• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@martinjasen no ale nemozu potom cist prispevky, kdyz je to pres to prepsane.
27. máj 2013 o 16:03  • Odpovedz
@czechzuzanaba Mohla by si urobit pritnscreen a posla mi ho na martin.durina@asmira.com Ak je tam chyba tak to opravime.
27. máj 2013 o 16:14  • Odpovedz
27. máj 2013 o 16:21  • Odpovedz
@martinjasen poslane. Nevim ted jestli to neni jen problem meho PC, na telefonu jsou ty reklamy na boku, i na manzelove PC, ale ja mam maly notebook, tak ja to mam pres to.
27. máj 2013 o 16:27  • Odpovedz
@czechzuzanaba dostal som to, poslem to kolegovi, nech sa na to pozrie. Ked budem mat odpoved, tak ti napisem.
27. máj 2013 o 16:45  • Odpovedz
@martinjasen mám sony ericsson live with walkman, používam opera mobile (verzia 12.10) a prestalo to fungovať keď ste mali naposledy údržbu....už neviem kedy to bolo...
som myslela že sa to časom spraví ale nie :/
27. máj 2013 o 17:45  • Odpovedz
27. máj 2013 o 18:54  • Odpovedz
@martinjasen ďakujem za odpoveď :wink: :slight_smile:
27. máj 2013 o 19:54  • Odpovedz
ahoj potrebujem pomoc zaplatila som jednej pani 30e za detsky bicykel a pani sa neozyva, ako mam postupovat :frowning2: :frowning2: :frowning2:
28. máj 2013 o 09:13  • Odpovedz
@martinjasen Ahoj,nemôžem pridávať ani krátke správy,ani fotky-minule ste sa mi snažil pomôcť,ale stále mi to nejde,prosím,skúste sa mi na to pozrieť..Monika
28. máj 2013 o 09:19  • Odpovedz
28. máj 2013 o 09:31  • Odpovedz
Ďakujem,už mi to ide :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Monika
28. máj 2013 o 09:44  • Odpovedz
@macamac @benne listovanie vo wishliste je opravene
28. máj 2013 o 14:24  •  2 deti  • Odpovedz
@martinjasen može sa v albume ,pod fotku napisať kupim napr mam tam odfotenu čiapku....možem pod foto napisať--kupim presne taku čiapku??
28. máj 2013 o 15:35  • Odpovedz
@martinjasen už je to výborne odlíšené (nové upozornenia vs. staré) :wink: :sunglasses:
28. máj 2013 o 17:47  • Odpovedz
@traktor wau..dakujem...nevedela som,že existuje aj taka tema...:slight_smile:
28. máj 2013 o 18:39  • Odpovedz
@martinjasen
@magimary ked som si uz zvykla na odlisnie novych upozorneni, tak sa to zmenilo :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: Ale k lepsiemu, dakujeme :dizzy_face:
28. máj 2013 o 21:09  • Odpovedz
nejde mi pridávať fotky k inzerátom, v čom môže byť problém? vyberiem fotku, akoby ju začalo pridávať, ale stále je to rovnaké,skúšala som to aj s fotkami, ktoré už v bazári mám a predtým išli vložiť jednoducho
30. máj 2013 o 22:47  • Odpovedz
Zdravím dostala som info od známej že mi neide napísať do fotoblogu...kde je prosim problém?
3. jún 2013 o 09:03  • Odpovedz
Ja sa sem pripajam cez mobil, pouzivam Mini operu v. 7.10. Do albumu a do inzeratu neviem cez tento prehliadac pridat fotky, po stlaceni tlacidla Pridat fotku sa stranka len znovu nacita. Do diskusie alebo kratkej spravy fotku pridam, ale vzdy len jednu k jednemu prispevku.
Ked pouzijem prehliadac Opera Mobile, fotky viem pridat hocikde, v hociakom pocte.
@martinjasen prosim viete sa na to pozriet, kde je chyba? (Ne)funguje mi to takto uz minimalne pol roka... Dakujem.
3. jún 2013 o 09:32  • Odpovedz
@deeya klikni si na *Môj účet*, tam si klikni na nastavenia, potom na sukromie a tam mas Kto môže pridávať komentáre do môjho fotoblogu

