjasen Dobry den, chcem sa spytat na moj inzerat. Nechapem, preco nemoze byt zadany inzerat typu,predam 4 knihy, kus stoji 2 E. Co je na tom zavadzajuce???? Ak predavam 4 kusy ponoziek ci spodneho pradla, mam tiez dat samostatny inzerat na kazdy jeden kus??? Nechapem to. A tiez nechapem, preco mate v pravidlach napisane, ze vysledna suma musi byt suctom vsetkych kusov. Ved ja nepredavam tie knihy v celku, ale po kuse a v inzerate je to jasne stanovene. A co viac, nie som jedina, ktora ma taketo inzeraty. Je mozne zmenit toto pravidlo??? Dakujem za odpoved. Adriana
10. máj 2013 o 08:36  • Odpovedz
@adri266 Ak predavas knihy po kuse vytvor pre kazdu knihu samostatny inzerat. Ak ich davas do jedneho inzeratu znamena to, ze ich predavas spolu, takze cena je suma za vsetko. Akceptujeme, ak v texte inzerate rozpises jednotlive ceny.
10. máj 2013 o 10:06  • Odpovedz
@martinjasen dakujem za odpoved. Je teda inzerat, ktory ma znenie *Anglicke knihy pre zeny, kus 2 E* nespravny? Ved je tam jasne napisane, ze kus za 2 E. Ako sa to da este lepsie napisat??? Mam napisat kniha za 2 E, aby to pochopili vsetci? :sunglasses:
10. máj 2013 o 13:01  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.