• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@slivonka preposlane
20. máj 2013 o 11:04  • Odpovedz
@martinjasen ahoj. Nefungujú mi upozornenia v tom zmysle, že vidím upozornenie, kliknem si, otvoria sa mi všetky ale ak mi dal niekto odpoveď, tak po kliknutí na to konkrétne upozornenie ma to nehodí do danej konverzácie. Ak mi dá niekto len páči sa mi na môj komentár a ja si na to upozornenie kliknem, tak vtedy ma to do konverzacie prehodí.. Mám iba ja taký problém, alebo niečo prerábate a preto mi to nejde? Ďakujem..
20. máj 2013 o 11:55  • Odpovedz
Dobry den, chcem sa spytat, preco mi uz po otvoreni upozorneni nesvieti cervenym napis nove ...dost mi to chyba, dakujem. A.
20. máj 2013 o 12:09  • Odpovedz
@zuzana581 Kontroloval som si tvoje upozornenia a nenarazil som na ziadne, ktore by nefungovalo. Posli mi do IP to upozornenie, ktore ti nefunguje.
20. máj 2013 o 15:01  • Odpovedz
@ask Nove upozornenia su podsvietene na zlto. :wink:
20. máj 2013 o 15:01  • Odpovedz
@martinjasen ahojky, som rada, že sa Ti môj dotaz páči :grinning: :grinning: :grinning: bude sa to aj dáko riešiť? rada by som mala prehľad v tých obľúbených inzerátoch, keďže aktuálne dávam dohromady výbavičku pre našu druhú slečnu a chýba mi to a nechce sa mi to všetko hľadať odznova.... ďakujem :wink:
20. máj 2013 o 15:39  • Odpovedz
@beruska.zuzanka tym, ze sa mi to paci som ti chcel dat vediet, ze som to zaznamenal a ze je to v procese riesenia, uz to ma kolega na stole a dal som mu najavo, ze je to urgentne :wink:
20. máj 2013 o 15:40  • Odpovedz
@martinjasen Dakujem. Bud mam tak slabe farebne rozlisenie, alebo oci ale velmi zle to u mna vydno:.-(
20. máj 2013 o 15:45  • Odpovedz
@ask je pravda, ze to nie je velmi viditelne, ale potom by to znizovalo citatelnost textu.
20. máj 2013 o 15:47  • Odpovedz
@martinjasen Už mi to ide.. doobeda mi nešli žiadne upozornenia v ktorých bol komentár.. Keď bolo len páči sa mi, tak ma to hodilo do tých komentárov..
20. máj 2013 o 16:01  • Odpovedz
@ask @martinjasen ja si idem tiež oči vyočiť, ale podsvietenie tam nevidím v žiadnej farbe :confused:
20. máj 2013 o 16:13  • Odpovedz
@martinjasen to jednoduche vyrazne farebne slovko nove bolo prehladnejsie...takto sa velmi tazko orientuje pokadial su nove upozornenia. Ale dakujem za odpoved.
20. máj 2013 o 16:26  • Odpovedz
@magimary
@ask Skusim si pokecat s programatorom, aby tam dali nieco vyraznejsie. :wink:
20. máj 2013 o 16:29  • Odpovedz
@martinjasen :wink: pripadne to mozu ponechat postarom :slight_smile: Dakujem. :dizzy_face:
20. máj 2013 o 16:31  • Odpovedz
@martinjasen super! to by bolo veľmi fajn.
20. máj 2013 o 16:36  • Odpovedz
@martinjasen
@magimary Aaaa az teraz som prisla na to ze na zlto to zasvieti ked na to idem mysou... no fajn, ale pri prvom pohlade jednoducho nie je jasne ako bolo predtym ze pokadial su nove. :sweat_smile:
20. máj 2013 o 20:52  • Odpovedz
@ask no, len je to slabunké
mne sa podsvieti bledulinko ružovou upozornenie, ak naňho vojdem myšou :wink:
20. máj 2013 o 20:58  • Odpovedz
ahoj ludia,viete mi niekto povedat',ako casto sa tu vyskytuje nejaky admin..Pisala som dnes na Asm ira a nic neodpisali. A preco su najnovsie prispevky az na 350 tej strane?