Nikto nemôže
Len registrovaní užívatelia
tak si daj len registrovaní uživatelia a uloz ...a uz ti pôjde komentovat tvoj fotoblog
3. jún 2013 o 10:48  • Odpovedz
@labutka Ak pouzivas mobil je mozne, ze nie vsetky funkcie funguju tak akoby mali. Zatial nerobime technicku podporu pre mobil. Coskoro vsak spustime mobilnu verziu fotoblogov, tak verim, ze to pojde lepsie.
3. jún 2013 o 11:04  • Odpovedz
@martinjasen Mozem sa Ta spytat TU preco mi vsetky temy ohladne "neockovacej sekty" mazete? Pytam sa to tu, lebo kdekolvek sa spytam, tak vsade som "ostro" sledovana a mazana..... A osobne si myslim, ze akykolvek nazor mam na "clenov neockovacej skupiny", tak je moj ( A ano...nie je pozitivny)....... Musim mat striktne poztivny nazor na tuto skupinu, aby som nebola zmazana??? Lebo ja nevidim dovod, preco mazete moje prispevky, kde coilen naznakom spomenie "skupinu proti ockovaniu"

Dobre si pozri moj fotoblog...... Moje staznosti ohladne 'duplicitnych" tem sa datuju este od roku 2012...

Sprava 19.6.2012:
DOVOLENKA- No nehanbite sa, zalozte este jednu temu o DOVOLENKE......lebo ich tu nie je vobec vyse 100! Vyhladavac vam nic nehovori? Skutocne je tu 41724 Otazko a Diskusii......... a 839 stran onicom.... :sweat_smile:

Sprava 29.8.2012:
Vaha dietatka v 20-tom tyzdni, vaha dietatka v 35-tom tyzdni, vaha dietatka v 3-och mesiacoch, vaha dietatka v 6-tich mesiacoch, vaha a vyska 2-rocnych deti, vaha vyska 4-rocnych deti, vaha a vyska 5-rocnych deti..... Pomooooooooc, stop, stop, stop!!!!

Sprava 26.10.12:
Toto patri ADMINOM: " 58 stran s diskusiami, ktore maju nazov- SOM TU NOVA S NICKOM..... " Skutocne je to potrebne? Vysvetlite mi prosim vas niekto dolezitost tychto diskusii, kde sa diskusia skonci po max. 5-tom komentari.

Sprava 1.11.2012:
Idu VIANOCE...krasny to sviatok.....Nepokazte ho tym, ze vytovrite 1256585458 duplicitnych DISKUSII o VIanociach..... Nasla som 9 stran diskusii o Vianociach a som si ista, ze najdete diskusiu, ktoru hladate...

Sprava 30.5.2013- ********POZASTAVENA********* A dalsich 7 sprav ohladne tejto veci pozastavenych?******************
Nesuhlas s povinnym ockovanim....2. Nesuhlas s povinnym ockovanim-Nove Zamky a okolie......3.Nesuhlas s povinnym ockovanim-Prievidza......4. Neockujuce maminy z Nitry a okolia........5. Neockujuce maminy-Zilina a okolie.........6.Neockujuce maminy-Bratislava.............. A ja sa pytam jednoduchu otazku: VAM TU UZ NACISTO HRABE???? Kolko chcete vytvorit skupin o neockovani????? LEZIETE mi s TYM na nervy.........Podla Wikipedie mame na slovensku 138 miest............Hadam nechcete vytvorit skupinu PROTI OCKOVANIU pre kazde Slovenske Mesto!!!!!!........Co to tu je do svateho??? Pripada mi to tu ako hon na carodejnice! Kedysi mi liezli na nervy debaty o plienkach........co by som za to dala teraz... lebo toto forum sa tu zvrta na nejaku masivnu lobisticku skupinu proti ockovaniu a lekarom zaroven....chore!

Ani jednu predchadzajucu spravu ste mi nepozastavili........okrem tejto, kde spominam duplicitne diskusie a skupiny o neockovani.........

Neviem.........Je vidiet, ze mam jasny problem s vytvaranim AKYCHKOLVEK DUPLICITNYCH SKUPIN.......je to dokazane mojimi predoslymi statusmi..........ale vy mazte iba ten, kde napisem "neockujuci"

Pisem v kazdej sprave o tom istom (mozno inym tonom, ale je to presne ten isty problem, ta ista kauza)

Ok, urcite bude vas argument cislo jedna, ze moj prispevok bol "drsnejsi, ako tie ostatne.........ale moja odpoved je, ze moja nespokojnost sa uz stupnuje....ved sa tu neda nic najst...vsetkeho je tu prilis vela......

