• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
ahoj, chcem sa spytat, ako mam vymazat inzeraty, ktore mam vo wishliste - moje nakupy, ktore su zmazane alebo pozastavne...... nejako neviem na to prist :D dakujem za info K.
23. máj 2013 o 13:15  • Odpovedz
@katrin76 Klikni na hviezdicku :wink:
23. máj 2013 o 13:22  • Odpovedz
Ahoj ,nedajú sa mi pridávať príspevky do skupín,kde som prihlásená.Pod okienkom na príspevky nieje ikona pridaj príspevok a enterom to nejde!Dakujem za odpoveď
23. máj 2013 o 13:49  • Odpovedz
@martinjasen dakujem velmi pekne :D
23. máj 2013 o 13:54  • Odpovedz
@dana_l
@martinjasen dakujem, uz mi to funguje, ked kliknem na danu temu ... to mi staci ... :wink:
23. máj 2013 o 14:40  • Odpovedz
@martinjasen Dakujem za info. Zaujimave. Pekny den :slight_smile:
23. máj 2013 o 15:07  • Odpovedz
Chcem sa spýtať, je na MK v bazári kategória šperky?
23. máj 2013 o 20:34  • Odpovedz
@martinjasen vytvorila som tuto temu, ale rada by som, aby bola pristupna aj na ceskej verzii stranky. Bolo by mozne to nejako zariadit? Dakujem
http://www.modrykonik.sk/forum/dovolenka/chata-chalupa-apartman-penzion-morava-zlinsko/?page=last&post=last&lastref=hp
23. máj 2013 o 23:38  • Odpovedz
@atrami Nie, iba na mojasvadba.sk
24. máj 2013 o 09:39  • Odpovedz
@martinjasen vytvorila som tuto temu, ale rada by som, aby bola pristupna aj na ceskej verzii stranky. Bolo by mozne to nejako zariadit? Dakujem

http://www.modrykonik.sk/forum/asistovana-reprodukcia/native-ivf-uplne-bez-stimulacie/
24. máj 2013 o 10:40  • Odpovedz
Neviem ci pisem na spravne miesto, no skusim... Uz takmer 2 tyzdne mi nejdu lajkovat prispevky vo fore.... Vzdy ked kliknem na "Paci sa mi to", tak ma to hodi na zaciatok stranky. Dakujem....
24. máj 2013 o 11:15  • Odpovedz
@martinjasen Prečo ste IVF premenovali na mimotelové oplodnenie? V iných témach je skratka IVF a IUI v názve bez problému a omnoho lepšie sa tak v zložke Asistovaná reprodukcia orientuje, keď hľadáme rôzne metódy IVF. Chcela by som poprosiť, aby bolo v téme, ktorú som založila, naspäť: Native IVF úplne bez stimulácie. (Native ste nechali po anglicky a IVF ste preložili, fakt nechápem.)

http://www.modrykonik.sk/forum/asistovana-reprodukcia/native-mimotelove-oplodnenie-uplne-bez-stimulacie/
24. máj 2013 o 14:14  • Odpovedz
@martinjasen to som si všimla. Nezvažujete aj na MK, kategóriu Bižutéria?
24. máj 2013 o 17:15  • Odpovedz
Dakujem. Pekny vikend :slight_smile:
24. máj 2013 o 20:20  • Odpovedz
@martinjasen ahoj, môžem sa spýtať,prečo mi nejde listovať v mojom wishliste? mám tam akože 3 strany a po prekliknutí na ďalšie stránky som stále na prvej :confounded:

