• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@martinjasen OK...slovo K ste mi nemohli opravit......vy ste museli vymazat celu diskusiu...........

Ale v tejto teme
http://www.modrykonik.sk/forum/rodinne-problemy/aky-je-vas-nazor-na-tuto-situaciu/

som napisala slovo "chujo", ktore podla mna je fakt slaby vyrok...ktory pouziva kade-kto.... (dokonca som ho na srandu adresovala svojmu manzelovi) a ten ste mi v sprave UPRAVILI a nezmazali.......hmmmmmmmmmmmmm

Dalsia vec.....mat nervy z toho, ze sa vytvara milion diskusii o Vianociach a o hlupych temach -Som tu nova, ktore nic neprinesu..........to nie je provokacia

Mat nervy, ze sa vytvara milion tem o neockovani a tiez o o ockovani........to je provokoacia.......

Ja tomu nerozumie.....asi som si mala urobit dalsiu vysoku skolu a naucit sa 3-ti cudzi jazyk......lebo ja tomu nerozumiem...........
Mame tu dvojite pravidla na URCITE skupiny????
3. jún 2013 o 15:57  • Odpovedz
@martinjasen Este jedna vec....chcem vediet, ako je to so skupinami. Ked si vytvorim skupinu...mam pravo prijat iba urcitych ludi? Mam pravo ich pristupu zabranit?
Cenzura v skupine- mozete mi zmazat skupinu?

Sukromna diskusia- tam viem, ze ak vytvorim sukromnu diskusiu, tak prijmam clenov akych chcem.... tiez by som som chcela vediet, ci cenzurujete sukromne skupiny.

Vdaka
3. jún 2013 o 16:04  • Odpovedz
@digysa mam pocit, ze si presvedcena vo svojich nazoroch a odpovede na svoje otazku uz davno vies. Necitim z tvojich slov dobry umysel a preto na ne nebudem reagovat.
3. jún 2013 o 16:25  • Odpovedz
@martinjasen Diktatura Modry Konik...Smutne a zarazajuce. V poslednej otazke ma konstruktivne a bezne otazky, aj mna na ne zaujimaju odpovede.
3. jún 2013 o 16:38  • Odpovedz
3. jún 2013 o 16:42  • Odpovedz
@martinjasen Dakujem za vyjadrenie prvej temy......aj druhej

Este by som ta poprosila o jednu otazku. Uplne bez akychkolvek narazok.....
Pozri si fotografiu od uzivatelky "DAZDOVKA"

http://www.modrykonik.sk/fotoblog/dazdovka/

Chcela by som si vytvori podobnu fotografiu.......chcem ale dopredu vediet, ci mi ju zmazete.....uz nepotrebujem dalsie konfrontacie...takze dopredu sa pytam, aby som nic zle nevykonala....

Moj nazov na fotografii by obsahoval toto: STOP Sektarom

@mirage :frowning2: Vdaka
3. jún 2013 o 16:56  • Odpovedz
@digysa Myslela si asi fotoportret. Prave som ho dotycnej zablokoval. Fotoportret nema obsahovat ziadny text.
3. jún 2013 o 17:02  • Odpovedz
@digysa Na margo temy ockovania na modrom koniku pripravujem clanok, kedze aj ja si osobne myslim, ze sposob akym sa tato tema riesi na modrom koniku je nestastny.
3. jún 2013 o 17:04  • Odpovedz
@martinjasen Dakujem.....tiez si to myslim.

Na margo mojho mena -Nechcem, aby si si o mne myslel, ze som nejaka primitivna, drza, zenska......co sa tu hra na nejaku buritelku naroda......Asi uz mas taky nazor vytvoreny...ale predsa len emocie a tonina sa tazko opisuju, velmi tazko...mozno, keby sme sa rozpravali, tak az tak "zly umysel" by si necitil.........Skor by som to nazvala bezmocnost...a neferovost.......topiaci sa aj slamky chyta....no moju slamku uz polamali.
3. jún 2013 o 17:12  • Odpovedz
@martinjasen som zvedava na clanok :wink: myslim, ze trosku by sa tu mal spravit poriadok, lebo je tu vyse 300 tem o ne/ockovani a v kazdej sa to zvrhne o tom istom a urazaju a utocia ti isti ludia
3. jún 2013 o 19:45  • Odpovedz
@martinjasen ahoj, neviem ci to sem patri, no pri vkladani inzeratu do kategorie sotrky/tristvrtaky mi chyba znacka F&F... je mozne to doplnit?
4. jún 2013 o 16:17  • Odpovedz
@martinjasen bola mi pozastavena sprava vo fotoblogu s odovodnenim "Nezneužívaj správy na zháňanie hlasov do rôznych súťaží a ankiet."
Toto bolo pozastavene, zdovodnenie je absurdne, lebo to nie je ani sutaz, ani anketa!
Znenie pozastaveneho prispevku vo fotoblog:
"Podporte hromadnú pripomienku verejnosti a mimovládnych organizácií k novele zákona o ochrane prírody a krajiny. http://www.ekoforum.sk/peticia/priroda Novela je pripravená narýchlo a bez širokej diskusie. Výsledkom je chaotický návrh zákona, ktorý odporuje nielen iným zákonom (zákon o poľovníctve) ale aj európskej legislatíve (smernica o biotopoch) a niektoré ustanovenia zákona aj sebe navzájom."