21. máj 2013 o 14:37  •  2 deti  • Odpovedz
@martinjasen zdravim.. neviem, ci mozem napisat vam .... alebo kam sa mam obratit .... ked kliknem na upozornenia, tak sa mi ani jedno neda otvorit .... da sa s tym nieco robit? vsetko ostatne tu na MK mi ide normalne, len toto .... dakujem .... :wink:
22. máj 2013 o 07:42  • Odpovedz
Zdravim,mam takyto problem. V pohode viem ohodnotit kupujucich,len pri jednej kupujucej mi to nejde. Cela obrazovka sa vysedi a nikde sa neotvori okienko na hodnotenie. Aj pri komunikacii bol problem jej odpisat - ked som to chcela odoslat,tak sa cely stvorcek vycervenil. Ked som dala na stranke sipku naspat,tak sa dana sprava poslala aj 5x.
http://www.modrykonik.sk/bazar/detske-jedalenske-stolicky-potreby/7onh/hrncek-zn-avent-s-drzadlami/#replies
Neviete,kde by mohol byt problem? Dakujem za info Ingrid
22. máj 2013 o 23:38  • Odpovedz
@martinjasen
helou. prednedavnom som sa na teba obratila s poblemom, ze mi nefunguje tlacitko paci sa mi to. tak stale mi nefunguje. teda niekdy sa da lajkovt, niekedy proste nie a vyhodi ma to na zaciatok strany. posledne dni mam problem aj s tlacitkom odpovedat a tak manualne musim kopirovat meno + zavinac, aby som mohla odpovedat. taktiez mi niekedy nejdu pridavat smajlici.
o co ide? mohol by si mi prosim ta odpovedat? a ak to nespada od tvoju kompetenciu, aspon odpoved, kam a komu som bola presmerovana, aby sa to uz konecne vyriesilo. dik. maca
22. máj 2013 o 23:45  • Odpovedz
@gazovicka ak myslis jednotlive upozornenia tak musis kliknut na nazov temy a az potom ta to posle na to upozornenie. prerobili to ze uz nefunguje kliknut na celkovy riadok ale len na tu temu.
23. máj 2013 o 00:14  • Odpovedz
@dana_l ahaaaaa... dakujem :grinning:
23. máj 2013 o 07:22  • Odpovedz
@dana_l
@gazovicka
....no neviem,lebo ja stále klikám na celý riadok s upozornením-nie na tému a otvorí sa mi
23. máj 2013 o 07:45  • Odpovedz
@pastelka17 mne sa to stáva pri užívateľoch, ktorí sa v profile javia ako "neaktívni" a to je tuším vtedy, ak sa prihlasujú automaticky a prehliadač im to prihlásenie neaktualizuje, takže ako keby sa prihlásili len veľmi veľmi dávno, ak jej v profile svieti vedľa nicku "neaktívny", požiadaj ju, nech sa z MK odhlási a prihlási a potom by ti to malo fungovať.. ja som tak jednu tiež vyzvala, ale ona radšej ostala bez hodnotenia, alebo nepochopila čo od nej chcem :sweat_smile:
23. máj 2013 o 07:49  • Odpovedz
@bodka13 @gazovicka je mozne ze I jej pocitac ukazuje tuto spravu. teda moj mi to zacal len pred par dnami robit.

Upozornenie:Tvoj internetový prehliadač je zastaralý. Preto je možné, že Modrý koník nebude dobre fungovať. Stiahni si moderný prehliadač, ako napr. Firefox alebo Google Chrome.
a preto jej nefunguje klikanie na cely prispevok ale len na temu.
ps: podarilo sa ti teraz prejst na tie upozornenia?
23. máj 2013 o 09:42  • Odpovedz
@gazovicka Mali sme tam nejake chyby, ale uz su odstranene. Ak ti to dalej nefunguje, potom je problem u teba, skus postupovat podla: http://www.modrykonik.sk/konik-mi-nefunguje/
23. máj 2013 o 10:31  • Odpovedz
@pastelka17 Nevidim v inzerate nic nezvycajne, preco by si nemohla dat hodnotenie. Skus ho na chvilu aktivovat a vtedy daj hodnotenie. Ak to nepojde napis mi, budem to musiet poslat kolegovi, aby sa na to pozrel.
23. máj 2013 o 10:33  • Odpovedz
@maca_p Vyzera to, ze je to tech. problem u teba v pocitaci, skus postupovat podla: http://www.modrykonik.sk/konik-mi-nefunguje/
23. máj 2013 o 10:34  • Odpovedz
@pastelka17 Uz sme na to prisli, je to z toho dovodu, ze kupujuca je z ceskeho konika. Je zaujimave, ze vobec dokaza reagovat na tvoj inzerat, kedze to by nemala.
Hodnotenie jej nebudes moct pridat, kedze to system nedovoluje pridat hodnotenie niekomu do inej krajiny.

Aktualne sa uz ani neda reagovat priamo na inzeraty v inej krajine.
23. máj 2013 o 10:41  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.