Ďakujem :slight_smile:
25. máj 2013 o 20:15  • Odpovedz
dobrý večer, od poslednej údržby stránky ktorú ste mali mi pri pozeraní stránky cez mobil nezobrazuje komentare. či už sú to komentáre k fotke alebo k príspevku. dúfala som že sa to spraví ale nie, tak sa na vás obraciam s prosbou o vyriešenie. cez mobil chodím na stránku dosť často. skúšala som aj cez iné mobili a nič takže viem že chyba nie je zrejme na mojej strane. ďakujem
26. máj 2013 o 01:55  • Odpovedz
@martinjasen
Ahoj, prednedávnom som sem písala, či by sa niečo nedalo spraviť pri predávajúcich, aby priamo v inzerátoch mali napísané, že nerobia výmenu, dobierku a podobne. Chcem sa len opýtať, či s tým do budúcna rátate a nejaká takáto zmena sa chystá.
Minimálne raz do dňa mám totiž takúto požiadavku, aj keď to mám v podmienkach predaja napísané /ktoré málokto číta/ a záujemca sa cíti pomaly urazene, keď ho odmietnem. Tak možno, ak by to tam niekde hneď "svietilo" ani sa nebude pokúšať pýtať

ďakujem za pochopenie
26. máj 2013 o 13:41  • Odpovedz
@macamac prečítaj si martinovu odpoveď beruške na predchádzajúcej strane, týka sa toho istého :wink:
26. máj 2013 o 14:30  • Odpovedz
@benne ďakujem :dizzy_face: :slight_smile:

takže zatiaľ nič?
je to v procese riešenia asi,že?
26. máj 2013 o 18:15  • Odpovedz
@macamac Opravujeme to @viz Prosim o trpezlivost. Dakujem
27. máj 2013 o 10:30  • Odpovedz
@michelle1984 Zatial nerobime technicku podporu pre mobili, tazke ak to na tvojom mobile nefunguje tak to mozes pouzivat iba na PC. Planujem coskoro spustit mobilnu verziu stranky, zatial iba cast fotoblogov, mozno to pomoze.
27. máj 2013 o 10:32  • Odpovedz
@aknaj Na tuto vec maju sluzit podmienky predaja. Chapem, ze to mnohi nerespektuju, ale zatial neplanujeme nejake technicke riesenie. Mozem na to iba upozornit.
27. máj 2013 o 10:34  • Odpovedz
@martinjasen ja len ze doteraz to fungovalo a to par rokov sem takto chodim. viem ze to neni mobilna verzia
27. máj 2013 o 11:48  • Odpovedz
Dobrý deň, mám problém, s preposielaním emailov. Niekto mi napíše a objedná si cez bazár nejakú vec odo mňa, na modrom koníkovi sa mi správa ukáže, ale na môj súkromný email mi to príde s 1 dňovým oneskorením. Ďakujem za odpoveď.
27. máj 2013 o 12:05  • Odpovedz
@martinjasen Neviem ci pisem na spravne miesto, no skusim... Uz takmer 2 tyzdne mi nejdu lajkovat prispevky vo fore.... Vzdy ked kliknem na "Paci sa mi to", tak ma to hodi na zaciatok stranky. Dakujem....
27. máj 2013 o 14:01  • Odpovedz
@michelle1984 Aky mas mobil a kedy to prestalo fungovat?
27. máj 2013 o 14:32  • Odpovedz
@lienocka73 Malo by to prist hned, kolega sa na to pozrie, ci tam nahodou nie je nejaka chyba.
27. máj 2013 o 14:34  • Odpovedz
27. máj 2013 o 14:35  • Odpovedz
@martinjasen ahoj, mela bych otazku ohledne reklam. Kdyz chci jit do skupiny, musim rolovat dole pres reklamy a dneska jeste k tomu reklama zustava pres obrazovku takze nemuzu prispevky ve skupine cist. Dokonce jsem zkousela na reklamu kliknout, i kdyz vubec nemam zajem, ale i tak nezmizela. Je to dost otravne. Otazka je - to tak ma byt?
27. máj 2013 o 15:26  • Odpovedz
@czechzuzanaba Ano je to v poriadku. Sluzby stranky su zadarmo a prijem mame prave z reklamy, preto sa to zobrazuje.
27. máj 2013 o 15:39  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.