Je to moj osobny postoj k novele zakona, ktora je zla, ja citim potrebu upozornit na nu vsetkych ludi, ktori maju rodiny, lebo priroda je tu pre vsetkych, pre dalsie generacie (zdrave zivotne prostredie = zdravi ludia) a zodpovednostou kazdeho z nas je, postavit sa tomu ak sa ide zneuzivat zaujmovymi skupinami s cielom zisku!

Cakam dovysvetlenie, na zaklade akeho pravidla mi bolo toto pozastavene, akym sposobom zneuzivam toto forum prosim ta?
4. jún 2013 o 16:46  • Odpovedz
A dalej, dalsia sprava v mojom fotoblogu, tu davam aj konkretne foto, ako to ovplyvni zivotne prostredie rodin v mestach, ak si niekto nedokaze domysliet, akym sposobom sa ho problem novely tyka...
"Podporte hromadnú pripomienku verejnosti a mimovládnych organizácií k novele zákona o ochrane prírody a krajiny. http://www.ekoforum.sk/peticia/priroda Novela je pripravená narýchlo a bez širokej diskusie. Výsledkom je chaotický návrh zákona, ktorý odporuje nielen iným zákonom (zákon o poľovníctve) ale aj európskej legislatíve (smernica o biotopoch) a niektoré ustanovenia zákona aj sebe navzájom."

Opakujem, budme bdeli k novym pravnym upravam, prirodu si poziciavame od dalsich generacii, je to ich dedicstvo, ktore mame v rukach, mame zan zodpovednost. Zdrave zivotne prostredie - zdravi ludia!
4. jún 2013 o 16:56  • Odpovedz
@martinjasen ja vidim rozdiel v tom, ak niekto tu pise, zahlasujte za mna tam a tam, a ked napisem vlastnu spravu - prosbu o podporu pripomienky verejnosti k pravnej uprave. To prve je zaujem osobneho zisku, to druhe je prosba vyjadrenia verejnosti k pripravovanej pravnej uprave. Je potrebne participovat na tvorbe zakonov, ako rodicia mame zodpovednost voci svojim detom v tom, ci sa len budeme necinne prizerat devastacii zivotneho prostredia, alebo dokazeme pre nich nieco aktivne vybojovat.

