• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@adri266 Posli mi linku na inzerat, nech sa rychlo dohodneme, takto chodime okolo horucej kasi. :wink:
10. máj 2013 o 13:40  • Odpovedz
@martinjasen preco nemozem davat PACI SA MI TO?
akonahle kliknem na paci sa mi to, vyhodi ma na zaciatok strany. something wrong?
10. máj 2013 o 20:32  • Odpovedz
@maca_p u mna to funguje.
10. máj 2013 o 20:38  • Odpovedz
10. máj 2013 o 20:47  • Odpovedz
@stardust :grinning: :wink:
@martinjasen
ani v tejto teme mi nejde pridavat paci sa mi to :grinning:
10. máj 2013 o 20:48  • Odpovedz
11. máj 2013 o 08:44  • Odpovedz
dobrý deň. Chcela by som sa spýtať, či je možné, aby som bola "prehlásená" z českého MK na slovenský. Nakolko som registrovaná na českom, vždy všetky zmeny musím robiť tam... ďakujem za odpoveď a prajem pekný deň :wink:
11. máj 2013 o 11:21  • Odpovedz
@raza prehodila som ti registraciu na mk.sk, skus malo by to byt v poriadku. :slight_smile:
11. máj 2013 o 18:54  • Odpovedz
@danu ďakujem velmi pekne :wink:
11. máj 2013 o 18:59  • Odpovedz
@adri266 Takto ma vyzera ako teraz. :wink:
13. máj 2013 o 10:58  • Odpovedz
@martinjasen ok, vdaka, aj ked s tym velmi nesuhlasim, pretoze nepredavam tie knihy ako jeden balik, no budiz :sunglasses:
13. máj 2013 o 15:27  • Odpovedz
@martinjasen chcem sa spytat. stopli ste mi inzerat lebo nesplnal pravidla bazaru... predavala som totiz nove nepouzite tehu testy... / inak to nejde/... priznam sa ze do detailov som si pravidla nenastudovala, kedze som nikdy nic nepredavala... iba kupovala... vychadzala som z toho, ze je tam rovnakych inzeratov tucet... a nie v kategorii PRO ako ste mi odporucili... nie som male decko, ale zaujimalo by ma akym klucom vyberate tie , ktorym inzerat stopnete, kedze okrem mna je tam dalsich tucet rovnakych inzeratov... nie som ani lakoma, ale cena testu je 35 centov, a ked predam vsetky , je to stale menej ako suma mesacne za PRO ... v podstate neriesim, len ma zaujima preco ostatne inzeraty s rovnakym artiklom tam stale su?
14. máj 2013 o 16:38  • Odpovedz
@krasneleto Posli mi linku na tvoj pozastaveny inzerat, pozriem sa na to.
15. máj 2013 o 09:48  • Odpovedz
@krasneleto To je linka do mojho bazaru :slight_smile: Otvor si ten konkretny inzerat a tu linku mi posli, dakujem.
15. máj 2013 o 10:21  • Odpovedz
@krasneleto mas tam dve chyby, fotky maju byt tebou nafotene, nie stiahnute z internetu. Komerny dovod je preto, lebo mas v inzerate text "pri vacsom odbere dam zlavu :D", co uz je dokaz, ze to mozes predat komercne.
15. máj 2013 o 11:06  • Odpovedz
@martinjasen ok, opravim dakujem, nafotim... este raz vdaka
15. máj 2013 o 11:09  • Odpovedz
Dobry vecer,
s viacerymi podvedenymi zenami, by sme sa potrebovali dopatrat k menu a adrese k nicku dievcatko28. Oklamala vela zien a nevieme ako dalej postupovat. Nie su to male ciastky, u mna je to suma 200€. Dakujem za pomoc, Silvia
15. máj 2013 o 22:28  • Odpovedz
dobrý deň. chcela by som sa Vás spýtať či by ste nám nepomohli s neserioznou predávajúcou. predala jednu vec niekolkým . peniaze sme jej poslali a tovar nemá nikto. ako by sme mali postupovať ak by sme chceli podať trestné oznámenie / teda potrebujeme adresu/.všetko si dnes zmazala ako sme pozerali. neviete nám poradiť? dakujem
15. máj 2013 o 22:31  • Odpovedz
@slivonka 200 eur?? fúha, to je dosť. čo si jej bazárik vykúpila? lebo má tam inzeráty-nie najnižšie ceny...ale 200 ečok by som sa bála poslať tu niekomu....a to máš už na trestné oznámenie na políciu.môžeš podať
15. máj 2013 o 22:37  • Odpovedz
@macamac no doverovala som na zaklade kladnych hodnoteni a na sume sme sa dohodli ze polovicu na ucet a polovicu pri preberani. Bolo to za kocik bugaboo. Ach jaj :(
15. máj 2013 o 22:46  • Odpovedz
@slivonka :unamused: tak to je blbé :confounded:
držím palce, aby ti to dobre dopadlo :wink:
15. máj 2013 o 22:49  • Odpovedz
dobry den,
preco v nadpise inzeratu, ked zadam znacku, tak mi to hodi na male pismena. ved to je blbost. nazvy sa pisu velkym pismenom. "Vesticka zn.Pidilidi" mi hodili po zadani inzeratu male pismeno "p".
16. máj 2013 o 12:24  • Odpovedz
@stanislavao pozri si to lepsie.. na male pismena ti to hodilo len ak si u seba a divas sa na to ako na tvoje inzeraty, ked si das na :ako to vidia ini: tak to uz velke a male pismena rozlisuje, tiez som si to pred casom vsimla
16. máj 2013 o 21:56  • Odpovedz
@benne ano, uz som si vsimla. dik.
17. máj 2013 o 06:54  • Odpovedz
Milí admini, mám nejaký problémos v bazári v sekcii wish list, mám tam tri strany a na každej strane mi ukazuje to isté a chýba mi tam kopa obľúbených inzerátov... pls, pozrite sa mi na to, vďaka :slight_smile: @martinjasen @admin
18. máj 2013 o 20:21  • Odpovedz
@slivonka Kontaktuj kolegu @mariosmykal uz riesi problemove obchody.
20. máj 2013 o 10:49  • Odpovedz
20. máj 2013 o 10:51  • Odpovedz
@martinjasen dakujem, komunikaciu z druhej strany, teda od predavajucej saschenka,postupite dalej vy? Mne pisala, ze Vam odpovedala.
20. máj 2013 o 11:01  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.