Neviem, preco mi niekto z vas nemohol napisat, ze neockovacich skupin tu bude tolko, kolko si ich ludia vytvoria a ja s tym nic neurobim........
Neviem preco musel byt moj status zmazany......a dalsich 7 za nim......co si ludia pisu pod mojim statusom, to je hadam irelevantne...to neovplyvnim (zial v mojich statusoch sa drzim jedneho pravidla- STOP CENZURE-Sloboda slova)

Neviem, preco sa clovek nemoze na tuto temu vobec vyjadrit, bez toho, zeby ho zmazali :unamused:
Dalsia vec je.......ak sa mi nieco nepaci, tak urcite to nebude pozitivne ladeny prispevok, ale bude mat podton neskopojnosti.

Prosim si adekvatne vysvetlenie, bud do IP, alebo sem...je mi to uz jedno, ale ja sa tu nebudem schovavat do jamy, len preto, lebo mam svoj nazor a je zial velmi odlisny od ostatnych. :zipper_mouth:

P.S: Ak chcete zmazat moje konto, tak mi dajte prosim vediet aspon 2 dni pred tym, ako urobite. Dopocula som sa totiz, ze zablokovanim konta sa uzivatel nikdy nedostane na svoje konto, ale vsetky OSOBNE INFORMACIE a FOTOGRAFIE mu vysia na vasom portali az do skonania vecneho..... co je podla mna velmi neseriozne a velmi neprofesionalne. A to je otazka c. 2- ci je toto pravda.

(Mam rozsiahly album na modrastrecha.sk tak by som si ho rada zmazala, ak sa rozhodnete, ze dalsia "pr-ockovacia" bude vyradena z modreho kona.)

Dakujem
3. jún 2013 o 14:37  • Odpovedz
@martinjasen a nestacilo by len opravit nejaky skript, ked vo fore alebo pri kratkej sprave pridavanie fotiek funguje, a pri albume a bazare nie? :sweat_smile:
3. jún 2013 o 14:52  • Odpovedz
@digysa
sorry kočka, ale keď ti tak veľmi vadí tento systém, tak prečo tu chodíš?
Aj mne je na smiech, že je tu kopec duplicitných skupín, ale jednoducho sa tým nezaoberám a určite sa nad tým nebudem tak rozčuľovať ako ty....mám kopec iných starostí....a toto je len omrvinka....
Čítaj len to, čo ti vyhovuje, robí radosť a na ostatné kašli....a zahoď negatívnu energiu.

ďalej píšeš - Neviem, preco mi niekto z vas nemohol napisat, ze neockovacich skupin tu bude tolko, kolko si ich ludia vytvoria a ja s tym nic neurobim........
Ale veď to je predsa jasné, že ich tu môže byť toľko, koľko si ich ľudia vytvoria....to ti musí admin napísať???

Na svete je toľko dôležitejších vecí.....a ty riešiš takéto hlúposti....ja sa ti čudujem...
3. jún 2013 o 15:06  • Odpovedz
@digysa Skus skor porozmyslat nad jednym z tvojich komentarov pod tou spravou. Zvycajne za podobne komentare hned blokujeme. Takze, aby uz nech od teba ziadne vety, ktore sa koncia ...s velkym K neuvidim, lebo uz je ti jasne ako to skonci.

Tymto ti aj odpovedam, ze tvoja sprava mala cisto provokativny charakter. Dobry umysel v nej nebol ziadny.
3. jún 2013 o 15:41  • Odpovedz
@labutka Je mi luto, ale nie je to az take jednoduche.
3. jún 2013 o 15:41  • Odpovedz
@digysa mne sa paci aka si otvorena a ze si vies "otvorit usta" ale proste neries... na co je dobre sa rozculovat nad neockovanim alebo nad duplicitnými prispevkami, pravdupovediac ani mna tato tema nezaujima, tak si ju nevsimam - co ma do toho, ze je tu toho plna r*t...
3. jún 2013 o 15:53  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.