Podobne je to aj s povinnym ockovanim, je to kontroverzna tema, na zaklade novych faktov a vysledkov vyskumu sa v buducnosti mozno ukaze ockovanie ako zlocin proti ludskosti, preto sa budeme tvarit, ze co je zakonom dane je spravne a nespochybnitelne? Najma ked sa vynaraju vedecke studie a svedectva rodicov postihnutych deti ockovanim o tom, ze nie je vsetko tak, ako nam farmalobby podsuva?
4. jún 2013 o 17:15  • Odpovedz
@dazdovka skusim ti odpovedat ja, ak mozem. Sprava ti bola stopnuta z dovodu, ze nepatri na tuto stranku, viem, povies si, je to peticia a treba ju podporit, robime to pre svoje deti a nas. Ale nie na tomto fore. Skus o to poziadat na modrejstreche, alebo existuju stranky, kde mozes o tom diskutovat, napisat blog o tom a podobne.
Hlasovanim sme mysleli to, ze vyjadrenie peticie, je vyjadrenim hlasu. Vsetci chceme, aby sa nedevastovalo zivotne prostredie, ale myslim, ze na tuto stranku to nepatri.
5. jún 2013 o 10:13  • Odpovedz
@danu modra strecha? tam nemam priatelky, ani s nikym nekomunikujem, preco by som nemohla tu, vo vlastnom fotoblogu postnut link s mojim postrehom o tom, preco podporit iniciativu? Ako co si myslite, aky ja mam dosah, co tym sledujem?
Chcete to takto - nestavajme sa ako rodicia k zakonnej uprave, ktora umoznuje obmedzit nas zivotny priestor a umoznuje znizovat jeho kvalitu (kvalitu zivota nasich deti), tu to nema miesto, nam sa staci ofukovat a nadavat, lebo toto je len taka slepicarna na zabijanie casu? Ani to minimum co sa da, neurobit?
5. jún 2013 o 10:44  • Odpovedz
@danu toto vyssie som pisala trochu emotivne a strucne, bo mam na rukach dieta... Viem zalozit temu, naformulovat uvod, napisat clanok, ale nemam na to cas, aj ked viem, ze tato tema sa dotyka vsetkych a je potrebne o nej hovorit, aby matky a rodiny participovali na niecom, co ovplyvni ich zivot, zivotne protredie. Minimum co mozem urobit je zavesit si to do fotoblogu, teda nemozem, lebo podla vas je to hlasovanie za ucelom mojho prospechu!
5. jún 2013 o 11:03  • Odpovedz
@dazdovka prepac, ale nie je to myslene ako hlasovanie za ucelom Tvojho prospechu. Je to myslene celkovo, ked si uzivatelky davaju ziadosti o hlasovanie a ine veci. Osobne to nie je :wink:
5. jún 2013 o 11:05  • Odpovedz
@danu ok, tak preco sa to sem nehodi? Su aj take mamy, ktore nezaujimaju tutu-suknicky, nakupovanie, klebety, serialy, varenie, kozmetiku a ohovaranie...
5. jún 2013 o 11:22  • Odpovedz
@dazdovka len si zober, ze sme na stranke Hlavne o materstve a detoch.
Ale mozes vytvorit temu vo Volnej diskusii, kde mozes o tom pisat a diskutovat s mamickami. :slight_smile: Budeme radi
5. jún 2013 o 11:30  • Odpovedz
@danu samozrejme, prave ako matky mame cit a snahu o riesenie veci, ktore negativne zasahuju do nasich zivotov, teda aj do zivota nasich deti... Dakujem, na vytvorenie temy by som momentalne potrebovala viac casu, ktory mi teraz uz dost ukrajuje toto vysedavanie pri pc, aktualne sa mi teda menezovat diskusiu v teme neda (o tyzden uz moze byt neskoro), cize som zvolila info vo fotoblogu, to minimum, cim mozem upozornit na problem a iniciativu, ktora smeruje k jeho rieseniu.
Pekny den :slight_smile:
5. jún 2013 o 11:47  • Odpovedz
@martinjasen ahoj. Chcela by som sa opýtať či nemôže byť v inzeráte cena 1 cent? Stopli ste mi inzerát, kde som mala v nadpise: Zadarmo k objednávke, alebo za poštovné. Tak som zmenila názov, ale cenu jeden cent môžem nechať, alebo nie? Nechápem toto objasnenie: Špekulácie tipu "cena dohodou", "1cent", "zadarmo k objednávke", ... Mám to chápať tak, že nemôžem dať vec za 1 cent, alebo zadarmo k objednávke, lebo tu sa to považuje za špekuláciu? Lebo teraz neviem, či len ten nadpis bol problémom, alebo tá cena.. Ďakujem.
6. jún 2013 o 23:49  • Odpovedz
chcem sa spytat ci nejako viete sledovat odkial prisla nova otazka, tema. mam taky dojem ze v poslednej dobe sa tuna mnozia nove otazky/temy ktore ozaj su "pochybne" uz len v nazve. A vzdy je to osoba ktora sa prave zaregistrovala a je to jej prvy prispevok. Akoby sa niekto nudil a vytvaral si nove nicky a hadzal tieto pochybne "veci" do fora a mal z toho velku zabavu ako ini zareaguju.
7. jún 2013 o 00:32  • Odpovedz
@zuzana581 Ahoj, ak to chces darovat, daj cenu 0Eur, vtedy sa ti inzerat zmeni na Darujem.
7. jún 2013 o 12:22  • Odpovedz
@dana_l Chapem ta, kazdu novu temu kontrolujeme, ale nie je to hned po jej zverejneni, takze nejaky cas sa moze zobrazovat. Zatial nechceme obmadzovat vytvaranie novych tem, aj ked v niektorych pripadoch by sa to hodilo.
7. jún 2013 o 12:23  • Odpovedz
@martinjasen V inzerátoch, ktoré darujem ale nesmiem pýtať poštovné, ano? Preto chcem predať za 1 cent, aby si to poštovné kupujúci zaplatil. Nemám nahodené všetky veci, ale mám tam vela takých, čo by som dala za 1 cent. Ak sa mi kupujúci ozve a povie, že chce cca 10 vecí, tak pri ťažších veciach sa to poštovné môže vyšplhať aj cez 2 eura.. Mám kam darovať veci, ale myslela som, že aj tu je vela mamín, ktoré by si veci len za poštovné (+1 cent) radi kúpili. Môžem teda, alebo nie? Ak nie, tak akú najnižšiu cenu v bazáre môžem dať? Aby som vedela do budúcna.. Ďakujem.
7. jún 2013 o 15:13  • Odpovedz
@zuzana581 V tom pripade daj cenu = postovne a napis to do textu inzeratu.
7. jún 2013 o 15:23  • Odpovedz
@martinjasen len to nie je realne možné, lebo ak je poštovné jednej veci 60 centov a ak si k tomu niečo objedná, alebo si objedná viac vecí, poštovné bude iné, prípadne 60 centov za 2 aj 3 veci a pritom pri každej veci budem mať cenu napríklad tých 60 centov.. Tak to by bol chaos.. Ak dám cenu jeden cent, kupujúca prejaví záujem, tak jej napíšem cenu poštovného, podla toho, kolko vecí si vyberie, presne tak isto, ako to mám pri iných inzerátoch.. V podmienkach uvádzam, že posielam druhou triedou doporučene, iba v prípade ak chce kupujúca inak, tak sa vieme dohodnúť, takže je jasné, že poštovné učtujem..
Ak je problém s cenou 1 cent, tak pohoda.. ja si tie inzeráty stiahnem a darujem ich nejakej organizácii u nás, len som chcela mať jasno..
Teda nemôže byť v bazáre cena 1 cent?
Aká najnižšia cena môže byť?
7. jún 2013 o 15:49  • Odpovedz
@zuzana581 ja mam napriklad v podmienkach predaja uvedene, ze veci "darujem" su k dispozicii k osobnemu odberu, pripadne dam za postovne.. vacsinou aj tak vezmu par veci a k tomu si vypytaju tu vec zadarmo, postovne vzdy uctujem podla vahy, este nikdy som nemala problem, zeby niekto nepochopil, ze vec darujem je uvedena bez postovneho, skor sa stretavam s opacnou reakciou, ze sa pytaju, za akych podmienok bude vec zadarmo a musia sa uistit, ze fakt to je len za cenu postovneho a to je dokonca presne podla tarif Slovenskej Posty, pricom ani balne neuctujem :wink:
7. jún 2013 o 18:55  • Odpovedz
@benne To chápem, len mám pocit, že Martin už niekde písal, že to čo daruješ proste daruješ a nemáš za to pýtať poštovné.. Mne stopli inzerát, lebo som tam mala cenu 1 cent
Toto je vysvetlenie:

Dôvod
Zavádzajúca, nejasná cena.
Vysvetlenie
Cena je suma, za ktorú ponúkaš tvoj tovar :slight_smile: Špekulácie tipu "cena dohodou", "1cent", "zadarmo k objednávke", prípadne inzerát bez ceny sa u nás nenosí. Sme radi, keď je vo veciach jasno a určite to aj ty oceňuješ, keď vieš čo koľko stojí.
Riešenie: Klikni na Zmeň a prepíš cenu na konkrétne číslo, za ktoré reálne tovar ponúkaš.
Komentár admina
"Ak predávaš v jednom inzeráte viac rozličných vecí, v texte inzerátu rozpíš jednotlivé ceny a cena inzerátu je suma všetkých predávaných vecí. "

Takže problém je s tou sumou jeden cent podla toho čo čítam.. Lebo teraz neviem, či môžem dať cenu (1 cent) a pýtať poštovné, alebo dám darujem a nesmiem pýtať poštovné.. No nič, počkám na odpoveď a prípadne tie veci stiahnem.. ja ich mám kam darovať, len som myslela, že by si tu nejaké maminy radi kúpili aj keď len za ten cent + poštovné..
7. jún 2013 o 23:14  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.